Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 15:40

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: Re: EURO ?
PostPosted: 10. 01. 2008. 03:51 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
fakat se dosta tema izlizalo, nema se o cemu pricat, a i slabo se raja svada, a i offtopic podforum su zakljucali, al ovo bi najbolje bilo odmah fino zakljucat, a ti se burnte nemoj nista ljutit, imas XY foruma na kojima mozes razglabat o ovoj i slicnim temama.

p.s. gledo sam i ja to...2x ako mi vjerujes... jednom uzivo kad je bilo i jos jednom reprizu, ono neki dan.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EURO ?
PostPosted: 10. 01. 2008. 14:58 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
za situaciju u BIH su jednostavno svi krivi, svak svoje goni i toliko su svi gladni para da su stvari izmakle kontroli
gledo sam i ja Dodik vs Bakir, a štaš svak ce uvjek svoje branit ma koliko god bio u krivu i one stvari o čemu su oni raspravljali su definitivno za suda, a ne za neku TV emisiju.
Bilo je i dobrih komentara na onoj traci kako Hrvati nemaju sposobnih političara ni ujedinjenosti da bi im bilo bolje u BIH itd.(sve točno)
I vecina ljudi govori kako ih ne zanima politika, ali na kraju sve ovisi o njoj


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EURO ?
PostPosted: 10. 01. 2008. 16:20 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Neznam, ne pratim BiH politicka desavanja vec dvije godine, jer me zaista vise ne interesuje, nit zivim tamo, nit ima neke zesce poente, sve se svodi na rekla-kazala, drmale-se-planine-rodio-se-mis tuzakanje i optuzbe ko je koliko i kada ukrao. Dokle vise ba s tim zutotiskovnim SRANJEM. Ko je vise toliko GLUP da ne konta da nam skandaloznoscu mazu oci ja ne znam. Da ti likovi (Bakir, Milorad) nesto RADE na svojim debelo placenim funkcijama mogli bi o problemima nase proklete drzave udrobit koju. Ja sam svjestan samo tri cinjenice koje se nisu ( a izgleda ove decenije definitivno nece) promjenile...

1) Od 95-e drzava je na autopilotu, njeni stanovnici znaju da je ovakva kakva jest totalno NEFUNKCIONALNA, svi cekaju taj famozni ulazak u EU koji ce im rjesiti sve probleme. Incidentno, svi misle (nadaju se) da ce taj ulazak biti u paketu zajedno sa HR/SR/CG...kako stvari stoje otic ce Crna Gora daleko prije sviju al et...

2) Bosna nema jednog pragmaticnog/sposobnog politicara. Ako jest pragmatican nije sposoban. Ako je sposoban ja za njega jos uvjek nisam cuo.

3) Oligarhija nase drzave je toliko ucrvscena silnim prljavim rabotama u zadnjih 15 godina da bez trunke dvoumljenja mozemo reci da smo gradjani jednog feudalnog carstva sjenki. Svi likovi koji su bili karike tokom rata a nisu u Hagu su izvan dometa javnosti uglavnom zato sto su truhli od ukradenih para. Nije neophodno da sad nabrajam imena. Ko ne zna bujrum nek istrazuje, al samo cu reci ovo, ako je zivjeti u drzavi u kojoj se desio najgori pokolj u Evropi poslije 2 Sv. Rata ciji glavni akteri jos nisu izasli pred lice pravde sramota, onda je zivjeti u drzavi u kojoj nijedan ratni profiter nije izasao pred domaci sud DEBAKL.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EURO ?
PostPosted: 10. 01. 2008. 17:54 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
'Dobar dan, hvala ti Aco na pozivu, pozdrav svim gledateljima HRT-a, evo, kao sto vidite ovdje meni iza ledja u Teheranu pao snijeg'..

'Sta vi imate protiv Teherana, Teheran je lijep grad, ima manje dzamija nego u Sarajevu'..

'Nuff said.. :lol:

Vrh, i jedan i drugi.. :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EURO ?
PostPosted: 10. 01. 2008. 17:55 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Quote:
Neznam, ne pratim BiH politicka desavanja vec dvije godine, jer me zaista vise ne interesuje, nit zivim tamo, nit ima neke zesce poente, sve se svodi na rekla-kazala, drmale-se-planine-rodio-se-mis tuzakanje i optuzbe ko je koliko i kada ukrao.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EURO ?
PostPosted: 10. 01. 2008. 19:08 
Offline
User avatar

Joined: 06. 01. 2008. 18:00
Posts: 39
gledalo se hahah


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EURO ?
PostPosted: 10. 01. 2008. 21:50 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 13. 03. 2006. 17:07
Posts: 1961
Location: Sarajevo
Archangel wrote:
'Dobar dan, hvala ti Aco na pozivu, pozdrav svim gledateljima HRT-a, evo, kao sto vidite ovdje meni iza ledja u Teheranu pao snijeg'..

'Sta vi imate protiv Teherana, Teheran je lijep grad, ima manje dzamija nego u Sarajevu'..

