Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 20:48

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 126 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Message
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 21:22 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
stvarno ljudi, izađe fašizam iz sviju vas :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 21:24 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Azrael661 wrote:
stvarno ljudi, izađe fašizam iz sviju vas :)


Upravo tako.
Ponavljam i na ovoj stranici, lakse s vrijedjanjem i prijetnjama, u suprotnom brisem topic.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 21:28 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2005. 00:43
Posts: 646
Location: Sarajevo
Opet se zivot prerano ugasio;
Cisto iz samo navijackog srca.
Da je znao on bi se spasio;
Al' kako znati ko to iznenada puca?
Krenuo je da gleda tim koji voli;
Uz nadu da ce pobijedu gledati.
On nije dosao da se bori;
On nije mogao to znati.

Pobijedu ne vidje taj hrabri momak;
Vec gomilu kamenja koje ide za njim.
Bio je on sigurno do kraja jak;
Jer tako se voli srcem svim.
Zar sport moze biti tako zao;
Ili ga mi cinimo takvim.
Toliko srece on nam je dao:
Da cini ga tako jakim.

A Vedran Puljic mjesto na stadion ode na nebo;
Tu ce mu biti sigurno bolje.
Taj hrabri momak u raj bi trebo;
Tu se nikada niko ne kolje.
Ti hrabri momce pocivaj na nebu;
I nek Allah ti podari vjecni mir.
Ti ne dozvoli tekmu gore da ti sjebu;
Jer ovo je bio samo hir.
I znaj jedno da voli te Bosna;
Da voli te Sarajevo-lijepi grad.
Ova drzava na tebe je ponosna;
A taj ko ti ucini je veliki smrad.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 21:46 
Offline
User avatar

Joined: 14. 11. 2006. 02:17
Posts: 337
Location: Tuzla
Užas. Ma ne moze se racunat na karakter ljudi, promjenu svijesti... Ruglo i propast.

Inject beliefs, infect their breed
Depopulation of the weak!
Centuries pass open the land that's bound to us by blood
Overtake, dominate, annihilate
Disintegrate their way of life
Cast away towards the sea and leave them there for dead

ha ja...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 22:10 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Striker wrote:
Navijaci Sarajeva doshli u Siroki i napali citav grad ... hhahaha malo smijesno ne?


Citav grad, ne, gradjane, prolaznike, izloge, domove, stadion, policiju, automobile.. ..ti nisi bio nikad tu i ne znas kakva je konfiguracija, stadion, i sta je oko njega.. a uostalom bio si u Å irokom Brijegu, jel vam ista falilo..? kao bogovi ste bili primljeni, i opet biste bili i uvijek bi bili dobrodosli.. a ti sad ocekujes da gradic od 10 000 stanovnika naprema 500 000 ima dovoljno ludjaka i huligana (a fala bogu jesi navijac pa eto znas koji je profil ljudi otisao na gostovanje i inace ide) da se suprostavi takvoj jednoj frakciji i napadne toliku navijacku grupaciju..? pa toga se Grobari ne bi ''posramili'' (znas na sto mislim) jebote, kamoli malena sredina gdje prevladavaju obiteljske kuce na deset metara od stadiona.. pa oni onda male mace naprema nama ispadaju.. ili je to eto ocito danas ''reakcija na provokacije'', bez da su se originalno uopce sukobili s navijacima..

I jos je najzalosnije sto ispada da ja sad ovdje nesto moram pravdati, jer svejedno je, sta god rekao, ljudi su formirali svoje misljenje i ja sta god kazem sam samo jedan od ''fasista Å irokog Brijega''.. fuj..
Pretpostavljam da ti je manje smijesna izjava da su napadnuti od strane obicnih gradjana i simpatizera iz svojih domova i ugostiteljskih objekata i to im dovoljan povod za rusilacki pohod, a nikakvog osiguranja, a sta znas sta je ovom drugom na pameti i u kakvom je stanju.. to ti vjerojatnije.. s 400ak ljudi mozes kuda hoces proci, kamoli bez policije i spreman na sve u manjem mjestu.. naravno, dok ne skoci narod i kaze dosta..

