Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 15:39

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 10. 06. 2009. 03:57 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
Striker wrote:
Vishe me ne zanima taj dom starih niti te prostorije u njemu..
100 puta bolje cu se osjecati svirajuci u garazi na pojacalima od 20 W nego u tim prostorijama u kojima cu se osjecati da mi nije mjesto tu..

svaka ti dala. ja evo dugo kontam da osposobim tu garazu. kad/ako to uspijem, da mi placa neko ne bi svirao na tim sranjima doma mladih.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 10. 06. 2009. 04:02 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
Grind Is Protest wrote:
UDBA je bila UDBA kad su svirali Soba 403, Invaginator, Rapa Nui, Kursk i ta ekipa, dakle od 2004-2006. Od tada, nit je UDBA funkcionisala kao UDBA, nit je to bila sjena od UDBE. To je bila jedna sjajna ideja koja se nije održala jer smo govna.

bilo je to predivno vrijeme, bas taj period. nakon toga kad su poceli sutat bendove kako se kome od papaka svidjelo, sve je otislo u kurac. i upravo od tad nista slicno se nije ponovilo, nikakvo udruzenje nit nista slicno sto bi pruzilo podrsku ovim demo bendovima il kako vec da nazovem... podrsku samo u smislu pruzanja nekog prostora za vjezbu za neku minimalnu cijenu, ostalo i ne ocekuje niko. sto je sramota za grad.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 15. 06. 2009. 18:56 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ja sad ne kontam...danas bio kod lika i govori da ne zna dje bi nas ubacio, ali da se dogovorimo s nekim od bendova jer jutarnji termini zajepe nikog nema, valjda svima mrsko ujutro dolaziti. e sad ko je od bendova koji su vec upali zainteresovan da nam pomogne i taj termin ustupi, a za opremu i sve se dogovorimo fino, nije nikakva frka kakav god uslov.
hvala unaprijed!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 15. 06. 2009. 22:09 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
jel iko od vas zna da tamo nema jebene izolacije i da to trebaju bendovi naj vjerovatnije da sredjuju?? i ado usput pricao sam s likom, i kaze imaju bubanj bas pojacalo i mozda jedno gitarsko pojacalo.... znaci nemas nikakvog razglasa tak da vokal izostaje??? WTF?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 16. 06. 2009. 02:16 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
kamen po kamen - palača.

ne mora se odma ni svirat, jebeš mu mater, nek se baci tal, ljudi koji koriste prostoriju, svi po dvaes, pedes marki i uzme se šta fali, npr. jedna aktivna kutija razglasa za početak, pa onda sljedeći mjesec-dva opet skupljat pare, pa kupit drugu, i tako sve redom. Što se tiče izolacije, može se za početak skrpit nešto, nakalemit kakvog stiropora i školjki od jaja, pa kad se mogne i to nadograđivat.

Eto da svi bendovi daju određeni period dvaespet marki sedmično (cijena probe u dobroj prostoriji), može se uskoro saletit svašta.

Nije problem uložit,problem je uć tamo, ali i toće se riješit. ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 16. 06. 2009. 20:31 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
sve je to lako na prici nema sta... vidjet ce se sve kad se bude takvo sto organizovalo, a znajuc "alternativce" te pare se nece skupit nikad...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 17. 06. 2009. 01:27 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
ma hoće, samo malo vjere u sviju i malo pravog razgovora, i sve će to sjest na svoje. samo da uđemo u prostorije.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 17. 06. 2009. 03:32 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
nekrodemon wrote:
ja sad ne kontam...danas bio kod lika i govori da ne zna dje bi nas ubacio, ali da se dogovorimo s nekim od bendova jer jutarnji termini zajepe nikog nema, valjda svima mrsko ujutro dolaziti. !

hehe kad se sjetim prije jedno 5-6 godina, ja cile i boro smo u pola 8 ujutro dolazili na probe, jer nam nisu dali bolje... kasnije smo poceli oko 8, pola 9, kad nam je krv dala pola svog termina (do pola 11 kolko se sjecam :-D).


