Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 02:12

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 43 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 16. 11. 2010. 14:47 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
http://www.mediafire.com/file/hzm4ptqxc ... %20666.rar



evo moje knjige, ko hoće neka skine i nek sam sebi napravi.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 16. 11. 2010. 16:33 
Offline
User avatar

Joined: 08. 11. 2006. 01:42
Posts: 597
Location: Belpaese
Skinuo sam, isprintat cu sutra na pauzi, nek’ plate kapitalisti i rokenrol. :twisted: Nedostaje “Umro”, ponajbolja prica ti: k’o da su se Poe, Lovecraft i Shitpifter sastali, pa sa 6(66) ruku napisali. A ti je izostavio. :o


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 16. 11. 2010. 19:29 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
e jebiga, to sam i zaboravio :twisted: :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 16. 11. 2010. 19:32 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
selvere jel te the stone inspiriro za umro :razz:
nista, sad radi reizdanje, s bonus tom pricom :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 16. 11. 2010. 20:01 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
sutra na printanje :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 16. 11. 2010. 20:13 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Ne printajte ako boga znate, ima grIJesaka!!!
Jedino ako ko hoce sacekati da procitam jos 230 strana sto mi je ostalo i da ispravim usput :)
Morao je pisac pogrijesiti gdjegod, jer je obiman posao u pitanju i kreativni napon, ne ganja se u tim trenucima nikome sa greskicama...

Ali brate kud mi napisa "u Banja Luku" ebem mu kru', uvijek pisite ljudi sastavljeno, jer u rastavljenom slucaju mora ici "u Banju Luku", "u Banjoj Luci" i slicno, a bas seljacki zvuci mame im ga, to se nikad nije koristilo prije nego sto su ove izbjeglice dosle, ovako im zvuci "domace" kad razvuce "Ja sam iz Baanjeeee Luuukeee", ili "Bio sam u BaaaNJOJ Luuuci" :lol: :lol:

Ima i konstrukcija gdje se pisac malo zeznuo u mislima pa je omasio padez ili lice, tako da bi bilo dobro da ja to precesljam :)

Npr.
"Kao i svaka prava banda, i oni su se bavili krađom, lopovlukom, prevarama, širenju laži, tučom i ucjenjivanjem."

Ovo mi je preslatko, izudarao Ristu kolcem :lol: :lol: Uzeo malo kolo pa ga izudarao, ili ga je kocem drvenim tukao? :D

Pomislio sam na tren da je to tako nepravilno napisano da se docara autenticnost govora naseg seljaka, medjutim, odmah nakon tog taj isti seljak kaze "sumnjam" a poznato je da oni redom sumLJaju :)

Hajde mooolim te da pregledam pa da izdamo "final" verziju, sta kazes? :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 16. 11. 2010. 22:06 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Nikad Cenzura,samo RAW :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 16. 11. 2010. 22:18 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
E pa ja bih bas volio da je on forsirao mahalaski govor i seljacki u pisanoj formi, ali ocigledno da se nije islo na autenticnost tog govora, na kraju krajeva, to je kolokvijalni govor, koji u pisanu formu treba preci kao ispravan, to jeste, samo je u usmenoj formi nepravilan, cim se zapisuje onda treba podlijegati pravilima pravopisa. Opet, bilo bi jako lijepo da se pisalo izvorno "оšo, bijo, radijo, oš, neš" i slicne slastice, sto bi na kraju krajeva i jedino bilo autenticno jer su junaci mahom likovi koji ne mare za pravilno izrazavanje, te bi na taj nacin dobili potpuno preslikanost zamisljenog ili opisanog dogadjaja u njegovoj realnoj formi, ali je sada pregolem posao to sve ispravljati :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 16. 11. 2010. 23:06 
selveru imal ona sto sam ti spominjao neki dan
onaj kad ima 7 dana da se gotivi s djavlom prije nego sto umre


Top
  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 17. 11. 2010. 12:20 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
@strale: ispravi, to je poželjno :) mislim ovu gramtiku i te zajebancije, a ovo što se tiče izgovora, to nemoj, otmjeni pisci to tako ne rade.


:twisted: :twisted: :twisted:


sedam dana griješenja moram nać pa da vam postavim hehe


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 17. 11. 2010. 12:33 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
EVO JEDAN MOJ OLDSKUL, KAD SAM BIO DOSTA MLAĐI:

moj... jebote, ja ne'am love! Nisi rek'o šta ja ulažem?"
- "Ako izgubiš, napušiš mi se dlaka sa guzice i muda!"
- "Hehe! Baš si duhovit, k'o Željko Pervan! Poškakilji me da se nasmijem! De ba, reci, šta ja ulažem?"
- "Slušaj, nemam ja baš toliko vremena, ja ulažem petsto eura, a ti ako izgubiš napušiš mi se dlaka sa dupeta i muda! Uzmi il' ostavi!"
- "Koji kurac!? Kako misliš da ti se napušim jebenih dlaka? Jes' ti malo puko? A?"
- "Ja načupam dlaka sa dupeta i jaja i zamotam ti u dugu rizlu, i ti to popušiš. Šta ti nije jasno! Hajde, hoćeš-nećeš il' da idem dalje! Požuri!"
Ovaj stade da razmišlja: "Jebote, imam posla sa jebenim luđakom, ali petsto eura nije mala lova! A ja se ne zavaljujem ni pare. Pa jebem li ga, izgleda mi kao nakav mlakonja, ima da mu jebem majku perverznu ako izgubim i šta...", a onda mu reče: "Može! Pristajem! Ti petsto jura, ja pušim dlake! Idemo!" Sjedoše u kola i odvezoše se kod lika koji je ulagao lovu.
Kad su ušli potencijalni pušač dlaka osta iznenađen. Iako je lik imao luksuzni mercedes i ulog od petsto eura, stan mu je bio rupčaga. Raspar namještaj, oguljene tapete, smeće, polomljene stolice i razna druga govna svud po stanu; otvorena vrata jedne sobe pustiše mu pogled na praznu prostoriju u kojoj je samo bio stari ogromni ormar i stolica na sredini, a po podu su bile razbacane rizle i dogorijeli flopovi, a vidjeli su se i tragovi ostarjele povraćotine. Osjeti blagu jezu od te sobe, ali ga prekide pervert koji mu otvori vrata druge sobe i reče: "Izvolite!" Propustio ga je u divan salon, sa debelim luksuznim tepihom, udobnim skupocijenim stolicama i masivnim pokeraškim stolom. Na stolu nova zelena čoha, a ma njoj uredno složeni neotpakovani špilovi i žetoni, spremni za novu igru. Pored stola je bila komoda na kojoj su stajale kristalno čiste čaše i par flaša obojenih žestokih pića. Sve je bilo tako uredno i otmjeno, i potencijalni pušač dlaka zaključi da je pervert koristio ovaj stan samo kao gajbu za kockanje. Sjeli su za stol. Pervert im natoči pića. Došljak je zurio u neotpakovane špilove ne bi li uočio kakvu falinku. Gledao je u žetone, pogledom je pretraživao sto tražeći štekove za karte, uvjeren da postoje tu, a onda otpi gutljaj iz skupe čaše i reče: "Daj više te jebene domine! Svrbe me prsti za tih petsto eura! Da ti to dignem pa da nježim!" Pervert bez riječi ustade i otiđe do ugla sobe gdje je bio još jedan ormarič i otvori ladicu na njemu, uze staru drvenu kutiju na kojoj je pisalo "Dominoes" i vrati se.
Iako su bile stare ko kurac, vidjelo se da su to bile neke buržujske skupe domine, jebačke, od slonove kosti. Rasuše ih po stolu, izmiješaše i razdijeliše. Ko prvi osvojo sto poena, taj je dobio rundu, ko prvi osvoji dvije runde, pobjednik je igre i mora da plati opkladu. Pervert stavi na sto pet novčanica, malko ofucanih, od sto eura. Igrali su. Prva runda pripade potencijalnom pušaču dlaka. On osjeti kako će uzeti starom petsto eura, sabi svoje piće, te stade požurivati perverta da miješa. Igrači su dalje. Pervert ga potuče sa ogromnom razlikom, oko osamdesetak poena. Rezultat se poravnao. Došljak izgubi svoje veselo raspoloženje, mlatnu još jedno piće; igra se nastavila. Bili su tu negdje, sve u par poena, skoro do kraja. Na kraju ipak pervert pobijedi. Pobijedio je u igri i dobio opkladu. "E sad hajde fino da pušiš dlake!", reče mu odlažući domine. Taman kad ovaj htjede da mu odbrusi kako od toga nema ništa, ispod stola se promoli cijev revolvera u rukama perverta. "Žao mi je, ali tako ti je! Da me ne bi izradio, ništa lično! A sad izvoli u sobu sa stlicom i ni riječi da nisi rekao! Ako budeš dobar, možeš da zardiš sto eura!"
Budući pušač dlaka uvidje da je đavo odnio šalu i da ima posla sa totalnim luđakom, te odluči da posluša znajući da će doći vrijeme kada će se moći osvetiti. Ustao je i pošao u navedenu sobu. Ušli su unutra. Pervert mu baci lisice u ruke i reče: "Vezuj se za radijator, ali polako! Kariku koja je na radijatoru pričvrsti do kraja, a svoju zatvaraj polako, dok ne škljocne osam puta! Hajde, ne vuci se, misli na sto eura koje ćeš dobiti ako budeš dobar, ili na moj revolver koji bez problema može da te ohladi, svejedno!" On učini što mu ovaj naloži, uistinu, sve kako ovaj navede. Onda mu pervert reče: "A sada gledaj! I to je dio predstave! Ako ne budeš gled'o, ima da te o'ladim!" Donese odnekud mali sto na rasklapanje i rasklopi ga. Onda se skinu i otkri kurac obasut nekakvim ekcemima, psorijazama i drugim pičkama materinama odvratnim za vidjeti. Bio je dlakav kao vukodlak. Onda mu je okrenuo dlakavu bulju i naguzio se. Između kanjona guznog promoliše se hemeroidi obrasli usarnim dlakama raznih nijansi, svjedočeći o nepranju ove guzice, jer su dlake bile nijansirane raznim bojama suhih govana. Cijelo dupe mu je bilo obasuto čirevima i drugim poslasticama rado viđenim u goregrind muzic, razne ranice, osipi, nepravilnosti i tako to. Onda se opet okrenuo otkrivši mu prizor svoje pozamašne, ali grozne karine, koju zadiže neobično čistom šakom u odnosu na dio njegovog tijela koji prvenstveno čuvaju gaće, i otkri kilava muda, otromboljena i otegnuta kao sbabine sise, sva osuta i perutava, iz kojih su nicale žućkasto-smeđe i crne dlake. Iako je soba zasmrdjela čim se ovaj skinuo, kada je odlijepio glomaznu kurčetinu i oslobodio kilava muda, sobom stade da se širi tako pogan smrad, da je budući pušač dlaka odmah povratio. Onda pervert stade tu nešto malo kao da pleše. Ples se sastojao u glavnom od toga što je on stajao široko rašiernih nogu i klatio kompoziciju kita - muda -hemoroidi i time još više usmrđivao prostoriju, od ćega je budući pušač dlaka, osoba spremna na sve za pare, povraćao konstantno. Onda konačno ludi čiča stavi svoje naočare, te brižljivo stade da čupka dlake sa navedenih mjesta i da ih odlaže na doneseni sto. Probirao je iz šume i čupkao, brižno i predano. "Koji kurac biraš toliko jebote bog te jebo ludi!!!???", dreknu se zavezani, a pervert, ni ne gledajući ga, odgovori mu mirno: "Ma tražim ti ovo masno, kontaš, čičke da ti izvadim..." Zavezani je tu nešto još protestovao i srao, ali čiča ga je ignorisao. Kad se na stolu stvori solidan busen dlaka, čiča stade sa čupanjem, iako je rekao tiho, kao za sebe: "Bojim se da je malo, al' haj jebaji ga! Da malo sačuvam i za druge..." Potom je izvadio jednu dugačku rizlu, polizao je i zalijepio za kurac sa donje strane, pa ga utopio u vrećasta muda zajedno sa rizlom. Onda je stao da miješa dlake na stolu. Vaistinu pozamašno klupko gadnih dlaka se tu stvori. Onda ustade, okrenu dupe toj gomilici i stade da cijedi čireve sa bulje i da otresa perut sa gujsce na istu. Kad je i to završio izvadio je potperenu rizlu ispod bogomdanog kurcobana i zarola topčinu od dlaka. Ostavio ga je na stolu, izađe iz sobe i vrati se sa okovom za noge koji baci pred budućeg pušača dlaka i reče mu: "Sad lijepo, na ti ključ od tih malih lisica, skini njih i metni na nogu ovaj jedan okov, a drugi veži za radijator. Brava dvaput treba da škljocne, ne pukušavaj me zajebati da te ne o'ladim! Ako me zezaš, spavaćeš s ribama, comprende? Onda šedi na ovu stolicu (i pri tom mu je odgurnu) i uzmi cigaru u ruke, a ja ću ti zapalit. Ako ne ispušiš do samog flopa, ima da te o'ladim, ako ne uvlačiš dim, ima da te o'ladim! Obrni-okreni, ja sam ovde glavna riba, a ako me zajebavaš gotov si, pucam bez milosti! Misli na sto eura, jebiga, bar ćeš nešto dobit! Hajde sad! Na posao! Trošiš mi vrijeme uzalud, a vrijeme je novac! Hehe! Malo šale nikad nije na odmet!" Uvidjevši svoj položaj, zarobljenik se prihvati stvari kakve jesu i stade da se tješi sa sto eura koje će dobiti nakon izvršenja zadatka, te učini sve kako mu ovaj i zapovijedi, bez da i proba da zabušava.
Kada je konačno sve posvršavao, uze cigar dlaka u ruke, pervert mu pripali, i on stade da puši dlake sa šupka i sa muda. Smrdilo je kao smrt, kao najgušći koncentrat septičke jame koju pune bolesnici sa najzajbanijim bolestima svijeta, kao leš pun govana, ostavljen u maloj lokvi u nekoj šumi, kao nešto najgore što možete zamisliti. Ispušio je do kraja pljugu, mada je morao malko da zastaje radi povraćanja. Pervert je to gledao sa blaženim osmijehom, mrmljajući nešto na francuskom sebi u jedra, ko će ti ga znati koji kurac. Na kraju pušač dlaka pade u bandak, onesvijesti se i skljoka sa stolice u povraćotinu. Pervert ga brzo odveza, podiže ga na ramena i iznese iz stana. Ubacio mu je u džep od košulje sto eura, pozvao mu taksi i ubacio ga u njega. Dao je taksisti pedeset eura rekavši mu da je njegov prijatelj (pušač poganih laka) previše popio i da je skoro pa upropastio njegovu rođendansku zabavu, te da ga odveze kilometar od tog kvarta i osatvi na kakvoj klupi, i da zaboravi na to sve. Taksista to prihvati, jerbo su teška vremena, sve poskupilo a poskupljivaće i dalje. Taksista je odvezao unesrećenog do jednoga parka i odložio u nekakvo udobno grmlje, a da je udobno zaključujem po tome što se po tom grmlju izležavalo još par klošara-beskućnika. Onda taksista malko razmisli, pa se sjeti da će ove propalice zasigurno, čim se on udalji stati da prevrću džepove pristiglog kolege, te je bolje da to učini on, jer će lik svakako ostati bez ičega. I tako mu on uze i sve što mu se zateklo po džepovima: sto eura, mobilni telefon starije proizvodnje, paket žvaka, i kožni novčanik, doduše prazan, iz kojeg je prethodno izvadio dokumenta koja je želio ostaviti napušenom u džep od košulje, ali predomisli se kako bi do kraja isfurao tu svoju zloću, pa mu zafrljaci dokumenta što je jače mogao u ogromno grmlje. Potom je sa ozbiljnim izrazom lica sjeo u svoj taksi i odvezao se dalje.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 17. 11. 2010. 12:52 
Offline
User avatar

