Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 07:32

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 78 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

morse vs. blackmore
morse 9%  9%  [ 5 ]
blackmore 91%  91%  [ 48 ]
Total votes : 53
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 29. 01. 2004. 04:25 
Offline

Joined: 28. 01. 2004. 03:48
Posts: 8
Location: Sarajevo
pobesnelizmaj wrote:
Hm Morse je klasa, ali je Blackmore ipak deo Deep purpla i on ce biti uvek bolji za taj bend... :D


Steve Morse je sa Deep Purple snimio 3 zadnja albuma: Purpendicular, Abandon i ovaj koji je nedavno izasao pod imenom Bananas, sva 3 su IZUZETNI ALBUMI i ukoliko nisi, ja bih ti iskreno preporucio da nadjes i poslusas.Blackmore jeste originalni gitarista Purple-a i njemu kao muzicaru, kapa dole, ali nemozes omalovazavati jednu velicinu kao Morse koji je uradio izuzetan posao na sva 3 zadnja albuma, samo zato sto je Blackmore originalni gitarista tog banda.Vjerovatno znas da je Purple 1975 snimio album sa pokojnim Tommy Bolinom umjesto Blackmora, album pod nazivom "Come Taste The band" i tu se jasno moze cuti Bolinova genijalnost, covjek je svitao na potpuno drugaciji nacin od Blackmora ali opet jednako dobro u i za Purple.Nemozes podcijeniti necijivrhunski talenat i umijece zato sto neko svira na drugaciji nacin od Blackmora i reci Blackmore je bolji, nema smisla.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 01. 2004. 10:57 
Offline

Joined: 14. 09. 2003. 08:47
Posts: 496
Location: MOSTAR/l.a.
a Blackmore brate...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 01. 2004. 12:16 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Quote:
.Tvrditi da na botlegu ili live izdanju neki bolji band mozemo cuti i dozivjeti jednako dobro kao i odlaskom na koncert je smijesno, takodjer, otici na koncert npr. Deep Purple-a samo radi vizuelnog dozivljaja ili otici pa ne biti u stanju kvalitetno odslusati i odgledati taj koncert zbog vece konzumacije "sokica od hmelja" po meni nema smisla, jer ovaj Balkan je suvise usran da bi imali cesto priliku slusati velike bandove i pri tome sebi upropastili dozivljaj zbog lokanja "sokica od hmelja".Ali, 1000 ljudi, 1000 cudi, svako ima pravo da misli i radi kako mu je volja.


ne radi se o odlasku iskljucivo radi vizualnog dozivljaja. point je bio da na tipicnoj koncertnoj guzvi, u atmosferi na ivici transa(mozemo i iskljuciti sokic), kad gledas kako sacuvati rebra, utroba ti se prevrce od jacine basa, nemozes sam sebe cuti kako pjevas(a jace ne mozes) :P i u svakom pogledu maksimalno uzivas u muzici, makar sto se mene tice, nije pretjerano vazno hoce li gitarista odsvirati jednu falsh notu ili ne.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: morse vs. blackmore
PostPosted: 29. 01. 2004. 14:18 
Offline
User avatar

Joined: 28. 01. 2004. 15:21
Posts: 9
Location: sarajevo
Usrdno se zahvaljujem pobesnelom zmaju od noćaja i rock-u na lekciji iz gramatike.Što se tiče visočke lole i njegove pismenosti,njegova ranija izjava sve govori:
"heh izgleda da si ti glaso za morse..
ma i on je odlican, progresivac pravi, ali ne mozs ga porediti sa Ritchiem ba... neozbiljno izgleda" :D[/quote]
Rock-u se izvinjavam što ga nisam prepoznao na koncertu Deep Purple-a, i poručujem da ukloni svoju sliku sa foruma, jer ne ostavlja utisak nekoga ko ima iole pojma o muzici, a kamoli kulturi ophođenja prema drugim ljudima.Bolje bi bilo da se igra klisa na nekoj livadi nego što se upušta u nešto što je izvan njegovih mentalnih sposobnosti.
Soul_Cry je rekao sve što se treba reći.
Zna li lola iz visokog ko je Tommy Bolin?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 01. 2004. 15:35 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
svaka cast morseu, donekle je dostojna zamjena blackmoreu, ali ono sto je blackmore uradio za purple i za ono sto su bili 70-ih niko ne moze premasit.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 01. 2004. 16:03 
Offline
User avatar

