Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 00:17

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: Nino Raspudic na emisiji OTVORENO o problemima u BIH XD
PostPosted: 07. 10. 2009. 01:32 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
:mrgreen: :mrgreen: hahahaha reko kako je

http://www.youtube.com/watch?v=JNVcv_JQHxw

volio bih naci citavu emisiju nisam stigo sve pogledat u direktnom prijenosu


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nino Raspudic na emisiji OTVORENO o problemima u BIH XD
PostPosted: 07. 10. 2009. 01:49 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Nije potrebno vise tema, zaista.. dosta bi bilo.. Nino standardno po svom, as, covjek zna sta govori i jedini je potegnuo prava pitanja, prave paralele i rekao kako jest, bez ikakvog uljepsavanja i ispraznih floskula i pozivanja na bilo sto idilicno u BiH sto ne postoji, ne optuzujuci bilo koga, ni pravdajuci bilo koga, kao i vrhunski spustio i zatvorio usta ciri, emiru, a i galicu papku kao sto vec rekoh drugdje.. u svakom slucaju, nije potrebno vise..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nino Raspudic na emisiji OTVORENO o problemima u BIH XD
PostPosted: 07. 10. 2009. 01:51 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
stvarno nije, ali oko istine se ne bih trebalo svađat

nek lockaju odmah ako hoce


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nino Raspudic na emisiji OTVORENO o problemima u BIH XD
PostPosted: 07. 10. 2009. 01:56 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Da, ali mislim da je dosta vise, Nino je rekao sve tocno onako kako jest i svaka mu cast, mada imam dosta zamjerki u vezi te emisije, pocevsi i od one neprofesionalne tuke koja ne zna ni prezime hadzihafizbegovicu izgovoriti, al nebitno.. dovoljno tih tema, imaju verzije, nikad se oko njih nece sloziti, ali zato znaju oni sto im se po glavama svasta motalo, imaju snimke koje demantiraju brojne navode u medijima u vezi poznatih stvari, tko slijepo vjeruje u neduznost jednih i lincuju druge zauzvrat zatiruci i generalizirajuci cijelu jednu sredinu, nastranu ''svetost'' vlastite, ionako nemaju sta traziti ili dobiti od istine..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nino Raspudic na emisiji OTVORENO o problemima u BIH XD
PostPosted: 07. 10. 2009. 17:37 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ovu ja lockam kak ne bi bilo opet balijsko-ustasko-cetnickih/ko je poceo rat rasprava. Dize mi s kosa na glavi od ovog. Manite mi se politickih prica na r'n'r forumu ;)

Bilo koja vrsta uvreda na nacionalnoj razini se NECE tolerirati pa od kog god ona dolazila.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nino Raspudic na emisiji OTVORENO o problemima u BIH XD
PostPosted: 07. 10. 2009. 21:18 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Ako ovdje iko zaključava ijednu temu, to sam ja. Ti imaš svoj podforum. Sljedeći put mi samo pošalji PM ako imaš ovakav prijedlog.


Ali za upozorenje svima: ako želite pričat o incidentu koji se dogodio u Širokom, imate temu već, ako imate temu koja se tiče nečeg sličnog/dodatnog, to ide isto pod tu temu. Prestanite otvarat zasebne teme, da se ne bi zaključao komplet podforum Generalnih!


Usput, ovu ću temu ostavit kratko, i ne brisati je, da se vidi da nema smisla otvarat 100 tema o istome. I ne otvarajte nove topike o istom ovom incidentu, jer bih isključio takve forumaše odmah, jer nema smisla da se raspravljamo.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 6 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group