Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 21:12

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 28. 10. 2005. 19:26 
Offline
User avatar

Joined: 25. 01. 2005. 04:20
Posts: 716
Location: Zrenjanin,Srbija
Gunsy wrote:
ajd onda, naj pjesma od kiss-a?

God Gave Rock 'N' Roll To You II :)
Prva pesma (tj. spot) koji sam video od njih i koji me je zainteresovao za njih 8)

Jedno vreme mi je bila jako dobra balada sa tog albuma Every Time I Look At You (u to vreme mi je taj tekst znacio nesto).A sada...onako...i dalje ima mocan tekst...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 10. 2005. 17:12 
Offline

Joined: 27. 10. 2005. 18:23
Posts: 158
Pa gotovo ni jedna pjesma od KISS-a me nije razocarala.
Ali izdvajam posebne. Mislim da je Detroit Rock City najbolja pjesma koju su uradili. Tu su i pokazali sta znaju najbolje. Ali cjenim takodje i Love Gun, I Stole Your Love, I Was Made For Lovin' You, 100000 Years, i ostale.
Najbolji su!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 31. 10. 2005. 00:02 
Offline
User avatar

Joined: 25. 01. 2005. 04:20
Posts: 716
Location: Zrenjanin,Srbija
Sad sam se setio jos jedne dobre stvari od Kiss-a koja mi se jedno vreme jako svidjala - 1000 Man.

Al' to nije njihova stvar,right?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 11. 2005. 18:46 
Offline

Joined: 27. 10. 2005. 18:23
Posts: 158
Da li si mozda mislio na pjesmu 2000 Man? Mick Jagger je to napisao za njih, al nikad je nisam ono pravovolio. Zasto? Pa tekst im je glup.
OK. Sta vi mislite za njihove albume???


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 11. 2005. 20:29 
Offline
User avatar

Joined: 25. 01. 2005. 04:20
Posts: 716
Location: Zrenjanin,Srbija
:oops: :oops: :oops:
Yuo're right :oops:
To je pesma 2000 Man...

Ne znam text te pesme,al' mi je muzika OK...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 15:28 
Offline

Joined: 27. 10. 2005. 18:23
Posts: 158
Undead wrote:
Najvece sranje u istoriji svijeta.........Gledao sam ih uzivo u Beogradu i od tada ih jos vise ne podnosim(obicno bude obrnuto)....FUJ...Tada su im kao predgrupa svirali Moonspell,koji ih je naprosto oduvao,i bili su SMIJESNI kad su se pojavili posle njih....Taj nastup Moonspella mi je i dalje medju najdrazim koncertima iako je trajao svega 40-ak minuta......


Nemas ti nikakve veze! Moonspell da oduva KISS??? Pa nemam rijeci za tebe!!! Nisi nista cuo od njih!
Prije svega dobro upoznaj KISS!!! A ako hoces da pocnes sa svadjom, samo izvoli![/img]


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 15:31 
Offline

Joined: 27. 10. 2005. 18:23
Posts: 158
Gia wrote:
biafra wrote:
ma imaju par dobrih...


i ja to kazem, ali generalno (znaci sve skupa) mi nisu neki bend


Ma sta si ti toliko zapela za njih pa govoris da nevaljaju!!!
Cula si par pjesama. Mozda i jesi cula i ostale ali ti nemas pojma sta je grupa KISS. De mi samo reci koji je tebi najbolji bend!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 15:37 
Offline

Joined: 27. 10. 2005. 18:23
Posts: 158
Yankee_pl wrote:
Za mene genijalni bend. Volim albume iz '70 ( Love Gun, Destroyer, Dynasty) ali vise volim ove iz '80: Unmasked, Crazy Nights, Hot In The Shade, Asylum, Animalize i Lick it Up


E ti si u pravu. Slazem se sa ljudima kao sto si ti. Ipak bolji su albumi 70-tih.
U 80-tim nisu bili popularni kao u 70-tim. Neki misle radi skidanja make-up-a.
Ali nije to TO. Samo ti je jos ostalo da kazes da su najbolji!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 15:47 
Offline

Joined: 27. 10. 2005. 18:23
Posts: 158
Abigail wrote:
Ali izgleda dobro. Ne znam, vidim po vasim postovima da ih ne volite previse. Meni su ok, mozda ce vam zvuciti kao klise,ali meni se svidja I was made for lovin' you. zapravo,to je jedina pjesma na taj fazon, zato sus e neki njihovi fanovi razocarali u njih. Al Demonov jezik je najludji (zapravo,to nije njegov,vec kravlji).


