Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 00:35

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 92 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 18. 01. 2008. 21:26 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
zna se zašta služe usta na butrama \m/


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 18. 01. 2008. 21:32 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
biafra wrote:
jarane, lik growla poput krmka i tebi je to gotiva a nasao si srati po nacinu pjevanja amy winehouse, pa cak i na onoj snimci pogodi koji ton

ubu noir je ovdje 100% u pravu, jebiga popularna je, normalno je da ce njeni ispadi biti po svim novinama


hehe, sad ti poredis neke stvari koje nemaju veze jedna sa drugom. to sto je ona tako pjevala, to se ne naziva nacin pjevanja covjece. ona je bolan jedva stajala onde, kolko se spucala...nema to veze sa nacinom pjevanja. jarane, to sto ce se ona pucat horsom kad je kuci, tj. u privatnom zivotu..njena stvar, u to niko ne ulazi, ali ne mozes se tako ponasat u javnosti (mislim, mozes, ali niko normalan nece na to reagovat sa sazaljevanjem i sta ti ja znam...). stvar je jos gora sto je ona, eto, licnost naka...

popularna je samo zbog ispada (mozda ne samo zbog toga, ali dobrim dijelom, upravo zbog toga). o tom ja pricam. evo od sebe krecem. nikad ne bih cuo za nju da nije bilo tih ispada... a vjerujem i vecina raje. ovako hos-nes, moras znat ko je i sta je...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 18. 01. 2008. 22:30 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
biafra wrote:
a prije ce biti da si ti za derneka ( kao i bloodflood, grind bastard i libijac ), jer ostavljas komentare koji dolikuju jednoj seljacini koja pljuje po svemu sto mu je strano


jbg, to je pravo kojeg se ne bi odrek'o nipošto :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 18. 01. 2008. 23:13 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
biafra wrote:
Striker wrote:
[Ubu Noir] wrote:

što se tiče amy konkretno,ne slušam ju,al se razveselim kad vrtim kanale i naiđem na njen spot,
a i ima moje simpatije od one fotke u Crybaby majici :oops:



onda razgovarajte o njoj i njenim problemima na derneku il nekoj slicnoj stranici a ne na ROCK PLANET FORUMU!!
WTF?!


pazi tek ovog...


a prije ce biti da si ti za derneka ( kao i bloodflood, grind bastard i libijac ), jer ostavljas komentare koji dolikuju jednoj seljacini koja pljuje po svemu sto mu je strano


Strano? Pa drago mi je sto mi je ovo strano...Ne mogu ti opisati koliko sam sretan sto mi je ovo strano...


Eto nek sam ja seljacina a ti nastavi gledat MTV i pratiti kako se Amy drogira..

GET A LIFE!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 19. 01. 2008. 01:30 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
i...potvrdio sam svoju teoriju od prije par mjeseci...

Da ima vas bruka "neo-urbanih chi-chi man-ova" koji ce skocit i objerucke se dofatit stranog seljakluka i dizat isti u nebesa a istovremeno grlo pocjepat seruci o grandu, renomeu, i novinama tipa ekspres. Zao mi je da zbog percepcijskih debilitacija obicne fekalije vama sjaje poput zlata, al sta se tu moze...

evo jednog finog clanka o vama i vasoj sorti...http://www.idijebimater.com/read.php?id=39

A propos nas metalaca, kose, i ispijanja piva, litara viskija...nigdje nisam vidio da iko od nas zivi u jebenom diznilendu i da imamo milione od poluproizvoda u vidu megaproduciranih nosaca zvuka...zato se nase malenkosti moraju utapati u alkoholu i slicnim sitnijim gudrama jer jebiga za horsa nemamo ni para ni zelje...da nebi slucajno spontano eksplodirali od prekrasne cinjenice da smo okruzeni spodobama kojima je jedini problem u zivotu cura/momak...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 19. 01. 2008. 03:16 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
stari serator wrote:
i...potvrdio sam svoju teoriju od prije par mjeseci...

Da ima vas bruka "neo-urbanih chi-chi man-ova" koji ce skocit i objerucke se dofatit stranog seljakluka i dizat isti u nebesa a istovremeno grlo pocjepat seruci o grandu, renomeu, i novinama tipa ekspres. Zao mi je da zbog percepcijskih debilitacija obicne fekalije vama sjaje poput zlata, al sta se tu moze...

evo jednog finog clanka o vama i vasoj sorti...http://www.idijebimater.com/read.php?id=39

A propos nas metalaca, kose, i ispijanja piva, litara viskija...nigdje nisam vidio da iko od nas zivi u jebenom diznilendu i da imamo milione od poluproizvoda u vidu megaproduciranih nosaca zvuka...zato se nase malenkosti moraju utapati u alkoholu i slicnim sitnijim gudrama jer jebiga za horsa nemamo ni para ni zelje...



