Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 23:59

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 12:03 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2006. 17:54
Posts: 453
gogi_the_bastard wrote:
http://tasimkucevic.blogger.ba/arhiva/2008/06
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
cak i da je zajebancija, opet je vrisak :lol: :lol: :lol: :lol:

Nije zajebancija, ovo je njegov blog...
Ovaj supak je pravi onaj krimos, i to kakav...
Dok po Italiji voda curice i prostituise ih, na drugoj strani daje donacije za izgradnju ĐŽamije, daje staricama po 100 - 200km...
Onda dobijete ovo
Quote:
Gos. Tasim Kučević o svojim dobrim djelima neželi da priča, ali želimo mi, ljudi do kojima nikome nije stalo, osim ovom plemenitom čovjeku, koji je pomagao svima, bez obzira na vjeroispovjest. Imali smo želju da mi obični ljudi ispričamo pravu istinu o gospodinu Tasimu Kučeviću.Nije nam dozvolio.


Metak u celo je humano djelo. Njega treba po serijatskom zakonu :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 14:37 
Offline

Joined: 24. 02. 2006. 15:57
Posts: 689
nikad nisam bio u pravu,a necu biti ni poslije ovog komentara.ko voli ovaj sistem i poredak koji je pobijedio hitlera,evo vam ga.kriminalci i lopovi se tu najbolje snalaze.demokratija i sloboda,truhli kapitalizam-uzivajte!pederske nevladine organizacije su kontra ovih stvari...a jaka desnica koja propagira MORALNE VRIJEDNOSTI i zdrav zivot se ne smije ukljuciti u politicki zivot.ukratko ovo je poenta svega toga.to sto se desilo je rezultat toga.
hvala i bice jos ovoga...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 14:56 
Offline
User avatar

Joined: 23. 08. 2007. 21:07
Posts: 486
morbid wrote:
Evo jos jedna cinjenica da nam "ZAKON I POLCIIJA" NE(rade) svoje ;)

Na sinocnjoj utakmici seljo - svinjski seljini navijaci ( potlaceni tm ) spalili hrvatsku zastavu dok je to MIRNO PROMATRALO nekih 5-6 pripadnika osiguranja koji su stajali 2 ili 3 reda ispred njih, gledali taj akt i slusali kako tribina skandira gazi gazi gazi ustase!!!! e pa dragi moji JEBO VAM USTASA BOGA BOGOVOG I BOGA NJEGOVE MAJKE, bolji su ljudi od VAS 14 236x



jesi bio tu ?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 15:07 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Quote:
a jaka desnica koja propagira MORALNE VRIJEDNOSTI i zdrav zivot se ne smije ukljuciti u politicki zivot.

Zaista, i ja se pitam gdje je to nestala balkanska desnica?

:lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 17:28 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
Bogomilian wrote:
nikad nisam bio u pravu,a necu biti ni poslije ovog komentara.ko voli ovaj sistem i poredak koji je pobijedio hitlera,evo vam ga.kriminalci i lopovi se tu najbolje snalaze.demokratija i sloboda,truhli kapitalizam-uzivajte!pederske nevladine organizacije su kontra ovih stvari...a jaka desnica koja propagira MORALNE VRIJEDNOSTI i zdrav zivot se ne smije ukljuciti u politicki zivot.ukratko ovo je poenta svega toga.to sto se desilo je rezultat toga.
hvala i bice jos ovoga...




prosuo si se sad ko šaka riže :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 17:34 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
shitpifter wrote:
Bogomilian wrote:
nikad nisam bio u pravu,a necu biti ni poslije ovog komentara.ko voli ovaj sistem i poredak koji je pobijedio hitlera,evo vam ga.kriminalci i lopovi se tu najbolje snalaze.demokratija i sloboda,truhli kapitalizam-uzivajte!pederske nevladine organizacije su kontra ovih stvari...a jaka desnica koja propagira MORALNE VRIJEDNOSTI i zdrav zivot se ne smije ukljuciti u politicki zivot.ukratko ovo je poenta svega toga.to sto se desilo je rezultat toga.
hvala i bice jos ovoga...