OK. Ja cu ti objasnit. Meni su NAJBOLJI. Jedni i jedini i nece biti boljeg benda!
To sto si rekao za I Was Made For Lovin' You, pa ne trebas se nista stidit.
Ja kad sam tu pjesmu prvi put cuo na radiu samo sam govorio "da mi je znati ko ovo pjeva". Meni je to pjesma ODLICNA. I sad je puno slusam.
Fanovi se jesu malo razocarali zato sto su navikli na njihov pravi zvuk.
I Paul Stanley je i sam rekao da nema nista protiv da neko izdje sa curom u disko i da plese uz pjesmu I Was Made For Lovin' You!
A za jezik?! Jesi li mozda vidio njihov prvi nastup, cini mi se da je bio 1973. god. kada nisi bili ni izdali prvi svoj album KISS. Pjevali su pjesmu Nothin' To Lose, a Gene Simmons je bio sa uzasnom maskom. A velikog jezika nije ni imao. Tek kasnije je prerezao donji dio jezika da ga moze vise pruzit. Ali opet kasnije je htjeo veci pa je na svoj ugradio kravlji.
Tuzna i bolesna prica!!! :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 16:09 
Offline
User avatar

Joined: 08. 02. 2005. 00:44
Posts: 136
Location: Dąbrowa Górnicza
Ajdin KISS wrote:
Yankee_pl wrote:
Za mene genijalni bend. Volim albume iz '70 ( Love Gun, Destroyer, Dynasty) ali vise volim ove iz '80: Unmasked, Crazy Nights, Hot In The Shade, Asylum, Animalize i Lick it Up


E ti si u pravu. Slazem se sa ljudima kao sto si ti. Ipak bolji su albumi 70-tih.
U 80-tim nisu bili popularni kao u 70-tim. Neki misle radi skidanja make-up-a.
Ali nije to TO. Samo ti je jos ostalo da kazes da su najbolji!!!



Hehehe :D
Ipak za mene su bolji albumi iz 80-tih jer jako volim hard rock i AOR iz 80-tih. Take pijesme ako Heaven's On Fire, Crazy Crazy Nights, Shandi, Hide Your Heart, Reason to Live, Lick it Up imaju klimu koju najvise volim :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 16:24 
Offline

Joined: 27. 10. 2005. 18:23
Posts: 158
Yankee_pl wrote:
Ajdin KISS wrote:
Yankee_pl wrote:
Za mene genijalni bend. Volim albume iz '70 ( Love Gun, Destroyer, Dynasty) ali vise volim ove iz '80: Unmasked, Crazy Nights, Hot In The Shade, Asylum, Animalize i Lick it Up


E ti si u pravu. Slazem se sa ljudima kao sto si ti. Ipak bolji su albumi 70-tih.
U 80-tim nisu bili popularni kao u 70-tim. Neki misle radi skidanja make-up-a.
Ali nije to TO. Samo ti je jos ostalo da kazes da su najbolji!!!



Hehehe :D
Ipak za mene su bolji albumi iz 80-tih jer jako volim hard rock i AOR iz 80-tih. Take pijesme ako Heaven's On Fire, Crazy Crazy Nights, Shandi, Hide Your Heart, Reason to Live, Lick it Up imaju klimu koju najvise volim :D


OK. Po meni vise su hard bili u 70-tim. Da li si slusao 100000 Years, Detroit Rock City, I Stole Your Love...
Nekako u 80-tim su zvucali svjezije. Kakav ti je album Asylum?
Meni se najvise svidja pjesma Tears Are Falling, Who Wants To Be Lonely...
A sta mislis o zadnjem albumu Psycho Circus?
Poslije slusanja pjesmi Dreamin', Journey Of 100000 Years, Into The Void... nisam imao rijeci. Stvarno album je SUPER!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 16:41 
Offline
User avatar

Joined: 08. 02. 2005. 00:44
Posts: 136
Location: Dąbrowa Górnicza
Ajdin KISS wrote:
OK. Po meni vise su hard bili u 70-tim. Da li si slusao 100000 Years, Detroit Rock City, I Stole Your Love...


Kako da ne hehe. Za mene sve pijesme su dobre i sve volim ali te iz 80-tih vise ;)


Ajdin KISS wrote:
Kakav ti je album Asylum?
Meni se najvise svidja pjesma Tears Are Falling, Who Wants To Be Lonely...


Dobar album ali ne tako dobar ako npr. Animalize i Crazy Nights ;) Najbolje pjesme su za mene Tears Are Falling, Who Wants To Be Lonely i hmm...Uh! All Night :D Takoder video je dobre hehehe

Ajdin KISS wrote:
A sta mislis o zadnjem albumu Psycho Circus?
Poslije slusanja pjesmi Dreamin', Journey Of 100000 Years, Into The Void... nisam imao rijeci. Stvarno album je SUPER!!!