Ma, rekao sam sta imam.. moja iskrena i duboka sucut obitelji, poznanicima i prijateljima preminulog Vedrana, neciji zivot nicega nije vrijedan i nista ga nece vratiti, a vi i dalje nastavite prosipati svoju mrznju, frustracije i naklapati polovnim informacijama i insinuacijama pljuvajuci po svemu sto nije vase, sve dok se nesto takvo ne desi (a vec se uostalom i desavalo i po Sarajevu i BL i Zenici i Mostaru, itd. itd.) i u vasem dvoristu, pa cu vas pitati kako se osjecate i koliki ste levati radi svih tih uvreda, generalizacija i debiliteta.. danas Å iroki, sutra mozda bas vi.. ostalo je suvisno..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 22:22 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
Arch uredu je. Mojne suplje. Znamo svi sta je bilo. Zna se kakva je Siroki sredina.
Kakav fol furate. Sve ostalo je nepotrebno razglabat.

Punk, addict kako vi prodjoste...jesul ogrebotine samo..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 22:22 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2005. 00:43
Posts: 646
Location: Sarajevo
pitanje je samo kako se ti osjecas? ;-) nakon jucerasnjih herojskih cinova?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 22:44 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Kako se vi osjecate..? sta je herojski u tome sto vi vidite i pravite nekakvu zrtvu u rusilackom napadu i devastaciji grada (halo, to su necije kuce, necija imovina, neciji izlozi, necije radnje, necije auto, neciji susjed koji je bio u opasnosti, ljudima se U KUCE upadalo i teroriziralo ih, pa tko bi to mirno gledao dok se desava u njihovom gradu) zbog cega se u konacnici i cijeli narod naravno pobunio i ustao vidjevsi sta im se sve desava po gradu sto nikad dotad nisu dozivjeli, cak ni u ratu, i NAZALOST, nekome je u konacnici moralo prekipjeti i sudbina je presudjela.. pa jeste li normalni vi ikako.. pa ja cu priznati sta god da je bilo i sto sam vidio, ali jel vrijedno toga bilo praviti nered po gradu iskoristavajuci situaciju nikakvog osiguranja i dovodjenja do tolike eskalacije sukoba da bi sad glumili da ste nevini u svemu i zrtve jedine u svemu.. sta bi da je na obje strane bilo mrtvih, sta bi da je podlijegao netko od rasparanih ili ozlijedjenih gradjana Å irokog.. jel to vi sebe smatrate neduznim zrtvama u svemu, nastranu toliki povrijedjeni, zaprepasteni, preplaseni i uplakani i na nasoj strani, nastranu tolika unistena imovina kakvu Å iroki ne pamti.. ti ZAISTA mislis i ZAISTA smatras da je to orkestralizirani napad jedne male sredine, napad koji se ne bi usudila ni puno veca sredina i stanovnistvo i grad, na visestruko brojniju grupaciju spremnih pojedinaca i to jos od strane obicnih gradjana sa obiteljima i domovima pokraj tog istog stadiona, opet kao da je rijec o milijunskom gradu koji se s takvim cime moze sukobiti ili uopce ima jebenog razloga..? znas ti kolika je to masa ljudi, pa tko bi ''normalan'' uopce o tome pomislio jebote, pa moglo je sve to nadrogirano i pijano biti, a da ih napadaju obiteljski ljudi i da oni sve to zapocnu, a ovi cvijece jadni neduzni iako eto po tim navodima sukob zapoceli sa obicnim gradjanima i ljudima i njih napadali sve do dolaska navijaca..?? pa prosto nevjerojatno.. necu ja brate nikoga braniti do cega je sve doslo, nek se svima sudi, ali tvrditi da je to povod za sve sto se kasnije desilo i dovelo do takve tragedije gdje su nevine zrtve horde, kao da se radi mahom o ne znam cemu.. ..

Ja sam rekao zbog cega ja zalim, zao mi je takve besmislenosti, zao mi je mladog zivota, zao mi je debila na sve strane, ali nemoj mi sada ovdje moralizirati ili okrecati kako zelis praveci nekakvu zrtvu od neduznih hordi u svemu.. kao da je new york jebote pa milijun huligana i bandi da napadne jadne i neduzne goste, a ne gradic koji nema ni 50ak takvih.. a znas sta je najzalosnije, da nije bilo ove tragedije, jos bi kuci otisli i bilo bi otisli, napravili nered, odlicno, i ne bi se za dva dana vise ni spominjalo nista..

ti hot majke ti ne kenjaj i ne mijesaj se, stvarno si ogranicen, ne zanima me misljenje preko tastature necije, a narocito ne tvoje krajnje ograniceno.. lako mi je za tebe i takve, nisi nista bolji ni gori od svih onih koji zele zlo jednom drugom samo zato sto je pripadnik ''onih drugih'' i slijepo samo takvima vjeruje..


