Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 06:55

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 22. 04. 2009. 20:10 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
http://www.youtube.com/watch?v=FA8LoBuYHUE

Dovoljan i sasvim adekvatan tekst uz snimku trebao bi biti kratak, i otprilike glasiti ovako „Jebem ti državu!. Naime, ono što se danas dogodilo u Sarajevu porazno je, ne samo za sve one koji imaju veze s BiH, nego za sav civilizirani svijet. Činjenica da primitivni kriminalac u krugu suda šamara žene, dok njegovi tjelohranitelji nasilno odstranjuju novinare, vrlo zorno prikazuje stanje u kojoj se našla BiH stanje potpunog kraha u kojem kriminalci dijele pravdu pred sklopljenim očima državnih tijela


Tasim Kučević, provjereni kriminalac i rođeni Sandžaklija jučer je na državnom sudu BiH osuđen na 12 godina zatvora zbog trgovine ljudima. Prije saslušanja presude, ispred zgrade suda, u ograđenom i nadziranom dvorištu, dakle državnoj instituciji, grubo je napao tetku jedne od njegovih žrtava, a država ženu ni u svom dvorištu nije mogla zaštititi. Nesretna žena upustila se s „rogatim u razgovor, što je isprva sasvim normalno funkcioniralo, jer je Kučević mislio kako razgovara s novinarkom. No, čim je čuo da žena nije novinarka opalio joj je siloviti šamar od kojeg se žena samo stropoštala na pod.

Potom u akciju stupaju Kučevićevi tjelohranitelji koji sprječavaju da se itko primakne mjestu „obračuna". Jedan od njih gotovo je punu minutu grubo držao novinarku Federalne televizije koja je u šoku vrištala. Cijelo to vrijeme nitko od nekoliko policajaca koji su stajali na ulazu u zgradu, samo deset metara od mjesta napada nije reagirao. Kučević je na koncu mirno ušetao u sud i odslušao presudu, nakon koje je ponovno mirno izašao iz suda i otišao na slobodu, ponovno porazivši državu, usprkos osuđujućoj presudi i kazni od 12 godina. Naime, osuđeni će uživati slobodu dok se ne odluči gdje će odslužiti kaznu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 22. 04. 2009. 21:32 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
pratio sam malo ovo što je na FTVu bilo, i pogledo par snimaka na youtubeu...uskoro će sigurno doći vrijeme kada će biti i gorih stvari, jer iz godine u godinu incidenti se samo redaju.

a onda samo treba pogledat našu dragu policiju. prošli put kada su dobili po nosu, ko je ispaštao - mi, koji smo se okupljali po parkovima, a ne mafijaškim kafićima i klubovima, mi koji se ne bavimo prostitucijom.
sad će se vjerovatno isto desit. policija će dobit po nosu, a mi ćemo opet ispaštat. i opet ih neće bit sram što mogu da tuku i naplaćuju kazne onima koji ne bodu, ne šamaraju, ne ubijaju...ovo je posljeratna policija, ovo je tvorevina guzonja, jer u prijeratnoj policiji barem bi znap zašto si dobio pendrekom. sad dobiješ pendrekom (novi i moderniji pendreci za modernu novu policiju, bog ih jebo!) zato što dišeš.

narod će izać opet na proteste, iz pogrešnih razloga, jer će ih neko potaknut, opet će napadat vladu, i opet neće ništa bit. Semiha & Co. su to dokazali već ranije.
dok ne krenu bacat molotove, granate i ostalo na odgovorne, dok ne izbije vanredno stanje i dok ne potekne krv odgovornih, mi ćemo dobivati šamare iz dana u dan.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 22. 04. 2009. 22:15 
jbg ja sam se ismijo ko niko :mrgreen: :oops: :oops: :oops:
samarcina ipo


Top
  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 22. 04. 2009. 22:42 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
.::Grind Bastard::. wrote:
dok ne krenu bacat molotove, granate i ostalo na odgovorne, dok ne izbije vanredno stanje i dok ne potekne krv odgovornih, mi ćemo dobivati šamare iz dana u dan.



dijelim misljenje, drugog nacina realno nema
samo se nadam da će ovakvi skandali poslužiti stvaranju kritične mase, no ko zna...pičke smo mi


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 22. 04. 2009. 22:53 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
mrkva je dobio ban, jer je spamo na jednoj temi previše.

jel' ko još broji koji put je ovo (dobio ban)?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 22. 04. 2009. 23:05 
.::Grind Bastard::. wrote:
mrkva je dobio ban, jer je spamo na jednoj temi previše.

jel' ko još broji koji put je ovo (dobio ban)?