Hello
Here I am!
Here we are,we are one
I've been waiting for this night to come
Get up!
Now it's time for me to take my place
The make-up runnin' down my face
We're exiled from the human race.

Jako dobar album :D, makar momentalno malo tezi;) Vrlo volim Psycho Circus, Journey Of 1,000 Years, We Are One, Raise Your Glasses. Dreamin' je predobra pijesma...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 22:07 
Offline
User avatar

Joined: 25. 01. 2005. 04:20
Posts: 716
Location: Zrenjanin,Srbija
Ajdin KISS wrote:
A za jezik?!Gene Simmons je bio sa uzasnom maskom. A velikog jezika nije ni imao. Tek kasnije je prerezao donji dio jezika da ga moze vise pruzit. Ali opet kasnije je htjeo veci pa je na svoj ugradio kravlji.
Tuzna i bolesna prica!!! :twisted:

Zanimljiva ta prica za jezik...
Ajde jos u onu prvu varijantu da poverujem (da je presekao frenulum (to je ono sto spaja donju stranu jezika sa podom usne duplje)),ali u ovo drugo (da je presadio sebi jezik od krave) :shock: To mi vec deluje kao neka fantazija :roll:
Inace,cuo sam dosta prica oko duzine tog njegovog jezika...cak (po jednoj od njih) da on moze pipnuti trepavice jezikom :!: :) Al' ne verujem da mu je bas toliki...

Inace (sad me je podsetilo),jednom smo se zajebavali (drustvo i ja) ko ima najduzi jezik (tj. ko moze najvise da ga ispruzi) :)
I ispalo je da sam to ja :D Mogao sam da dodirnem jezikom donji deo brade,a i vrh nosa :) Odmah su mi rekli:"Jeb'o te kol'ki ti je jezik,k'o onom iz Kiss-a" :lol:
Yankee_pl wrote:
pak za mene su bolji albumi iz 80-tih

I meni.
A sa oni starijih albuma (iz 70-ih) mi se svidja samo poneka stvar...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 22:22 
Offline
User avatar

Joined: 08. 02. 2005. 00:44
Posts: 136
Location: Dąbrowa Górnicza
LazaGN'R wrote:
I meni.
A sa oni starijih albuma (iz 70-ih) mi se svidja samo poneka stvar...


Ali ja takoder volim albume i pijesme iz 70-tih, npr. Black Diamond, Deuce, Detroit Rock City, King Of The Night Time World, God Of Thunder, cijeli Love Gun :twisted: ...itd


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 11. 2005. 13:29 
Offline

Joined: 27. 10. 2005. 18:23
Posts: 158
Yankee_pl wrote:
LazaGN'R wrote:
I meni.
A sa oni starijih albuma (iz 70-ih) mi se svidja samo poneka stvar...


Ali ja takoder volim albume i pijesme iz 70-tih, npr. Black Diamond, Deuce, Detroit Rock City, King Of The Night Time World, God Of Thunder, cijeli Love Gun :twisted: ...itd


Ma volim i ja SVE albume iz 80-tih. Nesto najmanje volim Asylum, ali nema veze... Ali opet meni su bolji iz 70-tih. Govori se da njihov prvi album iz 80-tih "Unmasked" nije imao platinasti tiraz!? Zasto? Sve pjesme su super, a pogotovo: Easy As It Seems, Torpedo Girl, Naked City, What Makes The World Go 'round. Dok mi je pjesma She's So European najbolja sa Unmasked-a, zahvaljujuci Ace-ovom solazom. A Shandi je isto dobra pjesma, volim je radi one "sweet" muzike! Najbolji album iz 80-tih mi je Smashes, Trashes & Hits. U njemu mi je medju najboljim pjesmama Let Put The X In The Sex. Stvarno VOLIM tu pjesmu! A Lick It Up iz 83. i Crazy Nights iz 87. ne zaostaju puno za njim.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 11. 2005. 14:20 
Offline

