Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 21:56

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 52 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Aerosmith
PostPosted: 12. 01. 2003. 16:19 
Offline
User avatar

Joined: 12. 01. 2003. 16:05
Posts: 13
Location: Tuzla
Zdravo svima na forumu....

Dakle idem po porukama i citam a ne znam kako da zapocnem pa sam odlucio da napravim svoj post!

Dakle, da li netko voli Aerosmith ovdje i uopste, sta mislite o ovom bendu? Za mene je Aerosmith nacin zivota!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 01. 2003. 17:55 
Offline
User avatar

Joined: 08. 12. 2002. 10:47
Posts: 589
Location: Kragujevac, Srbija i Crna Gora
Odlican bend. Najbolje pesme su mi Janie`s Got A Gun, Crazy, Amazing, Dream On...
Spot za Crazy je fantastican (Liv Tyler i Alicia Silverstone - da li treba jos nesto reci)
To dovodi do jos jednog pitanja - kako od onako ruznog oca (Steven Tyler) ispade tako lepa cerka (Liv Tyler)? Cudo prirode.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 01. 2003. 20:31 
Pa drago mi je da ti se svidja.. :D I izbor ti je pjesama super.. Ne znam da li si imao prilike da poslusas njihov album Rocks iz 70tih - stvarno, kako je rekao Kurt K. to je jedan od albuma kod kojih je svaka pjesma bolja od prethodne a Slash i James H.i da im je to bio razlog zbog kojeg sviraju rock!!

No, sto se tice Stevena... mislim da on uopste nije ruzan i ja bi dao sve da izgledam onako sa 53g .. stavise mnoge djevojke ga smatraju veoma seksipilnim i sexy.... a Liv je lijepa na majku koja je bila supermodel!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 01. 2003. 20:34 
Offline
User avatar

Joined: 12. 01. 2003. 16:05
Posts: 13
Location: Tuzla
Ej... ovaj gost gore sam ja.... nisam znao da se ne loguje automatski pri pristupu stranici!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 01. 2003. 20:57 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
Bili su mi najdrazi bend do prije par godina ali jos uvijek volim cuti neke njihove starije stvari tipa "Dream On". Mnogo su se iskomercijalizirali u 90-tim (Povraca mi se kad cujem "I Don't Wanna Miss A Thing" :cry: ) ali ono sto su napravili ranije cvrsto stoji.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 01. 2003. 23:17 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
Quote:
kako od onako ruznog oca (Steven Tyler) ispade tako lepa cerka (Liv Tyler) Cudo prirode.


i mene to chudi.... ali 53 godine...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 01. 2003. 23:27 
Offline
User avatar

Joined: 18. 09. 2002. 06:56
Posts: 518
Location: Soba
E jebiga ko ce ti ga znati.
Mozda je napravljena kad je ovaj bio na kakvoj drogi pa mu bilo lijepo i napravi lijepu kcerku.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 01. 2003. 01:11 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 07. 06. 2002. 00:23
Posts: 1711
Location: Visoko, BiH
Dobrodosao na forum demon of scream i dugo nam ovdje ostao.

Aerosmith CD mi je bio jedan od prvih rock CD-ova i tad sam ih dosta slusao i bili su mi dragi naj pjesma Janie`s Got A Gun.

Al odavno ih nisam cuo.

Legende su.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 01. 2003. 11:17 
Da u pravu ste da su nesto iskomercializovani u posljednje vrijeme no mora se od necega ziviti! No, ima i dobrih stvari u 90tim... (slazem se da IDWMAT nije medju njima)...

No, oni se upravo zatvaraju u studio i pocinju da snimaju novi materijal koji ce biti povratak na korijene... snimanje na kasetu... Bit ce sugurno nesto super!

A sto se tice Liv... pa on nije ni znao da ju je napravio sve do njene 11. godine... Jenostavno bio je pod drogama i njena majka nije htjela takvog oca za kcerku... kasnije se sve razjasnilo!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 01. 2003. 16:38 
Offline
User avatar

Joined: 08. 12. 2002. 10:47
Posts: 589
Location: Kragujevac, Srbija i Crna Gora
Prvi rock CD koji sam ja kupio :
Aerosmith - Best Of
Sledeceg dana sam pokupovao sve njihove albume koje sam mogao da nadjem (Pump, Get A Grip, Permanent Vacation).
Rocks nemam, mada sam cuo vecinu pesama.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 01. 2003. 17:18 
Offline
User avatar

Joined: 08. 12. 2002. 10:47
Posts: 589
Location: Kragujevac, Srbija i Crna Gora
"When I first started getting into rock n\ roll on my own (outside my family’s influences), what inspired me to play guitar was something that happened when I was thirteen. I chased the most beautiful girl - who was twice my age - for about three months. And when I finally got into her apartment, she played me Rocks for the first time. I listened to it about four or five times, completely forgot about the girl, and split the apartment. That’s what Aerosmith means to me."- Slash of Guns N' Roses


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 01. 2003. 22:41 
Offline
User avatar

Joined: 12. 01. 2003. 16:05
Posts: 13
Location: Tuzla
Da! Znam taj citat... :)

Evo jos nekoliko... dakle:
Jimmy Page
- "Aerosmith is what rock n' roll is all about and has been from its inception to the present day. Steven Tyler's dynamic vocals, Joe Perry's inventive guitar, the craftsmanship employed in the band's material, the powerhouse delivery of their live performances added with the essential ingrediants of talent and the conviction make the ideal rock n' roll band.