Last edited by Archangel on 05. 10. 2009. 23:24, edited 2 times in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 23:19 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
isčitao sam sve pazljivo.i ovdje i po raznoraznim forumima.
slabo ko da je ovde pri zdravoj pameti,i sa koje strane.
ljudi pucaju jedni na druge,pljuju se,gadjaju kamenicama,vrijedjaju na svim osnovama,psuju i kunu...
zarad cega???
jeste vi komsije jedni drugima,nedaj boze braca,prijatelji,zemljaci,saborci?

danas i sutra ce mnoge navijacke grupe izaci i odati Vedranu postu,i u sarajevu i u tuzli,i u zenici,mostaru itd..
a cekaj,ti isti ljudi su se juce i svih ovih dana tukli,boli i pucali jedni na druge?!

nije bitno da li je utakmica u sirokom..desavalo se to svugdje,i desava se,jos kolko juce.
nemojte da lazete jedni druge.
sutra cete izaci da odate postu,a prekosutra cete vec da se mrzite.

prestanite da se lozite na raznorazne huliganske filmove,nije ovo engleska nit italija,nit su vam klubovi lazio juventus milovol il vesthem.


i na kraju..zarad cega ubise momka?

kolko kosta ta kantica boje kojom farbate transove? taj bar Å¡al? prevoz na gostovanje? nove fred peri patike?

izgleda,skuplje nego ljudski zivot


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 23:54 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Sale Obson wrote:
isčitao sam sve pazljivo.i ovdje i po raznoraznim forumima.
slabo ko da je ovde pri zdravoj pameti,i sa koje strane.
ljudi pucaju jedni na druge,pljuju se,gadjaju kamenicama,vrijedjaju na svim osnovama,psuju i kunu...
zarad cega???
jeste vi komsije jedni drugima,nedaj boze braca,prijatelji,zemljaci,saborci?

danas i sutra ce mnoge navijacke grupe izaci i odati Vedranu postu,i u sarajevu i u tuzli,i u zenici,mostaru itd..
a cekaj,ti isti ljudi su se juce i svih ovih dana tukli,boli i pucali jedni na druge?!

nije bitno da li je utakmica u sirokom..desavalo se to svugdje,i desava se,jos kolko juce.
nemojte da lazete jedni druge.
sutra cete izaci da odate postu,a prekosutra cete vec da se mrzite.

prestanite da se lozite na raznorazne huliganske filmove,nije ovo engleska nit italija,nit su vam klubovi lazio juventus milovol il vesthem.


i na kraju..zarad cega ubise momka?

kolko kosta ta kantica boje kojom farbate transove? taj bar Å¡al? prevoz na gostovanje? nove fred peri patike?

izgleda,skuplje nego ljudski zivot



Hvala, sve si rekao. Ovo su neke od stvari koje mi se nije dalo pisat jer ne zelim pokretat svadje.


Od vas sviju je malo ko u pravu, a imao bih jos stosta tu za rec sto ne zelim. Svako sa sebe ljagu pere kako vidim, svako od sebe zrtve pravi, sve skupa licemjerno i lose, al ok... Drago mi je i bitno da su punkbeg, addict i ostali dosli u SA u komadu, o ostalom ne zelim mislit..

Sale tebi svaka cast, svim ovim u quotanom postu si rekao dobar dio onoga sto je meni bilo na pameti, al se suzdrzavam jer cu bas pokrenut raspravu povecu, a to ne zelim...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 06. 10. 2009. 00:10 
Offline
User avatar

Joined: 02. 07. 2007. 14:08
Posts: 641
Location: In the Cold Winds of Nowhere...
Naravno da mi je zao momka. No uvijek nakon ovakvih stvari se zapitam samo jedno
Jel iko od vas normalan makar malo?!
Mislim oko cega i JEDNI I DRUGI sebi razbijate glave i oduzimate zivote.
Svaka vam cast, sto je covjek morao umrijeti zbog takve GLUPOSTI!
Svaka vam cast, sto ste unistili mozda nekom postenom covjeku egzistenciju!
Svaka vam cast, sto ste ozlijedili toliko neduznih i ponovo dokazali da ovo nije normalno drustvo!
Ovim putem bi da zajebem sve te vase navijacke skupine i bilo sto, sto ide uz njih!
Svaka vam cast, eto OVO je jedina stvar koja dodje kroz vase ne izivljene komplekse.

