Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 06. 2024. 00:21

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 98 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Sako is back
PostPosted: 13. 04. 2005. 21:14 
Offline
User avatar

Joined: 20. 02. 2005. 00:41
Posts: 18
evo bijah inspirisan nedavnim nemilim dogadjajima u parku tamo kod teatra gdje se inace volite skupljati.. a kad kazem volite skupljati, ustvari mislim gdje ste se voljeli skupljati, s obzirom da vas od nemilog dogadjaja broj 1 kojeg sam gore naveo, i opet cu navesti dole nize, vise nema u istom, navedenom.
Naime, o cemu se zapravo radi, kada kazem nemili dogadjaj broj 1, koji sam gore naveo, i koji cu vjerovatno opet navesti dole nize.
Radi se o tome, da vi, a kad kazem vi, znate dobro na sta mislim, jer smo o tome raspravljali u protekloj temi, zasto nas mrzite.
Zapravo, ovdje govorim kako vi, me(n)talci, tako opaki i opasni, strasni i prestrasni, toliko strasni da vas ne bih smio sanjati bez pistolja, a kamoli sresti u mracnoj ulici bez da me strefi srcani, a kad kazem srcani mislim na srcanu kap, udar, herciku, nazovi ga kako hoces, vi takvi, strasni, sa natpisima "kill", "choke", "your god is dead" ( tobejarabi bozesacuvaj itd ) " dodji na koncert da te izrezemo" i slicno, dobijete batine od grupe maloljetnih delikvenata koji skupa kad se popenju jedan drugom na glavu nemaju 2 metra visine. E to je nemili dogadjaj broj 1 o kojem sam vec predhodno govorio, i vjerovatno cu opet govoriti. A park u kojem se desio nemili dogadjaj broj 1 je isti park koji sam spomenuo u gornjem pasusu, i koji cu, mogli ste pogoditi, spomenuti opet.
Dalje :
kako to, da vi, tako strasni, i prestrasni, dozvolite da jadnog Duspija posalju u bolnicu, a da onog drugog vuku po onom sljunku, a kad kazem sljunku, mislim na pjesak, i to na pjesak koji se nalazi u gore navedenom parku u kojem se dogodio nemili dogadjaj broj jedan koji sam vise puta spominjao. E vidite, onog drugog su tako vukli po pjesku, sljunku, nazovi ga kako hoces, tako da su mu preuredili licni opis, i momak je morao kuci doci sa svojom fotografijom da bi ga rodjena majka prepoznala.
Meni ovo stvarno nikada nece biti jasno.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 04. 2005. 22:06 
Offline
User avatar

Joined: 16. 04. 2003. 10:07
Posts: 1154
Location: Istanbul
Hih :P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 04. 2005. 22:07 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
standardna finta jarane. Svaki haronja mora popit batina od mangupa, bar jednom.

Al jednog dana ce ti svi debili imat djecu, i njihova djeca koja ce zivjet na socijalnom ce od nas "haronja" doc trazit koru hljeba. E onda pocinje eugenicki projekt ciscenja Bosne.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 04. 2005. 22:38 
Offline
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 02:24
Posts: 626
Location: tamo gdje gdje u polju,umjesto cvjeca,rastu mine... :P
sljunak nije isto sto i pjesak!!!! :evil: ja,kao djete jednog bageriste i autoprevoznika,koji je dobro upucen s tim pojmovima,i u cijoj se avliji(kad kazem avliji,mislim na avliju,zato sto nije dvoriste nego avlija)nalazi pedest tona istoga(mislim na sljunak) i jos najmanje toliko drugoga(mislim pjesak) i zato tovoreno protestiram protiv toga!molim da se ljudi vise nauce ralzikovati ta dva pojma! jednostavno mi je neshvatljio da neko to moze pomjesati....!!!! pa gospdoo draga,da li trazim previse,ako kazem da trebate znati to ralzikovati?! ili je tesko skontati da je pjesak malo zrnce,najvise velicine jednog nosnog pirsinga,a sljunak je znatno veci!!!!! molim lijepo,ako je ikako moguce da se to razgranici,jer me to stvarno povrijedilo,mislim ta konstatacija!!!!
a drugo... ma ko jebe te male klince,koji su uhvatili nase momke nespremne...pa sta jebo vas? haj da vidim ko od vas smije mene pokusat prebit?!
ccc,shako,od tebe sam ocekivala vise... bio si momak koji j eimao sjajnu buducnost kako si poceo pisati u predhodnom razgovoru(ili vas je ono bilo vise?Q) ali ovaj obicni pokusaj ponavljanja prvobitnog uspijeha,pisuci tekst koji se koristi nekim starim(vasim) fazonima,davno isfrualim,i nekim novim(ni blizu onim starim)me je stavrno razocarao!!! :cry: cekam,ne bil se opametio i skontoa nesto dobro... stvarno... ti si mi bio ono bas nada,...al sad... jebiga... nista nije vjecno... van hit vander...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 00:23 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
hahah :lol: haj ba ne seri vishe shako...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 06:00 
Offline
User avatar

Joined: 03. 04. 2004. 04:50
Posts: 870
I ja znam razliku izmedju sljunka i pijeska. To definitivno nije isto


