Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 15. 06. 2024. 23:31

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 361 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Next
Author Message
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 17. 03. 2010. 00:00 
Offline
User avatar

Joined: 29. 08. 2009. 14:32
Posts: 122
Location: Tuzla
Arinoe wrote:
Policija je poduzela neke mjere oko ovog slučaja, ali biće službena informacija iza 12 sati, meni sad rekao portparol MUP-a KS.

Na stranu sad ovaj slučaj, u Sarajevu (pretežno prigradska naselja) se organizuju i borbe pasa i ljudi se klade tu na licu mjesta. To je naravno ilegalno, ali kad je to kod nas bio problem.

Ovo što je artredis rekao, o zabrani prodaje i točenja alkohola blizu škola i sl niko ne j ni dva posto, eno u Underu zabranili točenje alkohola i to kao šokiralo sviju. Ali jarane, pa nigdje na svijetu u zgradi jedne srednje škole ne postoji kafana...ali kod nas je to normala.


Kod elektrotehnicke u Tuzli imaš najmanje 5 kafana u krugu od 50 metara :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


A ovog treba objesit za jaja i nahranit pit bulla s njim


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 17. 03. 2010. 06:11 
Offline

Joined: 27. 03. 2008. 04:37
Posts: 572
Location: Minneapolis MN USA
artredis wrote:
Ne znam da li ste upratili:

http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahroni ... #komentari

znači pederi se još s tim hvale na facebooku.

Ako vas imalo tangira ovo lagano ovdje pošaljite mail:

http://www.krimolovci.ba/bs/default.asp?id=5

tj. kratko opišite što se javljate, dajte link i tražite da se sankcioniše.

majku im...

I sta je sad ovde cudno?
Koliko imamo pasa lutalica koji se bore da prezive boreci se ovako!? samo sto je ovo bilo snimljeno od strane vlasnika jednog od pasa!?
Hocel sad biti i diskriminacija po krave jer ih se muze rucno?Sexual herasment :mrgreen:
Il sto koljemo ovce za kurban?
Jedemo zivotinjsko meso
Konji vuku kola
Kokosi nose jaja
Koliko vas ima ptice u kavezu? Nije li to uzimanje slobode pticama?
Jebo vas truli zapad :mrgreen:
Idite protestirajte za prava zivotina jer vas ko ljudska bica i onako niko ne jebe ni iz glave
Toliko o zivotinjama


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 17. 03. 2010. 08:36 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
ma jebem vam ja zivotinje...i ljude prvenstveno...prave dokone babe, evropljani mali, jebo vas cuko, poj'o bi ja i cuku i tog debila da je stani pani, naime, od obojce more kobasica bit...a drugog hajra, tesko...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 17. 03. 2010. 09:34 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Morgoth1 wrote:
Konji vuku kola

Kad si ti ono, reče, bio zadnji put ovdje? :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 17. 03. 2010. 12:50 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
ma mislim da niko nije dirnut ovdje tim sto cuko cuku handri, jebiga svaki dan prodjem pored pregazene zivotinje kojoj mozak na nos i na oci iscurio, milion hajvana namjerno spuca zivotinju ako je mala. s autom. bar ja mislim da je vecina dirnuta zbog brutalnosti snimka.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 17. 03. 2010. 15:28 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
stari serator wrote:
ma jebem vam ja zivotinje...i ljude prvenstveno...prave dokone babe, evropljani mali, jebo vas cuko, poj'o bi ja i cuku i tog debila da je stani pani, naime, od obojce more kobasica bit...a drugog hajra, tesko...


sjo lika :roll:

ajd ok ljudi, puca mi kurac... al brate...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 17. 03. 2010. 17:23 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
jestel vi ljudi jeli čevape na čaršiji ikad? :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 17. 03. 2010. 17:28 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
Nameless wrote:
stari serator wrote:
ma jebem vam ja zivotinje...i ljude prvenstveno...prave dokone babe, evropljani mali, jebo vas cuko, poj'o bi ja i cuku i tog debila da je stani pani, naime, od obojce more kobasica bit...a drugog hajra, tesko...