Joined: 28. 01. 2004. 15:21
Posts: 9
Location: sarajevo
Pobogu Gia dali si ti uopšte pročitala šta je Soul_Cry napisao."donekle je dostojna zamjena blackmoreu"? To ti uopšte nije trebalo.Blackmore je Blackmore,i to stoji, a tvoje shvatanje muzike je pomalo površno.Ono što bi ti trebala da uradiš, je da uzmeš sve albume Purple-a sa Mors-om, da ih dobro preslušaš, zatim uzmeš gitaru u ruke i vjerodostojno poskidaš nekoliko pjesama koje smatraš da su najjednostavnije, i onda razmisliš o riječima."donekle je dostojna zamjena blackmoreu"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 01. 2004. 16:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. 01. 2004. 15:21
Posts: 9
Location: sarajevo
Ovo što sam rekao važi za sve vrle kritičare koji nisu osjetili na ličnom iskustvu muziku jednog i drugog gitariste.
Zato momci i cure gitare u ruke, i onda nešto pričajte i pametujte.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 01. 2004. 16:25 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
naravno, jedino oni koji sviraju gitaru mogu rec sta je bolje
:roll: :roll: :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Offtopic
PostPosted: 29. 01. 2004. 16:28 
Offline
User avatar

Joined: 29. 08. 2003. 18:54
Posts: 2133
Location: Moulin Rouge
Woodstock, ovdje postoji sloboda izražavanja, kako mišljenja, tako i pisanja. U redu je da izraziš svoje mišljenje o određenoj temi i to svako poštuje, ali neću ti dozvoliti da omalovažavaš ljude, koji su na ovom forumu puno duže od tebe, samo zato što su mlađi i što, po TVOM mišljenju, "nemaju pojma o muzici". Odakle tebi pravo da određuješ da li neko ima ili nema pojma o muzici? To što si ti stariji (jesi li?!) od rock-a i Gie ne znači i da si puno pametniji/upućeniji. Što se tiče gramatičkih grešaka, svakome se to može desiti u brzini.
Konkretno teme što se tiče, već smo u par ranijih postova zaključili da tema više uopće nije o tome ko je od spomenute dvojice bolji, već ko je kome draži.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 01. 2004. 16:41 
Offline
User avatar

Joined: 28. 01. 2004. 15:21
Posts: 9
Location: sarajevo
"To što si ti stariji (jesi li?!) od rock-a i Gie ne znači i da si puno pametniji/upućeniji."
O da, znači.
"ali neću ti dozvoliti da omalovažavaš ljude"
Ne nasmijavaj me.Hoćeš li mi zavrnuti ruku, ili opaliti klempu?
Možda ćeš me ukinuti sa foruma?
Ja ću se opet pojaviti.
Moje ime je Legija, ima nas mnogo :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 01. 2004. 19:17 
Offline
User avatar

Joined: 09. 12. 2003. 13:43
Posts: 384
Location: Beograd
Soul_Cry wrote:
pobesnelizmaj wrote:
Hm Morse je klasa, ali je Blackmore ipak deo Deep purpla i on ce biti uvek bolji za taj bend... :D


Steve Morse je sa Deep Purple snimio 3 zadnja albuma: Purpendicular, Abandon i ovaj koji je nedavno izasao pod imenom Bananas, sva 3 su IZUZETNI ALBUMI i ukoliko nisi, ja bih ti iskreno preporucio da nadjes i poslusas.Blackmore jeste originalni gitarista Purple-a i njemu kao muzicaru, kapa dole, ali nemozes omalovazavati jednu velicinu kao Morse koji je uradio izuzetan posao na sva 3 zadnja albuma, samo zato sto je Blackmore originalni gitarista tog banda.Vjerovatno znas da je Purple 1975 snimio album sa pokojnim Tommy Bolinom umjesto Blackmora, album pod nazivom "Come Taste The band" i tu se jasno moze cuti Bolinova genijalnost, covjek je svitao na potpuno drugaciji nacin od Blackmora ali opet jednako dobro u i za Purple.Nemozes podcijeniti necijivrhunski talenat i umijece zato sto neko svira na drugaciji nacin od Blackmora i reci Blackmore je bolji, nema smisla.