:lol: :lol: :lol: :lol:

kolko sam ja zapamtio njegovi aliasi su bili : abandoned, revolution, metalmania, mrkva, mrkva3,iron gayden
mislim da je bilo jos 1 ili 2


Top
  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 22. 04. 2009. 23:08 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
cuj ne radi policija?
kako ne radi...vidite da redovno popise likove koji 'nicim izazvani' popiju pivu-dvije u parku?
redovno ispendrece momke koji odu na utakmicu a nisu clanovi sektaskih podgrupa
i redovno tjeraju cigane ispred prve gimnazije i ekonomije koji prodaju kisobrane kad pada kisa?
budimo realni...i to je nesto

mislim nisu oni supermen da stignu zaustaviti svakog narko-sandzo-sipenli-bosnjo-bossa koji osamari rodbinu od tamo neke zenske koja je samo prisiljena na prostituciju u italiji i koja se slucajno otruje, jel tako?

ovo je zemlja za pozeljeti...zivota mi...
samo na papirima je pravna drzava...
imamo tri predsjednika
dva entiteta i tri suverene drzave unutar jedne koja nikad nije postojala prema ostala dva naroda...

sta hocete vise?
jedino sto nam fali jeste China-Town...a ja...imamo i to...
eto...ko u njujurku...Vito Dodikone...Bakir Kvislingbegovic...Reis Allmighty....
jos im fale konji...i eto nas na divljem zapadu...
a ja...i konje imamo - to su svi oni koje boro navede par postova iznad...dakle MI:...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 22. 04. 2009. 23:16 
a jos pritom uzmes da smo jebeno old skul drzava...milina ba...samo da nema poskoka bilo bi ok :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 22. 04. 2009. 23:17 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Ma ja neam pojma jarane kakav smo mi narod,pored svih ovih sranja svi cute i niko nista ne radi...Jbg u svim ovim normalnim zemljama,ljudi za sitnicu izadju na ulicu i naprave lom,kod nas izadje 100 ljudi,policija ih izdere i opet svi svojim kucama!!Sto kaze Grinder nea bez nasilja nista jarane,kad glavonje moradnu sa tjelohraniteljima po hljeb ic,tek onda ce se neke stvari promijenit...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 22. 04. 2009. 23:28 
Offline
User avatar

Joined: 14. 06. 2004. 23:11
Posts: 798
Location: sarajevo
ne znam vala, ja kad vidim onog bivseg vehabiju iz DOSTA odma bi skinuo onu saku sa logoa te posrane i nehljebske organizacije i slozio mu je preko face

vise puta

i ono fol izaslo da prica u ime 'ogorcenih gradjana' , ono se naslo da je neki faktor mamu mu jebem posranu. koji puskurac i koja smijurija od 'pokreta'

jadi moji...

idi bolan sjedi kuci i pravi fejsbuk grupe i peticije i zvizdi zvizdaljkom pred katedralom retardu


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 22. 04. 2009. 23:36 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
aphazel wrote:
ne znam vala, ja kad vidim onog bivseg vehabiju iz DOSTA odma bi skinuo onu saku sa logoa te posrane i nehljebske organizacije i slozio mu je preko face

vise puta

i ono fol izaslo da prica u ime 'ogorcenih gradjana' , ono se naslo da je neki faktor mamu mu jebem posranu. koji puskurac i koja smijurija od 'pokreta'

jadi moji...

idi bolan sjedi kuci i pravi fejsbuk grupe i peticije i zvizdi zvizdaljkom pred katedralom retardu



joj gorane svaka ti cast, ti si jedan od bas rijetkih koji misle tako i dijele misljenje samnom u vezi ove "organizacije"...svaka cast svakom ko se potrudi oko necega, al ovi nikad nisu nista uradili, i onda kad se od njih nesto ocekuje nema ih...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 22. 04. 2009. 23:43 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
ja ne kažem da se mora zbog svake sitnice napravit halabuka i lom, ali ovo više nisu sitnice. kad su stvari bile "sitnice", MI smo ih trpili i gledali svako svoja posla. "njega biju, ne mene, pa me to ne zanima", "silovali su neku curu neku noć, sreća nije moja sestra ili majka to bila, šta ću joj ja" etc, da ne navodim dalje šta sve ljudi misle.

svi smo mi nekad takvi, marimo samo za sebe, boli nas za sudbinu drugih, ali par puta kad dobiješ po nosu, ponos i dostojanstvo više ne mogu podnijet tlačenje i tiraniju. prvo što to treba krenuti od svakidašnjih stvari, od fakulteta, posebno na onima gdje ima više odsjeka (npr. Filozofski), gdje ne postoji nikakva (lafo) kolegijalnost, sklad ili zainteresiranost između studenata šta se dešava jednima (a malo kasnije svima). ljude boli neka stvar ako se drugome dešava, a kad njima zagusti, onda što pobogu niko nije ništa uradio dosad "mi sve moramo prvi radit".e kurac. borit se treba kad se ukažu prvi znaci problema i korumpiranosti, potlačenosti, kršenja prava ljudi, a ne kad te stvari postanu sastavni dio društva i društvenog toka.