prosuo si se sad ko šaka riže :lol: :lol: :lol:

e da je prvi put :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 18:15 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
morbid wrote:
Evo jos jedna cinjenica da nam "ZAKON I POLCIIJA" NE(rade) svoje ;)

Na sinocnjoj utakmici seljo - svinjski seljini navijaci ( potlaceni tm ) spalili hrvatsku zastavu dok je to MIRNO PROMATRALO nekih 5-6 pripadnika osiguranja koji su stajali 2 ili 3 reda ispred njih, gledali taj akt i slusali kako tribina skandira gazi gazi gazi ustase!!!! e pa dragi moji JEBO VAM USTASA BOGA BOGOVOG I BOGA NJEGOVE MAJKE, bolji su ljudi od VAS 14 236x


Udruženje navijača FK Željezničar - TM 1987, sa ogorčenjem, najoštrije osuđuje paljenje hrvatske zastave, tokom sinoćnje utakmice Željezničar-Zrinjski.
Zahtjevamo od policijskih i pravosudnih organa, da konačno počnu raditi svoj posao, te privedu i primjereno kazne počinioce ovog krivičnog djela, a sve prema Krivičnom zakonu FBiH član. 150 KZ.

Sinoćnja utakmica, prva pod svjetločću reflektora nakon gotovo 18 godina, trebala je biti svečanost za sve iskrene ljubitelje plave boje i zbog toga naglasavamo sljedeće:
Ne želimo da dozvolimo da se istinski navijači FK Željezničar dovode u vezu sa primitivcima koji su pod plaštom navijača FK Željezničar, pokušali da okaljaju svijetlu istoriju našeg kluba i navijačku grupu The Maniacs - TM 1987.

Ovim putem se u ime svih iskrenih i pravih navijača FK Željezničar, izvinjavamo svim pripadnicima hrvatskog naroda, koje je povrijedio gnusni čin paljenja hrvatske zastave.



http://themaniacs.org/tm87/vijesti/1-ma ... tenje.html

jel posteno?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 18:44 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
morbid wrote:
Evo jos jedna cinjenica da nam "ZAKON I POLCIIJA" NE(rade) svoje ;)

Na sinocnjoj utakmici seljo - svinjski seljini navijaci ( potlaceni tm ) spalili hrvatsku zastavu dok je to MIRNO PROMATRALO nekih 5-6 pripadnika osiguranja koji su stajali 2 ili 3 reda ispred njih, gledali taj akt i slusali kako tribina skandira gazi gazi gazi ustase!!!!


Mislim da je to do tvog (nedostatka) iskustva i (nedovoljnog) obrazovanja pa stavljaš ovo u isti koš sa predmetom diskusije ali ćeš se jednog dana, vjerovatno uskoro, zapitati: A koje bi posljedice, u jednoj široj sferi, bile da su zaisto to učinili (intervenisali silom).

No hate - nit te znam te nit te napadam.

P.S. - tek sada vidim ovaj dio poslije tvog posta. Radi klarifikacije ja odgovaram na njega u smislu teme koja se razvijala do njega - a ne i poslije njega.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 18:47 
Offline
User avatar

Joined: 23. 08. 2007. 21:07
Posts: 486
biafra wrote:
morbid wrote:
Evo jos jedna cinjenica da nam "ZAKON I POLCIIJA" NE(rade) svoje ;)

Na sinocnjoj utakmici seljo - svinjski seljini navijaci ( potlaceni tm ) spalili hrvatsku zastavu dok je to MIRNO PROMATRALO nekih 5-6 pripadnika osiguranja koji su stajali 2 ili 3 reda ispred njih, gledali taj akt i slusali kako tribina skandira gazi gazi gazi ustase!!!! e pa dragi moji JEBO VAM USTASA BOGA BOGOVOG I BOGA NJEGOVE MAJKE, bolji su ljudi od VAS 14 236x


Udruženje navijača FK Željezničar - TM 1987, sa ogorčenjem, najoštrije osuđuje paljenje hrvatske zastave, tokom sinoćnje utakmice Željezničar-Zrinjski.
Zahtjevamo od policijskih i pravosudnih organa, da konačno počnu raditi svoj posao, te privedu i primjereno kazne počinioce ovog krivičnog djela, a sve prema Krivičnom zakonu FBiH član. 150 KZ.

