Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 23:03

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 98 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Author Message
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:49 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
dinko wrote:
Nameless wrote:
U mom slučaju 64 kg :oops:


I ljudski žemper ispod troo majice :)

Istinabog i to 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:49 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
Nameless wrote:
Ado, prvo ne kenjaj o stvarima koje ne znaš eto molim te, pogotovo ne o drugim sredinama u kojima nikad nisi aman boravio.

Drugo, ne pokušuavaj mene definirat drugima, jer su to riječi/mišljenja koja si TI napisao, ja ih nisam izgovorio.

A to treće, 3 mjesta i Ceca ostalo posvud heheh... dabogdo :)

ÄŒevrto, u Beogradu ne znam kako je - nisam nikad bio u Srbiji :)


ja znam o cemu pricam, ti izgleda veze nemas.
i boravio sam u drugim sredinama, a i ti si u picku materinu citav zivot tamo da znas, a ne mjesec po mjesec, de ne kenjaj bogati na osnovu svog mizernog iskustva, nego nekad pogledaj malo emisije na tv kanalima nasih komsija, o nocnom zivotu kod istih, i ne pravi se sad tu, kad i sam znas da je tako...al ne ovo je ona tipicna, meni je najgore, komsijino odnosno tudje je uvijek bolje...

al idemo previse od teme....


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:50 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
Nameless wrote:
dinko wrote:
Nameless wrote:
U mom slučaju 64 kg :oops:


I ljudski žemper ispod troo majice :)

Istinabog i to 8)


Odo učit da si mogu jednog dana kupit kakve troo odjećei nintendo. sorry na oftopičarenju.:)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:55 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
nekrodemon wrote:
Nameless wrote:
Ado, prvo ne kenjaj o stvarima koje ne znaš eto molim te, pogotovo ne o drugim sredinama u kojima nikad nisi aman boravio.

Drugo, ne pokušuavaj mene definirat drugima, jer su to riječi/mišljenja koja si TI napisao, ja ih nisam izgovorio.

A to treće, 3 mjesta i Ceca ostalo posvud heheh... dabogdo :)

ÄŒevrto, u Beogradu ne znam kako je - nisam nikad bio u Srbiji :)


ja znam o cemu pricam, ti izgleda veze nemas.
i boravio sam u drugim sredinama, a i ti si u picku materinu citav zivot tamo da znas, a ne mjesec po mjesec, de ne kenjaj bogati na osnovu svog mizernog iskustva, nego nekad pogledaj malo emisije na tv kanalima nasih komsija, o nocnom zivotu kod istih, i ne pravi se sad tu, kad i sam znas da je tako...al ne ovo je ona tipicna, meni je najgore, komsijino odnosno tudje je uvijek bolje...

al idemo previse od teme....


Dobro, sve što znam je da znam :mrgreen: S obzirom da mi je komplet familija odatle i da sam dobar dio života proveo kako tu tako i u Schwabiji, moje iskustvo ne može nikako bit mizerno :) a evo se i moja stara vraća kad ode u penziju koliko joj je ludilo dobro ovdje.

A to, TV kanali heheh... o ne :) uostalom, može ionako samo jedan kanal bit koji to javlja.

I jebeš apsolutno tu priču, na početku sam još rekao da jeste boljea situacija al da je i to šugavi Balkan na kojem ne želim ostat. Ja kad pričam pričam o onim malo daljim zemljama...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:59 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ma ne zelim vise da o ovome raspravljam, vaznija mi je tekma Juveta sad nego ko ce sta obuci, kompleksaska tema....Forza Juvee..over and out!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 20:00 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
Nameless wrote:
I jebeš apsolutno tu priču, na početku sam još rekao da jeste bolje al da je i to šugavi Balkan na kojem ne želim ostat. Ja kad pričam pričam o onim malo daljim zemljama...


Kad šugavi daleki stranci odu u grad bez žurbe i svoj dan nebudu imali TOTALNO ISPLANIRAN 365/24 i kad budu otišli na kafu DUŽE od pola sata, budu politeistički nastrojeni, spremni za suživot s drugim rasama narodima i jođ pun kurac sranja skinuću kapu. Do tada su za mene ništa više do ljudi baš kao i svi mi ni superiorniji ni inferiorniji u odnosu na Blakance, Bosance itd...