sjo lika :roll:

ajd ok ljudi, puca mi kurac... al brate...


nejebica opalila...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 17. 03. 2010. 17:37 
Offline

Joined: 17. 03. 2010. 01:34
Posts: 90
I sta bude s tim likom ? Jel u policiji , jel bio bjen , jel mu cuko otkinuo kitu , ima li novih vjesti ?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 17. 03. 2010. 19:00 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6276
ixxxa wrote:
jestel vi ljudi jeli čevape na čaršiji ikad? :lol: :lol: :lol:



ko se jednom najede ćevapa sa Baščaršije...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 17. 03. 2010. 19:10 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
...vazdan je žedan...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 17. 03. 2010. 19:11 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
...pive sa česme...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 17. 03. 2010. 19:31 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Guzovan wrote:
I sta bude s tim likom ? Jel u policiji , jel bio bjen , jel mu cuko otkinuo kitu , ima li novih vjesti ?


Ma jest kurac... Sarajlije pičke kao i uvijek što su bile... Niko da se okupi pa laganini u pohod na rodnu mu kuću i ostalu imovinu.
Da se oće izorganizirat, prvi bih stajao u redu, al nema fajde od Sarajlija...

Da je bogdom ovo Beograd, kako bi im leševi već odavno izgorili u kontejnerima...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 17. 03. 2010. 19:57 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
Nameless wrote:
Guzovan wrote:
I sta bude s tim likom ? Jel u policiji , jel bio bjen , jel mu cuko otkinuo kitu , ima li novih vjesti ?


Ma jest kurac... Sarajlije pičke kao i uvijek što su bile... Niko da se okupi pa laganini u pohod na rodnu mu kuću i ostalu imovinu.
Da se oće izorganizirat, prvi bih stajao u redu, al nema fajde od Sarajlija...

Da je bogdom ovo Beograd, kako bi im leševi već odavno izgorili u kontejnerima...

:? :? :?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 17. 03. 2010. 20:31 
Offline

Joined: 17. 03. 2010. 01:34
Posts: 90
Nameless wrote:
Guzovan wrote:
I sta bude s tim likom ? Jel u policiji , jel bio bjen , jel mu cuko otkinuo kitu , ima li novih vjesti ?


Ma jest kurac... Sarajlije pičke kao i uvijek što su bile... Niko da se okupi pa laganini u pohod na rodnu mu kuću i ostalu imovinu.
Da se oće izorganizirat, prvi bih stajao u redu, al nema fajde od Sarajlija...

Da je bogdom ovo Beograd, kako bi im leševi već odavno izgorili u kontejnerima...


Mogu reci da sa m razocaran konacnim ishodom , mislio sam kakva se bunda digla da ce biti bjenih guzica , zatvorske kazne a ovako nista . Bgm ima ih jakih na rjecima ali kad treba odraditi svoje ......... ali opet nije mala stvar otici na neciju kucu i istuci nekoga shvatam kako vam je jbg ...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 18. 03. 2010. 00:21 
Offline

Joined: 09. 12. 2008. 20:25
Posts: 794
nidje veze su ovi komentari sto opravdavaju ovog debila i sto govore da bi trebalo ovo pustit kraju

stari serator wrote:
ma jebem vam ja zivotinje...i ljude prvenstveno...prave dokone babe, evropljani mali, jebo vas cuko, poj'o bi ja i cuku i tog debila da je stani pani, naime, od obojce more kobasica bit...a drugog hajra, tesko...


bunaz seratoru ja znam da se ti zajebavas, al za svaki slucaj da kazem da ovo evropljani nema veze ni sa cim. osim ako ono samo evropljanima ove stvari smetaju, a mi ovdje eto ne trebamo brinut o ovome jer smo odavde. ja bi se onda uvijek na evropljane te ugledo. ovo je bolesno. ovaj momak je bas debil. nije ovo u redu cak ni za nase prostore

