Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 15. 06. 2024. 23:15

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 361 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Next
Author Message
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 18. 03. 2010. 17:39 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
stari serator wrote:

A ti ruzni, sta se ti javljas?


njnjnjnj


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 18. 03. 2010. 18:02 
Offline

Joined: 17. 03. 2010. 01:34
Posts: 90
djeco!!! wrote:
nije bolan tolko bitno pokazat to. neznam sto ne vjerujete ljudima kad kazu da im je zao ovoga psa i sto pricaju o tome i hoce nesto uradit, pa bilo to i eto samo pricat o ovome i uclanit se u fejsbuk grupu. i to je bitno


POTPIS !¨!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 18. 03. 2010. 20:50 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
stari serator wrote:
@Andrej: Jesil ti jedan od onih "volim zivotinje vise od ljudi? Super. Nek ti zivotinja plati pivu, dadne posao, obrazuje te. Ovo zadnje nije ni tesko, u BiH vec dugo coek vuka ujeda. Ali negdje treba imati granice jebem mu majku. Veceg mizantropa od mene nema, ja zaista prezirem ljude, u masama, na ulici, u bilo kakvom okupljanju, ali brate, da su mi balave i smradne zivotinje ista draze, tesko.


Jesam jedan od tih.

Upravu si što se tiče ovog drugog dijela, a i jesi mizantrop, zapravo najveći mizantrop kojeg znam, nihilist dobrim dijelom isto, sve to stoji... Al svejedno, nije stvar toga što imaš od drugih ljudi, društvo samo danas je takvo da podrazumijeva to u većini dijelova svijeta bar.

S druge strane, kome su kriva ta bića, samo što su se rodila i pojavila? Sumnjam da je ker prišo liku da mu otme pivu, otme posao, otme bukvar. Nije baš da se može branit ta životinja u takvim okolnostima.
Još ogavnije mi je to što je ovaj to snimao i pokazivo raji na fejsu. E TU se stvara luđački bijes i suosjećanje za onog slabijeg tj. životinju koja ama baš nema izgleda a nije garant tražila taj belaj, jer vidi, fakat bi mi pucao kurac da sam pročitao još jednu Denis Mrnjavac priču. Mislim, ne bi mi bilo drago, al ruku na srce ne bi mi ni bilo nešto krivo aman, puca mi kurac za mrtvim djetetom da ti budem iskren, takav sam. Al jebiga, ovo je mene pogodilo ko što je nekog/većinu pogodio Denis, Amir, Vedran i kako se već zovu svi.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 00:06 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Quote:
E TU se stvara luđački bijes i suosjećanje za onog slabijeg tj. životinju koja ama baš nema izgleda a nije garant tražila taj belaj, jer vidi, fakat bi mi pucao kurac da sam pročitao još jednu Denis Mrnjavac priču. Mislim, ne bi mi bilo drago, al ruku na srce ne bi mi ni bilo nešto krivo aman, puca mi kurac za mrtvim djetetom da ti budem iskren, takav sam.

Moram priznati da gluplji komentar stvarno odavno nisam procitao.

U cemu je ta razlika zbog koje ti je vise zao nevine zivotinje koja nije trazila belaj, ali je povrijedjena, i nevinog djecaka koji nije trazio belaj, ali je ubijen? Rekod samo da priupitam, ko zna, mozda tu postoji neka logika koju ja ne kontam.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 00:25 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
http://www.facebook.com/video/video.php ... 070&ref=mf

http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 238&ref=mf

E, Sarajevo mi je daleko, ali ovog ako ikada vidim, ma da mi je rodjena majka tu, ima oci da mu izvadim!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 00:41 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
Stargazer wrote:
Quote:

U cemu je ta razlika zbog koje ti je vise zao nevine zivotinje koja nije trazila belaj, ali je povrijedjena, i nevinog djecaka koji nije trazio belaj, ali je ubijen? Rekod samo da priupitam, ko zna, mozda tu postoji neka logika koju ja ne kontam.

covjek ne moze biti neviN? krvi je nekada bio za nesto, pisaj ga !


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 00:47 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
joj sto mozete jesti govna, onaj mrzi ljude, ovome gore kad pas dobije povredu nego kad nevinog klinca klosari zbodu na smrt..pa jestel' vi normalni...volite zivotinje vise od ljudi..onda nam ucinite uslugu, bacite se sa zgrade u nadi da cete reinkarnirati kao papagaj, serem vam se na demagogiju, bil isto razmisljali da vas neko bude ubijen na tako okrutan i papanski kukavicki nacin??? ili bi rekli svejedno mi je, odoh traziti jel onaj cuko dobro...serete nesto protiv Njemacke i hitlera a ponaate se isto tako, i tu je vladao zakon da je veca kazna za ubistvo psa, nego covjeka.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 01:09 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
nekrodemon wrote:
.serete nesto protiv Njemacke i hitlera a ponaate se isto tako, i tu je vladao zakon da je veca kazna za ubistvo psa, nego covjeka.