Joined: 23. 09. 2009. 12:17
Posts: 1263
Location: Konjic/Mostar
BOLESNO!!! :twisted: :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 17. 11. 2010. 13:07 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
izgleda da nemam seadm dana griješenja


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 17. 11. 2010. 13:14 
Offline
User avatar

Joined: 23. 09. 2009. 12:17
Posts: 1263
Location: Konjic/Mostar
shitpifter wrote:
izgleda da nemam seadm dana griješenja

You're going straight to hell for this! :lol: :lol:

Bez zajebancije, extra je ovo, na fazon kao lektire u svoje vrijeme, samo na onaj način na koji sam uvijek želio! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 17. 11. 2010. 16:12 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
shitpifter wrote:
izgleda da nemam seadm dana griješenja

kako ces bolan pogubit svoje radove ccc...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 17. 11. 2010. 16:18 
ima miscini u topiku jednom


Last edited by Moondust on 17. 11. 2010. 16:20, edited 1 time in total.

Top
  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 17. 11. 2010. 16:19 
iskopah iz only your stuff topika
nesto najjace ikada :twisted: :twisted: :twisted:

shitpifter wrote:
Sedam dana griješenja - Prvi dio

Zvonce zazvoni na vratima prodornim, drndavim tonom: "Zvrrrrn!". Pričeka tridesetak sekundi, pa opet pritisnu: "Zvrrrrrn!". Opet ništa. Čekao je sada oko minute, pa probao opet: "Zvrrrrn! Zvrrrrrn!". Nikakvog zvuka. On ispusti jedno otegnuto: "Ufff!", pa opet stade da zvoni, sada malo duže i raznovrsnije. Tek poslije toga začu iza masovnih blindiranih vrata prigušeni glas: "E jebo vas bog dosadni!".


Skupa vrata otvori zdepast muškarac, sa crvenom baburom mjesto nosa. Iako je bilo rano jutro, domaćin je već smrduckao po rakiji. Miris duhanskog dima je dopirao iz stana, debeli sijedi brci ispod nosine mu bijahu žuti kao zrelo klasje. "Šta hoš?", odbrusi domaćin srdito. "Da uđem.", odgovori čovjek obučen u odijelo kakvo je bilo moderno dvadesetih. Glatko izbrijano lice, tanak i dug nos, čupave obrve, ravne, blagom kosinom položene prema korijenu nosa, dva krupna čatik-oka, nauljena kosa unatrag zalizana - sve to je gledalo u domaćina sa ljubaznim smiješkom. "Jel kablovska?", upita domaćin škiljeći na jedno oko. "Ne, nije kablovska!", reče zalizani gospodin, a domaćinova škiljava faca se zgrči te on zakuka, držeći se za stomak: "Joooj! Jebem li ti boga! Uh!" - "Zbog toga sam i došao. Da vas spasim strašnih muka i bolova." - "Jel te to moja šćer poslala? Sumnjiv si ti meni brale! Jao! Uh! Joooj!", kukao je savijajući se. "Ne, nije me vaša kćer poslala. Ja sam došao sam." - "Ejh! Koji si ti kurac? Neki vidoviti peder jel? E! Ako mi sad neki talisman ponudiš, ubiću te boga mi!" - "Izmeđuostalog, ja sam i vidovit. Nisam peder, biseksualan sam..." - "Znači peder!" - "Ne, nisam homoseksualan, ja sam biseksualan, ali to sad nije važno! Za početak, tek da se uvjerite...", rukom mahnu ispred stomaka domaćinovog, na što se ovome oči kao u čudu raširiše. Bol je nestala odjednom. "U jebote! Kako to?" - "Ja bih da uđem, pa ću vam sve objasniti." Domaćin se pomače sa vrata, rukom pokazujući pridošlici da uđe. Vrata se zatvoriše.