They're a great band. Steven Tyler? Mr. Energy! I'd like to be as fit as him when I get to be his age! Ha!"


Ted Nugent
- "They're the coolest bunch of mothers on the planet. They're incapable of making a bad record! There's just a few bands that twang like Aerosmith. Aerosmith music is so sexy--if it weren't for Aerosmith there wouldn't be such short skirts in America today. I love Aerosmith. It's Joey's thump, Tom's drive, the audacity of Joe and Brad, all literally spat and polished by Steven Tyler. That's Aerofuckingsmith to me."

Ovo mi je jedna od najdrazih i to je upravo ono sto je Aerosmith za mene... dakle sex, djevojke u kratkim suknjama tipa Liv i Alicie u Crazy, ludost...

Ozzy Osbourne
- "I remember them supporting 'Sabbath in '74 - they were a good band then and they are one of the greatest bands in the world now. In fact, I'd say they are one of the best bands ever. They've been through a lot and they've come out on top. And not only that but they are some of the nicest people I've met in this business."

Axl Rose
- "In my mind the hardest, ballsiest rock band that ever came out of America was Aerosmith."

Ma ima ih dosta... mrsko mi je postat sve!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 01. 2003. 23:10 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
Za one koji zele znati vise, demon je napiso clanak za site:
http://www.rnr-online.net/modules.php?n ... =0&thold=0


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 02. 2003. 16:22 
Offline
User avatar

Joined: 29. 01. 2003. 22:50
Posts: 12
Location: Novi Sad
Slazem se da je Aerosmith odlican, sve je ok obozavam da slusam....ali moram reci da je ipak najbolje sto je Steven napravio Liv Tyler !!!!! :D :D :) :) :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 02. 2003. 16:27 
Offline
User avatar

Joined: 12. 01. 2003. 16:05
Posts: 13
Location: Tuzla
Da... Liv je prekrasna... Imam njen veliki poster u sobi i svaki dan se probudim gledajuci u njene grudi... tako da mi svaki dan lijepo krene! 8)

Samo treba zamislitu onu scenu u Crazy kad je na benzinskoj pumpi... ipak onako izgledati sa 16....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 02. 2003. 17:55 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
demon of scream wrote:
Da... Liv je prekrasna... Imam njen veliki poster u sobi i svaki dan se probudim gledajuci u njene grudi... tako da mi svaki dan lijepo krene! 8)

Samo treba zamislitu onu scenu u Crazy kad je na benzinskoj pumpi... ipak onako izgledati sa 16....


da, ali me je u tom spotu vise odusevila gospodjica Silverstone :oops: :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 02. 2003. 21:06 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
rock wrote:
Za one koji zele znati vise, demon je napiso clanak za site:
http://www.rnr-online.net/modules.php?n ... =0&thold=0


odlican clanak svaka cast


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 02. 2003. 23:13 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
ogi wrote:
demon of scream wrote:
Da... Liv je prekrasna... Imam njen veliki poster u sobi i svaki dan se probudim gledajuci u njene grudi... tako da mi svaki dan lijepo krene! 8)

Samo treba zamislitu onu scenu u Crazy kad je na benzinskoj pumpi... ipak onako izgledati sa 16....


da, ali me je u tom spotu vise odusevila gospodjica Silverstone :oops: :wink:


razumijemo te :oops: :P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 02. 2003. 13:56 
Offline
User avatar

Joined: 12. 01. 2003. 16:05
Posts: 13
Location: Tuzla
Koji si ti onda kreten.... pa tako mozes pljuvati po jednoj instituciji kao sto je Aerosmith... u redu je reci: ja ne volim Aeromsith, njihov stil mi se ne svidja i sl. ali tako sirovo reci da nemaju pojma i sl. samo upucuje na to da si potpuno neupucena osoba u svijet rocka ili ti je neki black metal isprao mozak do te mjere da si izgubio osjecaj sa kvalitet/originalnost!

Nazvati bend koji iza sebe ima 30 godina karijere.... stotine hiljada fanova, bend koji je zasluzan za to da smo imali priliku da cujemo Metallicu, Slasha.... i more drugih koji ih navode za uzore u muzici... je u najmanju ruku sramotno!

No... kako su ti jedini argumenti... hmmm pa u stvari ti ih i nemas... onda ja ovdje nemam sta vide napisati!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 02. 2003. 19:03 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
bora wrote:
Aerosmith je definitivno najvece sranje.


pa fakat bi mogao iznijeti svoje argumente :!:
Ja kada sam na metal forumu napao Ozzy-ja 8) barem sam rekao sta mi smeta u vezi s njim :D :D :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 52 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group