Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 20:37

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 59 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Rat ?!
PostPosted: 25. 01. 2010. 23:20 
Offline
User avatar

Joined: 22. 03. 2008. 01:09
Posts: 399
Location: Ispred monitora...
Prvo, jedino se iskreno mogu nadati da su ovo samo šuplje priče guzonja na "sceni". Iako vjerujem da ste svi upućeni u skorašnje događaje oko referenduma za otcijepljenje i prijetnje ratom. Želim da naglasim da otvaranjem ove teme ne podstičem mržnju ili naci(onali)zam i ne želim da tema oda na tu stranu. Baš nasuprot. Oni koji nisu upućeni:

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-01-03-2009/mesic-i-silajdzic-pripremaju-rat


Zar se Balkan nakon toliko godina nije nimalo opametio ? Zar ljudi još uvijek mogu biti toliko zatucani ? Za koga i za šta da se ubija i gine ? Čemu to vodi ? Zar jedno klanje prije 15 godina nije bilo i previše? Iskreno se nadam da narod neće podržati političare u debilnim namjerama. Šljamu se ispraznila kasa pa ide da profitira. Fuj. A šta ako stvarno dođe do toga ?! Gdje ću, koji ku*ac ću ?! Bilo ko ?!

Najžalosniji su oni komentari ispod. On će da brani svoju državu mater mu njegovu ne zna gdje je šupalj. I FB i spam sa debilnim grupama. Trebali su nas '95 pustit da se pokoljemo do zadnjega i MIRNA BOSNA !


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 25. 01. 2010. 23:36 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Aj bolan, i ti se palis na izjave Mesica.. klasicni klaun i redikul apsolutno nikakve politicke tezine, bivsi kvazi-ustasa koji je prosao put do transformacije u ueber partizancinu i euro-poltronista i poslusnika koji bi guze dao svakom jebenom politicaru koji bi ga milimetar priblizio famoznoj Europi, uz prodavanje drzavne imovine, heroja i teritorija.. kako takav jedan redikul moze imati dva mandata u drzavi ili mu se izjave smatrati iole meritornim je beyond me.. doduse, i Bush je mogao, pa..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 25. 01. 2010. 23:45 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Hajde ljudi ne budite naivni, svi znamo za regionalne ekonomske odnose i kako teku ali je fakt da više slušamo o prepirkama na relacijama: Komšić-Tadić, Mesić-Dodik...

Who bolan gives a fuck - to je samo za potpalu naroda - turbo jebeni folk... be rasonable.

I nemojte da diskusija dobije ekstremističke dimenzije, pogovoto uvredljiv ton. Inače ide lock odmah.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 00:06 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
kakav ba crni rat. ko je budala da ratuje i za sta?
sta su to dobili borci u proteklom bratoubilackom ratu? kanticu za javnu kuhinju, otkaze, neuvezani radni staz, invalidnine u prosjeku 150 KM...
samo degenerik moze pomislit da ratuje. ovi glupani koji komentarisu tu vijest su ili jebeni dijasporasi koji ne znaju sta je rat i glad ili glupi klinci koji su rodjeni pocetkom devedesetih.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 00:10 
propaganda


Top
  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 00:12 
Offline
User avatar

Joined: 12. 01. 2010. 20:27
Posts: 417
Location: Sarajevo,Cazin
ja sam klinac s pocetka devedesetih,hehe..ali se slazem s acronianom!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 00:13 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
nešto ne pratim ova dešavanja (ko lafo Mesić i Siledžija spremaju rat - grudvama! :lol: ), al' hajd šta fali, nek' se ratuje :lol: :lol: :lol:

uh jebote, ja sam Moderator na ovom Forumu :shock: :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol:

ajd raspravljajte o čemu 'oćete, samo mojne da se vrijeđate i častite lijepim riječima :)

i u pravu je Nele - ko za šta da ratuje? ovi što su se borili u prošlom ratu garant neće uzet pušku u ruke da opet brane otadžbinu, pa da ih opet ista pošalju u PM kad se sve završi i kad drugi dobiju priznanja i odličja. novi naraštaji "boraca" - ako nisu naučili iz tuđih grešaka, jbg, naučiće kad tad.

ja sam za to da se bore oni koji započnu rat, pa makar ih bilo "tek" 1000 ministara i sličnih pizdi maternih. ako njih pobijede i anexiraju hrvatska ili srbija, gore od trenutnog ne može biti.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 00:15 
Offline

Joined: 25. 02. 2009. 03:16
Posts: 396
Location: State of Grace
Politika je kurva!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 00:27 
Offline
User avatar

Joined: 04. 10. 2005. 22:05
Posts: 1695
Location: badlands
http://www.youtube.com/watch?v=2nZqQWOGi8I