Stan je bio ogorman i djelimično renoviran. Došljak se kretao po njemu kao da je njegov, te sam otiđe ravno u salon, bez da ga domaćin uputi i smjesti se na široki kauč. "Kako si Kemo?", upita domaćina koji je upravo gasio cigaretu u pepeljari, na što energično trznu glavu: "Odakle mi znaš ime? Da ja tebi nisam kad šta krečio, a?" - "Nisi mi nikad krečio, ali možda hoćeš! Baš sam uskoro mislio renovirati..." - "Ejh! Kurca ću ja više ikom išta krečit! Boli me jetra od jutra do mraka! Odkud mi onda znaš ime?" - "Sa spiska." - "Kakvog crnog spiska?" - "Za umiranje." - "Za šta?!" - "Za umiranje." - "Za kurac!" - "Ozbiljno." - "More đavo da te nosi u vražju mater!" - "Od njega sam sad došao." - "Odakle si došo bolan?" - "Iz pakla." - "Dobro. Sad ustaj i izlazi odavde i da te više nisam vidio, jer ću te drugi put upucat ako te vidim pred vratima.", te stade da ga vuče za rukav. "Dobro Kemale Huseinoviću iz Konjević polja! Kako god ti hoćeš! Onda da ti vratim bol tvoju, pa se vidimo za sedam dana, kad ti je stvarni termin!", te mahnu rukom ispred Keminog trbuha, a ovaj se odmah savi od bolova snažnih. "Oj jebem ti boga! Aaah!!! Uh! Joj majko moja!", zajeca. - "Onda doviđenja, Kemo! trebao si me saslušati!" - "Čekaj! Stani voda te odnijela! Deder mi makni ovu bol, pa ćemo se porazgovorit!" - "Obećavaš?" - "Obećavam! Uh! joj majko!" - "Sigurno?" - "SIGURNO JEBO GA BOG SAMO ME KUTARIŠI OVOGA SRANJA!!!" Gost mahnu rukom, bol iščeznu. "Aaa! Uh! Koje olakšanje! Joj majko mila! Uh!", uzdisao je Kemal. Gost sjede na isto mjesto, sa stola dohvati flašu viljamovke i natoči sebi u malu čašicu, iz kutije uze "Drinu" i zapali. Sa poda ga je zbunjenim pogledom Kemo posmatrao. On nije mario, čekao je da Kemo prvi progovori. Pridiže se starina sa poda i sjede na fotelju preko puta gosta. "Od đavla si, veliš, stigo?" - "Od đavla." - "A odkud mi znaš ime?" - "Već sam ti reko. Sa spiska. Za sedam dana seliš." - "A gdje se ja to selim?" - "Pa na drugi svijet, ili, ako ti je draže, na ahiret!" - "Na kurac." - "Ozbiljno. Umireš za sedam dana." - "A odkud tebi to?" - "Ja gore radim. Ovo je moj region, ja vas ovde kupim." - "Pa gdje me vodiš?" - "Nadam se u pakao." - "Aaa brajko! Pogriješio si ti! Ja sam musliman, mene moreš samo do džehenema!" - "Jedan je bog, sve ti je to isto gore." - "A da taj tvoj pakao nije kakva psihijatrija?" - "Nije. Ja sam Smrt. " - "A ja imam pičku mjesto kurca!" - "Pogledaj! Možda i imaš!" Kemo zaškilji na njega par trenutaka, a onda zadiže gumu od pidžame i gaća. "JAOOO MAJKO KOJI KURAC!!!", vrisnu kao da ga kolju. "VRAĆAJ MI KURAC MONSTRUME JEDAN JEBO TE BOG LUDI!!!" Šeretski osmijeh je igrao na licu gosta kad je mahnuo rukom ispred Keminih gaća. "Eto, vratio sam ti!" Kemo odmah zaviri ispod odjeće, uze rukom da opipa i izvrši inspekciju. Kad se uvjeri da je to onaj isti šezdesetdevet godina star kurac, on vrati gaće, pipajući se još malo između prepona, čisto da ga osjeti. "Vjeruješ li mi sad?" - "Mhhh! Znaš šta brajko? Da si mađioničar dobar, sumnje nema! Al smrt ne izgleda tako! Znam ja! Smrt je kostur u haljini, sa kosom u ruci! Ti mene ipak zajebvaš malko, jelde?" - "Misliš ovako?", reče gost, i dok Kemo trepnu, umjesto retro šminkera, pred njim je sjedio kostur u haljini od vrećastog, tamno smeđeg platna, sa kosom u ruci čije sječivo bijaše dugo bar metar i po. "JAO BOG TE JEBO! NOSI TU PRIKAZU ŠEJTANE ŠEJTANSKI!!!", dreknu Kemo pokrivajući oči, te kostur opet postade starinskim gospodinom. "Taj izgled više nije u modi, sad se furaju smokinzi i leptir mašne.", reče Smrt. "Au majku mu! Pa izgleda da se ne zajebavaš! Pa jel fakat ja za sedam dana moram... s tobom?" - "Evo vidi, da ne pomisliš da lažem.", reče Smrt pružajući Kemi smotuljak od pergamenta. Ovaj razmota, i među ostalim imenima ugleda kako piše: Kemal Huseinović, rođ. 13. 4. 1939. godine u Konjević polju, preminuo 25. 8. od ciroze jetre u Sarajevu." Vrati gostu pergament, uze cigaretu, zapali, i osta šuteći. Prođe pola cigare vremena, kad će Kemo tugaljivo gostu: "Pa ti došo da mi uzmeš i tih sedam dana, jel?" - "Nisam. Kod nas se to ne smije, odmah bi bio otpušten! Ja sam došao da ti nešto ponudim, dragi moj Kemale!" - "A šta mi ti to možeš ponudit? Bolje mjesto u paklu?", ogorčeno će Kemo. "Tako nekako. Ja ti, zapravo, nudim posao. Da radiš sa mnom kad preseliš." - "Ovaj tvoj poso? Neka fala brate, radije ne bih!" - "Imaćeš mnoge beneficije." - " Slobodan vikend i mjesec godišnjeg, jel?" - "Izmeđuostalog." Kemo nije znao šta da priča. Bio je potišten i sjeban zbog ove posjete. Razmišljao je o ovome svemu, ali um mu se bunio protiv ovakvih scena. "Zar baš moram za sedam dana?" - "Moraš, nažalost! To su ovi nadređeni rekli, to ja ne kontrolišem! Da se ja pitam, ja bih ti pustio još sto godina, al ne pitam se." - "Ejh! ...Pa! Šta me čeka u paklu? Reci mi, sad, jebiga!", govorio je tugaljivo i turobno. "Kemo, za ljude kao što smo ti i ja, pakao je najbolje mjesto! Zamisli samo: kurve, kocka, pijanke, droga, svirka, razuzdanost! Gore je sve dopušteno! Najtolerantnije mjesto na koje možeš dospjeti! Plus besmrtnost! Zabavljanje do beskonačnosti! Čisto uživanje!" - "U čemu je trik? Gdje su vatre i trnje i ta sranja?" - "Ma kakvi to bolan! Kakve crne vatre i maltretiranja! Nema toga odavno, to je prevaziđeno ima tristo godina! Glavni je problem što je teško pravoj raji da upadnu u pakao! Većina njih su papci, razumiješ! Ponašaju se u besmrtnosti isto kao i ovde na zemlji! Grabe, izrađuju, varaju i kad treba i kad ne treba, kamaraju pare i tako to. Nema bolan, sad da odeš u pakao baš moraš biti zao i opak na zemlji, nema više da dovode gore veseljake i raju, sve nekakav ološ, dno dna! Užas opšti! Eto ja sam gore ima nekih četristo godina, a ovo radim posljednjih stopedeset godina, malo jače. Za te silne godine ja nisam našao pet pravih ljudi! Eto dokle je došlo! Za četristo godina da ne nađeš ni pet pravih prijatelja! Grozno! Još većina moje stare raje odgulila svoje, i sad su prebačeni u raj, ja ti gore bukvalno nemam s kim piće popit! Zato sam odlučio da sam sebi potražim, jer očigledno ću se gore načekati još puno dok ne naleti neko pogodan za druženje!" - "A kakve veze ima posao sa svim tim?" - "Eh! Ima, ima! Itekako! Kao prvo, sva vrata pakla su ti otvorena. Možeš da ulaziš na sve zabave i sva dešavanja, možeš da posjećuješ zemlju, možeš svugdje da se krećeš slobodno. Pored toga, posao uopšte nije težak, sve što trebaš jeste da pokupiš ljude sa spiska i vodiš ih gore, a oni će ih otpremiti već dalje. Još ti imaš i tu pogodnost da radiš sa mnom, a ja sam već stekao određeni ugled kod boga u ovome, tako da nećeš morati ama baš ništa da radiš, osim da se zabavljaš!" - "Ja tebe ne razumijem stvarno. Čemu sva ta priča, zašto jednostavno nisi došao za sedam dana i odveo me gore, a ne ovako da me smaraš sad i da mi upropastiš posljednjih sedam dana života na zemlji?" - "Pa zato što ti trebaš ići u raj dragi moj Kemo! Ja sam došao da ti pomognem da zgriješiš dovoljno jako za pakao! Informacija je iz prve ruke, provjereno! Na tebi je odluka, samo te molim da dobro razmisliš!" - "Ja u raj?! U dženet? Ma ti si lud bolan, pa ja mislim da nema čovjeka u državi koji je pokvaren kao ja! Psujem boga za svaku sitnicu! Nikada ne klanjam! Kad sam radio fasadu na novoj džamiji na Čvili sam se ispišo po njoj sa skele! Stalno pijem, otjero sam jednu ženu, jednu sam sahranio! Pobo sam trojcu, nisam nikad kurban zaklo, kurvo sam se dok mi se kita nije objesila od starosti! Pobio se mali milion puta! Fušerio poso! Pa onda..." - "Ne trebaš ti meni ništa nabrajati, Kemo! Znam ja da si se ti i svjesno izvukao od jednog očinstva, i da si silovao kad si imao dvadeset jednu curicu od petnaest, i..." - "Hej! Tražila je! To je bila mala kurva, uopšte nije bila nevina! Lijegala je ona od dvaneste sa muškarcima brajko moj! I da ja pustim da se na meni kola slome, ha? Moro sam joj batinama objasnit, pošto pameti imala nije! Osim toga..." - "Ama Kemo meni se ne moraš pravdat! Ja sam liberalan, pravi stanovnik pakla, granica za mene nema! Bitno je da su tebi namijenili raj, a da sam ja došao da ti pomognem da zgriješiš dovoljno za pakla! Imamo sedam dana, uz moju pomoć sasvim dovoljno vremena! Na tebi je samo da izabereš!"