Sinoćnja utakmica, prva pod svjetločću reflektora nakon gotovo 18 godina, trebala je biti svečanost za sve iskrene ljubitelje plave boje i zbog toga naglasavamo sljedeće:
Ne želimo da dozvolimo da se istinski navijači FK Željezničar dovode u vezu sa primitivcima koji su pod plaštom navijača FK Željezničar, pokušali da okaljaju svijetlu istoriju našeg kluba i navijačku grupu The Maniacs - TM 1987.

Ovim putem se u ime svih iskrenih i pravih navijača FK Željezničar, izvinjavamo svim pripadnicima hrvatskog naroda, koje je povrijedio gnusni čin paljenja hrvatske zastave.



http://themaniacs.org/tm87/vijesti/1-ma ... tenje.html

jel posteno?



ne mozes ti 8-9 hiljada ljudi obuzdati .....


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 18:47 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Snake wrote:
shitpifter wrote:
Bogomilian wrote:
nikad nisam bio u pravu,a necu biti ni poslije ovog komentara.ko voli ovaj sistem i poredak koji je pobijedio hitlera,evo vam ga.kriminalci i lopovi se tu najbolje snalaze.demokratija i sloboda,truhli kapitalizam-uzivajte!pederske nevladine organizacije su kontra ovih stvari...a jaka desnica koja propagira MORALNE VRIJEDNOSTI i zdrav zivot se ne smije ukljuciti u politicki zivot.ukratko ovo je poenta svega toga.to sto se desilo je rezultat toga.
hvala i bice jos ovoga...




prosuo si se sad ko šaka riže :lol: :lol: :lol:

e da je prvi put :lol: :lol:


Po lokaciji bih zakljucio da covjek svira u Silent Kingdomu?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 18:48 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
_MisericorD_ wrote:
cuj ne radi policija?
kako ne radi...vidite da redovno popise likove koji 'nicim izazvani' popiju pivu-dvije u parku?
redovno ispendrece momke koji odu na utakmicu a nisu clanovi sektaskih podgrupa
i redovno tjeraju cigane ispred prve gimnazije i ekonomije koji prodaju kisobrane kad pada kisa?
budimo realni...i to je nesto

mislim nisu oni supermen da stignu zaustaviti svakog narko-sandzo-sipenli-bosnjo-bossa koji osamari rodbinu od tamo neke zenske koja je samo prisiljena na prostituciju u italiji i koja se slucajno otruje, jel tako?

ovo je zemlja za pozeljeti...zivota mi...
samo na papirima je pravna drzava...
imamo tri predsjednika
dva entiteta i tri suverene drzave unutar jedne koja nikad nije postojala prema ostala dva naroda...

sta hocete vise?
jedino sto nam fali jeste China-Town...a ja...imamo i to...
eto...ko u njujurku...Vito Dodikone...Bakir Kvislingbegovic...Reis Allmighty....
jos im fale konji...i eto nas na divljem zapadu...
a ja...i konje imamo - to su svi oni koje boro navede par postova iznad...dakle MI:...


Potpis na ovo, mnogo toga rečeno što je u glavama većine ljudi koja ja poznajem.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 18:51 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
.::Grind Bastard::. wrote:
ja ne kažem da se mora zbog svake sitnice napravit halabuka i lom, ali ovo više nisu sitnice. kad su stvari bile "sitnice", MI smo ih trpili i gledali svako svoja posla. "njega biju, ne mene, pa me to ne zanima", "silovali su neku curu neku noć, sreća nije moja sestra ili majka to bila, šta ću joj ja" etc, da ne navodim dalje šta sve ljudi misle.