Ono sto sam hteo da kazem je to da recimo poznajem mnogo mnogo ljudi i cuo sam od jos vise sa strane da nisu hteli da idu na purple zato sto ne svira blackmore... Ono sto sam hteo da kazem je da je blackmore vise purple , kontas... ne mora da znaci da je bolji, nego da je on vise za taj bend.... To ti je ko da ides na AC DC a da ne svira Angus Young.. .Mogu oni da dovedu 10 puta boljeg gitaristu od younga, to nece biti onaj AC DC koji je uvek bio...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: morse vs. blackmore
PostPosted: 29. 01. 2004. 19:30 
Offline
User avatar

Joined: 09. 12. 2003. 13:43
Posts: 384
Location: Beograd
woodstock child wrote:
Usrdno se zahvaljujem pobesnelom zmaju od noćaja i rock-u na lekciji iz gramatike.Što se tiče visočke lole i njegove pismenosti,njegova ranija izjava sve govori:
"heh izgleda da si ti glaso za morse..
ma i on je odlican, progresivac pravi, ali ne mozs ga porediti sa Ritchiem ba... neozbiljno izgleda" :D

Rock-u se izvinjavam što ga nisam prepoznao na koncertu Deep Purple-a, i poručujem da ukloni svoju sliku sa foruma, jer ne ostavlja utisak nekoga ko ima iole pojma o muzici, a kamoli kulturi ophođenja prema drugim ljudima.Bolje bi bilo da se igra klisa na nekoj livadi nego što se upušta u nešto što je izvan njegovih mentalnih sposobnosti.
Soul_Cry je rekao sve što se treba reći.
Zna li lola iz visokog ko je Tommy Bolin?[/quote]

Nema na cemu, uvek sam tu za pomoc iz gramatike... Ali ti bi trebalo mnogo vise da se pozabavis etikom.Mogao bi da pustis druge da iskazu svoje misljenje, i ma koliko bio stariji i upuceniji u muziku od svih ovde, imas ponasanje trogodisnjeg nedokazanog deteta, koje ne da drugima da misle sta oni hoce ...Tako da ti svo to znanje pada u vodu... Eh da, i samo da znas, na Woodstocku tako nisu radili, vec je svako imao pravo na svoje misljenje :D zato , malo oladi!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 01. 2004. 21:49 
Offline

Joined: 05. 12. 2003. 00:07
Posts: 22
Location: Prijedor
Pa njih dvojica se mnogo razlikuju po nacinu komponovanja ali su obadvojica vrhunski gitaristi , i onaj ko kaze da se oni ne mogu porediti ocigledno nemaju pojma .


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 01. 2004. 21:51 
Offline

Joined: 05. 12. 2003. 00:07
Posts: 22
Location: Prijedor
pobesnelizmaj wrote:
Soul_Cry wrote:
pobesnelizmaj wrote:
Hm Morse je klasa, ali je Blackmore ipak deo Deep purpla i on ce biti uvek bolji za taj bend... :D



Ono sto sam hteo da kazem je to da recimo poznajem mnogo mnogo ljudi i cuo sam od jos vise sa strane da nisu hteli da idu na purple zato sto ne svira blackmore... Ono sto sam hteo da kazem je da je blackmore vise purple , kontas... ne mora da znaci da je bolji, nego da je on vise za taj bend.... To ti je ko da ides na AC DC a da ne svira Angus Young.. .Mogu oni da dovedu 10 puta boljeg gitaristu od younga, to nece biti onaj AC DC koji je uvek bio...