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 17. 06. 2009. 10:44 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
Jarane mi smo u 6 dolazili... i opet smo im smetali :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 17. 06. 2009. 11:23 
Offline
User avatar

Joined: 01. 08. 2006. 13:34
Posts: 760
Location: Under A Funeral Moon
Vi biste fino trebali vile i baklje u ruke i otici zapaliti te prostorije, te tako prognati zlo iz pokrajine zauvijek!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 17. 06. 2009. 12:39 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
Striker wrote:
Jarane mi smo u 6 dolazili... i opet smo im smetali :lol:


a meni govori frajer, nikog nema u jutarnjem terminu al bas...
ma zajebi sve ovo, radije cemo izvaliti 25 Km pa kod armana, makar se tu nemam sta zajebavati ili nekom u dupe uvlaciti...a jadno je koliko svi seru po domu mladih i cim se ugrabila prilika-poleti.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 17. 06. 2009. 13:01 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
Ma ja govorim za UDBU bivsu


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 17. 06. 2009. 14:04 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
ti si trebo da budeš zadovoljan što smiješ ikako doć :lol:

nezahvalna bagra! :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 17. 06. 2009. 14:51 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
pa i bio sam zadovoljan ... sad sam josh zafovoljniji :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 17. 06. 2009. 15:10 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
jest to lijepo sve zvuci, al jale je reko sve u vezi tih prostorija. nista nema dok bend nema nesto svoje pa makar supu nekakvu s kakvom takvom opremom. bolje je to nego da nesto ti neko visi za vratom i da stalno pazis sta smijes sta ne smijes. to je teror ba. kreativnost 0 bodova.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 17. 06. 2009. 23:53 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
e jebiga, onda pravite sami, a nek vam svi drugi uzmu Å¡to bi i vi trebali koristit. ko vas jebe. nemojte poslije kukat kako se neko uliva, a kako vi niste.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 06. 07. 2009. 19:06 
Offline
User avatar

Joined: 07. 10. 2005. 14:23
Posts: 197
Location: mjesto:
Striker wrote:
cuj dijele se prostorije po grupama bendova... i u jednu prostoriju su smjesteni bendovi koji vec imaju svoju opremu (oprema iz udbe).. ostali se pushe...

kao prvo od tih 19 bendova siguran sam da su tu bendovi ciji clanovi vec rade i zavrsavaju fakultete.. ili su ih zavrsili.. i koji ce djavo nama studentima prazna prostorija?? Nekad nemam za sendvica a neko ocekuje od nas da nabavimo opremu..razglas..halo ba..pa jel iko svjestan koje su to pare..

Mi sviramo u atomskom sklonistu na pojacalima od 20 W... vokal i gitara idu na isto pojacalo :lol: kad pocnemo svirat samo se bubanj cuje.. bass i gitara sviraju napamet.. dakle bukvalno ni jednom nismo imali probu sa normalnom opremom..gdje svako svakog cuje i samim tim se tada moze nesto uvjezbat..

Za mjesec dana dole ce vjezbati Laka, Stuke i ostala sranja... imam takav osjecaj



pa to ti je ista situacija kao prije u udbi, oni koji budu najvise jeli gazdama iz ruke imat ce najbolje termine i tako dalje i tako dalje. da je to bilo na postenu haturu to bi se negdje plakatiralo da se u domu mladih otvaraju slobodne prostorije pa da se napravi kakva audicija za bendove (ali ne sa saletom u ziriju), mada bi opet bilo nekih rodjaka i amidza u vezama, al jebaji ga. negdje ovdje sam letimicno procitao par bendova koji su uletili i ne cudi me uopste, ovo je samo jos jedna nova udba sa sjedistem na skenderiji.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako su se podijelile prostorije u Domu mladih?
PostPosted: 08. 07. 2009. 01:56 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Evo vam podatak, mi smo kao tamo uselili, ja još te prostorije nisam vidio :D :D :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group