Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 00:56

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 59 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 09. 09. 2005. 01:27 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Ko nezna oklen je Zajdi, Zajdi ocito nikad nije bio pionir ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 09. 2005. 07:58 
Offline
User avatar

Joined: 14. 04. 2005. 09:43
Posts: 134
Location: Slijepi kolosjek
Jos jedna zanimljivost je da na istom gostuje Dado Topic na naslovnoj numeri, koja je fenomenalna.


A zato sam ja mislio da je Dado Topic bio neko vrijeme u Smak-u........... :oops:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 09. 2005. 15:21 
Offline
User avatar

Joined: 09. 10. 2003. 18:31
Posts: 998
Location: Mosh pit
Jarane, i znam da ej makedonska, ne znam otkud da napisem madjarska, al et... :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 09. 2005. 23:39 
Offline
User avatar

Joined: 14. 04. 2005. 09:43
Posts: 134
Location: Slijepi kolosjek
niko nije savrsen.....pa ni madjari!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 09. 2005. 20:42 
Ma dobri su,mada ne volim ih slusati bas previse.


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 31. 01. 2006. 22:26 
Offline

Joined: 08. 06. 2003. 02:14
Posts: 388
Eeee, a vi sto mislite da imate cijelu diskografiju, a nemate Live without audience ovih dana skinite gace :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 02. 2006. 17:53 
Offline

Joined: 08. 06. 2003. 02:14
Posts: 388
droya wrote:
nema blues od vina :?


Cini mi se da ta pjesma nikad nije ni snimljena u original verziji, mislim da je evoluirala u neku drugu, ne bi' sad znao koju. Sve u svemu, nisam 100% siguran, nekad sam cit'o o tome.

A sto se tice skidanja gaca, nije fazon imat' diskografiju, fazon je imat ploce :lol: I to singlice! :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Ma bre Smak i Smak i samo Smak
PostPosted: 06. 02. 2006. 17:09 
Alo braco Bosanci drago mi je da vidim da ih volite.Ja mislio da samo mi znamo za njih i to Kragujevac,Smederevo,Krusevac,Cacak,Nis,Beograd,Novi Sad.
Sta da kazem za njih osim da su NAJBOLJI.Niko im nije dorastao pa cak ni Leb i Sol ili Time.I zao mi je sto nisu uspeli bolje da izadju u svet ,da se vidi cija
Quote:
baba pusi drogu
.
Zao mi je sto moj cale i li keva ili bilo ko iz moje familije nije slusao tolko Smak,mislim sto nije kupuio neku njihovu plocu.Ali dobro dovoljno mi je sto mi Tocak sad predaje i sto sam bio na Smakovom koncertu.Jednom recju iskusio sam magiju Smaka.
A da niko nema potpunu diskografiju Smaka i to jeste car,cak ni oni sami nemaju sve.A ja bih samo hteo da imam koncert iz '70 gde sviraju Alo,Domaci Zadatak,Shumadijski Blues,Daire,Nebo je samo drum bez dna,Biska 2,Ulazak u Harem Ver.3,Sto ptica,Aria Daimond,Perle,Mracni Mol,Slikar sa Pikadilija..........i tako dalje i tako blize.
Ali ove pesme da budu obavezno.Naravno znajuci da su svaki put svirali nesto drugo a da nisu ovu listu, tesko da cu naci.
U svakom slucaju poz braco i sestre i upamtite
Quote:
Sve sto je bilo i moze biti samo je Smak neponovljiv


Top
  
 
 Post subject: E i vi ih slusate
PostPosted: 06. 02. 2006. 17:11 
E da poz i za Crno Gorce koji slusaju Smak.Odkad vi njih slusate?Ja mislio vi samo slusate vase guslare:)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 02. 2006. 12:58 
Offline

Joined: 07. 02. 2006. 11:50
Posts: 3
Location: Kingdom of Heaven
chuj, jebo vas Stefonowski?! What the fuck?! vi djeco mozhete da serete shta hocete o Stefanowskom ali se vec mnogo vremena zna da on je kralj gitare na nashim prostorima! Iuzuzetno cijenim i Smak i Tochka i Borisa i oni su pravi predstavnici stare shkole rocka sa nashih prostora! zajedno sa Dadom... mislim da samo muzichki neobrazovani i sluhom nenadareni likovi poput mozhete govoriti da je Vlatko losh!
eto koliko je losh, odsvirao je IZLAZAK IZ HAREMA!
Kad su Santanu na MTV-u pitali je li smatra sebe najboljim gitaristom na svijetu, on je odgovorio: Da, ali poslije jednog chovjeka sa Balkana koji je neprikosnoveni kralj i moj drug, Vlatko Stefanowski!
:wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 02. 2006. 17:54 
Offline
User avatar