E i sa ovim se slazem.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 01. 2004. 03:39 
Offline

Joined: 28. 01. 2004. 03:48
Posts: 8
Location: Sarajevo
pobesnelizmaj wrote:
Soul_Cry wrote:
pobesnelizmaj wrote:
Hm Morse je klasa, ali je Blackmore ipak deo Deep purpla i on ce biti uvek bolji za taj bend... :D


Steve Morse je sa Deep Purple snimio 3 zadnja albuma: Purpendicular, Abandon i ovaj koji je nedavno izasao pod imenom Bananas, sva 3 su IZUZETNI ALBUMI i ukoliko nisi, ja bih ti iskreno preporucio da nadjes i poslusas.Blackmore jeste originalni gitarista Purple-a i njemu kao muzicaru, kapa dole, ali nemozes omalovazavati jednu velicinu kao Morse koji je uradio izuzetan posao na sva 3 zadnja albuma, samo zato sto je Blackmore originalni gitarista tog banda.Vjerovatno znas da je Purple 1975 snimio album sa pokojnim Tommy Bolinom umjesto Blackmora, album pod nazivom "Come Taste The band" i tu se jasno moze cuti Bolinova genijalnost, covjek je svitao na potpuno drugaciji nacin od Blackmora ali opet jednako dobro u i za Purple.Nemozes podcijeniti necijivrhunski talenat i umijece zato sto neko svira na drugaciji nacin od Blackmora i reci Blackmore je bolji, nema smisla.


Ono sto sam hteo da kazem je to da recimo poznajem mnogo mnogo ljudi i cuo sam od jos vise sa strane da nisu hteli da idu na purple zato sto ne svira blackmore... Ono sto sam hteo da kazem je da je blackmore vise purple , kontas... ne mora da znaci da je bolji, nego da je on vise za taj bend.... To ti je ko da ides na AC DC a da ne svira Angus Young.. .Mogu oni da dovedu 10 puta boljeg gitaristu od younga, to nece biti onaj AC DC koji je uvek bio...


Kontam ja sta si ti zelio da kazes i ne tvrdim da je Morse bolji od Blackmora ili obratno, to nikad nisam rekao, rekao sam da je smijesno postavljati takvo pitanje.E sad sto se tice ovih sto nisu htijeli na koncert jer ne svira Blackmore, njihova volja i njihovo misljenje, ali je CINJENICA da je Morse u Purple udahnuo novu dozu energije i zivota, osjeti se njegov uticaj a opet nemozes reci da to sto slusas nije Purple.Zadnja 3 albuma su fenomenalna i nimalo ne zaostaju za njihovim starijim radovima, nisu izgubili identitet dakle, ostali su Purple zajedno sa Morsom koji se odlicno uklopio i jos im se nije desilo da snime nesto lose, nesto sto nije Purple.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 01. 2004. 03:53 
Offline

Joined: 28. 01. 2004. 03:48
Posts: 8
Location: Sarajevo
AdVers wrote:
Quote:
.Tvrditi da na botlegu ili live izdanju neki bolji band mozemo cuti i dozivjeti jednako dobro kao i odlaskom na koncert je smijesno, takodjer, otici na koncert npr. Deep Purple-a samo radi vizuelnog dozivljaja ili otici pa ne biti u stanju kvalitetno odslusati i odgledati taj koncert zbog vece konzumacije "sokica od hmelja" po meni nema smisla, jer ovaj Balkan je suvise usran da bi imali cesto priliku slusati velike bandove i pri tome sebi upropastili dozivljaj zbog lokanja "sokica od hmelja".Ali, 1000 ljudi, 1000 cudi, svako ima pravo da misli i radi kako mu je volja.


ne radi se o odlasku iskljucivo radi vizualnog dozivljaja. point je bio da na tipicnoj koncertnoj guzvi, u atmosferi na ivici transa(mozemo i iskljuciti sokic), kad gledas kako sacuvati rebra, utroba ti se prevrce od jacine basa, nemozes sam sebe cuti kako pjevas(a jace ne mozes) :P i u svakom pogledu maksimalno uzivas u muzici, makar sto se mene tice,
nije pretjerano vazno hoce li gitarista odsvirati jednu falsh notu ili ne.