Kemo je šutio i razmišljao o svemu ovome. Teške su to misli bile, i svašta mu je prolazilo kroz glavu. Smrt je sjela i natočila sebi rakiju, zapalila cigaru. Kemo je razmišljao i razmišljao, da sad ne navodim šta sve, i na kraju rekao: "Fala tebi burazeru, ali ja nemam pojma dal ti mene misliš kako zajebat, il šta već! Osim toga, ne more dženet bit lošiji od džehenema nikako! Ne bi džaba narod to toliko, i hodže i popovi, i svi govorili! Haj bogati!.." - "Pogledaj ovo.", reče smrt, te rukom mahnu po zraku, i pred njima se otvori platno. Na platnu je bila prekrasna priroda, nekakvo jezerce u planini sa divnom i bujnom vegetacijom. Na jezeru su se napajali jelen i srna, nebom su letale svakojake ptice, a livadom trčkarale sitne životinje. Slike su se smjenjivale, sve prikazujući netaknute prirodne ljepote, određeno vrijeme. "Šta ti je bolan ovo?!", najzad smoren Kemo priupita Smrt, a ova odgovri: "Raj." - "Ejh! Pa gdje narod?" - "Evo ga!" Slika je sada prikazivala grupu ljudi koji su svirali i pjevali zatvorenih očiju, najgluplju pjesmu koju je Kemo ikad čuo. Svi su bili odjeveni u isto, bijele nekakve čaršafe smotane tako da kriju sise i stidna mjesta. "Dalje!", naredi Kemo. Sada je gledao nasmijane ljude kako trče livadom skupa sa životinjama raznim. Zlatno sunce ih je kupalo svojim zracima dok su brali plodove zrelog, jarko obojenog voća. Svi su izgledali presretni i prezadovoljni. S nevjericom u glasu, Kemo odreza ponovo: "Dalje!". Sada je imao pred očima more istih tih ljudi koji su se gostili sa velikog stola. Jeli su razno voće, zatvarajući oči i zahvaljujući se svevišnjem svaki čas. "Bog te jebo gdje meso!?", ogorčeno Kemo opsova, a Smrt odgovori: "Nema gore mesa, u raju je jedino uživanje to što se nalaziš u božijem vrtu." - "Pa gdje su te kabadahije što si reko? Nije valjda da i oni vako ko i ovi." -"A! Zaboravio sam da ti njih pokažem!", završi smrt pa onda pucnu prstima, a na platnu se ukaza drvo bogate krošnje, a ispod drveta grupa najsmorenijih ljudi ikada. Slika približi lica, Kemo se dreknu: "BOG TE JEBO FADIL! DULE! ENO I ONOG SIME! PERO! MUJKE! PA SVE MOJA RAJA JEBO TE BOG DRAGI!" - "Vidiš kako su samo sretni." Utom se jedan mali anđeo spusti do navedene grupe, na što se ovi u očaju stadoše hvatati za glavu. Čas poslije su bili na koljenima mrmljajući molitve. Anđeo je pratio svojim umilnim glasićem koji je Kemo okarakterisao kao pederski. "Ma ovo su sve ćafiri jedan kroz jedan, ovi boga ne poznaju i ne priznaju više nego ja!" - "Zato je tu anđeo koji ih uči božijoj pjesmi i ljubavi." - "Gasi! Joj! Nije mi dobro od toga! Joj majko moja! Joj pa zar i ja tamo! Uh jebem ti boga oca! Jo majko moja!", stade Kemo da jadikuje. "Pa ti ne moraš tamo. Imaš šansu da ideš na bolje mjesto." - "Ejh! Daj da vidim i taj pakao jebem mu majku." Na licu Smrti zaigra mali obećavajući smiješak. Platno se opet spusti i otkri mračni bulevar okružen izlozima prigušenih svjetala. Panker sa krijestom je povaćao po pločniku. Žena u toplesu, zavidne veličine grudi i tamnih bradavica veličine čajnog peciva, naiđe tu, i bez ikakvog obraćanja pažnje na pankera čučnu pored otkrivajući dlakavu pičku i stade da piša. Kroz jedan izlog izleti crnac naglavačke, a za njim dva mala i bijesna šiptara koji stadoše da ga vijaju niz ulicu. Jedan automobij je milio lijevo-desno niz ulicu, otkrivajući promile alkohola u vozačevoj krvi. Slika se potom lagano kretala niz navedeni bulevar, te poslije desnog skretanja prikaza nekakav ogromni šator. Vrlo pijan čovjek je pjevao narodnu muziku uz prateći orkestar. "Jebote pa to je Toma Zdravković!!!", ushićeno uzviknu Kemo. Ljudi su se opijali i sevdisali ispod šatora. Jedan bekrija razbi flašu od sto i presječe vene, drugi sebi cigaru na čelo ugasi. Ciganka u raskošnoj haljini cvjetnoga dezena je izbacila bujno poprsje dok je plesala na stolu, sve izbacujući dugu nogu iz haljine podajući muškarcima da je hvataju za nauljeno dupe dok joj za haltere meću pare. Kemo je gledao proždrljivo tu atmosferu. Na vatri su se okretali janjci, prasići i par teladi. Pored je neka olinjala debela kurveština sa dekolteom od metar zatrpavala žarom sač. Kemi poznat glas je psovao rasijano. "Ko to psuje tamo, ko da mi je nešto poznato...", a slika prikaza Pavla Vuisića koji je mahao pesnicom po zraku prijeteći nekakvom Romu osušene ruke. "Da ti jebem mamicu milu pokvarenu! Varalice jedna jebem li ti boga tvoga! Rđo jedna! Čitav život si na dunjaluku krao, pa sad hoćeš još! Jebaću ti ja milu majku dete da ti jebem pokvareno sad crklo dabogda!", psovao je pijani Paja kojeg dotični odradi na šibici kao zadnjeg levata. "AAA! Vozi Miško! Hhaha! I on je gore!", razdragano se proderao Kemo. "Uf, i njega sam morao vaditi iz raja! Debelo sam to platio!", reče Smrt. Na jednom stolu omanja četa vojnika u različitim uniformama je karalo njemačku babu - bivšu kuravu i pionirku njemačkog porno filma. Iako joj je pizda bila proširana srebrnim dlakama koje su rasle i na preponama, baba je još uvijek bila dobra. Prirodne mliječne grudi veličine kravljeg vimena su se razlile na strane da pružaju nasladu vojnicima. Njemački oficir sa kukastim krstom na kapi je guzio njenu rasturenu pičku svojim skromnim kurčićem, pored njega mladi partizan od jedva 16 godina, uniforme zakrvavljene kod srca, je meljao svojom prljavom, ali pogolemom kurčetinom bradavicu lijeve sise matore kurve. Na desnoj je istu stvar radio skalpirani crveni mundir. Usta su joj bila slobodna, a iznad glave su joj se tukli Japanac i Amerikanac, obojica prošarani rafalima po torzu, valjda oko felacia. U pozadini ove vojne, nekakav ogromni bilder, koji nije tako davno umro je pušio kurac hardcore liku sa ofirnim tupeom preko ćelavice. Kemo na to napravi grimasu gađenja, a Smrt reče: "Pakao je najtolerantnije društvo koje postoji.", pri tome namještajući važani zastupnički izraz lica. U prilog tome Smrt pljesnu rukama, na platnu se pojavi proćelav muškarac kako liže djevojčicu od pet godina tu gdje misliš. Pljesnu opet, sad ugleda otkopan grob i bogalja bez nogu kako guzi leš u stanju raspadanja. "Otkud leševi? Zar tamo nije vječni život?", upita začuđeni Kemo."To je uvedeno prije desetak godina tek, da bi se što bolje mogao simulirati zemaljski život. Moguće je ubiti nekoga, a ima posebna grupa đavola koja oživljava ubijene. Zahvaljujući tome kasapljenje, klanje i ubijanje je dobilo smisla, jer prije si mogao zaklati čovjeka da se ništa ne desi." - Kemo samo klimnu odobravajuće glavom. Na platnu se opet vrati slika šatorske gozbe, i to baš u trenutku masovne hardcore orgije. Kemine oči pohotno gledaše, a usne se izviše u radosni smiješak. Smrt mahnu, platna nestade. "Pa onda? Šta si odlučio?", obrati se Kemi. Ovo pitanje kao da iznenadi Kemu koji je već sanjario blagodeti pakla, te on ne nađe odgovora, već samo izusti par zbunjenih: paaa... ovaaj... ma! Smrt je gledala u njega ne progovarajući ništa, čekajući da Kemo odgovori konkretno. Ovaj se sada opet našao u muci, jer još uvijek mu je bilo nepojmljivo to sve što se dešava. Jedan dio njega je i dalje govorio da je to nemoguće, i da je posrijedi nekakva šala. Pogledom je pretraživao sobu, zaustavio se na uramljenoj fotografiji zdepaste mlade žene, sisate radodajke odrasle u Holandiji bez oca, koja je već u petnaestoj abortirala prvi put. To je bila Kemina kćer. Malo dalje, na komodici je sajala još jedna uramljena fotografija koja je prikazivala zdepastu sisatu kurvu i visokog lika ružog kao sranje - jadnika koji je oženio onu koju intimno poznaju najrazličitiji ljudi širom Evrope. Slika je prikazivala njih dvoje u nekakvom zabavnom parku. On je sa izrazom apsolutne sreće zagrlio nju, puštajući ruku na vaistinu odličnu dojku, ona je njega obgrlila oko pasa, sa zmijskim osmijehom na lijepom, iako malo bucmastom licu. Ove fotografije razgališe Kemino staračko srce, u oku barabe zasija kristal suze, a ushićeni smiješak pređe u negativni predznak. "Znaš šta? Stvano je sve to lijepo gore u paklu,ali meni šćer dolazi za pet dana i ja želim da je vidim. Propustio sam da je gledam kao raste, ali ne želim da propustim da je gledam u zadnjim trenucima žiota.", najzad Kemo izusti, a niz crveno lice se otkotrlja jedna iskrena, teška suza. "Ejh Kemo, Kemo! Dobro razmisli! Da nije malo kasno da izigravaš tatu? Bez uvrede, ali davno je vakat tome bio,sad nemaš ša da promijeniš i tvoja kćer i njen Patrik, kojeg mrziš, samo čekaju da umreš da pokupe stan i vikendicu." - "Hej! Nikad nije kasno za pravu stvar! Moja kćer mene voli! Zašto bi došla u posjetu uopšte? Zašto bi uložila hiljade maraka u renoviranje MOGA stana!? Zašto bi mi slala pare za doktore!?Zašo bi uopšte išta učinila za mene da me ne voli!?" - "Za stan i kuću, dragi Kemo. Kćer ti dolazi zato što zna da ćeš uskoro da umreš. Tako će sebi olakšatimoralnu krivicu, ako je ona uopšte ima poslije svega..." - "Poslije čega?" - "Ovoga, recimo!", reče Smrt i opet pokretima po zraku otvori platno. Mlada djevojka, Kemina kćer, je trpila brutalnu duplu penetraciju. Ogromne dojke su se talasale kao kakvo more pod udarcima dvojice junaka. Ovaj film je bio sniman amaterski, i Kemo po datumu u donjem desnom uglu izačuna da mu je kćerka imala jedva 16 godina na toj snimci. Nakon što se nazakucavaše, svršiše joj u usta, a ova proguta, pa zinu u objektiv da se i posmatrači uvjere da je sve pojela. Onda joj jedn od jebača prinese ogledalo sa bijelim prahom i cjevčicom, ali tu snimka prestade. Mjesto nje je počela jedna druga, zbog koje Kemo umalo nije povratio. Njegova kćer je najprije pušila nakav ostarjeli kurac, a potom uzela dasku od vc školjke i stavila je sebi na ramena, sa glavom kroz sredinu. Zinula je, isplazila jezik i iskezila biserne zube, a ostarjeli kurac je počeo da joj piša u otvorenu čeljust. Ona je gutala koliko je stizala, a ostatak joj se sljevao niz dobre sise. "Gasi ovo bog ga jebo!!!", dreknu Kemo sa bijesom i suzama u očima. Dok je on tako zurio u pod, suzdržavajući se da ne razvali šagod, Smrt poče govoriti: "A što se tiče ulaganja novca u stan, ona njen Patrik su to za sebe renovirali. Šta će tebi moj Kemo đakuzi? Ti ne znaš to ni upaliti! Malo razmisli! renovirali su ono što može ostati: kupaonicu, kuhinju, podove i stolariju. To su oni, Kemo vjeruj mi, sebi radili. Doktore ti plaća da bi znala tačno kada ćeš odapeti, kako bi testament stikla fino srediti. Pa i sam znaš da je ona to sve ubrzala zadnja dva mjeseca, znaju da ti je kraj uskoro." Kemo je rezignirano zurio u pod. "Kemo, prijatelju, zar nije malo glupo sada se truditi oko nečega što je odavno propalo? Otjerao si njenu majku i nju kada je imala svega godinu dana radi drumske kurve koja je otišla sa zadnjim dinarom. Šta očekuješ sad? Da zbog malo alimentacije dobiješ pravu ljubav? Ona je samo svoja skoro od kako se rodila, u petnaestoj je već abortirala, spavala je sa bilo kim ko je htio. I to ne samo spavala! Tvoja kćer, dragi moj, radi sve! Dok je Patrik na poslu, tvoja kćer nađe i po pet različitih da je puknu. Satirijaza, dragi moj!" - "ŠUUUTI!!!", dreknu Kemo, te pepeljaru heknu u ekran televizora. Uz strašan prasak staklo polete na sve strane. Kemo je sav crven od bijesa stajao na sredini sobe. Onda se okrenuo ka smrti i rekao: "Idem s tobom, šta trebam da uradim?" - "Najprije da odemo na jedan dobar ručak!", odgovri Smrt sa osmijehom, te ustade sa kauča. Kemo se obuče, i oni izađoše iz stana da se nikada više ne vrate.