iskreno, malo je ljudi koji mogu reć da nisu apatični i da ne okreću glave od problema, ali ni oni ne znače nešto kad mi ostali ne činimo isto. pola tuceta njih što šara po predsjedništvu će dobit batine i kazne, a gomila će reći kako su "hrabri i kako je to dobro što su to napravili". i kad ovi "hrabri" momci budu sjedili u zatvoru i plaćali kazne, gomila što ih je hvalila će zaboravit na ono što su oni uradili. kao što zaboravlja na sve što iko ikad uradi za ostale, ne samo za sebe. nema smisla da 10 ljudi uradi nešto za ostale, SVI, apsolutno SVI moraju uradit nešto za SVE NAS!

znamo ići u BBI trgovačke centre, ispijati kafe po cijeli dan, i srat kako nam društvo i ustanove i fakulteti ne valjaju. kad bi malo pokrenuli dupe i prestali čekat da nam drugi nešto dadnu (krenuvši od para, posla, povlastica, štela, mogućnosti, pičke, sloboda), možda ne bi više govorili kako nam se gadi kako kriminalci tuku sve redom i još dobro prođu. znam da bi u samoodbrani morao ubiti onakvog čovjeka kada me napadne, i naravno da bi ja odgovorao za svoje postupke.

prvi korak ka pravoj pravnoj, pošteno uređenoj i boljoj državi je promijeniti misaoni sklop u glavi, od prvog do zadnje; nema nam koristi što ima "intelektualna" elita - oni ima bolje obaveze, kafe, art galerije, filharmonije - i neko ko nije dio toga, može uradit bolje nego 100 njih. ako promijenimo način mišljenja, prestanemo se okretat od malih stvari, kao kad ljudima treba najobičnija pomoć, kad treba nekome pogurat auto, penzioneru pomoć nešto, zaustavit urlanje po prevoznim sredstvima, onda možemo počet da radimo i na velikim.

preokret neće doći preko noći, ni za tjedan, mjesec, godinu, preokret dolazi kad ga mi napravimo i odlučimo se da ne želimo da živimo tako. pitanje je samo koliko dugo nam treba da se odlučimo.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 01:07 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
aphazel wrote:
ne znam vala, ja kad vidim onog bivseg vehabiju iz DOSTA odma bi skinuo onu saku sa logoa te posrane i nehljebske organizacije i slozio mu je preko face

vise puta

i ono fol izaslo da prica u ime 'ogorcenih gradjana' , ono se naslo da je neki faktor mamu mu jebem posranu. koji puskurac i koja smijurija od 'pokreta'

jadi moji...

idi bolan sjedi kuci i pravi fejsbuk grupe i peticije i zvizdi zvizdaljkom pred katedralom retardu


onaj celo 'uber dosta' bivsi vehabija?
mada mislim da njih neka stranka finansira...tipujem na sdp...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 01:33 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
Kurac! Ovo je haarija a ne drzava uzas fuj stoka IMBECILI KRIMINALCI LOPOVI... LIJEPA MOJA ITALIJA :evil: :evil: :evil: :evil:

Sta fali podgrupama, Tenk?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 02:40 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
Jebiga, takav nevakat stigo. Treba radit na sebi, tako će i zajednica da ojača. Zalagati se za mase prije ili poslije dovede do osjećaja naguženosti, džabarada, itd.

A Dosta je jedan neviđeni šarlatanluk i hajrovanje para nizašta.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 03:02 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
e a kajse kod vas na fakultetima niš ne dešava?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 03:12 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
Dešava se kurac moj. Nema nigdje ništa. Ošlo sve u pičku materinu, ostaje nam samo da se zajebavamo.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 11:12 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
Evo jos jedna cinjenica da nam "ZAKON I POLCIIJA" NE(rade) svoje ;)

Na sinocnjoj utakmici seljo - svinjski seljini navijaci ( potlaceni tm ) spalili hrvatsku zastavu dok je to MIRNO PROMATRALO nekih 5-6 pripadnika osiguranja koji su stajali 2 ili 3 reda ispred njih, gledali taj akt i slusali kako tribina skandira gazi gazi gazi ustase!!!! e pa dragi moji JEBO VAM USTASA BOGA BOGOVOG I BOGA NJEGOVE MAJKE, bolji su ljudi od VAS 14 236x


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 11:22 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Majmunu prishiti na ovu kaznu pokusaj ubistva ove zene, a svima koji su pored kao picke stajali, dosuditi saucesvnistvo u pokusaju ubistva.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 11:34 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
http://tasimkucevic.blogger.ba/arhiva/2008/06
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
cak i da je zajebancija, opet je vrisak :lol: :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group