Razumijem, to sto ti kazes je OK u neku ruku po mom misljenju, ali kad se radi o koncertu nekog velikog banda uzivas u kompletnom dogadjaju, da bi to bilo moguce, potrebno je udaljiti se od "divlje mase" iz prvih redova jer onda gledas kako da prezivis i od koncerta nemas nista, druga stvar, u prvim redovima se nikad nista ne cuje onako kako bi se trebalo cuti, cisto zbog zakona fizike, dakle odmaknes se nazad, negde na polovinu ili jos bolje, odes jos malo dalje, nadjes neku sredinu izmedju lijeve i desne strane ozvucenja zbog zvucne slike i tek onda u potpunosti uzivas, jer nemoras da se boris za zivot, manja guzva , nema guranja i imas onakvu zvucnu sliku kakvu npr. Purple zeli da imas u odredjenom prostoru.Sklopis oci i CUJES - ljudi sviraju za tebe... :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 01. 2004. 13:14 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
ima i toj mjesta, definitivno :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 01. 2004. 18:27 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
woodstock child wrote:
Pobogu Gia dali si ti uopšte pročitala šta je Soul_Cry napisao."donekle je dostojna zamjena blackmoreu"? To ti uopšte nije trebalo.Blackmore je Blackmore,i to stoji, a tvoje shvatanje muzike je pomalo površno.Ono što bi ti trebala da uradiš, je da uzmeš sve albume Purple-a sa Mors-om, da ih dobro preslušaš, zatim uzmeš gitaru u ruke i vjerodostojno poskidaš nekoliko pjesama koje smatraš da su najjednostavnije, i onda razmisliš o riječima."donekle je dostojna zamjena blackmoreu"


reci cu ti samo par stvari kao sto je recimo da sviram dva instrumenta (gitara i klavijature)sto ti odgovara na tcvoje napisano da skinem par pjesama i odsviram.a kao drugo vjerovtno sam preslusala i vise albuma deep purple nego sto ces ti ikad i kao sto svaki prokleti put moram ponavljat da je ovo MOJE misljenje.lijepo je receno da se trazi tudje misljenje i ja MISLIM (ponavljam JA!!!) kako je morse donekle dostojna zamjena za blackmorea jer je meni blackmore bio bolji od njega.to sto ti mislis da je morse bolji je uredu i TVOJE je misljenje a oko MOG se ne petlaj previse.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 31. 01. 2004. 06:20 
Offline
User avatar

Joined: 21. 03. 2003. 20:39
Posts: 1443
Location: North of CRO
Očito da neki noviji članovi trebaju shvatiti da je ovo kulturan forum na kojem se ne sere i ne tovi zbog različitih glazbenih mišljenja. To je nešto što bi svatko imalo inteligentan trebao shvatiti, ako se to ne dogodi, to dovoljno govori o čovjeku.
Što se odgovora na temu tiče, evo, potpuno subjektivno draži mi Blackmore, ipak je on iz originalne postave.. Isto tako vidio sam Morsea uživo i stvarno je genijalan. Tema je stvarno teška za odlučiti, ali Blackmore je institucija što se DP-a tiče, dok ga vidim napušenog na koncertu iz 1974, ludnica. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 02. 2004. 08:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. 01. 2004. 15:21
Posts: 9
Location: sarajevo
Gia wrote:
woodstock child wrote:
Pobogu Gia dali si ti uopšte pročitala šta je Soul_Cry napisao."donekle je dostojna zamjena blackmoreu"? To ti uopšte nije trebalo.Blackmore je Blackmore,i to stoji, a tvoje shvatanje muzike je pomalo površno.Ono što bi ti trebala da uradiš, je da uzmeš sve albume Purple-a sa Mors-om, da ih dobro preslušaš, zatim uzmeš gitaru u ruke i vjerodostojno poskidaš nekoliko pjesama koje smatraš da su najjednostavnije, i onda razmisliš o riječima."donekle je dostojna zamjena blackmoreu"


reci cu ti samo par stvari kao sto je recimo da sviram dva instrumenta (gitara i klavijature)sto ti odgovara na tcvoje napisano da skinem par pjesama i odsviram.a kao drugo vjerovtno sam preslusala i vise albuma deep purple nego sto ces ti ikad i kao sto svaki prokleti put moram ponavljat da je ovo MOJE misljenje.lijepo je receno da se trazi tudje misljenje i ja MISLIM (ponavljam JA!!!) kako je morse donekle dostojna zamjena za blackmorea jer je meni blackmore bio bolji od njega.to sto ti mislis da je morse bolji je uredu i TVOJE je misljenje a oko MOG se ne petlaj previse.


