Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 16:04

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 07. 10. 2009. 14:58 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
eto, usred sve nesrece, dizanja ruke na navijace, neimastinu, nacionalizam, sve slabije panjeve, lošu kafu u nekad odličnim kafićima i OBN-ove reality emisije, Sport Klub nas odluci razveseliti prenosenjem 2 utakmice sedmicno, magazinom a bogami i dodanim iznenadjenjima, kako sam procito
AFERIM RAJA :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 07. 10. 2009. 16:04 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
ja se iskreno odviko od NBA kako ga dugo nije bilo,a i previse mi je cirkus za moja shvatanja kosarke.
al opet pogledacu te 2 tekme sedmicno sigurno.

kad se samo sjetim da nisam isao u skolu zbog jutarnjih tekmi i plejofova u neka doba noci..
ujutru samo kazem..batali.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 07. 10. 2009. 16:22 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
ouh gotive... ma od kosarke i pratim samo NBA, tako da mi je ovo merak bas... obn je jos samo jednom sedmicno u toku regularne sezone prenosio... fino fino. samo da mi bude tona kako treba, cesto mi nestane tona kad sam gledao par tekmi iz engleske premier lige na sk-u.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 07. 10. 2009. 16:23 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
evroliga vlada nad nba!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 07. 10. 2009. 16:31 
Offline
User avatar

Joined: 07. 05. 2004. 15:29
Posts: 737
steta sto su ukinuli nfl na sport klubu,ali sreca,dobio sam espn america na kablovskoj,pa tu imam non stop nfl,kao i koledz fudbal...a bice i nba.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 07. 10. 2009. 16:32 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
ma nisu mi zanimljivi evropljani ko ovi :mrgreen: nema nekako napetosti,bar je ja ne dozivljavam jebga...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 07. 10. 2009. 16:52 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
Addi wrote:
ma nisu mi zanimljivi evropljani ko ovi :mrgreen: nema nekako napetosti,bar je ja ne dozivljavam jebga...


pa ja u evropi i vidim napetost,rivalstvo,uigrane akcije,promjenu odbrane..
sve to skoro pa i ne vidim u nba,osim znojnica u svim bojama za ruke noge vrat,isforsiranih suteva i sl..

nba treneri mogu da ga duvaju evropskim trenerima


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 07. 10. 2009. 23:34 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
hehe a jebga ja vise trazim malo egzibicionizam u kosarci, mada si u pravu, u zadnje vrijeme je nba op'o pravo u tome. tj vec duze vremena, nije bas u zadnje. al sve se nadam vratice se zlati dani... :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 08. 10. 2009. 01:30 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Dobro su vise i skontali da je narod gladan kvalitetne kosarke.. mozda pogresan izraz, prije atraktivne kosarke.. egzibicionizma.. manje tvrde obrane i malo drugacije filozofije igre.. drago mi je da ljudi konacno mogu doci na svoje, sire mase.. sto se mene tice, ionako cu pratiti one utakmice koje zelim preko live streama kao i dosad..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 08. 10. 2009. 07:36 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
evropska kosarka nije daleko...al stvarno nije daleko od nba-a
eh sad...raja gotivi nba jer je tamo igra slobodnija, napetija, teren veci, nema postavljenih akcija, nema zonske odbrane i ako im je dozvoljena opet..

medjutim...razlika je sto se u evropskoj kosarci igra odbrana po udzbenicima - tako da ces rijetko kad vidjeti monstruma od 2 metra kako se vine sa isprekidane linije i sl.
u nba-u se odbrana svodi na osvojenu, ukradenu loptu te blokade

al neka...jos jedan razlog manje da se pali obn


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 08. 10. 2009. 17:26 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
otprilike..u evropi se igra košarka,u americi se igra zabava za milione (nesto ko bingo)

pa svi igraci iz evrope koji igraju su nevidjena klasa (ima ih i iz ostalih dijelova svijet).ako ste primjetili u vecini slucajeva vodeci su igraci u svojim klubovima.a crnci iz amerike,skacu,sutiraju sa 12metara bez izradjene pozicije.jedino sto kucaju preko ljudi (zato sam vazda i gledao nba,i oni dueli tipa shak i hauard,dva covjeka po 150kg misica jedan na drugog)

inace, go boston :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 08. 10. 2009. 18:21 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
hehe pa to je to, iz tih razloga samo i vrijedi gledat... jos sad shaq james dvojac...
@misericord: eh to je to, igra ima vise slobode, zanimljivija za gledat nekako..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 08. 10. 2009. 19:18 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
Sale Obson wrote:
otprilike..u evropi se igra košarka,u americi se igra zabava za milione (nesto ko bingo)

