Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 06:53

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ] 
Author Message
 Post subject: sranja u Engleskoj
PostPosted: 10. 08. 2011. 20:51 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
ja ovakvog primitivizma u zivotu nisam vidio, sve se ibretim nad riot klipovima

http://www.youtube.com/watch?v=QIZV4YYQ2P8
e svasta ces vidjet!

http://www.youtube.com/watch?v=qfcfcKLm ... re=related
boze sacuvaj!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 10. 08. 2011. 21:29 
Offline
User avatar

Joined: 22. 07. 2009. 20:52
Posts: 596
za ovu bagru treba renovirat i osposobit Auscwitz. prinudni rad, il ih topit za sapuna, da makar malo doprinesu zajednici... :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 10. 08. 2011. 23:17 
Offline
User avatar

Joined: 19. 08. 2010. 16:47
Posts: 557
Location: Bihać
Nisam bio zadnjih par dana u toku tj. na netu niti sam pratio tv. Zbog cega se ovo desava uopce? Ako sam imalo skontao valjda se crnci bune ili nesto takvo xD.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 10. 08. 2011. 23:29 
Offline
User avatar

Joined: 07. 05. 2010. 17:50
Posts: 226
_LOKI_ wrote:
Nisam bio zadnjih par dana u toku tj. na netu niti sam pratio tv. Zbog cega se ovo desava uopce? Ako sam imalo skontao valjda se crnci bune ili nesto takvo xD.



Da, pocelo je tako, ali sada koliko vidim u nemirima ucestvuju svi zivi, ono samo da frku i belaje prave. Htjeli su labelovat dogadjaj kao bunt pripadnika crne rase iz siromasnijih cetvrti, ali koliko ja bar vidim na snimcima i nije bas tako. Najgori sljamovi sviju -bijelaca, crnaca, azijata itd ucestvuju.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 10. 08. 2011. 23:44 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
Orisons In Vain wrote:
Da, pocelo je tako


nije tako počelo.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 10. 08. 2011. 23:48 
Offline
User avatar

Joined: 07. 05. 2010. 17:50
Posts: 226
Saleo wrote:
Orisons In Vain wrote:
Da, pocelo je tako


nije tako počelo.



Pa zar nisu na samom pocetku klasificirali nerede kao bunt pripadnika crne rase ? Mozda sam pogresno shvatio :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 10. 08. 2011. 23:56 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2009. 12:33
Posts: 2005
Location: Tuzla
samo treba kakvu pusku izvadit i rafal u zrak ispalit, kako bi se svi razbjezali


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 11. 08. 2011. 00:01 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
nakon šta je pandurija prilikom hapšenja upucala marka duggana u tottenhamu, počelo je prosvjednim maršem njegove obitelji i lokalaca, jer su zahtijevali da se obznane okolnosti njegove smrti i eskaliralo je u sranje.
a ovo nakon toga su jebeni tinejdžeri na školskom raspustu koji su se zaželjeli iphonea i lcd televizora :|


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 11. 08. 2011. 00:17 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
Bruno wrote:
nakon šta je pandurija prilikom hapšenja upucala marka duggana u tottenhamu, počelo je prosvjednim maršem njegove obitelji i lokalaca, jer su zahtijevali da se obznane okolnosti njegove smrti i eskaliralo je u sranje.


tako su ljudi kad je bio onaj masakr u noVreškoj isti dan skočili da optuže islamske fundamentaliste za posađenu bombu,pa se ispostavilo da to nema nikakve veze sa životom,nego se tako snilo vodećim tv stanicama,i samo su lagano plasirali vijest.

ista priča i za crnce i azijate u engleskoj.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 11. 08. 2011. 00:45 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
jebeni englezi, isti neredi ko prije par godina u francuskoj zbog istog sranja.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 11. 08. 2011. 01:14 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2011. 11:04
Posts: 1119
..ejšn.. wrote:
za ovu bagru treba renovirat i osposobit Auscwitz. prinudni rad, il ih topit za sapuna, da makar malo doprinesu zajednici... :roll:


Alejandro wrote:
samo treba kakvu pusku izvadit i rafal u zrak ispalit, kako bi se svi razbjezali


E jebiga sad. Obec'o sam samom sebi da se u ove diskusije vise necu upustat, al jel vi fakat mislite da se tako rjesavaju stvari? Jebo majku k'o da sam zaluto na sarajevo-x.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 11. 08. 2011. 01:20 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
'Kamo li srece' da bude ovoga kod nas pa da se srusi od Parlamenta pa nadalje sve . Mozda onda pocnemo ispocetka sve kako treba ...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 11. 08. 2011. 01:30 
Offline
User avatar

Joined: 22. 07. 2009. 20:52
Posts: 596
Lee B Yatz wrote:
..ejšn.. wrote:
za ovu bagru treba renovirat i osposobit Auscwitz. prinudni rad, il ih topit za sapuna, da makar malo doprinesu zajednici... :roll:


Alejandro wrote:
samo treba kakvu pusku izvadit i rafal u zrak ispalit, kako bi se svi razbjezali


E jebiga sad. Obec'o sam samom sebi da se u ove diskusije vise necu upustat, al jel vi fakat mislite da se tako rjesavaju stvari? Jebo majku k'o da sam zaluto na sarajevo-x.


pa normalno da nisam ozbiljan, ali ih treba potjerat da rade nešto korisno. ovo rade iz pasjaluka prevenstveno...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 11. 08. 2011. 02:04 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2011. 11:04
Posts: 1119
Pa ja bih argumentovao da takvo ponasanje, takvi nihilisticki porivi, su rezultanta situacije u kojoj drustvo nije sposobno da im nadje bilo sta korisno da rade. I ne mislim da je Engleska tu neka "zla nacija", vec je to nesto s cime ce se morati suociti 99% ove planete. Taj iskoristavacki kapitalizam koji se patentovao pod Reganom i kasnije implementirao u cjelom svjetu ne vodi nikud nego u klasni rat/totalnu anarhiju. Naravno ne pomaze da je dobar procenat ljudi u svjetu totalna pohlepna potrosacka stoka bez ikakvih skrupula/moralnog kodeksa, ali takve ih je sistem upravo i htjeo.

Problem je u tome da tvoj neozbiljni komentar ima ozbiljnog odjeka u odredjenim slojevima drustva (puno retardiranijim nego i ova pljackaroska bagra). Ustvari, oni bas tako stvari vide. I zato jesmo tu gdje smo. Al 'ajd dobro je znat da tako zaista ne mislis.

Ma jeb'o ba sve to. U Somaliji hiljade djece umiru od gladi, a mi ovdje o Engleskim izlozima.

Hajd dosta sam se pravio pametan za ovu godinu, umori se :P


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 11. 08. 2011. 04:05 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
ne da mi se citat ovo sve.
realnost je ta da ekipa iz nizih socijalnih slojeva ova sranja rade, uglavnom doslje, a njihovi se skotovi drze nekog prastarog pravila scotland yarda iz 1800-i-neke, po kojem nece upotrebljivat silu prema svojim drzavljanima, il tako neki kurac, u ovom dobu autogol uglavnom... bilo gdje drugo bi vec uveliko vodeni top i gumeni meci radili,al eto..

ak nis, dokaz da niko ama NIKO nije nedodirljiv po pitanju sranja (pa cak ni veliki london... a ni birmingham, manchester, liverpool,..)

roknuli drotovi gengstercica, PA STA?!
ne podrzavam ni jedne ni druge, da se razumijemo... al za ova sranja su sami sebi krivi i nece ih nijedna voda oprat, nek se sami vade iz govana. u somaliji 30 milja klinaca/ljudi skapava od gladi, najmanji problem su tu englezi danas..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 11. 08. 2011. 07:38 
Offline

Joined: 31. 05. 2011. 13:40
Posts: 551
Podsjeća me na nadrealiste :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 11. 08. 2011. 15:31 
Offline
User avatar

Joined: 22. 05. 2009. 23:55
Posts: 86
Location: Niodaklevci
Nije da podrzavam klosare sto rade ove nerede.To je zadnji sljam drustva.Stoka obicna.

Ali i Engleze stize kolonizatorska proslost.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 11. 08. 2011. 16:51 
Offline
User avatar

Joined: 18. 06. 2011. 16:45
Posts: 662
ko ih jebe...nek ih medjunarodna zajednica spasava i smiruje situaciju...i njima i holandjanima i francuzima vako svaki dan bilo sto se mene tice..what goes around..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 11. 08. 2011. 17:21 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2009. 12:33
Posts: 2005
Location: Tuzla
Lee B Yatz wrote:
..ejšn.. wrote:
za ovu bagru treba renovirat i osposobit Auscwitz. prinudni rad, il ih topit za sapuna, da makar malo doprinesu zajednici... :roll:


Alejandro wrote:
samo treba kakvu pusku izvadit i rafal u zrak ispalit, kako bi se svi razbjezali


E jebiga sad. Obec'o sam samom sebi da se u ove diskusije vise necu upustat, al jel vi fakat mislite da se tako rjesavaju stvari? Jebo majku k'o da sam zaluto na sarajevo-x.


nisam to mislio na rasistickoj osnovi, nego inace.. isto je tako bilo u beogradu na gay pride paradi, krenula rulja na policiju, ovi izvadili puske i pucali u zrak, svi se razbjezali.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: sranja u Engleskoj
PostPosted: 11. 08. 2011. 17:31 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
e moj haso.. ništa ti ne znaš

http://www.youtube.com/watch?v=zo7CCrlK ... re=related


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group