Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 04. 2024. 19:08

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Psykopaint - sjajan program za crtanje (trebam pomoć)
PostPosted: 03. 04. 2013. 01:38 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Nisam znao gdje da stavim, pa najbolje je ovdje. Da ne smaram previše...

Psykopaint je besplatan web program dostupan i u plaćenoj varijanti za Windows i MAC koji omogućava i konjima sa dvije lijeve da manipulišu slikama i fotografijamam te da koristeći različite brusheve ''slikaju''. Meni se ovo veoma sviđa i volio bih imati ovaj program, no pošto nemam 39 $, ipak imam šanse da ga dobijem besplatno ako se ljudi registruju preko mene. Zato kliknite na link i registrujte se, probajte i crtajte. Mnogo je opuštajuće i uvijek se možete pohvaliti nevjerovatnim talentom koji čuči u vama, samo vam je trebao dašak ovakve genijalne tehnologije da ispliva! Hajde, hajde, volim Vas mnogo :)

Kad kliknete na link http://www.psykopaint.com/?referal=713388 , kliknite na dugne "Let's Paint Stuff", a onda na slljedećem prozoru na register koji se nalazi u gornjem desnom ćošku. Na mail će vam stići aktivacija, pa samo potvrdite da bih ja dobio ove poene.

Zahvaljujem se svima od srca koji mi pomognu, treba mi još nekih četrdesetak ljudi. Vas ništa ne košta da probate, meni znači.

P.S. Ne znam da li vrijedi napominjati da nije u pitanju nikakva mandža ni zaje*ancija koja će od vas nešto tražiti povjerljivo. Uostalom, pogledajte i sami.

http://www.psykopaint.com/?referal=713388


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group