svi smo mi nekad takvi, marimo samo za sebe, boli nas za sudbinu drugih, ali par puta kad dobiješ po nosu, ponos i dostojanstvo više ne mogu podnijet tlačenje i tiraniju. prvo što to treba krenuti od svakidašnjih stvari, od fakulteta, posebno na onima gdje ima više odsjeka (npr. Filozofski), gdje ne postoji nikakva (lafo) kolegijalnost, sklad ili zainteresiranost između studenata šta se dešava jednima (a malo kasnije svima). ljude boli neka stvar ako se drugome dešava, a kad njima zagusti, onda što pobogu niko nije ništa uradio dosad "mi sve moramo prvi radit".e kurac. borit se treba kad se ukažu prvi znaci problema i korumpiranosti, potlačenosti, kršenja prava ljudi, a ne kad te stvari postanu sastavni dio društva i društvenog toka.

iskreno, malo je ljudi koji mogu reć da nisu apatični i da ne okreću glave od problema, ali ni oni ne znače nešto kad mi ostali ne činimo isto. pola tuceta njih što šara po predsjedništvu će dobit batine i kazne, a gomila će reći kako su "hrabri i kako je to dobro što su to napravili". i kad ovi "hrabri" momci budu sjedili u zatvoru i plaćali kazne, gomila što ih je hvalila će zaboravit na ono što su oni uradili. kao što zaboravlja na sve što iko ikad uradi za ostale, ne samo za sebe. nema smisla da 10 ljudi uradi nešto za ostale, SVI, apsolutno SVI moraju uradit nešto za SVE NAS!

znamo ići u BBI trgovačke centre, ispijati kafe po cijeli dan, i srat kako nam društvo i ustanove i fakulteti ne valjaju. kad bi malo pokrenuli dupe i prestali čekat da nam drugi nešto dadnu (krenuvši od para, posla, povlastica, štela, mogućnosti, pičke, sloboda), možda ne bi više govorili kako nam se gadi kako kriminalci tuku sve redom i još dobro prođu. znam da bi u samoodbrani morao ubiti onakvog čovjeka kada me napadne, i naravno da bi ja odgovorao za svoje postupke.

prvi korak ka pravoj pravnoj, pošteno uređenoj i boljoj državi je promijeniti misaoni sklop u glavi, od prvog do zadnje; nema nam koristi što ima "intelektualna" elita - oni ima bolje obaveze, kafe, art galerije, filharmonije - i neko ko nije dio toga, može uradit bolje nego 100 njih. ako promijenimo način mišljenja, prestanemo se okretat od malih stvari, kao kad ljudima treba najobičnija pomoć, kad treba nekome pogurat auto, penzioneru pomoć nešto, zaustavit urlanje po prevoznim sredstvima, onda možemo počet da radimo i na velikim.

preokret neće doći preko noći, ni za tjedan, mjesec, godinu, preokret dolazi kad ga mi napravimo i odlučimo se da ne želimo da živimo tako. pitanje je samo koliko dugo nam treba da se odlučimo.


E ovo - ovo treba isprintati i dati ljudima da čitaju i čitati im na mitinzima - kakve parole dostojanstvenih protestnih šetnji i mlake retorike koja se raspršuje u zraku (Falling On Deth Ears kako ide ona od As I Lay Dyinga...).


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 19:21 
Offline
User avatar

Joined: 01. 05. 2008. 12:33
Posts: 155
Location: Sarajevo
Stare džukele se ne mogu naučiti novim trikovima, nit se starmale malograđanke ikada mogu naučit ustat starom dedi da sjedne u tramvaju, nit će fakin naučit cijenit komšiju i pogurat mu auto, nit se ljudima empatija može usadit u kosti. A ne vjerujem ni da će Boro uzet mitraljez i pobit sve što ne valja; idealna država je utopija. Mada se nikad ne zna, sanjari su najopasniji ljudi.
8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 19:34 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
u dalje rasprave je bespotrebno ulaziti....ima jos mali milion tasima i tasimcica na ovih malih par hiljada kvadraza zemlje...
ona novinarka je sinoc dobro rekla...akt nedjelovanja nadleznih u incidentu je samo ohrabrenje gore navedenim da urade nesto slicno/isto i prodju nekaznjeno
12 godina je nista...za sve sto je 'kralj siromaha' uradio za svoju krimi-epohu
za 6 ce izaci kao slobodan covjek - pun gnjeva radi razradjenog supka...