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 00:27 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
.::Grind Bastard::. wrote:
ovi što su se borili u prošlom ratu garant neće uzet pušku u ruke da opet brane otadžbinu


ne znam vala, al takvi najviše i pričaju o ratu, štoviše, ti su ljudi jedino tokom rata imali neko poštovanje među narodom i vjeruj mi, ti bi opet...
al imajmo na umu da je izborna godina, valja pravit hučke i dizat narod bez razloga ovakvim nepismenim tekstovima - pa ja sam sadržajnijih pročito u Avazovom Sportu, i naravno: postoje socijalni protesti u Federaciji, ali RS je i socijalno stabilna
right :)

no_username wrote:
Politika je kurva!


nije već je narod


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 00:28 
Offline
User avatar

Joined: 12. 01. 2010. 20:27
Posts: 417
Location: Sarajevo,Cazin
politicians hide themselves away,they only started the war.why should they go out to fight? they leave that role to the poor
vako to sabbath :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 00:33 
Offline

Joined: 25. 02. 2009. 03:16
Posts: 396
Location: State of Grace
Narod je čak i gori...
Kurva zarađuje hljeb prema zaslugama pa tako i politika na svojim interesima.

no_username wrote:
Politika je kurva!


nije već je narod[/quote]


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 00:33 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
HomoAgricolus wrote:
ja sam klinac s pocetka devedesetih,hehe..ali se slazem s acronianom!!!


ma znas na sta mislim jebiga... na ove mlade "patriote" koji se nabrijavaju bezveze...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 00:42 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Svjetski mega car je davno rekao...

Fizika kaže, jedan je prostor,
jedan je prostor, jedno je vrijeme,
al' ove kategorije naučne i opšte
drukčije tumači polupismeno pleme.

Odje se vrijeme računa unazad,
a prostor se kida na tanke fete,
i samo za sranja dovoljno prostora ima,
na ovim prostorima...

Al' ipak se na čudan način uživa u seksu
ljudi sami sebi vole da uvale karinu -
pređeš Evropu bez da ti gledaju u gepek,
ovdje svako 200 metara nalijećeš na carinu...

Na ovim prostorima ima svak' svoga Boga,
ludak svaki svoga zbunjenoga,
samo se muka iskreno dijeli sa svima,
na ovim prostorima.

Na ovim prostorima barabe su iste
prljave duše vole etnički da čiste
istovremeno pjevaju i zlo misle
a kad već zlo misle -
nek' o mome vise.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 00:47 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Strale je exstremista on bi nas sve poroko


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 01:03 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Kus tamo, ne odaji me, ovako se mogu infiltrirati i iznutra ih iznenaditi :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 01:38 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ma ovo je nidje veze..i izjava Mesica je nidje veze, pa zar vi mislite da je covjek toliko glup pa da ne zna sta prica? jasna je poruka Dodiku bila, nisi neunistiv, neces se otcjepljivati, a ako pokusas najebat ces, i ovim se vise skrenula paznja na dodikova zlodjela i pokusaje unistavanja BiH receno mu je da nece proci.pa i sama Srbija je rekla da nece podrzai referendum.Odgovorio je dodiku na nacin koji doticni samo i razumije a to je rat..sta se palite oko ove izjave...nema nikakvog rata, niti ce ga biti.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 01:44 
Offline
User avatar

Joined: 12. 01. 2010. 20:27
Posts: 417
Location: Sarajevo,Cazin
Acronian wrote:
HomoAgricolus wrote:
ja sam klinac s pocetka devedesetih,hehe..ali se slazem s acronianom!!!


ma znas na sta mislim jebiga... na ove mlade "patriote" koji se nabrijavaju bezveze...[/quo
kuzim drug..i slazem se skroz,ima dosta jebenih patriota pogotovo u mojoj generaciji..a to su samo primitivni oblici drustva


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 15:16 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
lose. nema od ovoga nista


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rat ?!
PostPosted: 26. 01. 2010. 18:29 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
Archangel wrote:
Aj bolan, i ti se palis na izjave Mesica.. klasicni klaun i redikul apsolutno nikakve politicke tezine, bivsi kvazi-ustasa koji je prosao put do transformacije u ueber partizancinu i euro-poltronista i poslusnika koji bi guze dao svakom jebenom politicaru koji bi ga milimetar priblizio famoznoj Europi, uz prodavanje drzavne imovine, heroja i teritorija.. kako takav jedan redikul moze imati dva mandata u drzavi ili mu se izjave smatrati iole meritornim je beyond me.. doduse, i Bush je mogao, pa..


Ma da, priznaj da ti je Mesić 'redikul' i 'kvazi ustaša' (jel ovo znači da je pravi, ne-kvazi ustaša nešto dobro? :lol: ) samo zato što nikad nije došao u Ercegovinu da posjeti Hrvate koji dole žive i da ga nisu posebno interesovali? To jeste rak-rana i po tvojoj se izjavi vidi da i tebe boli. Ovoliko uvreda ne bi izrekao da nije tako.

Mesić jest s ovom izjavom o slanju vojske pretjerao, no njegova karijera je na zalasku i MOŽE MU SE. No, realno predsjednik je u Hrvatskoj manje više figura, i ne očekujem ni da će ovaj Josipović napraviti neki bum. Suviše mi je soft za akciju neku.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 59 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group