Ontopic: Oblacim se shodno prilici mada je vecinom normalnim danima crnina, farmerke, majica kakvog benda i toe to.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 20:04 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Gdje ces ti Andrej??? :D

A ljudi jbg shvatite da ima ljudi koji sebe ne vide u bosni,Eto sam primjer Libijac!!

Ja da imam dole neki poso,ono da se mogu platit racuni,i da ostane sta da se moze zivit,vjerovatno bi se i vratio...

Al kakva je situacija izgleda da se to nece nikad ni desit...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 20:05 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Šugavi, dlakavi stranci imaju više stranaca u svojim zemljama nego što će ih ovamo ikad imigrirat, jer ovdje svakako nemaju šta jest.

Šugavi, dlakavi stranci nešto i rade za sebe i za ostale, za razliku od Balkanaca koji sjede po kafama pet sati i seru kako je sve u kurcu.

Šugavi, dlakavi stranci se nisu šest godina klali na najbolesnije načine zbog pripadnosti drugom narodu i vjeroispovijesti.

Šugavi, dlakavi stranci imaju šta jest, koliko-toliko miran i siguran život i ne moraju se zamarat nebitnim stvarima.

Za početak.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 20:05 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
*daleki


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 20:07 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
lord krvolok wrote:
Gdje ces ti Andrej??? :D

A ljudi jbg shvatite da ima ljudi koji sebe ne vide u bosni,Eto sam primjer Libijac!!

Ja da imam dole neki poso,ono da se mogu platit racuni,i da ostane sta da se moze zivit,vjerovatno bi se i vratio...

Al kakva je situacija izgleda da se to nece nikad ni desit...


Ma u pičku materinu, gdje me noge nose :D

Dobro, prvo moram opet u ZG svakako, al po završetku faksa mi ne pada na pamet ostat tu, Balkan i to, nema govora. Mislim, teško... al nikad se ne zna.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 20:15 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
Nameless wrote:
Šugavi, dlakavi stranci imaju više stranaca u svojim zemljama nego što će ih ovamo ikad imigrirat, jer ovdje svakako nemaju šta jest.

Šugavi, dlakavi stranci nešto i rade za sebe i za ostale, za razliku od Balkanaca koji sjede po kafama pet sati i seru kako je sve u kurcu.

Šugavi, dlakavi stranci se nisu šest godina klali na najbolesnije načine zbog pripadnosti drugom narodu i vjeroispovijesti.

Šugavi, dlakavi stranci imaju šta jest, koliko-toliko miran i siguran život i ne moraju se zamarat nebitnim stvarima.

Za početak.


I zato im je netrpeljivost, sto nacionalna sto rasna ovakva onakva na "zavidno" visokom nivou.

Rade sto moraju a pogledaj malo statistike pa ces vidis da ni njima nije sve tako bijelo.

Nisu, medjutim su se klali sa cijelim svijetom zarad sto mrze crnce jevreje cigane i pedere i "teroriste" ) citaj tvoji njemci, talijani i ameri?!

Tacno. Imaju jebeni Mekdonalds, kucu pod hiptekom, auto od firme kredite koje ce im i praunuce odplacivati.

Uglavnom... skrecemo TOTALNO s teme i mogli bi se raspravljati 21612561256605105dana...

Ti ( i jos ljudi ) imate svoj stav, ja ( i jos nas ) svoj i to je to. Licno, ne postujem ga ali ga uvazavam.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 20:18 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
da se gonite u stopickimaterina i vi i picke i obrazovanje i sve u pizdumaterinu...rece jednom jedan lik u ''kad porastem bicu kengur''

meni je balkan bog, zapravo sarajevo
necu da idem odavde
jer cu svuda biti stranac - taman me ko sina prihvatili
jedino bi malo opet do svabije skoknuo na jedno mjesec...
ovdje je najtroo
jer su svi troo, a kad pitas niko nije
necu da idem iz sarajeva je ovdje pederi nikad nece biti normalna pojava
takodjer necu da idem iz sarajeva jer sarajlije i bosanci nikad nece biti pederi po defaultu ko sto se za janeze prica...i jos poneke

ontopic...
ja bi najradije da goli hodamo...i da se seksamo bez kondomLa...al ne moze...mislim moze al mos imat belaj...i sam taki

ljude po odjeci necu suditi nikad....malo mi je to ispod casti...
dobro..osim one sto furaju rasta i to...oni su mi mal' idioti