Morgoth1 wrote:
Koliko imamo pasa lutalica koji se bore da prezive boreci se ovako!? samo sto je ovo bilo snimljeno od strane vlasnika jednog od pasa!?


ne bore se ovako lutalice. ovo je cuko bas nalozen i treniran za borbu. ovaj ga debil gazda ovakvim napravio


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 18. 03. 2010. 08:03 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
nekrodemon wrote:
Nameless wrote:
stari serator wrote:
ma jebem vam ja zivotinje...i ljude prvenstveno...prave dokone babe, evropljani mali, jebo vas cuko, poj'o bi ja i cuku i tog debila da je stani pani, naime, od obojce more kobasica bit...a drugog hajra, tesko...


sjo lika :roll:

ajd ok ljudi, puca mi kurac... al brate...


nejebica opalila...


@Andrej: Jesil ti jedan od onih "volim zivotinje vise od ljudi? Super. Nek ti zivotinja plati pivu, dadne posao, obrazuje te. Ovo zadnje nije ni tesko, u BiH vec dugo coek vuka ujeda. Ali negdje treba imati granice jebem mu majku. Veceg mizantropa od mene nema, ja zaista prezirem ljude, u masama, na ulici, u bilo kakvom okupljanju, ali brate, da su mi balave i smradne zivotinje ista draze, tesko.

A ti ruzni, sta se ti javljas?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 18. 03. 2010. 08:06 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
djeco!!! wrote:
bunaz seratoru ja znam da se ti zajebavas, al za svaki slucaj da kazem da ovo evropljani nema veze ni sa cim. osim ako ono samo evropljanima ove stvari smetaju, a mi ovdje eto ne trebamo brinut o ovome jer smo odavde. ja bi se onda uvijek na evropljane te ugledo. ovo je bolesno. ovaj momak je bas debil. nije ovo u redu cak ni za nase prostore


Ne ja sam mrtav ozbiljan jarane. Momak je debil, okej. Al takvih je 99% u svakom tramvaju. Treba fino, zasukat rukave, malo lopata, krampa, vikend, kasetofon, pive, radna acija, slozit zatvor da se imaju dje takvi momci smjestit. A ima fala kurcu i prinudni rad, jos bolje, nek malo mete ulice par mjeseci, ono, izgradnja karaktera...sve se to lako rijesi, al ima i vecih problema.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 18. 03. 2010. 12:57 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
stari serator wrote:
djeco!!! wrote:
bunaz seratoru ja znam da se ti zajebavas, al za svaki slucaj da kazem da ovo evropljani nema veze ni sa cim. osim ako ono samo evropljanima ove stvari smetaju, a mi ovdje eto ne trebamo brinut o ovome jer smo odavde. ja bi se onda uvijek na evropljane te ugledo. ovo je bolesno. ovaj momak je bas debil. nije ovo u redu cak ni za nase prostore


Ne ja sam mrtav ozbiljan jarane. Momak je debil, okej. Al takvih je 99% u svakom tramvaju. Treba fino, zasukat rukave, malo lopata, krampa, vikend, kasetofon, pive, radna acija, slozit zatvor da se imaju dje takvi momci smjestit. A ima fala kurcu i prinudni rad, jos bolje, nek malo mete ulice par mjeseci, ono, izgradnja karaktera...sve se to lako rijesi, al ima i vecih problema.

problem je sto niko ni te male probleme ne rjesava. niti iko hoce u buducnosti, jer se posten i pametan politicar ovdje ni ne nazire :(
zato se raja hvata i za slamku, ko biva daj da makar po necemu pokazemo da smo ljudi.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 18. 03. 2010. 13:30 
Offline

Joined: 09. 12. 2008. 20:25
Posts: 794
nije bolan tolko bitno pokazat to. neznam sto ne vjerujete ljudima kad kazu da im je zao ovoga psa i sto pricaju o tome i hoce nesto uradit, pa bilo to i eto samo pricat o ovome i uclanit se u fejsbuk grupu. i to je bitno


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 361 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group