Par sati poslije Smrt i Kemo su pušili cigare i pili viski poslije obilnog i kvalitetnog ručka. Strasti su se malo smirile, Kemin bijes je popustio, i on se počeo osjećati čak i prijatno. Bol ga nije morila, dobro je jeo i dobro pio. "Kakav je plan? Šta sve moram napravit da odem u pakao?" - "Ne znam. To ti skontaj. Za ovih nepunih sedam dana trebaš biti najgori čovjek na svijetu." - "Da ubijem nekoga?" - "Apsolutno. To prvo." - "Pa ako sad ubijem nekoga pašću u muriju odma." - "Zato sam ja tu. Tvoje je samo da budeš zao, a ja ću ti čuvati leđa. Nemaš šta da se brineš." - "Da ubijem ovog konobara?" - "Možeš, ali ja ne bih." - "Ne bih ni ja. Ja ne bih nikoga, ali nužda je, jebem li ga." - "Pa i u tome imaš izbora. Dosta ljudi samo smeta na ovome svijetu." - "Kako misliš?" - "Zar ti Kemo ne znaš bar deset ljudi u ovome gradu koji su apsolutna đubrad?" - "Šta deset! Znam ih hiljadu!" - "Pa o tome ti pričam. Ovo je prilika da poravnaš svoje račune sa njima. Ti ćeš dobiti satisfakciju osvete, otići ćeš u pakao, ja ću dobiti prijatelja, pravu ljudinu, a stanovnici koji još imaju da tavore će biti olakšani od tih kretena. I svi sretni, svi zadovoljni." - "Hm.Jebote, to ima smisla itekako! Zašto ubiti konobara, kad u birtiji dvije ulice dalje sjedi Pendula koji me povalio u muriju nikrivog ni dužnog." - "To je to. Pendula ti može biti prva meta." Onda nasta poduža tišina. Natočilo se novo piće. "Znaš šta... Kako ja tebe mogu zvat jebote?" - "Dok sam bio Zemljanin, zvao sam se Kelb. Zovi me Kelb i ti." - "Dobro Kelbo moj, da ja tebi pravo kažem, mene je stra ubit nekoga, ne leži mi nikako." - "Znam da nije lako, ali probaj razmišljati o tome kao o dobrom djelu,što u praksi i jeste. Svima ćebiti bolje bez određenih ljudi. Naravno, lakše će ti biti i ako budeš pijan i drogiran." - "Ma kakva crna droga, nisam ti ja neki peder da se drogiram! Ima da ih porokam trijezan ako treba!" - "To volim da čujem! Tako je druže!" Kemo sabi svoj viski, naruči još jedan i naruči od orkestra pjesmu. Kelb ga je pratio u svemu, injih dvojica stadoše da plešu i da se grle. Pir je potrajao još par sati. Na kraju konobari moraše zamoliti Kelba i Kemu da idu. Kemo je probavao da se potuče sa kompletnom poslugom, napio se kao svinja, ali je Kelb uspio da ga izvede. Iznerviran jako, Kemo stade da se dere na ulici: "PENDULAAA!!! PIČKOOO!!! JEBEM TI DJETE PENDULAAA!!!", i ostale prosote. Kelb izvadi iz sakoa handžar i pruži ga Kemi. "Idemo da nađemo Pendulu.", reče mu. "HAJMOOO!!! PENDULAAA!!! JEBAĆE TE BOG PENDULAAA!!!", dernjao se pijani i bijesni Kemo. Kelb se potrudio da mu da dovoljno snage u mišiće, tako da je ovaj trčao prema lokalu "Posljednji dinar". Nasmijani, vaspijani Kelb ga je pratio. Kako se napeo zbog trčanja, on prde jedan solidan plavo-zeleni plamen, što je vidio jedan taksista koji je čekao mušteriju ispred ulaza, zbog čega je zaboravio da uključi taksimetar te je pretrpio izvjesnu materijalnu štetu.

Pendula je sjedio za stolom u ćošku, pušio cigaru i ispijao lozu. Dvije pločice od automobilskih kasetofona na stolu, plijen Penduline rabote, su odbijale mutno svjetlo komunističkog lustera. Kemo upade, svi gosti, kojih je bilo pet, se trznuše koliko im je to tijelo dozvoljavalo, jer su to bile notorne pijandure. "PENDULAAA!!! MENE SI U MURIJU POVALIO JEBEM LI TI DJETE!", dreknu Kemo, pa sa dignutim handžarom navali na Pendulu. Pijani Pendula krenu da prevrne sto u svoju odbranu, ali sto bijaše razjeban, te on prevrnu samo ploču koja nije načinila ništa korisno po njega. Ukrsti ruke lopovske da zaustavi handžar, bez pomoći. Kemo ga probi ispod adamove jabučice, zavlačeći mu sječivo kroz govorni aparat do pluća. Kriv briznu u mlazovima prskajući Kemino bijesno lice. Izvučeni handžar ostavi groznu rupu u Pendulinom vratu. Krkljao je krv, okolo je zavladao muk. Kemo je gledao izbuljenim očima, dok je sa handžara curila tamna krv na Kemine hlače. Kelb je pokušavao naručiti piće, ali barmen je pobjegao u magacin. Pendula se konačno sruši na sto pored, za kojim je spavao Mirče, otkinut od špirita koji se ovde izdavao za rakiju. Tresak Pendule ga probudi, te on, psujući božju mater, stade tući mrtvog Pendulu na stolu, sve dok ga nije oborio na pod. Kada ugleda kako se ispod unezvijerenog Pendule širi krvava bara, Mirče reče: "Uh bogte šte te pogodih!", te usta da bježi, ali noge ne dadoše, pa se i on izvrnu pored Pendule i tu i zaspa. Kemo priđe jednom stolu i uze pie sa njega. Iskapi, a handžar zabode u sto. Kelb tada pljesnu rukama, kafana se ispuni dimom slatkastoga mirisa. Kad se dim raziđe, Keme i njega nije bilo. Na podu je ležao mrtvi Pendula na čijem stomaku Mirčeta glava pronađe jastuk.


Snažna glavobolja probudi Kemu. Otvorio je polako oči ispustivši otegnuto: "Ooooj!!!" Otkrio se i pridigao tako da sjedne na krevet. Protlja oči dabolje progleda, pa se začudi: sedio je na bračnom revetu sa zrezbarenim uzglavljem od masovnog drveta. Posteljina svježa, mirišljava i uštirkana. Na njemu svilena pidžama sa cvjetovima purpurne boje. Noge je držao na medvjeđoj koži razapetoj na tamno lakiranom hrastovom parketu. Protrljao se po stvdnutom penisu,zornjak ga e spucao neviđen. Dok je trljao vršnjaka, pokušavao se sjetiti otkud on ovde, a kad posta svjestan tvrde kurčetine u ruci, on zadivljeno poviknu: "Aaaaa!!!" Nije mogao vjerovati da ima zornjak, pošto ga nije imao zadnjih pet godina. Skinuo je donji dio pidžame i gaće.Nakazan kurac obrastao sijedom dlakom ponosno iskoči. Nabrekao je kao da su ga ose izujedale. "Aaaa! Bog te jebo! Hahahha! Digo se!!! Hahahha!", radovao se erekciji Kemo. Kad je prošao prvi val uzbuđenja on pospremi falus u gaće, pa ustade sa kreveta. Kako je ustao bol glavom prostruji, on opsova pa krenu daizađe iz prostrane sobe da vidi gdje se nalazi. Našao se u hodniku sa snježno-bijelim zidovima, zastrtim tankim, gusto tkanim ćilimima. Sa zidova su visili gobleni i lovački trofeji, mjestimično uza zid bijahu prislonjene udobne fotelje za odmor. Priđe velikom prozoru da vidi krajolik. Zadivio se pred pogledom koji se pružao na prekrasni vrt obasjan prekrasnim danom. Trava ošišana na centimetar, cvijeće raznih boja se lagano njihalo. Par starih hrastova je stvaralo debelu hladovinu. Po umjetnom jezercetu su plivali graciozni labudovi bijele i crne boje."Gdje god da sam, super mi je!", pomisli pa stade da se reće niz hodnik. Izašao je u Prostranu sobu sa starim namještajem. Mirisalo je na stare knjige i pokošenu travu. Gledao je po sobi pokušavajući sečega sjetiti, sve dok mu uzaludnu misao ne prekide umilni sopran koji je pjevao nešto na njemačkom. Pošao je da vidi o čemu se radi, i ugledao mladu djevojku u bijeloj košulji i lepršavoj suknji do koljena kako stavlja cvijeće u vazu. Pogled na mladu ljepoticu osjeti ponajbolje u nabreklom kurcu. Ona se okrenui pogleda ga širom otvorenim, krupnim plavim očima. Obrati mu se na njemačkom: "Oh! Dobro jutro gospon Kemo! Kako ste spavali? Nadam se da je krevet bio udoban." On htjede da odvrati na maternjem jeziku da ne govori njemački, ali stade kad svari da je razumio mladu gospođicu. Umjesto da joj kaže na maternjem jeziku: "Jebiga, ne razumijem švapski.", on reče na čistom njemačkom, sa izuzetnim naglaskom: "Olično sam spavao gospođice! Krevet je bio zaista udoban! Molim vas, ako imate kiselog mlijeka, boli me glava, sinoć sam malo popio." - "Oh gospon Kemo! Nadam se da vas puno ne boli! Samo vi tu sjeditei odmorite se, ja ću donjeti odmah šo ste tražili.", pa otrča u kuhinju po mineralno mlijeko.