'Nuff said.. :lol:

Vrh, i jedan i drugi.. :lol:

:lol: :lol: :lol: Ili kad je Bakir spomenuo Laktaše, eto zezao ga kao to mala sredina, kaže Dodik "e jes vam Sarajevo neka sredina" :lol: A ludi su, tu emisiju sam dva puta pogledala, jbt. nije niko tamo normalan :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EURO ?
PostPosted: 10. 01. 2008. 22:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. 06. 2005. 22:01
Posts: 945
Location: U reisovom obdanistu
ma ovdje se nema sta pametno reci o toj temi. sve sto mogu je da apelujem na mlade da traze vecu "accountability" od politicara, da redovno i pametno glasaju. ko ima voljei vremena nek radi nesto sa nevladinim organizacijama i to je to. sve ostalo je presipanje iz supljeg u prazno i gubljenje vremena.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EURO ?
PostPosted: 11. 01. 2008. 03:41 
Offline
User avatar

Joined: 14. 11. 2006. 02:17
Posts: 337
Location: Tuzla
stari serator wrote:
Neznam, ne pratim BiH politicka desavanja vec dvije godine, jer me zaista vise ne interesuje, nit zivim tamo, nit ima neke zesce poente, sve se svodi na rekla-kazala, drmale-se-planine-rodio-se-mis tuzakanje i optuzbe ko je koliko i kada ukrao. Dokle vise ba s tim zutotiskovnim SRANJEM. Ko je vise toliko GLUP da ne konta da nam skandaloznoscu mazu oci ja ne znam. Da ti likovi (Bakir, Milorad) nesto RADE na svojim debelo placenim funkcijama mogli bi o problemima nase proklete drzave udrobit koju. Ja sam svjestan samo tri cinjenice koje se nisu ( a izgleda ove decenije definitivno nece) promjenile...

1) Od 95-e drzava je na autopilotu, njeni stanovnici znaju da je ovakva kakva jest totalno NEFUNKCIONALNA, svi cekaju taj famozni ulazak u EU koji ce im rjesiti sve probleme. Incidentno, svi misle (nadaju se) da ce taj ulazak biti u paketu zajedno sa HR/SR/CG...kako stvari stoje otic ce Crna Gora daleko prije sviju al et...

2) Bosna nema jednog pragmaticnog/sposobnog politicara. Ako jest pragmatican nije sposoban. Ako je sposoban ja za njega jos uvjek nisam cuo.

3) Oligarhija nase drzave je toliko ucrvscena silnim prljavim rabotama u zadnjih 15 godina da bez trunke dvoumljenja mozemo reci da smo gradjani jednog feudalnog carstva sjenki. Svi likovi koji su bili karike tokom rata a nisu u Hagu su izvan dometa javnosti uglavnom zato sto su truhli od ukradenih para. Nije neophodno da sad nabrajam imena. Ko ne zna bujrum nek istrazuje, al samo cu reci ovo, ako je zivjeti u drzavi u kojoj se desio najgori pokolj u Evropi poslije 2 Sv. Rata ciji glavni akteri jos nisu izasli pred lice pravde sramota, onda je zivjeti u drzavi u kojoj nijedan ratni profiter nije izasao pred domaci sud DEBAKL.


Potpis

BRUTAL TRUTH


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EURO ?
PostPosted: 11. 01. 2008. 15:41 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Kad nasi mladi buntovnici iz nekoliko NVO (miljenici USAID) ne bi izrazavali taj bunt po dva sata dnevno za po 50 kermi po glavi, lupajuci u sarene serpice, mozda bi se i moglo nesto uciniti. Bjez' ba, bruka, oni crni penzioneri se bar jednom godisnje posteno okupe, pa bude i pendrekom o ledja baba i djedova...

Sto se Silajdzic vs. Dodik price tice, rece mi jedan pametan, dobro obavijesten, bivsi politicar lokalnog tipa (zar moze i medju njima po koji covjek biti :idea: ) jucer: Ja cim cujem Silajdzica da poziva na ukidanje RS, a Dodika na referendum o izdvajanju, ja se odmah hvatam za dzepove, u samom startu znam da ce mi nesto drpit!!! I to jeste tako, skreni oci s prave price, a mediji, naravno, poslusnicki nasjedaju...

A sto se EU tice... Hah, to je meni vec odavno prica - Od dva zla, izaberi manje! Treba malo Noama Comskog iscitati, koga interesuje, oko koncepta ovih DRUSTAVA U TRANZICIJI (sto je i nase, jel') sto, na koncu, teze udruzivanju u imperijalizam. Dok mi dodjemo do tog nekog standarda po principu - iz pidzame u radno odijelo i obrnuto, ta tranzicija ce nase drage udruzene evropske i domace politicare legalno OCISTITI bijede: nekadasnje srednje klase (koja vise ne postoji), penzionera, RVI-a, ljudi sa troje i vise djece...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group