Joined: 27. 10. 2005. 18:23
Posts: 158
Nakon izdavanja albuma Music From "The Elder" neki fanovi su bili totalno zbunjeni. Album bas nekako djeluje fantazivno i drugaciji je bio od svih ostalih. To je prvi album u kojem mi se samo 2 pjesme ne svidjaju.
To bi bila pjesma Odissey i instrumental Fanfare. Zvuce mi ono nekako ko u kraljevsko doba. Ali balada A World Without Heroes me je "pravo" iznenadila.
Tekst je stvarno dobar. Tu sam prvi put primjetio da Gene Simmons pjeva svojim normalnim glasom. A Ace-ova solaza mi je stvarno dobro sjela.
Jedino ne valja sto je pjesma kratka. Under The Rose je isto super pjesma, meni najbolja sa tog albuma. I je takodje vise nego dobra pjesma kao i The Oath. Instrumental Escape From The Island je odlican. Ali nekako mi je pjesma Mr. Blackwell dosadna, dosadna... ali se opet moze slusat.
Vase misljenje o Music From "The Elder"-u!?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 11. 2005. 14:34 
Offline

Joined: 27. 10. 2005. 18:23
Posts: 158
LazaGN'R wrote:
Ajdin KISS wrote:
A za jezik?!Gene Simmons je bio sa uzasnom maskom. A velikog jezika nije ni imao. Tek kasnije je prerezao donji dio jezika da ga moze vise pruzit. Ali opet kasnije je htjeo veci pa je na svoj ugradio kravlji.
Tuzna i bolesna prica!!! :twisted:

Zanimljiva ta prica za jezik...
Ajde jos u onu prvu varijantu da poverujem (da je presekao frenulum (to je ono sto spaja donju stranu jezika sa podom usne duplje)),ali u ovo drugo (da je presadio sebi jezik od krave) :shock: To mi vec deluje kao neka fantazija :roll:
Inace,cuo sam dosta prica oko duzine tog njegovog jezika...cak (po jednoj od njih) da on moze pipnuti trepavice jezikom :!: :) Al' ne verujem da mu je bas toliki...

Inace (sad me je podsetilo),jednom smo se zajebavali (drustvo i ja) ko ima najduzi jezik (tj. ko moze najvise da ga ispruzi) :)
I ispalo je da sam to ja :D Mogao sam da dodirnem jezikom donji deo brade,a i vrh nosa :) Odmah su mi rekli:"Jeb'o te kol'ki ti je jezik,k'o onom iz Kiss-a" :lol:
Yankee_pl wrote:
pak za mene su bolji albumi iz 80-tih

I meni.
A sa oni starijih albuma (iz 70-ih) mi se svidja samo poneka stvar...


Hehehehe. Jeste bolesni! :D :D :D Ipak ne bih rekao da je to izmisljotina.
Pogledaj omot od Psycho Circus-a. Pogledaj u Gene-a... pa pogledaj u njegov jezik. Vidices da se bas pred kraju vidi kao da je imao neku operaciju. Dobro se vidi taj dio jezika.
Meni opet Gene izgleda dobro sa onim jezikom. Da li si mozda vidio video sa Alive!-a. To je pjesma 100000 Years. SUPER je odsvirana. A najvise volim Ace-ovu i Criss-ovu solazu. OK. Predjimo jednom na stvar.
Prije pocetka pjesme sve je mrak, a samo se Gene vidi sa svojim basom.
Tada Gene-u pocinje da izlazi (umjetna) krv iz usta. Izgleda stvarno strasno, a publika se bila usutila. A kasnije dok je on to radio svi su vristali. Stvarni izgledalo je ODLICNO!!! Nije ni cudo sto i dan danas imaju najbolje koncerte.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 11. 2005. 14:51 
Offline

Joined: 27. 10. 2005. 18:23
Posts: 158
Da li ste mozda gledali film "Detroit Rock City" :?:
Uglavnom radi se o 4 KISS fanova koji odlaze na KISS-ov drugi koncert al' u Detroit, nailazeci na razne prepreke, nezgode i ostalo.
Meni je medju najboljim filmovima, a vecu je ocjenu dobio nego Rock Star :!:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 11. 2005. 20:18 
Offline
User avatar

Joined: 25. 01. 2005. 04:20
Posts: 716
Location: Zrenjanin,Srbija
Ajdin KISS wrote:
Ipak ne bih rekao da je to izmisljotina.
Pogledaj omot od Psycho Circus-a. Pogledaj u Gene-a... pa pogledaj u njegov jezik. Vidices da se bas pred kraju vidi kao da je imao neku operaciju. Dobro se vidi taj dio jezika.

Nemam original taj CD,nego samo kopiju,pa jedino na zadnjoj strani vidim Gene-ov jezik...koji mi i dalje ne lici na kravlji ( :?: ).

By the way,otprilike koliki mu je jezik na toj slici toliki je i moj :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 01. 2006. 00:16 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
otkad je Ajdin KISS utišao aktivnosti na forumu, i ova tema zamire !
ne dopustimo da je prašina prekrije ! nek živi u sjećanje na rp legendu Ajdina KISSa ! :D :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group