poserem se ja na sve ovo...al ovdje sam gdje jesam...jebes mu mater - cekam da se i meni ili nekom ko je blizak meni desi sto se desilo denisu prosle godine, zeni prije dva dana...

sto se akta na grbavici tice...ja se iskreno od srca poserem na navijace koji propagiraju nesto svoje kroz navijanje a.k.a lijece frustacije


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 20:34 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
SODOM wrote:
jbg ja sam se ismijo ko niko :mrgreen: :oops: :oops: :oops:
samarcina ipo


ovo ti je malo retardirano bilo...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 20:39 
znam...al takvog me allah stvorio...nema pomoci


Top
  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 21:28 
artredis wrote:
.::Grind Bastard::. wrote:
ja ne kažem da se mora zbog svake sitnice napravit halabuka i lom, ali ovo više nisu sitnice. kad su stvari bile "sitnice", MI smo ih trpili i gledali svako svoja posla. "njega biju, ne mene, pa me to ne zanima", "silovali su neku curu neku noć, sreća nije moja sestra ili majka to bila, šta ću joj ja" etc, da ne navodim dalje šta sve ljudi misle.

svi smo mi nekad takvi, marimo samo za sebe, boli nas za sudbinu drugih, ali par puta kad dobiješ po nosu, ponos i dostojanstvo više ne mogu podnijet tlačenje i tiraniju. prvo što to treba krenuti od svakidašnjih stvari, od fakulteta, posebno na onima gdje ima više odsjeka (npr. Filozofski), gdje ne postoji nikakva (lafo) kolegijalnost, sklad ili zainteresiranost između studenata šta se dešava jednima (a malo kasnije svima). ljude boli neka stvar ako se drugome dešava, a kad njima zagusti, onda što pobogu niko nije ništa uradio dosad "mi sve moramo prvi radit".e kurac. borit se treba kad se ukažu prvi znaci problema i korumpiranosti, potlačenosti, kršenja prava ljudi, a ne kad te stvari postanu sastavni dio društva i društvenog toka.

iskreno, malo je ljudi koji mogu reć da nisu apatični i da ne okreću glave od problema, ali ni oni ne znače nešto kad mi ostali ne činimo isto. pola tuceta njih što šara po predsjedništvu će dobit batine i kazne, a gomila će reći kako su "hrabri i kako je to dobro što su to napravili". i kad ovi "hrabri" momci budu sjedili u zatvoru i plaćali kazne, gomila što ih je hvalila će zaboravit na ono što su oni uradili. kao što zaboravlja na sve što iko ikad uradi za ostale, ne samo za sebe. nema smisla da 10 ljudi uradi nešto za ostale, SVI, apsolutno SVI moraju uradit nešto za SVE NAS!

znamo ići u BBI trgovačke centre, ispijati kafe po cijeli dan, i srat kako nam društvo i ustanove i fakulteti ne valjaju. kad bi malo pokrenuli dupe i prestali čekat da nam drugi nešto dadnu (krenuvši od para, posla, povlastica, štela, mogućnosti, pičke, sloboda), možda ne bi više govorili kako nam se gadi kako kriminalci tuku sve redom i još dobro prođu. znam da bi u samoodbrani morao ubiti onakvog čovjeka kada me napadne, i naravno da bi ja odgovorao za svoje postupke.

prvi korak ka pravoj pravnoj, pošteno uređenoj i boljoj državi je promijeniti misaoni sklop u glavi, od prvog do zadnje; nema nam koristi što ima "intelektualna" elita - oni ima bolje obaveze, kafe, art galerije, filharmonije - i neko ko nije dio toga, može uradit bolje nego 100 njih. ako promijenimo način mišljenja, prestanemo se okretat od malih stvari, kao kad ljudima treba najobičnija pomoć, kad treba nekome pogurat auto, penzioneru pomoć nešto, zaustavit urlanje po prevoznim sredstvima, onda možemo počet da radimo i na velikim.

preokret neće doći preko noći, ni za tjedan, mjesec, godinu, preokret dolazi kad ga mi napravimo i odlučimo se da ne želimo da živimo tako. pitanje je samo koliko dugo nam treba da se odlučimo.