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 11:53 
Offline
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 02:24
Posts: 626
Location: tamo gdje gdje u polju,umjesto cvjeca,rastu mine... :P
Black Ofca wrote:
I ja znam razliku izmedju sljunka i pijeska. To definitivno nije isto

hvala ti!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 16:34 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6276
a seljačine,a i jopet dobro libya reče


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 19:02 
Offline
User avatar

Joined: 22. 10. 2004. 22:43
Posts: 930
Location: Tuzla
idi ba shako kvragu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 23:10 
Offline
User avatar

Joined: 20. 02. 2005. 00:41
Posts: 18
pa da. znate srat o meni ovdje
a u parku dobijete batine


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 23:11 
Offline
User avatar

Joined: 13. 06. 2004. 14:13
Posts: 1016
Location: sin factory
:lol: Ovo ti vala nije trebalo :? hahahah


Last edited by BurningWitch on 15. 04. 2005. 10:39, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 23:51 
Offline
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 02:24
Posts: 626
Location: tamo gdje gdje u polju,umjesto cvjeca,rastu mine... :P
shako dragi...pa znas i ti ovdje srati...hajd edodji jednom na obalu(obecavam da ti nista necu uraaditi :D :lol: ) pa fino reci..."Evo ja sam shako," a ne ovako... pa nije ti zonfa izazivat ovako :D
i obecavam da cu te nauciti razlikovati sljunak i pjesak,to mi je ipak obaveza!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 23:53 
Offline
User avatar

Joined: 20. 02. 2005. 00:41
Posts: 18
Ja bih vama me(n)talcima preporucio samo jedno!Skinite te lance sa sebe,da bi lakse mogli bjezat kad vas fakini zaganjaju,ili uzmite te lance pa klosara po bubrezima!zelim vam puno srece,da zivite u zdravlju i rahatluku,da vas vise ne tuku i da vam vise ne otimaju mobitele,novac i sl.


Voli vas Vas Å ako Polumenta


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 23:57 
Offline
User avatar

Joined: 20. 02. 2005. 00:41
Posts: 18
dragi diokhan!
ja nisam klosar pa da dolazim na obalu među one narkomane!nisam primitivac da se tucem sa tobom!ako bas volis da ucis druge da razlikuju sljunak i pjesak,uci ove sto vam uzimaju mobitele i sto vas tuku!!!!

ja ovdje nikoga ne izazivam,nego samo komentarisem gorku istinu koja te ocigledno boli!!!

PEACE


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 04. 2005. 00:03 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
mene ne boli nikakva istina. Jedini put kad sam ja dobio mare po ulici to je bilo zbog fudbala :D

Da mi neko pridje i pokusa otet mobitel, il nekome od moje raje, duga devetka je vazda pri ruci. Nije mi des godina jarane.

Ima nas i starijih, i zajebanih.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 04. 2005. 00:10 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
Sako Polumenta wrote:
Ja bih vama me(n)talcima preporucio samo jedno!Skinite te lance sa sebe,da bi lakse mogli bjezat kad vas fakini zaganjaju,ili uzmite te lance pa klosara po bubrezima!zelim vam puno srece,da zivite u zdravlju i rahatluku,da vas vise ne tuku i da vam vise ne otimaju mobitele,novac i sl.


Voli vas Vas Å ako Polumenta


hajd ba idi jebi mater... ak se zajebajesh, dosadan si... a, ak to fakat mislish ozbiljno... dodji... samo dodji...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 04. 2005. 00:14 
Offline
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 02:24
Posts: 626
Location: tamo gdje gdje u polju,umjesto cvjeca,rastu mine... :P
hahah,sta htjedoh rec...ne mogu o dsmejha da se sjeitm:)_
ah da...joj jarane,ja neam lance...imam jedino neke za sasvim drugu upotrebu...al to nije team debate,ne?
no,ko kaze da moram biti klosari...bez zajebancije cinjenica je da je nas mnogo vise i skolovanih i ucenih,i kulturnih nego vas...ako cemo otvoreno... :roll:
mjesas nas s pankerima(nista licno protiv pankera,al je sterotipna prica o njima da su propalice,pa reko da nije pomjesao s tim :wink: znate vi sta ja mislim :D )
uglavnom...shako...proso iti je komcert i ne zelim vis eznat za tebe do iduceg vruceg vala.... :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 04. 2005. 00:30 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
mah, metalac kolko god da je shkolovan, mi opet volimo da se povlachimo poderanih tola, isprane majice, sa pivama, pljugama i ostalim po prakovima :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 04. 2005. 00:32 
Offline
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 02:24
Posts: 626
Location: tamo gdje gdje u polju,umjesto cvjeca,rastu mine... :P
pa dobro,shuti bolan :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 04. 2005. 00:42 
Offline
User avatar

Joined: 27. 07. 2004. 01:24
Posts: 930
Location: Menzoberranzan
Jel ovaj Šako fakat ozbiljan il se zajebaje? Meni je ovo presmiješno....ako mu se 'gadimo' šta radi na ovom forumu? Za nepovjerovat ako nije zezancija....glupost


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 98 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group