druze, sad si ti otisao miljama daleko od teme braneci metalece koje niko nije ni napao, jebe se meni kako ce ko, al brate napadati nekog ko se gotivi isto koliko bi se i TI gotivio da si na istom mjestu pa onda pravi sranja nema smisla...pravi dobru muziku, svira sto voli..stipu je, ispadas prava tetka i ogorcenjak nepotrebno seruci po curi

MUZIKA. LJUBAV.



daleko sam ti od ove zajebancije sa IJM, a metalcima nisam nista rekao, zaboli me bas gudraju li se oni ili ne, ili pjevaju li kako valja, al malo skontaj...isti ti je kurac na kraju, soubiz, nikav trueness

Quote:
da nebi slucajno spontano eksplodirali od prekrasne cinjenice da smo okruzeni spodobama kojima je jedini problem u zivotu cura/momak...


jasta...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 19. 01. 2008. 03:25 
Offline
User avatar

Joined: 14. 11. 2006. 02:17
Posts: 337
Location: Tuzla
SKUUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMMMMM... ljudi jednostavno ne shvataju.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 19. 01. 2008. 04:27 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
da imam para ko ona i ja bih (inače sam po profesiji niko i ništa) bio senzacija i pisali bi o meni po novinama. rečenice tipa "pronađen kako visi naglavačke sa zvona marindvorske crkve dok mu je venama kolalo 860 mikrograma el es dea" bi postale uobičajene jer bi se vremenom sve više razbijao i sve veću sumu plaćao sudijama da me puštaju u nedostatku dokaza.
mislim, preglupa vam priča o mtv senzacionalizmu.

muzika! ljubav!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 19. 01. 2008. 06:20 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
biafra wrote:
druze, sad si ti otisao miljama daleko od teme braneci metalece koje niko nije ni napao, jebe se meni kako ce ko, al brate napadati nekog ko se gotivi isto koliko bi se i TI gotivio da si na istom mjestu pa onda pravi sranja nema smisla...pravi dobru muziku, svira sto voli..stipu je, ispadas prava tetka i ogorcenjak nepotrebno seruci po curi


Niko nije napao? Ne...cini mi se da selektivno citas postove, tojest, primjecujes samo ono sto zelis da primjetis. Ajd pregledaj opet ove tri stranice...;)

Na kraju ja tu nemam sta da "branim". Ma koliko Metal bio neinventivan, izlizan, recikliran, ipak je noviji od muzike koju nudi Amy Whinehouse, osmisljeniji, i nebrojeno puta komplikovaniji za izvesti, bilo to u studiu ili uzivo, a da ne pricam o relevantnosti...

Ne, ja definitivno ne bih nakon 5 i po miliona prodanih albuma u jednoj godini udario po horsu. Mislim da me ne znas dovoljno. Kupio bih sebi par kuca, par glasnih automobila, odveo starog i staru na put oko svjeta. Definitivno ne bih visio po hotelskim sobama i bio narkoman jer, ne bih imao vise razloga da se gudriram. Zivot bez gudre bi u tom slucaju bio dovoljan...na kraju, iskreno, boli me kurac. Jos jedan pop fenomen, jos gluposti za mase, enjoy your bones while the world burns...njen uspjeh moj zivot nece promjeniti, al u svakom slucaju njena razvijajuca propast ce mi nacrtati bar mali smjesak na licu :mrgreen:

biafra wrote:
MUZIKA. LJUBAV.


Jel to neki gej poklic? Neka parola za koju ja neznam? U svakom slucaju zvuci kao hipi smece. Muzika je meni uvjek bila ORUZIJE, nista manje...

biafra wrote:
daleko sam ti od ove zajebancije sa IJM, a metalcima nisam nista rekao, zaboli me bas gudraju li se oni ili ne, ili pjevaju li kako valja, al malo skontaj...isti ti je kurac na kraju, soubiz, nikav trueness


Odlicno! Mi smo ocito iz sasvim suprotnih dimenzija. Ako ti tako vidis svu muziku, uzivaj u njoj u tim granicama koje si sam postavio. Ja fala klincu imam bruku muzike koja je sve osim showbusinessa u kojoj mogu da cejfim...

biafra wrote:
jasta...


Bice onda da me zaobislo, al ja ne vidjeh gdje i kako je u doticne gospodje igdje u materijalu opjevano ista drugo...;) Sto je stavlja u isti kos sa T-Painom, Britney Spears, iliti, bilo cime sto mozemo okarakterizirati kao "here today, gone tomorrow popshit"...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 19. 01. 2008. 13:39 
pobogu libijac,s moje strane ništa nije bilo upućeno tebi niti metalcima in general,sve je bilo upućeno pojedincima koji su se donedavno izdrkavali na offtopicu.