E ovo - ovo treba isprintati i dati ljudima da čitaju i čitati im na mitinzima - kakve parole dostojanstvenih protestnih šetnji i mlake retorike koja se raspršuje u zraku (Falling On Deth Ears kako ide ona od As I Lay Dyinga...).


fkt ba
bastard printaj ovo i dijeli ba :D

falling upon deaf ears se zove ta stvar na koju mislis foka
:mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 23:14 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
_MisericorD_ wrote:
SODOM wrote:
jbg ja sam se ismijo ko niko :mrgreen: :oops: :oops: :oops:
samarcina ipo


ovo ti je malo retardirano bilo...


pogledaj mu avatara, pogledaj mu komentara, i reci da si očekivao nešto normalno?
ne budi luđi od njega molim te :) pustit majmunče da se igra ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 23:16 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
thrashtilldeath wrote:
morbid wrote:
Evo jos jedna cinjenica da nam "ZAKON I POLCIIJA" NE(rade) svoje ;)

Na sinocnjoj utakmici seljo - svinjski seljini navijaci ( potlaceni tm ) spalili hrvatsku zastavu dok je to MIRNO PROMATRALO nekih 5-6 pripadnika osiguranja koji su stajali 2 ili 3 reda ispred njih, gledali taj akt i slusali kako tribina skandira gazi gazi gazi ustase!!!! e pa dragi moji JEBO VAM USTASA BOGA BOGOVOG I BOGA NJEGOVE MAJKE, bolji su ljudi od VAS 14 236x



jesi bio tu ?


ne;) citao na forumu sinoc, za to vrijeme sam se vracao iz tuzle 8)


Last edited by Fakin on 23. 04. 2009. 23:21, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: nijedne nema bolje od BejHa policije
PostPosted: 23. 04. 2009. 23:19 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
artredis wrote:
morbid wrote:
Evo jos jedna cinjenica da nam "ZAKON I POLCIIJA" NE(rade) svoje ;)

Na sinocnjoj utakmici seljo - svinjski seljini navijaci ( potlaceni tm ) spalili hrvatsku zastavu dok je to MIRNO PROMATRALO nekih 5-6 pripadnika osiguranja koji su stajali 2 ili 3 reda ispred njih, gledali taj akt i slusali kako tribina skandira gazi gazi gazi ustase!!!!


Mislim da je to do tvog (nedostatka) iskustva i (nedovoljnog) obrazovanja pa stavljaš ovo u isti koš sa predmetom diskusije ali ćeš se jednog dana, vjerovatno uskoro, zapitati: A koje bi posljedice, u jednoj široj sferi, bile da su zaisto to učinili (intervenisali silom).

No hate - nit te znam te nit te napadam.

P.S. - tek sada vidim ovaj dio poslije tvog posta. Radi klarifikacije ja odgovaram na njega u smislu teme koja se razvijala do njega - a ne i poslije njega.


unaprijed NO HATE;)

Iskustva sa policijom imam u 3 lijepe a obrazovanja Hvala Bogu sasvim dovoljno ( u fazi nadogradnje je ) predmet diskusije je UOPCENI RAD POLICIJE a on bio kakav bio ocit oje los;) znaci... isti ti ljudi da su intervenisali KAO STO SU TREBALi ugusili bi taj belaj kako tako koji je ionako upitno dali bi se napravio buduci da se nije radilo o juznoj tribini gdje obitava tm nego sjevernoj odakle ljudi GLEDAJu tekmu i poneki navijajU:) Hvala


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group