Kemo sjede na kauč. Odlučio je da se ne pokušava zamarati sa mislima o tome kako je dospio ovdje, već da se prepusti uživanju i udbnostima koja se nude. Mlada Njemica dođe i reče tugaljivim glasom: "Izvinjavam se gospon Kemo, ali služavka nije jutros donijela mlijeko iz štale! Odmah ću otrčati da ga donesem!" - "Čekajte gospođice! Idem i ja sa vama, želim da malo prošetam krajolikom." - "Samo izvolte gosn Kemo! Biće mi zadovoljstvo pokazati nam naše imanje!", cijuknu Njemica, pa krenuše ka štali.

Gledajući vrckasto dupence plavokosog anđela ispred sebe, Kemo osjeti električne impulse u svojoj kari. Iako je nosila potpuno ravnu obuću, dupe je bilo dignuto i izbačeno. Plava haljinica na kvadratiće je lagano padala sa guze, poskakujući čas u lijevom gornjem, čak u desnom gornjem dijelu. Iz haljinice su izlazile mesnate, bijele butine, bez dlačice ijedne na sebi. Odmah ispod koljena su joj dosezale sokne, ističući još bolje njene jake listove. Plave lokne su veselo skakutale po ravnim leđima u bijeloj košulji. Iako se trudio da izigrava ljubaznog gospodina Kemu, njemu se u glavi samo vrtila slika brutalnog jebanja ove mlade ljepotice. Dok je on tako zamišljao saft njenog pičića kako mu klizi niz kurac, ona se iznenada okrenu i pogleda ga krupnim, nebo-plavim očima sa izvijenim trepavicama, i upita ga: "Gospon Kemo, koliko vi imate godina?" - "Mhmh! Već dugo gazim sedmu deceniju." - "Oh! Pa vi izgledate mnogo bolje! Snažni ste i lijepi kao da imate trideset godina manje!" - "Ah! Baš ti hvala sunce moje! A ovaj, kako se ti ono zvaše?" - "Tereza. Tereza Esenšvanc." - "Ah! Lijepo bogami! A koliko ti je godina Tereza?" - "Napunila sam šesnaest. Uskoro idem u jansenistički manastir da stičem naobrazbu!" - "Pa to je divno!", reče najzad Kemo koji je osjećao da će mu kurac pokidatui gumu na gaćama od napetosti. "Jebote bog! 16 godina! Da ne povjeruješ!", mislio se Kemo dok joj je neofirno ofirao krupne dojke koje su skakale u prečistoj košulji.

"Eh! Tu smo! Izvolite ući u našu lijepu staju!" - "Sa zadovoljstvom!" - "Ovo je naš bik Munja! Otac ne dozvoljava da se pušta bez njega jer je jako opasan! Prošlo ljeto je pregazio strica Erika i smrskao mu genitalije!" - "Nema šta, pravi kuronja!" - "Molim? Šta znači kuronja?" - "Ah! Ma to je stari izraz za rasplodne bikove!" - "Kuronja! Zvuči smiješno! Da vidite i našu telad! Blizanci! Praksi i Diksi! Ja ih volim najviše na svijetu!" - oduševljeno će Tereza, pa povede Kemu u dubinu štale da mu pokaže telad. Sagela se pored telaca, tepajući ih je mazila po lijepim glavama. Haljinica se podiže, čipkane bijele gaćice sjevnuše, Kemino oko primi signal, a kurac zaboli od erekcije. Kemo više nije mogao da izdrži. Na kraju krajeva, on je tu da bude zločinac. Priđe velikoj posudi sa vodom, ubaci kamenčić u istu i reče: "Oh kvragu! Trista mu gromova! Moj sat! Uspomena od supruge!" - "Oh gosn Kemo! Ja ću vam ga izvaditi! Ne sekirajte se, molim vas!", ljubazno i odlučno će Tereza, pa priđe dubokoj posudi. Stade pretraživati očima, ali ne ugleda ništa što bi izgledalo kao sat. "Ja ga ne vidim gosn Kemo! Jeste li sigurni da je tu?" - "Tu je, tu je! Nego je matiran, ne sjaji se, ako ti nije teško pretražuj dno rukama, zaista mi taj sat mnogo znači." - "Nravno! Ima da ga pronađemo!"


Nagela se oprezno, jer je posuda bila u tami, i uronila ruke do dna. Okrugla guzica je prosto pozivala na seks. Pretražila je dio dna najbližći sebi, pa krenula ka drugom kraju, sve oprezno pipajući, sa izrazom djetinje ozbiljnosti i važnosti na licu svom prelijepom. Kako se izvijala, suknjica se podizala, a Kemi sve više mrak padao na oči od požude. Konačno, morade se toliko izviti da smoči dojke. Trudila se ozbiljno, a onda naglo digla i rekla: "Smočila sam košulju! Ali to me neće spriječiti da ga pronađem!" Dok je tako stajala, uspravna i odlučna, iz bijele košulje su stršile dvije bradavice. Nije imala grudnjak, a one očvrsnule od vode hladne. Ocrtavao se i krug oko uzvišenog vrha, širok kao kolut ananasa iz konzerve. Kemo osjeti kako kurac curi. Ona hrabro leže na vodu, pipajući rukama dno. Haljinica se digla i pokazala gaćice napunjene mladim mesom, sa venerinim brijegom napuhanim od gudte mladalačke pubične dlake. Kemo laganim potezom svuče pidžamu, iz gaća izađe nabrekla oronula kurčina, crvenoglava i proširena venama. Zadiže joj haljinicu na leđa ravna. "Šta radite to gosn Kemo?" - "To je vjetar. Samo ti traži, ne gledam ja." - "Ah taj ludi vjetar!" On joj svuče gaće, ona se trznu ali zbog položaja u kom je bila ne uspije se dići da vidi šta se zbiva. "Gosn Kemo! Meni su spale gaćice!" - "Ah glupi vjetar!" - reče Kemo drhtavim glasom, sav u nirvani zbog pogleda na bijelo masovno dupe, sa krasnom pičkicom obraslom plavim loknicama. Iz sastavljenog procijepa su virile usnice netaknutog blaga. On raširi mesnate polutke, ukaza se roza unutrašnjost prekrasne pice, Tereza konačno reče nervozno: "Gosn Kemo, da vi mene ne dirate!?" - "Ne diram, anđele!", reče Kemo pa joj zari kurac tako siliovtio da joj otpuše himen kao da je od mokre rizle, šireći pičkino prstenje kao da je od putera. Tereza vrisnu, niz obraz joj poteče suza. Kemo joj podera košulju kao da je od papira, sise goleme pljusnuše u vodu kao dvije kruške. Tereza je pokušavala da pogleda šta se dešava oko njene pičkice, ali sise joj nisu bile providne. Po dnu je proklizavala ruakam u želji da se digne, a molerska ruka koja pokupi lijevu sisu u stranu joj otkri pogled na razmaknute butine niz koje je curila krv, par ružnih, oklembešenih muda i dlake njene mlade pičke. Kad dođe malo sebi od strasti silne, Kemo konačno poče da radi. Nije vlažćila, al je krvarila, pa je teklo kao podmazano. Tereza je vrištala plačući, a Kemo je bo silovitim potezima, zarivajući joj kobas u dubinu pičkinog kanala. Prevrtao je očima, jedva minuta i po jebanja, i on osjeti divlju erupciju kako nadolazi. Uz obostrani krik stade da je filuje spermom. Muda su pulsirala nenormalno, štrcao je debelo i mnogo. Sa picine dlake je kapala sperma pomiješana sa krvlju. Ona je beznadežno plakala, nijemo i sa strašnom grimasom, tek povremeno puštajući zvuk od udisanja zraka

. Kad konačno povrati svijest sa sedmog neba, Kemo pomisli šta mu je dalje činiti. Iako je bila jako simpatična, on ne smisli ništa bolje nego da joj gurne glavu u posudu da je udavi. Trzala se kao đavolom opsjednuta, koprcala mesnatim nogicama i stezala pičkom omekšali Kemin kurac koji je još tu stajao. Sva ta frka očvrsnu penis Kemin, a ona konačno prestade da se koprca. On je pustio, ona se strovarila do dna u posudu za vodu. Kemo stade da jebe, razmičući joj dupe da joj gleda tamni kolutić završetka debelog crijeva, obrastao sitnom dlakom. Izvadi utopljeno čeljade, pa stade da je ljubi u usta medena i da joj stišče sise manijakalno. Okrenuo je licerm sebi da joj siše krupne bradavice, dok je odozdo srednjakom prodirao u njen mrtvi čmar. Diže je u zrak i baci na kaldrmisani pod. Njoj puče glava, krv stade da se istače iz lobanje. On premijesti kurac u njen čmar, i stade da jebe šišteći i ričući kao zvijer. Kad osjeti da ne može više, izvadi karinu iz čmara, pa joj dotrča do glave krvave. Podiže je za kosu, njoj dobnja čeljust spade i jezik se isplazi. Stao je da je anbija u grlo, jedva par puta, a onda opet svrši uz poklič kao da mu neko gura užareno zrno od pata u bulju. Onda se stropšta na pod, sav u goloj vodi. Odahnu tu par minuta, uživajući u božanskom osjećaju. Onda se obukao, odvukao leš u najmračniji dio štale i tu ga pokrio slamom. Krenuo je da joj liže pičku, ali pomisli: "Fuj jebote! Bolesno!", pa onda vrati sijeno na otkriveni dio tijela, opra tragove krvi sa sebe i izađe iz štale.