ko to kaze?? ja podrzavam hitlera u 85% nejgovih zamisli ( osim iskorjenjivanja crnaca ).
Uostalom, nebi upisao veterinu da volim ljude.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 01:13 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
jedno je voljeti zivotinje a drugo prezirati ljude...imate vi drustvo? mrzite njih? ne kontam..mrzim i ja papke i slicne..al da mrzim opcenito ljude, halo ba..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 01:16 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
nekrodemon wrote:
jedno je voljeti zivotinje a drugo prezirati ljude...imate vi drustvo? mrzite njih? ne kontam..mrzim i ja papke i slicne..al da mrzim opcenito ljude, halo ba..

pa ne mrzim, ali su mi zivotinje draze 14 236 puta i uvijek cu prije pomoci random zivotinji nego random covjeku:D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 01:17 
Offline
User avatar

Joined: 27. 02. 2010. 13:01
Posts: 1598
Location: Lukavac
onda pisite da volite ljude al da vise volite zivotinje :mrgreen:

@asthesun

zasto?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 01:19 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
sihirbog wrote:
onda pisite da volite ljude al da vise volite zivotinje :mrgreen:

@asthesun

zasto?


Uloguj se na svoj fb nalog i pogledaj video koji sam ostavio - lik maleno mace od mozda mjesec dana sutne nogom u vis i ono odleti 20-30 metara u vazduh...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 01:20 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
as_the_sun_sets wrote:
sihirbog wrote:
onda pisite da volite ljude al da vise volite zivotinje :mrgreen:

@asthesun

zasto?


Uloguj se na svoj fb nalog i pogledaj video koji sam ostavio - lik maleno mace od mozda mjesec dana sutne nogom u vis i ono odleti 20-30 metara u vazduh...

KOOJI, otac mu od sestre konto da je mama pijan nocu!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 01:22 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
nekrodemon wrote:
jedno je voljeti zivotinje a drugo prezirati ljude...imate vi drustvo? mrzite njih? ne kontam..mrzim i ja papke i slicne..al da mrzim opcenito ljude, halo ba..


Sto da ne, to se zove mizantropizam, naspram njega stoji altruizam, kao dve ekstremne granice odnosa prema drugima, s tim sto se na mizantropizam gleda kao na poremecaj i izopacenost, a na altruizam kao vrlinu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 01:24 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
as_the_sun_sets wrote:
nekrodemon wrote:
jedno je voljeti zivotinje a drugo prezirati ljude...imate vi drustvo? mrzite njih? ne kontam..mrzim i ja papke i slicne..al da mrzim opcenito ljude, halo ba..


Sto da ne, to se zove mizantropizam, naspram njega stoji altruizam, kao dve ekstremne granice odnosa prema drugima, s tim sto se na mizantropizam gleda kao na poremecaj i izopacenost, a na altruizam kao vrlinu.

e nabijem ja svjetske psihologe onda na kurac!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 01:25 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ma nisam u tim blek metal furkama, mogu misliti koliko onda psuju pred ogledalom...presmijesno :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 01:26 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Vlad Tepes wrote:
as_the_sun_sets wrote:
nekrodemon wrote:
jedno je voljeti zivotinje a drugo prezirati ljude...imate vi drustvo? mrzite njih? ne kontam..mrzim i ja papke i slicne..al da mrzim opcenito ljude, halo ba..


Sto da ne, to se zove mizantropizam, naspram njega stoji altruizam, kao dve ekstremne granice odnosa prema drugima, s tim sto se na mizantropizam gleda kao na poremecaj i izopacenost, a na altruizam kao vrlinu.

e nabijem ja svjetske psihologe onda na kurac!


Ovaj, da se razumijemo - mizantrop = mrzi ljude, altruist = veoma voli ljude :)
Zivotinje nisam spominjao :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 01:28 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Quote:
ko to kaze?? ja podrzavam hitlera u 85% nejgovih zamisli ( osim iskorjenjivanja crnaca ).
Uostalom, nebi upisao veterinu da volim ljude.

Zbogom pameti... Barem znam da se sa tobom ne moram vise zamarati.

Quote:
Sto da ne, to se zove mizantropizam, naspram njega stoji altruizam, kao dve ekstremne granice odnosa prema drugima, s tim sto se na mizantropizam gleda kao na poremecaj i izopacenost, a na altruizam kao vrlinu.

Altruizam je suprotnost sebicnosti, a ne mizantropije. Znaci, altruizam je jednostavno nesebicnost. Postavlja se pitanje mogu li mizantropi biti nesebicni. Ja bih rekao da mogu, malo ko mrzi bas sve ljude neselektivno.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 01:29 
Offline
User avatar

Joined: 27. 02. 2010. 13:01
Posts: 1598
Location: Lukavac
maknuli su video....jbg ja i dalje ne kontam takve likove.

da se nadovezem na ovo andrejovo,,,nekidan vidjeh macku,neko joj kicmu prebio,ziva al mislim da nije izdrzala dugo,i jbg nisam to mogo gledat,odem u kucu...
kroz par dana vidim kako 7-8 likova ubijaju brasno u nekom liku,i svejedno mi.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nasilje nad životinjama
PostPosted: 19. 03. 2010. 01:32 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
as_the_sun_sets wrote:
Ovaj, da se razumijemo - mizantrop = mrzi ljude, altruist = veoma voli ljude :)
Zivotinje nisam spominjao :)

znaci ni jedno ni drugo! to je dobro


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 361 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group