Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 19:13

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Vehabija pokuÅ¡ao da ubije imama i policajce/vehab sijeku usi
PostPosted: 26. 08. 2009. 13:39 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
Bad::Brain wrote:
SMRT SVIM RADIKALIMA!



nešto ti ko radikalna ta ideja :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Vehabija pokuÅ¡ao da ubije imama i policajce/vehab sijeku usi
PostPosted: 27. 08. 2009. 00:30 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
biafra wrote:
Bad::Brain wrote:
SMRT SVIM RADIKALIMA!



nešto ti ko radikalna ta ideja :razz:


:mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Vehabija pokuÅ¡ao da ubije imama i policajce/vehab sijeku usi
PostPosted: 27. 08. 2009. 12:04 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
furija wrote:
Na Igmanu su prije 3-4 sedmice imali "izlet". Puno Veliko polje vehabija, djece pokrivene, nindži i muškaraca. Žene šetale, muški igrali fudbala, frisbija, djeca odbojke, fuce i slično. A jedna povelika hrpa je igrala ono sa špagom kako se zove, pola na jednu stranu pola na drugu i vuku to, na sred livade. Malo dalje od toga raširili šator i tu se nalazio glavni njihov sa megafonom. I onda usred one galame se prodere "braćo, pripremite se za klanjanje", i onda s okupili pred tim šatorom svi i tako klanjali. Znači, puuuuno Veliko polje vehabija, onoliko ih nisam vidjela svojim očima uživo nikad. Bilo ih je stotine. I onda je taj glavni nešto pričao na megafonu, gdje je Allah spomenut više nego bilo koja zamjenica ili veznik u rečenici, drago mu što su se okupili i sljedeći izlet u Zenici. Meni ono bilo morbidno.



Trebala si vidjet Tuzlu kad je onaj bradonja pogino, ne sjećam se više ni imena, uglavnom onaj lik što ej starce udarao i propovjedo po sarajevskim dzamijama. Nikad nisam više brade u životu vidio, kroz čitav grad su kolone auta, buseva, traktora bradatih muškaraca. To je već bio prizor

Acronian wrote:
Ma nece ni oni dugo... Kad prestane novac da kapa iz raznoraznih arabija i oni ce da posustanu i ostace samo gnjev i prezir prema vjeri :twisted:


Krhka je njihova vjera, jer pas koji laje ujeda al dok ima svoje dvorište


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Vehabija pokuÅ¡ao da ubije imama i policajce/vehab sijeku usi
PostPosted: 27. 08. 2009. 13:02 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 13. 03. 2006. 17:07
Posts: 1961
Location: Sarajevo
dinko wrote:
Trebala si vidjet Tuzlu kad je onaj bradonja pogino, ne sjećam se više ni imena, uglavnom onaj lik što ej starce udarao i propovjedo po sarajevskim dzamijama. Nikad nisam više brade u životu vidio, kroz čitav grad su kolone auta, buseva, traktora bradatih muškaraca. To je već bio prizor

A viš ti kako oni izađu iz svojih rupa jbt. ja se prestravim. Niđe ih i onda paf!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Vehabija pokuÅ¡ao da ubije imama i policajce/vehab sijeku usi
PostPosted: 27. 08. 2009. 13:59 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
biafra wrote:
Bad::Brain wrote:
SMRT SVIM RADIKALIMA!



nešto ti ko radikalna ta ideja :razz:

Jos je'an takav komentar i zapalit cu te :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Vehabija pokuÅ¡ao da ubije imama i policajce/vehab sijeku usi
PostPosted: 27. 08. 2009. 14:23 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
Stargazer wrote:
Nema selameta dok su nam naslovi u novinama ovakvi.

Umjesto:
Vehabija pokušao da ubije imama i policajce
Treba pisati:
S.N. iz sela Seošnica u blizini Rožaja pokušao da ubije imama i policajce.

Samo lakse je etiketirati sve redom. Mi i oni. Reduciranja individue na nase vlastite drustvene stereotipe. Preduslov ksenofobije i fasizma.


