Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 19:06

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: Autonomaska gamadija
PostPosted: 03. 10. 2009. 13:10 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
ixxxa wrote:
yellowstone samo Å¡to nije eksplodiro i satro nas sve a vi se oko politike sekirate.
ispod sibirskog leda najveće koncentracije metana na planeti, sibir se topi a vi se oko politike sekirate.
1% najbogatijih na svijetu posjeduju 40% svjetskog bogatstva a vi se oko politike sekirate.
2500 maloljetnika u africi umre svaki dan od gladi ili trovanja nepitkom vodom a vi se oko politike sekirate.

nije zločin zbog politike.
nije genocid zbog politike.
politika je zbog zločina.
politika je zbog genocida.
problem za koji vi tražite krivca je krije dublje u sistemu nego što vi tražite. najlakše je pokazat prstom i reć "ovaj je to uradio", al tako se stvari ne rješavaju, tako se samo osveta dobija, a ako vam je osveta životni cilj, onda ste mungosi retardirani. stvari se rješavaju traženjem uzroka, a uzrok skoro svega lošeg danas na svijetu je LOVA i želja za njom. protiv love se treba borit! i ja vam mogu pomoć! nesebično vam nudim sljedeće: s obzirom da pare kvare ljude i da su uzrok svega lošeg, da bih vam skinuo to teško breme zla s duše, javite mi se pp-om sa količinom maraka koje se želite riješiti. bićete mi zahvalni i mnogo dobro ćete se osjećat jer ste pomogli napredak svijeta! ja ću već naći prikladan način da se tih para riješim, oko toga nemajte brige ;-)



ixxxa,sve bi reko' da si jehovin svjedok :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Autonomaska gamadija
PostPosted: 03. 10. 2009. 13:11 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
Shakhbuurz wrote:
Krajishnici, ja bi to sve uh!


bolje ti je to da nelaneš pred krajišnikom

:mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Autonomaska gamadija
PostPosted: 03. 10. 2009. 13:53 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
BloodOverdrive wrote:
ixxxa wrote:
yellowstone samo Å¡to nije eksplodiro i satro nas sve a vi se oko politike sekirate.
ispod sibirskog leda najveće koncentracije metana na planeti, sibir se topi a vi se oko politike sekirate.
1% najbogatijih na svijetu posjeduju 40% svjetskog bogatstva a vi se oko politike sekirate.
2500 maloljetnika u africi umre svaki dan od gladi ili trovanja nepitkom vodom a vi se oko politike sekirate.

nije zločin zbog politike.
nije genocid zbog politike.
politika je zbog zločina.
politika je zbog genocida.
problem za koji vi tražite krivca je krije dublje u sistemu nego što vi tražite. najlakše je pokazat prstom i reć "ovaj je to uradio", al tako se stvari ne rješavaju, tako se samo osveta dobija, a ako vam je osveta životni cilj, onda ste mungosi retardirani. stvari se rješavaju traženjem uzroka, a uzrok skoro svega lošeg danas na svijetu je LOVA i želja za njom. protiv love se treba borit! i ja vam mogu pomoć! nesebično vam nudim sljedeće: s obzirom da pare kvare ljude i da su uzrok svega lošeg, da bih vam skinuo to teško breme zla s duše, javite mi se pp-om sa količinom maraka koje se želite riješiti. bićete mi zahvalni i mnogo dobro ćete se osjećat jer ste pomogli napredak svijeta! ja ću već naći prikladan način da se tih para riješim, oko toga nemajte brige ;-)



ixxxa,sve bi reko' da si jehovin svjedok :D
hoffmanov svjedok :D


:lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Autonomaska gamadija
PostPosted: 03. 10. 2009. 18:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
:razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Autonomaska gamadija
PostPosted: 03. 10. 2009. 20:31 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
BloodOverdrive wrote:
Shakhbuurz wrote:
Krajishnici, ja bi to sve uh!


bolje ti je to da nelaneš pred krajišnikom

:mrgreen:


ne smem, ja to samo preko foruma


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Autonomaska gamadija
PostPosted: 06. 10. 2009. 16:25 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
kad ne znas ko je sta uradio i ko je krivac, onda ti moze biti svejedno. al kad znas, i popusio si zbog toga, nema tu mjesta za svejedno. pravda je spora, al dostizna 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Autonomaska gamadija
PostPosted: 09. 11. 2009. 22:24 
Offline

Joined: 08. 11. 2009. 23:26
Posts: 1
.MISANTHROPE. wrote:
kako mrzim kad nas cazinjane nazivaju babinima...grrr.....gdje god odes izvan usk-a,pitaju te "odakle si" kazes "cazin" odma kazu ah ti si "babin"


Ja sam iz Velike Kladuse,slucajno sam naletila na ovaj forum i moram kazat da nisu svi u Kladusi Babini,moj otac poginuo je boreci se u armiji BiH ,samo sam htjela reci da nisu svi isti...a to je sramota, ta okupljanja autonomasa(primitivaca) u Puli...takodjer ako me neko upita odakle sam,odmah se zna, babin je l'?al' sta bi ....


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Autonomaska gamadija
PostPosted: 10. 11. 2009. 01:27 
Offline

Joined: 09. 12. 2008. 20:25
Posts: 794
Arinoe wrote:
Šta fali političkim temama...ili su vam možda bolje one 'koga bi prebili na forumu' ili 'nabroj sve majice iz ormara'...


:lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Autonomaska gamadija
PostPosted: 09. 01. 2010. 10:54 
Offline
User avatar

Joined: 01. 01. 2010. 23:51
Posts: 178
Location: Bosanska Krajina Cazin
aha wrote:
.MISANTHROPE. wrote:
kako mrzim kad nas cazinjane nazivaju babinima...grrr.....gdje god odes izvan usk-a,pitaju te "odakle si" kazes "cazin" odma kazu ah ti si "babin"


Ja sam iz Velike Kladuse,slucajno sam naletila na ovaj forum i moram kazat da nisu svi u Kladusi Babini,moj otac poginuo je boreci se u armiji BiH ,samo sam htjela reci da nisu svi isti...a to je sramota, ta okupljanja autonomasa(primitivaca) u Puli...takodjer ako me neko upita odakle sam,odmah se zna, babin je l'?al' sta bi ....


ne znam mizantrofe :D meni niko nikad nije rekao da sam Babin , i bash ako kod nas u Cazinu ima neko da je babin nije mu bash lako u zivotu ,znash i sam kad se Hafeza kandidrala za Nacelnika Cazina u Stranci DNZ ( Babinoj ) da joj vishe od pola Cazina jebavalo majku , govorilo da ce je ubiti i na skupovima i preko telefona
Ko god misli da smo mi Cazinjani Babini neka dodje i uvijeri se sam da nismo
Njemu je bolje Da ne izlazi iz zatvora jer ako izadje bit ce mrtav 100 % , u roku od 2 godine neko ce mu skinuti glavu
Znam lika kojeg su uhvatili babini , i mucili , i jedan je uvijek davao mu cigar i govorio ' ispushi ovaj , ovo ti je zadnj' i na kraju je covijek uspio pobjeci
Nakon rata je otisao u Kladushu , nasao covijeka dao mu Å¡teku Marlbora da ispushi prvo , rekao mu da su to njemu zadnje cigare i zakopao ga zivog
Covijek koji je ubio je iz Cazina zato nema tu filozofiranja puno

I slazem se sa ovom da nisu svi Kladuscani autonomashi , znam ja dosta ljudi od tamo i kolega imam NEautonomasha kojima su roditelji poginuli , ali cinjenica je da ih je 80 % tamo autonomasha i da se kurche uvijek s tim , ali neka stici ce njih pravda sve

jedini autonomasi iz Cazina koje ja znam su hafeza i josh jedan lik koji u osnovnim skolama predaje fizicko ili je predavao


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Autonomaska gamadija
PostPosted: 09. 01. 2010. 17:26 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
Sikirom medju ochi wrote:
ali cinjenica je da ih je 80 % tamo autonomasha i da se kurche uvijek s tim


istinu rekao uzvišeni Sikira ...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Autonomaska gamadija
PostPosted: 09. 01. 2010. 20:05 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
da zaokružimo gradivo... http://www.youtube.com/watch?v=gCogwbUe ... re=related

(da editujem post,počela raja kontat da sam četnik...a htjedoh sam reći da je ovaj Momčilo Kladušanin)


Last edited by BloodOverdrive on 10. 01. 2010. 15:15, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Autonomaska gamadija
PostPosted: 10. 01. 2010. 01:00 
Offline
User avatar

Joined: 01. 01. 2010. 23:51
Posts: 178
Location: Bosanska Krajina Cazin
BloodOverdrive wrote:


pazi malo , prelazis neke granice , vrijedjas moj narod i zemlju a i svoju , jer Banja Luka ti je htio ti to ili ne dio BOSNE I HERCEGOVINE


Mrzim sve koji seru preko interneta a lice u lice su pizde velike , kladim se da bi ti u Cazinu samo sutao i nijemo prosao , a ja sam u Banja Luci hodao sa Bosanskim Å¡alom i majicom BiH
a haj ti prodji kad si takva faca kod nas pa cete zakucati na koš


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Autonomaska gamadija
PostPosted: 10. 01. 2010. 02:28 
Offline
User avatar

Joined: 10. 12. 2009. 19:58
Posts: 413
Location: Živi najs/Kuvajt
samo sloboda rađa slobodu i samo pravda rađa pravdu i samo nasilje rađa nasilje.

http://www.youtube.com/watch?v=r222GbisQz8


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Autonomaska gamadija
PostPosted: 10. 01. 2010. 04:37 
Offline
User avatar

Joined: 10. 12. 2009. 19:58
Posts: 413
Location: Živi najs/Kuvajt
BloodOverdrive wrote:



na stranu to sto vrijedja svakog normalnog, Momcilo ima najbolje pokrete na estradi...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Autonomaska gamadija
PostPosted: 10. 01. 2010. 14:02 
Offline
User avatar

Joined: 22. 03. 2008. 01:09
Posts: 399
Location: Ispred monitora...
Sikirom medju ochi wrote:
BloodOverdrive wrote:


pazi malo , prelazis neke granice , vrijedjas moj narod i zemlju a i svoju , jer Banja Luka ti je htio ti to ili ne dio BOSNE I HERCEGOVINE


Mrzim sve koji seru preko interneta a lice u lice su pizde velike , kladim se da bi ti u Cazinu samo sutao i nijemo prosao , a ja sam u Banja Luci hodao sa Bosanskim Å¡alom i majicom BiH
a haj ti prodji kad si takva faca kod nas pa cete zakucati na koš



To i nije nešto sa čim se treba ponositi... :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Autonomaska gamadija
PostPosted: 10. 01. 2010. 14:58 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
deni, elma, acronian for the victory!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group