U okolini se vidjela crkva, i malo dalje od crkve nekakav objekat. On krenu ka tamo, jer ga je bila sramota da se vraća u Terezinu kuću. Prošao je ispred crkve pozdravivši srdačno popa. Pa nastavi prema onom tamo objektu da vidi da li ima tu šta da se popije. Na njegovu sreću, to bijaše seoska krčma. On uđe unutra i susrete samo debelu Njemicu ogromnog dekoltea za šankom. Sjede i poruči pivo i konjak. Ispijao je brzo i na eks žešću, zaljevao pivom. Naručio je cigarete i doručak. Kad se najeo, nastavio je sa cuganjem. Tu je proveo oko dva sata, stigao je da se opije kao blesav. Pomisli da siluje debelu sa ogromnim sisama, ali mu se nešto nije dalo. Stomak stade da krčka, i njemu se prisra. Diže se teturavo od stola i krenu prema toaletu, pritom jebački namignu debeloj, koja ga nazva u sebi pijanom svinjom. Israo se u pisoar, smijući se svojoj duhovitosti. Vratio se za šank i tražio još konjaka. Debela reče da ne služe pijane goste, i da mora platiti račun te napustiti SUR. On reče da neće platiti dok ne dobije još jedan dupli konjak, te ova mrzovoljno udovolji njegovoj želji. Iskapi ga na eks. Pa onda reče: "Da platim, gospoja, red je!", i skide gaće pokazujući joj ono što ima. Debela vrisnu i pobježe u kuhinju, a on se gromko i slatko nasmija, obuče se i izađe iz lokala. Krenuo je kući da nađe Kelba i da mu kaže da odjebu odavde jer se počinje dosađivati.


Na putu mu za oko zape crkva, a on je bio vrlo raspoložen za šale i pasijanluke, pa uđe u vjerski objekat. Pop mu priđe, već na dva metra od njega mršteći facu od zapare koju je ovaj stvarao. Kemo plačnim glasom reče da mu oprosti pijanstvo i da mu treba hitna ispovijed, jer ovako više ne može. Otac, koji je bio blage naravi, popusti pred rasplakanim pijancem, te ga uvede u ispovjedaonicu. "Reci sine, šta te muči.", progovori svečanim, umirujućim glasom. Kemo reče: "Oh moj bože! Oh moj bože!", sve hinjeći jecaje. "Smiri se sine, bog oprašta sve, nijedan grijeh nije pretežak za iskreno pokajanje.", te nastavi u istom stilu. Kemo, koji je samo jecao, stade da se penje na stolicu, a kad se ispe, on skide gače i nasloni kurac na rupe drvene rešetke, te poče da piša sveštenstvu na sijedu kosu. "Šta!? Kako!?", stade da se čudi svećenik, a kako pogleda da vidi šta se dešava, Kemo mu zapiša i čelo, nos, obraze, oči, razjapljena usta, te konačno brojanicu okačenu oko vrata. "Aha pedofile pogani! Jel ti se ovo dopada đubre bolesno! Da ti jebem majku kurvu što te nastranog okoti!", srdio se Kemo koji je pišao na oca. Ovaj je vikao i molio da prestane, što Kemo i učini, ali ne zbog molbe, nego jer više nije mogao pišati, a onda poskoći sa stolice, te kako je bi pijan razvali vrata ispovjedaonice ispadajući sa komadima drveta na pod. Osušena časna sestra koja je tuda prolazila kriknu, a Kemo s poda reče: "Kuš matora vještice! Šejtan te spopo, zar ne vidiš da sam popio!? Ne deri se!", a ova otrča sa božijim imenom na usnama. Sladak smijeh zaori crkvom, to je bio Kemo koji se smijao svojim djelima. Pred samim izlazom neko se dreknu: "Čekaj! Stani!" Kemo se okrenu i ugleda oca kako trči, sav okupan znojem i pišakom. Prileti do njega i ispod skuta izvadi debeli svežanj novčanica gurajući mu ga u ruke. "Molm vas, neka ostane to tajna! Ja imam mnogo ušteđevine! ovo nek bude samo jedan mali dio! To se ne smije saznati!", uplašeno je pričao otac, a Kemo ga počasti solidnim krošeom, te ga nokautira. "Jeble te tvoje pare!", dreknu, pa izađe iz crkve, prethodno zalizavši kosu svetom vodom. Ispred crkve ugleda Kelba kako trči za njim u donjem vešu, sa prnjama u rukama, a za njim par seljanina kako ga vijaju sa toljagama. "Brzo! Ovamo!", reče Kelb, te ga povede iza jednog grma. Tu pljesnu rukama i pred njima se stvori stara vespa. "Penji se! Tutanj!", reče Kelb, te Kemo sjede iza njega, ovaj starta mašinu i doda gas, u posljednji čas jer samo što odmakoše par metara, seljani uletiše u grmlje mašući toljagama po zraku. "Šta ti je čovječe, šta ti mogu?", Čudio se Kemo, a Kelb odgovori: "Poželio sam se malo ljudskosti!" - "pa šta im učini da te nako gone?" - "Zaveo sam im žene.", šeretski će Kelb. "I ja sam kćer!", veselo će Kemo, ali kelb mu reče da će mu pričati kad stignu u hotel i doda gas žešće, a motor poleti u zrak kao da je kakva raketa.


Ostatak večeri provedoše u jednom luksuznom Berlinskom hotelu, uz mezu i konjak, a kad Kelb ču šta je sve Kemo počinio, ocijeni, očiju mokrih od suza-smijalica, da je dosta za taj dan i da se dobro odmore za sutra.


Trećeg dana Kemo se opet probudio u luksuznoj sobi. Iz kreveta je pristupio baru i naočio sebi šeri brendi, zapalio je cigaretu i stao pred ogromni prozor. Ispod njega se prostirao Berlin okupan jutarnjim suncem. Bio je ogroman i lijep, Kemin pogled se svaki čas ushićivao nečim novim. Osjećao se sretnim i zadovoljnim isprva, ali što je duže gledao to je postajao sve mrzovoljniji i nesretniji, da bi na kraju bio potpuno ljut i bijesan. Kroz glavu mu je prošlo šta je sve počinio u toku ova dva dana, kao i to ša sve još treba dapočini da bi otišao u jebeni pakao. Natočio je sebi novi šeri brendi, ovaj puta punu čašu. Popio je naiskap, i tako nekoliko puta. Za pola sata je već bio opijen, te u takvom stanju on primijeti da mu je soba prašnjava i prljava (što nije bila istina), te bijesno pozva sobaricu. Mlada djevojka do nekih dvadesetak godina, iz čijih očiju je vrištalo siromaštvo i patnja, je stajala oborene glave dok se Kemo derao: "Kurvo jedna! Hoćeš da se udavim u ovoj prašini!? Boli vas kurac što je soba prljava! Bitniji je kurac vratara od posteljine tamo nekog pijanog Bosanca! Jebem li ti mamicu kurvu! Vidi se kakva si! Fuj gaduro! Ogadićeš mi pičku kakva si! ČISTI TO ŠTA SI BLENULA JEBO TI BOG MATER I MRTVE!!!" Djevojka stade nespretno da mlati krpom po čistom namještaju. Tresla se od straha, a hodnik od Keminog glasa. U sobu najzad dođe i šef sobara. "Šta se ovdje dešava?", upitao je, a Kemo odgovori: "Dešava se da me kradete jebem li vam majku vašu pokvarenu! Ova soba je prljava kao da je rudnik, a ova mutava kuja ne zna čak ni namještaj obrisati!" - "Oh primite moje duboko izvinjenje! A ti mala bezobraznice briši to kako valja date ne bih otpustio! Ne zanima me što imaš tri mlađe sestrice i nepokretnu mater! To te ne čini privilegovanijom od ostalih! Ako se to ne bude blistalo za pet minuta, letiš na ulicu, pa ti kako hoćeš!" - "Ali gospon Klaus, ovo je čisto! Juče je bila generalka ove sobe!" - "Ma vidi ti bezobraznice! Dvadesete posto od plate, penal. Ne razgovara se tako sa predpostavljenim!" - "Ali gospodine Klaus..." - "Šuti i briši! Ako progovoriš još jednu, letiš na ulicu!", a tu se i Kemo ubaci u konverzaciju: "A kakva si ružna, na ulici ćeš moć samo da pušiš kurčeve sljepcima za tri marke! Hahaha!" Šef osta hladnog lica, čime je pokazao svoje neodobravanje Kemine priče, a djevojka pusti tanku suzu niz koščato lice. Kemo nastavi sa uvredama: "Jao kakve su ti sise! Pa tek ti je dvadeset godina, a već su i seobjesile kao da ti je stovadeset! A tek lice! Ko da te je atomska bomba pogodila! Bljak! A dupeta ni nemaš! Vidi fakat! Gdje ti je guzica kurvo? Kome si je prodala za deset maraka! Garant ovom pederu Klausu! Vidi ga kakav je! On garant voli ove uboge! Zar ne Klaus! Stavljaš li joj svoj njemački kurac za minimalnu nadoknadu? Koristiš li se njenom bijedom da je pokaraš? A? Stari si ti perverznjak! Vidim ja to!"- "Oprostie gospodine, ali nemate pravo da vrijeđate ni mene, ni moju radnicu." - "Opa! Odkad to? A maloprije kad sije ti vrijeđo pičko, ja tebi nisam ništa srao! Ti si Klaus jedna pogana pičketina, perverznjak i bandit!" - "Vi ste pijani." - "A ti voliš ovo dupe bez dupeta!", reče Kemo, pa rukom uhvati izgubljenu guzicu sirote sobarice. Ona je bila toliko istraumirana da se nije branila, već je samo pustila malkrupnije suze nego malopređašnje. "To ne dopuštam! Erika, napusti prostoriju i zovi redare! Odmah!", reče Klaus oštro, i uhvati Kemu za ruku. Kemo serazbjesni totalno, ščepa Klausa za vrat i divlje prikova uza zid. Od udarca glavom od zid Klausu se zamuti vid. Kemo ga podiže ponovo, udari ga par puta, a onda ga silovito izbaci kroz ogromni prozor. Kemina soba je bila na tridesetprvom spratu.