Prvo etiketa, netrpeljivost, a onda na streljanje. Trebamo zvat amere da dodju i da ih ubijaju kao u Iraku i Afganistanu. Bilo bi i domacih dobrovoljaca :twisted:
Nije to fasizam to je borba protiv terorizma :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Vehabija pokuÅ¡ao da ubije imama i policajce/vehab sijeku usi
PostPosted: 29. 08. 2009. 22:48 
Offline

Joined: 24. 02. 2006. 15:57
Posts: 689
evo da se slozim konacno s tobom...ovaj sto govori smrt radikalima?na kakve jos radikale misli?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Vehabija pokuÅ¡ao da ubije imama i policajce/vehab sijeku usi
PostPosted: 29. 08. 2009. 22:52 
Offline

Joined: 24. 02. 2006. 15:57
Posts: 689
as_the_sun_sets wrote:
IZvor: Blic.rs
http://www.blic.rs/svet.php?id=107617

Vehabija pokušao da ubije imama i policajce
Autor: Baćo Ćetković | 25.08.2009. - 08:14

Rožaje - Vehabija Sultan Nurković (29), iz sela Seošnica u blizini Rožaja, nasrnuo je naoružan sekirom na seoskog imama Asmira Kujevića i nekoliko policajaca i pokušao da ih ubije, saopštila je policija.


Policija je savladala Nurkovića, tek kada su ga ranili sa dva metka iz službenog pištolja u noge. Nurković je u nedelju u jutarnjim satima pokucao na vrata imama Kujevića i kada mu je otvorio zgrabio ga je za vrat i nožem skakavcem ga posekao po grudima posle čega je pobegao.
Imam je slučaj prijavio polciiji, pa je policajac Mirsad Škrijelj otišao da privedeNurkovića. Međutim nije uspeo, pa je pozvao kolege da pomognu. Stiglo je pojačanje od šest policajaca, ali Nurković nije hteo da se preda, već je uzeo sekiru i pretio policajcima da će ih ubiti ukoliko pokušaju da ga uhapse. Posle pregovora sa policijom Nurković se prvo smirio, ali je zatim iznenada napao jednog od policacaja i zadao mu ranu u predelu ruke. Policajac ke pao na zemlju, a njegove kolege su zapucale iz pištoljac ciljajući u noge napadača.
Policija je saopštila da će istražnom sudiji Višeg suda u Bijelom Polju podneti prijavu protiv vehabije za pokušaj ubistva.

Quote:
Odsekli prodavcu uvo
Na pijaci u sarajevskom naselju Ciglane u subotu je napadnut vlasnik jedne od tezgi s voćem koji je tom prilikom teže povređen. Dvojica za sada nepoznatih muškaraca napali su Fikreta Sulejmanovića (51) i tom prilikom jedan od njih mu je nožem odsekao pola desnog uha. Sulejmanović je zbrinut na Klinici za uho, grlo i nos, a zatim mu je zašiveno odsečeno uvo na Klinici za plastičnu hirurgiju. Prema nezvaničnim informacijama, Sulejmanovića su napala dvojica vehabija koje je dovela supruga jednog od njih, a kojoj se vlasnik tezge pre dva dana zamerio oko kupovine robe, pa mu je ona zapretila „da će da vidi svoje“.



LJUDI JE LI OVO MOGUCE??? :o :o :o :o
Je li se ovo stvarno desilo ili je neka propaganda u pitanju, posto nisam nasao ovu vijest na BiH portalima???


Ne kazem da nisi u pravu,ali si vidio da ti je lahko zajebavati ove moje levate.Hos da ja postavim ono iz Trebinja


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Vehabija pokuÅ¡ao da ubije imama i policajce/vehab sijeku usi
PostPosted: 30. 08. 2009. 13:51 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Ha? Koje "tvoje"? Moji su svi normalni ljudi u BiH, tako da ne zajebavam nikoga vec se zgrazavam nad ekstremizmom, nebitno ko ga je cinio, normalan svijet ce ispastati zbog toga.
I kakvo Trebinje sada spominjes? Da to nisu neki "moji"?
Stvarno ne kontam zasto zajebavam ikoga postavljanjem ove teme, osim, mozda, vehabije?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Vehabija pokuÅ¡ao da ubije imama i policajce/vehab sijeku usi
PostPosted: 30. 08. 2009. 14:38 
Offline