Ovo si ti napisala u rubrici "Koji Instrument Svirate" - citat:...a u slucaju da se svirasju dva insterumenta?
ja sviram odlicno klavijature (4 godine ucila klavir), a danas sam ipak vise okrenuta gitari koju sviram neku nepunu godinu (cini mi se...)..."

Mislis li zaista na osnovu tvojih navedenih kvalifikacija, pogotovo kad se uzmes u obzir da gitaru sviras nepunu godinu (gore navedeno si napisala u postu od 27.12.2003) da imas pravo govoriti o pravom skidanju dionica koje sviraju Morse ili Blackmore i razumijevanju istih???Ti cak nemozes reci da sviras Gitaru, jer je tek ucis svirati i to vrlo kratko vrijeme! Mislis li da zaista, objektivno gledano odlicno sviras klavijature samo zato jer si klavir ucila (samo) 4 godine?Kako se postavljas, rekao bi covjek da si muzicku akademiju zavrsila,sto opet nista ne mora da znaci ali bih u tom slucaju barem pristao da pocnem ozbiljnu polemiku s tobom, polemiku koja nesto vrijedi, ovako me samo nasmijavas balavim i neargumetiranim tvrdnjama koje nemaju smisla.Nismo se razumijeli ocigledno, uzmi i poslusaj npr. pjesmu "Sometimes I Feel Like Screaming", imas je na Purple-ovom albumu "Purpendicular", skini tu pjesmu, mada ne vidim nacin na koji ti to mozes uraditi istinski dobro i "zaoprave" i reci mi nesto o toj pjesmi, koja tehnika je koristena na gitari u toj pjesmi, koliko modulacija ima glavna tema - ovo su laksa pitanja, reci mi zatim o aranzmanu pjesme uopste, gitare, klavijatura...itd itd, reci mi NESTO KONKRETNO, dakle analiziraj mi tu pjesmu kad si toliko kvalifikovana i kad si tako opasan svirac i muzicar uopste koji sebi daje za pravo da potpuno nekompetentno daje besmislene tvrdnje.I jos nesto, opet tvoja izjava, citiram:...vjerovtno sam preslusala i vise albuma deep purple nego sto ces ti ikad...Ja sam poslusao i posjedujem SVE, ne rmislim na kojekakve kompilacije, ali svaki poznatiji bootleg - Imam,podosta malo poznatih - takodjer imam, svako zvanicno zivo izdanje, a za neka od njih GARANTOVANO nisi cula - Imam, Svaki studijski album, od najranijih do zadnjeg - Imam, Singlove, Maxi singlove sa bonus trackovima - Imam, Snimljene probe Deep Purple-a i to imam, kad je diskografija Deep Purple-a u pitanju, vjeruj mi da tu nemas pravo glasa, prema tome ne nasmijavaj me bizarnim tvrdnjama, ti imas pravo na svoje misljenje i to je OK, ali malo si pretjerala sa tim svojim muzickim umijecem koje ti kao daje za pravo da TVRDIS nesto + ono o tome kako si se vise Purple-a naslusala, to vec nije OK i ne spada u sferu tvog misljenja, jer tvrdis i zakljucujes stvari sa vrlo malo ili nimalo argumenata.I opet ponavljam, ni u jednom momentu nisam stao na stranu Blackmore-a ili Morse-a, i stojim iza toga da je govoriti o tome koji je bolji od njih dvojice besmisleno, radi se o 2 potpuno razlicita muzicka profila i mozes govoriti samo o tome kojeg vise volis slusati, koji ti je drazi ali NIKAKO o tome koji je bolji jer su obojica na svoj jednako genijalan ali opet razlicit nacin, stvarali i svirali u Purple-u.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 78 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group