pa svi igraci iz evrope koji igraju su nevidjena klasa (ima ih i iz ostalih dijelova svijet).ako ste primjetili u vecini slucajeva vodeci su igraci u svojim klubovima.a crnci iz amerike,skacu,sutiraju sa 12metara bez izradjene pozicije.jedino sto kucaju preko ljudi (zato sam vazda i gledao nba,i oni dueli tipa shak i hauard,dva covjeka po 150kg misica jedan na drugog)

inace, go boston :)


sto se centara tice...
howard ce zajedno sa boshom i brandom biti vodeci za koju godinu...
howard je sigurno sada u rangu sa stoudemireom - cak je u ledjnoj tehnici sigurno za klasu bolji
o'neal je svoje odigrao sto se mene tice...jes' on i dan danas grmalj, ali one tri godine i tri titule za redom se nece nikad ponoviti(njemu)

a sto se tamosnjih evropljana tice...
tony parker - jes' da mi nema mrzeg pleja na svijetu ali sa onakvim dankanom, niko drugi neb' znao igrati
pau gasol - nositelj igre memphisa...sad dodje glavni brajantov igrac
ona citava plejada francuza mi nikad nije lezala, medjutim tek se na evropskom vidjelo koliko su fizicki jaci i spreminiji od ostalih (dok im ne dodje ekipa koja zna igrati kosarku - citaj spanija)
kirilenko - jedan od boljih odbrambenih u nba-u vec citav niz godina...
i naravno - otac im tamo svima - dirk - vjerovatno najkompletniji evropski igrac preko mora...

ima njih jos...al doticni su mi zapali za oko jer su ovo igraci za posljednje sekunde tekme
a zna se kome lopta ide u nba-u...kad se odlucuje


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 08. 10. 2009. 19:20 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
Addi wrote:
hehe pa to je to, iz tih razloga samo i vrijedi gledat... jos sad shaq james dvojac...
@misericord: eh to je to, igra ima vise slobode, zanimljivija za gledat nekako..



jel' jos koji draft pao...?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 09. 10. 2009. 14:28 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
joj niđe veze to poređenje, baš hejtersko preseravanje :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 12. 10. 2009. 14:13 
Offline
User avatar

Joined: 30. 01. 2004. 15:10
Posts: 1737
Location: Tuzla
Ako je neko gledo utah i real madrid mogo je viditi kolka je razlika izmedju ekipe iz top 10 u evropi i top 10 u nba :)

Ma ne znam, ja jednostavno ne mogu gledat tu evropsku, samo trice ljudi saraju...dosaaaadno... nba je meni puno atraktivnija jebga, gledat sta rade velike zvjerke mi je puno veci cejf od ovih penzosa... em u evropi vecina igraca bjelci, gdje ce bjelci igrat zanimljivu kosarku :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 12. 10. 2009. 16:04 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
rasisto


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 12. 10. 2009. 17:21 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
Elektron wrote:
gdje ce bjelci igrat zanimljivu kosarku :lol:


jok crnci ce.
bijelac je izmislio kosarku..inace.

a to sto ti gledas sve je samo nije kosarka.
ako ti nije jasno,zovi..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 12. 10. 2009. 20:44 
Offline
User avatar

Joined: 07. 05. 2004. 15:29
Posts: 737
ja svakako biram evroligu...zbog same raznovrsnosti igre,uigranih kombinacija,boljih trenera,jednom rjecju igre kolektiva,jer kosarka je timska igra.
Btw. jos jednu draz Evropi daju i navijaci,pogledati npr. pionir ili grcke i turske dvorane,koje se bukvalno tresu uslijed podrske fanova.......a ne u nba,gdje navijaci vise koncetracije ulazu u to kako pojesti sto vise hot dogova,nego u samu utakmicu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NBA na Sport Klubu
PostPosted: 13. 10. 2009. 17:24 
Offline
User avatar

Joined: 30. 01. 2004. 15:10
Posts: 1737
Location: Tuzla
@ Sale Obson

ma ja sam za to da svako gleda sta mu se svidja :) bezveze je prepirka, meni nba zanimljivija oduvijek bila od evropske, jednostavno ne mogu da gledam tu 'nasu' kosarku, nema apsolutno nista sto me privlaci... mozda nisam iskreni obozavatelj kosarke ako vi kazete da je to 'prava' kosarka, onda nek bude da nisam, onda mi se svidja nesto drugo sto nba ima sta god da to bilo :) i kraj rasprave


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group