Joined: 24. 02. 2006. 15:57
Posts: 689
Ma nije to,izdesavalo se pun kurac svega a ovdje se konstantno fatamo vehabija i tih sranja.Ne kazem sad,nabijem ja njih na kurac sviju.I meni su neki dan poceli srat(verbalno iz daljine) jer sam se malo zanio sa djevojkom u blizini dzamije.A jebe mi se.A evo recimo,cigani maltretiraju posten svijet u BiH,pogotovo u Sarajevu,ma smuci mi se kad i njih vidim pa niko nista.Drzava ne rijesava nista u vezi cigana?Znas i ti kakava sranja prave pa nista!Ja kroz sprski entiotet ne mogu poslije toliko godina normalno da prodjem i tako to.A ne mrzim nikoga,al ko me jebe.E to je to.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Vehabija pokuÅ¡ao da ubije imama i policajce/vehab sijeku usi
PostPosted: 30. 08. 2009. 15:30 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
To je bas tuzno ako ne mozes ko covjek proci najnormalnije bilo kojom stopom ove zemlje.
Kretencine koje traze belaja, bilo na vjersko/nacionalnoj ili bilo kojoj drugoj osnovi, smatram da trebaju dobiti svoje, bilo od "svojih" ili od tudjih, a normalan narod treba normalno da zivi i da se osjeca jednako gdje god otisao, stoga je stvarno velika tuga ako neko iz jednog grada ne moze otici u drugi, bez strijepnje.

Slobodno pisi o svakoj diskriminaciji koja ti se desi i koju vidis, trebamo cuti iz prve tuke sta se desava i gdje zivimo! Napisi to za Trebinje, mozda nekom time spasis glavu sutra, jer ce biti oprezniji!

Pa ne radi drzava nista ne samo protiv roma, vec protiv gomila sitnih, srednjih i velikih kriminalaca, lopovska drzava, nece svoj na svoga. U tvom kraju te mogu vehabije zlostavljati jer ne igras po njihovim pravilima, ovde te mogu zlostavljati "srpski revolucionari" jer nisi patriot/nacionalist, samim time, antisrbin i cionist si... I niko od njih nece vidjeti slovo zakona... Jebiga, zivimo u takvoj drzavi, gdje mozes racunati jedino sam na sebe i svoje najblize, nece te niko zastititi od budala osim snaznih pesnica ili pistolja, tu zdrava pamet (tvoja) ne pomaze, kada je oni nemaju.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Vehabija pokuÅ¡ao da ubije imama i policajce/vehab sijeku usi
PostPosted: 30. 08. 2009. 15:47 
Offline

Joined: 24. 02. 2006. 15:57
Posts: 689
Amin i svaka ti se pozlatila!O ztim velikim zajbantima koji i jesu glavni problem sam pisao na tremi koju si ti postavio.A oni su sigurno najveci rak ove zemlje.Privatnici!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Vehabija pokuÅ¡ao da ubije imama i policajce/vehab sijeku usi
PostPosted: 02. 09. 2009. 18:24 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
a je ovih vehabija .... http://www.worldbeardchampionships.com

:mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Vehabija pokuÅ¡ao da ubije imama i policajce/vehab sijeku usi
PostPosted: 02. 09. 2009. 23:22 
Offline
User avatar

Joined: 08. 11. 2006. 01:42
Posts: 597
Location: Belpaese
Bogomilian, nekoliko pitanja za tebe:

Zasto ne mozes slobodno proci kroz srpski entitet?? Po tvome srbi ispadose babaroge. :lol:

Sta bi trebala drzava poduzeti sa ciganima? Koristiti ih kao ogrijevno sredstvo, kad Rusi opet zavrnu plin?

Zasto su privatnici problem? Ljudi jednostavno nastoje da dovedu do maksimuma vlastiti profit, kao svagdje na svijetu i primjenjuju makijavelijanski pristup, gdje cilj opravdava sva sredstva. Na isti nacin bi se ponasali u bilo kojem cosku kugle, da su vlasti/institucije/nadlezni organi poput ovih bosanskohercegovackih. Kod nas sudije tolerisu prljavu igru, drugdje ne, i to je to. Rak je ukorijenjen puno dublje u drustvu, privatnici su tek jedan od marginalnih simptoma.
P.S. Najbolji privatnik svih vremena: http://www.youtube.com/watch?v=DwLReG8z8lk :mrgreen:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group