Joined: 06. 02. 2006. 17:16
Posts: 24
Location: Beograd
Lizards King wrote:
chuj, jebo vas Stefonowski?! What the fuck?! vi djeco mozhete da serete shta hocete o Stefanowskom ali se vec mnogo vremena zna da on je kralj gitare na nashim prostorima! Iuzuzetno cijenim i Smak i Tochka i Borisa i oni su pravi predstavnici stare shkole rocka sa nashih prostora! zajedno sa Dadom... mislim da samo muzichki neobrazovani i sluhom nenadareni likovi poput mozhete govoriti da je Vlatko losh!
eto koliko je losh, odsvirao je IZLAZAK IZ HAREMA!
Kad su Santanu na MTV-u pitali je li smatra sebe najboljim gitaristom na svijetu, on je odgovorio: Da, ali poslije jednog chovjeka sa Balkana koji je neprikosnoveni kralj i moj drug, Vlatko Stefanowski!
:wink:


Dobro ti si tu upravu za ne obrazovane,ustvari ja ih zovem nemuzicari(mogu biti sluhisti) i nesluhisti(nema je"@*& sanse da sviraju niti pevaju).E ali samo da znas Vlatko je jednom prilikom priznao da je Tocak ipak bolji od njega.Sto se mene tice ja njih obojcu obozavam i smatram da njih dvojca vode tamo na top-u za gitariste sa Hendzom.A sto su nasi ti gitaristi bolji od ovih iz sveta.Jednostavno zato sto oni pored sto sviraju Rock,Jazz,Blues,Latino,Metal.... sviraju i Etno ili ti Narodni Folk(izvorna).
I ona ima tolko vrsta harmonskih molova i neke ,,mutirane'' durove i molove.E vidis sto je vece znanje to vise shvatas,a sto vise shvatas to si bolji i svesniji.....
A za Izlazak iz Harema nemam pojma ko ga odsvirao jedni kazu Tocak drugi Vlatko.Sigurno je neka greska pa ce ispasti treci,doduse to je nemoguce jer za to treba imati znanje i vestinu gitarskog zanata.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Time
PostPosted: 08. 02. 2006. 19:44 
Offline
User avatar

Joined: 06. 02. 2006. 17:16
Posts: 24
Location: Beograd
E ako ste ljudi zainetresovani i ako imate pare,dodjite u Bg da cujete Dado Topica i Time.17.2. u 20 h u SKC-u.600 din. koncertna karta


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 02. 2006. 20:21 
Offline

Joined: 08. 06. 2003. 02:14
Posts: 388
IZLAZAK IZ HAREMA!!!!!!!?????? BUAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHA, HIHIHIHIHI, HU-HU, BUAHAHAHAHAHA, Sege do koljena :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Zeppelinko
PostPosted: 09. 02. 2006. 20:40 
Offline
User avatar

Joined: 06. 02. 2006. 17:16
Posts: 24
Location: Beograd
E Zeppeline jel ko ti lik na crno-beloj slici?Nije V.Samardzic?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 02. 2006. 18:29 
Offline
User avatar

Joined: 09. 10. 2003. 18:31
Posts: 998
Location: Mosh pit
Lizards King wrote:
chuj, jebo vas Stefonowski?! What the fuck?! vi djeco mozhete da serete shta hocete o Stefanowskom ali se vec mnogo vremena zna da on je kralj gitare na nashim prostorima! Iuzuzetno cijenim i Smak i Tochka i Borisa i oni su pravi predstavnici stare shkole rocka sa nashih prostora! zajedno sa Dadom... mislim da samo muzichki neobrazovani i sluhom nenadareni likovi poput mozhete govoriti da je Vlatko losh!
eto koliko je losh, odsvirao je IZLAZAK IZ HAREMA!
Kad su Santanu na MTV-u pitali je li smatra sebe najboljim gitaristom na svijetu, on je odgovorio: Da, ali poslije jednog chovjeka sa Balkana koji je neprikosnoveni kralj i moj drug, Vlatko Stefanowski!
:wink:

:lol: al ti mene nasmija
Ne znam sto ljudi imaju problema s tim da na temi smak pricaju o toj grupi a ne o stefanovskom ili nekom trecem. Ovdje se iynose subjektivna misljenja, boli me dupe sta kaze santana ili eric clapton ili taj i taj. Doduse, sta mi djeca znamo jbg, al et, moramo se u sve mijesat :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 02. 2006. 16:53 
Offline

Joined: 08. 06. 2003. 02:14
Posts: 388
Koji izlazak iz harema ba. Valjda ulazak u harem. Tu je stvar Tocak naucio od svog ucitelja, malo doradio i snimio njemu u cast. Btw. Livnica, ja sam na slici :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Slika
PostPosted: 15. 02. 2006. 02:56 
Offline
User avatar

Joined: 06. 02. 2006. 17:16
Posts: 24
Location: Beograd
Do jaja si obradio fotku.
Ma koga briga covece za IZlazak iz Harema.
Kad cujemo onda cemo pricati o tome


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 04. 2006. 14:33 
Offline
User avatar

Joined: 06. 02. 2006. 17:16
Posts: 24
Location: Beograd
pa vidi Zeppline gde je ovde se nalazi link.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 04. 2006. 18:21 
Offline
User avatar

Joined: 06. 02. 2006. 17:16
Posts: 24
Location: Beograd
Ë™ wrote:
nish.. odleprsho ceplin sa rpa,, neg znal se kad je koncert?

jel sam rakal da cu gi javiti vama svima.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 59 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group