Cestitam.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 06. 10. 2009. 00:13 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Sale Obson wrote:
kolko kosta ta kantica boje kojom farbate transove? taj bar Å¡al? prevoz na gostovanje? nove fred peri patike?

izgleda,skuplje nego ljudski zivot


jedno je imati skup hobi i nečim ispunjavat dokolicu/radit nešto što voliš i što te spaja sa ljudima, al' oprečno tome je kad se u to unese previše emocija i isključi razum i savjest. onda na snagu stupaju teški degenerizam i nasilje. šteta je što kod nas policija ne tuče prave ljude, jer onda bi oni što prave probleme podvukli rep i bilo bi lakše živjeti.

btw. jebo ih fred perry tene, majice i sl., i sva casual garderoba. kad ih neko zbode, imaće skupe krvave krpice.

i tako to...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 06. 10. 2009. 09:42 
Offline
User avatar

Joined: 14. 06. 2004. 21:17
Posts: 991
Location: in the Wasteland...
i na ovo sve, sad cujem da je Oliver K. pobjegao iz pritvora..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 06. 10. 2009. 10:08 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
@ Punkbeg - istina, izvinjavam se sto sam nepotrebno uvrijedio normalne navijace jer me ponio trenutak i nisam precizno pisao, ono se odnosilo na HULIGANE, da su divljaci i maloumnici. Nema potrebe za prepucavanjem i sranjem, ali policija NIJE KRIVA STO HULIGANSTVO POSTOJI. Fino sam ti ilustrovao - poginuce sutra neko na policijski maksimalno obezbjedjenom susretu od navijackog kamena, od huliganske ruke ili baklje, i nece biti kriva ni policija ni klub, vec iskljucivo HULIGANSTVO!



U vezi sa policajcem - ako je neporecivo kriv, vjerovatno je isti dan bila sredjena shema da se negdje prebaci u Hrvatsku i vjerovatno jos dalje...

A i da mu se sudi, znas kad ce dobiti preko 2-3 godine, ako ista dobije, jer po zakonu smije koristiti oruzje u opasnim situacijama, bice prekomjerna upotreba sile, suspendovan na pola godine-godinu i nesto simbolicno uslovno... Ebes pravdu u Bosni.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 06. 10. 2009. 11:05 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
MUP ZHK-a nešto mulja...prvo je službeno rečeno da je Puljić ubijen tupim predmetom, pa onda metkom (nakon što je obdukcija pokazala da je u pitanju vatreno oružje), pa onda su izjavili da je Knezović policijski službenik, a nakon toga da nije. Odjednom, taj debil bježi iz zatvora!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 06. 10. 2009. 11:10 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2009. 11:44
Posts: 1655
Location: mmmmmmmmm
ako neko ima fejsic neka se uclani ako oce

http://www.facebook.com/home.php?#/grou ... 814&ref=nf


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 06. 10. 2009. 12:40 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2006. 04:07
Posts: 718
Location: monty peyton
Arinoe wrote:
MUP ZHK-a nešto mulja...prvo je službeno rečeno da je Puljić ubijen tupim predmetom, pa onda metkom (nakon što je obdukcija pokazala da je u pitanju vatreno oružje), pa onda su izjavili da je Knezović policijski službenik, a nakon toga da nije. Odjednom, taj debil bježi iz zatvora!!!


ma da.. "bjezi" iz zatvora.. knezovic escape plan.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 06. 10. 2009. 13:58 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
garant je gledo prison break pa nako pobjego :-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 06. 10. 2009. 15:17 
:lol: :lol: :lol:


Top
  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 06. 10. 2009. 16:34 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
e chuj pobjegao, jebem li im majku kako ih nije stid, onda im policija nikako ne treba odnosno treba staviti ljude koji znaju raditi posao...a druga stvar navijaci sirokog se sad nesto zale..sve gore od goreg.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 126 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group