Top
  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 19. 01. 2008. 14:13 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
stari serator wrote:
Na kraju ja tu nemam sta da "branim". Ma koliko Metal bio neinventivan, izlizan, recikliran, ipak je noviji od muzike koju nudi Amy Whinehouse, osmisljeniji, i nebrojeno puta komplikovaniji za izvesti, bilo to u studiu ili uzivo, a da ne pricam o relevantnosti...
dva razlicita muzicka smjera, dva razlicita cilja. poenta je da se nekom svidja, da neko uziva u tome. jel ti to argument za sranje po necijoj muzici komplikovanost izvedbe? :?

stari serator wrote:
biafra wrote:
MUZIKA. LJUBAV.
Jel to neki gej poklic? Neka parola za koju ja neznam? U svakom slucaju zvuci kao hipi smece. Muzika je meni uvjek bila ORUZIJE, nista manje...
nekom je muzika sredstvo a nekom odgoj, jebiga, evidentno je da se sa sasvim drugacijih aspekata posmatraju stvari...

AA wrote:
zasto si fin?

jebo vas bog, odjebite vec jednom!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 19. 01. 2008. 15:11 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
Dobro, nek mi sad neko kaze jel mrtva il nije ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 19. 01. 2008. 17:41 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
Bad::Brain wrote:
Dobro, nek mi sad neko kaze jel mrtva il nije ;)


Umrla.Duhovno.Fizički.Haman.Ali ono nedonošče nije prava Amy.Prava Amy je dooobra.Sisata.Mentalno neobrezana,emocionalno osviještena jedinka.
Živa kao leptir u letu,kao vrabac u ruci.Pjeva kao slavuj.

Zanesoh se,bratam' ...

Živa je.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 19. 01. 2008. 21:20 
Offline
User avatar

Joined: 30. 08. 2007. 19:01
Posts: 361
Location: sisak,hrvatska
1. kako vam se da razglabati o njoj?
2. kako vam se da svađati oko nje (i usput povlačiti teme koje nemaju baš previše veze s njom samom)

ajde,ajde,spremite noževe....metal je metal,amy winehouse je amy winehouse,ko ju jebe, cura je ionako psihički i fizički otišla u kurac još davnih dana. a sada odo ja piti :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 20. 01. 2008. 04:23 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
Quote:
the gustibus non disputandem est...



:|


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 20. 01. 2008. 12:57 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Ja bi samo da citiram, hvala.

stari serator wrote:
O kako me boli kurac za jos jednom pop-glupacom pa to je neopisivo...

Svaka kuja koja zivi vise od senzacionalizma nego od umjetnosti zasluzuje da krepa narkomansko-tabloidksu smrt na zadnjoj strani...ko joj jebe ruznu mater...


A da dodam još nešto, da budemo jasni. Znam najmanje 200 ljudi koji su za tu Amy Winehouse čuli TEK u trenutku kad je ova izjavila da batina muža. E, jebem ja onda tvoju muziku kad ljudi za tebe tako saznaju.

Nevažno to sve, i da je sve drugačije, njena muzika meni ne odgovara - ne volim ženske vokale, i to je to. Ni u jednoj vrsti muzike. Lično.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 20. 01. 2008. 15:07 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
Noise Messiah wrote:
Ja bi samo da citiram, hvala.

stari serator wrote:
O kako me boli kurac za jos jednom pop-glupacom pa to je neopisivo...

Svaka kuja koja zivi vise od senzacionalizma nego od umjetnosti zasluzuje da krepa narkomansko-tabloidksu smrt na zadnjoj strani...ko joj jebe ruznu mater...


A da dodam još nešto, da budemo jasni. Znam najmanje 200 ljudi koji su za tu Amy Winehouse čuli TEK u trenutku kad je ova izjavila da batina muža. E, jebem ja onda tvoju muziku kad ljudi za tebe tako saznaju.

Nevažno to sve, i da je sve drugačije, njena muzika meni ne odgovara - ne volim ženske vokale, i to je to. Ni u jednoj vrsti muzike. Lično.


Ni Tinu Turner ? :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 20. 01. 2008. 16:44 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
E, nju bi jebo :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 20. 01. 2008. 18:46 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
meni je zalosno sto je ona kao izrazito talentovana pjevacica zavrsila na mtv-u. Sa mtv-a se niko nije vratio normalan.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Amy Winehouse R.I.P.
PostPosted: 20. 01. 2008. 20:07 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Noise Messiah wrote:
Nevažno to sve, i da je sve drugačije, njena muzika meni ne odgovara - ne volim ženske vokale, i to je to. Ni u jednoj vrsti muzike. Lično.


Jel' ovo neko licno takmicenje sa samim sobom tipa - glup, gluplji, najgluplji da bi se odbranila objektivno neodbranjiva teza... Znao je Sharan i bolje, svojevremeno, al' valjda godine prolaze, RIGIDNOST URA!!!

:lol:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 92 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group