Uplašena Erika je stajala, buljila u bijesnog molera, i tresla se. "Da vidim ja kurvo kakva ti je ta pička pogana!", dreknu Kemo, pa se baci na ovo sitno, jadno biće i pokida joj svu odjeću. Otkrio je da je i gola nakaradna, i da je trudna. "AH KURVO JEBEM TI MATER TRUDNU JA DA CRKNEM OD PRAŠINE A TI SE KARAŠ SA SOBARIMA I KLAUSOM PEDEROM!!!", izdera se Kemo, pa stade daje bije svojim jakim molerskim rukama. Mlatio je po stomaku, lomeći tek oformljeni skelet ploda jeftine jebačine, pretvarajući ga u kašu. Ona nije izustila ni riječ, samo je umirala od udaraca i bolova. Dvadeset minuta je tukao. Čitavo tijelo joj je išarao podljevima i rezovima. Izdahnula je kad joj je na glavu bacio televizor. Takvu unakaženu, on je podiže iznad glave i izbaci kroz prozor. Njena dva prsta u letu se zakačiše za krhotinu koja je virila iz prozora, te otkinuti upadoše nazad u sobu. Kemo podiže jedan i krenu da ga zapali kao da je cigareta, a onda strese glavu i reče: "Uh bogte jebo ja sam puko skroz!", pa s gađenjem heknu onaj prst kroz prozor.


Na ulici ispod poznatog luksuznog hotela djeca sa posebnim potebama su izložila svoje male rukotvorine, čjom prodajom su trebali zaraditi novac za sebe tj. dobre ljude koji su se brinuli o njima, najčešće batinom. Dok su oni tu izvodili mini-predstavu, na njihov štand sa umjetninama pade tijelo i rasprsnu se, kupajući ih sviju gustom krvlju. Dok su ljudi vrišali, šokirani onim što se desilo, jedan od poremećenih mališana se uspio domoći Klausovog lijevog oka, i ljubomorno ga sakri u unutrašnji džep svoje jakne. Ostali klinci sa specijalnim potrebama su veselo animirali mrtvog Klausa.


Policija je brzo stigla i ogradila žutom trakom mjesto nesreće. Vaspitači specijalne omladine batinama natjeraše soje štićenike u kombi, koji su se taman počeli zabavljati sa mrtvacem. Zbog specifične arhitekture hotela, nije bilo moguće odmah razaznati odakle je izletio mrtvac sadašnji. Pored policije, hitne i vatrogasaca, na licu mjesta se učas stvoriše i brojna kola televizijskih stanica. Šef smjene odmah zaskoči televiziju da ga snimaju. Dok je on srao o mogućim motivima ovog skandaloznog događaja, iza leđa mu trehnu još jedno tijelo, koje njegovo bež odijelo oboji crvenim flekama, kao da je dalmatinac. On izusti nekakvu glupost tipa: "A sad moram da idem jer imamo hitan slučaj!", i odmagli iz kadra ostavljajući gledaocima prizor krvave kaše da gledaju uz doručak.


Baš u tom trenu je naišao i Kelb, odjeven kao prosijak, te kad ugleda katastrofu on promrsi: "Dobar si Kemo, dobar! Nema govora!", a onda obrati pažnju na sve moguće specijalne policije koje su se tu iskupile da traže njegovog pitomca. Uvjerivši se u ozbiljnost situacije pretvori se u crna gavrana i uzleti ka Keminom prozoru. Pri letu se vješto posrao iz kloake nekom klinji na sladoled, koji poče glasno da cmizdri kad poliza izmet ptičiji, zbog čega histerična mama poludi i zveknu mu jedan hc šamar.


Uleti kod Keme i vrati se opet u pređašnje stanje. "Kakav si to bogte? Da te vidim na ulici dao bi ti po marke!" - "Ah! Zaboravih se preobući!", reče Kelb pa se zavrti kao mikro- tornado i pojavi se opet u modnom odijelu. "Gdje si to ti takav sjeban išo?" - "Išao sam da općim sa beskućnicima, oni su meni jako zanimljivi, ali o tome drugi put. Štaovo činiš ovdje?" - "Ništa specijalno. Pijem, pušim i bacam ljude kroz prozor." - "Fino bogami! Kliko si ih bacio?" - "Dvoje. Odnosno troje. Kuja je bila trudna." - "Ah! Sjajno! Dobar si! Jel ti dosadilo ovdje?" - "Pa i nije. Ima šeri brendija, nema dosade." Utom se začu nekakva lupa u hodniku. Pomisliše oboje da su to specijalci, kad neko otključa bravu. Kelb posta nevidljiv, Kemo radoznao. Vrata se zatvoriše. Kelb pohita u hodik da vidi šta se zbiva i tu ugleda liftboja i sobara, natovarene raznim stvarima koje su pokrali iz soba. "Zapamti! Čim dođe policija, mi se samo skrivamo jer smo začuli alarm. Ovo ćemo ubaciti u kanal za prljavu posteljinu, Ava će to dole pokupiti, i nema brige!", govorio je liftboj sobaru koji je sve odobravao pokretima glave. Kelb telekinezom obavijesti Kemu šta se dešava, te se Kemo brzo sakri iza baršunskog zastora. Zamka bi upotpunjena o strane Smrti koja razbaca hrpu dolara po malom stolu. Ova dvoica uđoše i odmah stadoše vriskati od sreće i zaprepaštenja kad ugledaše lovu. Nisu ni primijetili krv i razbijeni prozor. Stadoše grabiti pare kao sumanuti, kad će ti Kemo iza zavjese: "Dobar dan! Kao što vidite prozor mi se sjebo, pa bih vas zamolio da ga popravite." Ovi odskočiše dva metra u nazad od straha. Iznenađenje je napravilo svoje. Kemo je samo stajao i gledao ih mirno. Kad se malo pribraše, sobar reče liftboju: "Jebote, ovo je nakav starčić! Sad možemo imati i jare i pare!", misleći na to da savladaju pjana Kemala i pokupe nagadu od milicije, skupa sa ovim dolarima sa stola. Njih dvojca žiahno skočiše i krenuše lagano ka Kemi, s poganim namjerama. Međutim, oni nisu znali da tom starci u mišicama vrije mladalačka snaga, data rukom samog đavola, i da isti taj starčić je dobio u životu preko osamdeset posto svojih tučnjava kojih ne bijaše malo. Omaleni liftboj romske fizionomije je čikao Kemu malim pesnicama, dok je sobar palcem dohvaćao nos i cupkao kao da je kakav filmski bokser. "Majko mila! Kakvi debili!", pomisli Kem, pa trznu sobara, a liftboju zviznu takav šamar da je ovaj sjeo na pod iste sekunde. Sobar, inače smoto koji se nije znao ni ispišat kako valja, nasrnu uz nekakav smiješni poklič na Kemu mlatarajući rukama bez ikakvog efekta. Kemo ga nijehtičak ni udarati, većga je odmah ščepao za gušu, papravo kroz prozor. Glavni inspektor koji je kasnio na mjesto zločina, jer je išao po forenzičara, taman je prispio svojim novim audijem, kidajući žutu policijsku traku i kočeći pod ručnom (jer svjetine se iskupilo pozamašno te je valjalo ispasti zajeban). Samo što se automobil zaustavio, leteći sobar naglavačke zveknu od krov iznad forenzičarove glave. Od siline udaca krov se deformisa i odvali jadnog starca po glavi razbijajući mu nov slušni aparat, a vazdušni jastuk se pobrinu da ovjeri udarac potiljka od špicasto udubljenje krova. Kako je visina bila zaista velika, unesrećenom otpade ruka i pade na asfalt, a iz gomile izleti brz foks terijer i maznu ruku, te je odnese silovitom brzinom. Kako su svi pratili novonastalu situaciju, nisu obratili pažnju na jak vjetar, koji jednoj sisatoj plavuši podiže suknju i otkri takvu biser-pičku da bubuljičavi aolescenti koji ugledaše to čudo prirode odmah pobjegoše u potragu za skrovišima kako bi izdrkali mlade kurce.


Za to vrijeme liftboj porati svijest od šamara, te se diže i poče dacupka kao Brus Li. Mahnuo je koji put nogom po zraku, prijetnje radi, ali Kemo samo ispusti jedno sažaljevajuće: "Huh!", te mu priđe i ščepa ga kao kakvu igračku, pa i njega kroz prozor. I on se dole razlijepio kao levat, a jedna debela, nepristojna gospođa koja ne zna staviti ruku na usta kada zijeva bi kažnjena takošto joj pravo u grlo uleti krvavi komadić liftbojeve glave, sa pramenom masne kose.


"Bože sačuvaj! Kakvi debili! Ej Kelb, zajebi ovo više, smorio sam se! Idemo dalje negdje!", reče Kemo, pa poče razbijati flaše iz bara po sobi. Kad je sve razbio, izvadi šibicu, pripali cigaru i bacina pod, a alkoholom natopljeni ćilim to prihvati i vatra učas buknu. Kelb zviznu i leteći ćilim doleti pod prozor. "Izvolite, gosn Kemo!", ree sa osmijehom, te oni pobjegoše sa mjesta radnje.

Smjestili su se u nekakav rumski motel, prepun kurvi i žohara. Kemo je insistirao da napuste Njemačku, dok je Kelb insistirao da idu na večernji bal u nekakvom dvorcu. Malo su se prepirali, aondaodlučiše dabacaju novčić. Kelb pobijedi, Kemo boga u riječi skrnavi. Bal je počinjao u deset sati, pa su odlučili da popodne iskoriste za odmor.


imaju i ostali dijelovi al mi net sere, nest
od 31. stranice u only your stuff :D


Top
  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 17. 11. 2010. 17:17 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
to benjo!


ovo je fakat dobro zamišljeno, kad uhvatim vremena sješću da to lijepo napišem.


SATANIC SEXUAL MORBID LIFE FOR HELL!!!


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 17. 11. 2010. 17:20 
majkem najjaca, ne znam sta imas na ovoj bolje odraditi haha
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Top
  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 17. 11. 2010. 23:39 
Offline
User avatar

Joined: 11. 06. 2010. 02:22
Posts: 1097
Location: Gornja Maoča
Imal nastavak KEMINIH avantura :twisted: :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 43 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group