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 20:21 
Offline
User avatar

Joined: 12. 09. 2007. 23:49
Posts: 1577
Location: Zenica
lord krvolok wrote:
Ja da imam dole neki poso,ono da se mogu platit racuni,i da ostane sta da se moze zivit,vjerovatno bi se i vratio....


svaka cast.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 20:44 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
a jebi ga...
ima ljudi sa 50KM mjesecno i cetverocnalnom porodicom - pa zive...jedva al zive
mi nismo to sve birali
ostane ti prilagoditi se situaciji sto je nemoguce...
volio bih i ja masu stvari...al to ne ide...niti ce ikad

stay loyal to yourself...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 21:33 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
no_username wrote:
Obezglavator wrote:
BloodOverdrive wrote:
Image

hardcore meets heroin meets satanic biker from hell

:mrgreen:


a vidi ga mamaru mu hahaha

Vezano za temu , ja necu nesto ekstremno vise da se oblacim jer sam dozivio nekoliko puta da mojoj staroj i starom ljudi govore kako sam drogeras , propalica itd a za one u lacoste pruginim majicama sa frizurama ko da su mjesec dana gledali horror filmove pa se prepali govore sve najbolje iako ljudi puse , piju a ja ih znam dosta koji vole i smrknuti koju lajnu koksa .Osisao sam se zbog takvih prica jer nisam htio da mi se stari i stara sikiraju bezze , a sad mi je zao jer bih imao kosu do pola ledja , u nasem balkanskom ( citaj seljackom ) dijelu Europe moras biti onakav kakva je sva 'masa' , znaci ne smije postojati ono tvoje 'JA' vec moras biti ko i svi , glumac. Ja od svega samo pijem a ne pusim i ne drogiram se , i na kraju volim sto ce se svi ovi sjebati sto su mi pricali iza ledja ' vidi onoga narkomana kako se oblaci , vidi kose , freak ' jer cu ja na kraju zavrsiti faks i biti dobar covijek , metalac /rocker sta vec ali necu propasti ko vecina ovih iz 'mase' . Oni ne znaju razmisljati svojom glavom , vec samo onako kako im se nametne , za razliku od njih smatram se inteligentnijim i drukcijim jer sam JA samo JA , furam svoje , oblacim se kako hocu , radim sta hocu a ovim sto pricaju tako o metalcima / rockerima/ punkerima na Balkanu preporucujem da odu kuci skuhati sta sebi topsa i neka zaspu za sva vremena .


Ističem ovaj dio : "u nasem balkanskom ( citaj seljackom ) dijelu Europe moras biti onakav kakva je sva 'masa' , znaci ne smije postojati ono tvoje 'JA' vec moras biti ko i svi , glumac. "

Ne shvataj lično ali ja sam sam jaaako alergična kad neko doslovno pljuje po Bosni i Hercegovini. Neću isticati da sam radikalni patriota, ne dajem prostora nijednoj religiji al' ne dam nijedne gubave riječi na zemlju u kojoj živim!
Stidim se ljudi koje "laju" da ne kažem "govore" ružno na BiH. Zašto koji klinac žive ovdje, nije da ne znaju se snaći već neće, redovno ističu nacionalizam u zemlji, a oni kao nevine vile nikad čuli za to, a da se malo prestanu zamarati glupostima i počnu "živit" svojim životom, a ne životom mase?
Mi nikad nećemo imati identitet Bosanaca/Hercegovaca sve dok govorimo bolje je u Hrvatskoj, bolje je u Srbiji...Ma bolje je i u Njemačkoj,bolje je i Švedskoj i bla bla..
Ako ti je bolje, idi tamo i zavrni više pipu!
Ovdje svi gledaju vlastiti interes, a ne interes nacije
. Zato imamo stanje kakvo jeste.
Meni ne treba niko pričati kako je u zapadnim zemljama, znam ja malo više i bolje nego mnogi i ako neko misli da su tamo zlatne wc šolje gdje dijasporci seru pa malo su se zajebali. Dijasporcima je teže pronaći svoje mjesto u tuđem svijetu, ti si za njih stranac i sigurno nemaš mjesta na "parlamentarnim" pozicijama ( sad želim malo preuveličati ) , nego kreni prvo od čišćenja hala pa onda ako zaglaviš u nekoj fabrici kao stalni radnik, uuu dobar si šuti...Milju eura imaš ko platu,pomiluj bradu.

BiH ima i previše, samo što to needukovani ljudi ne znaju cijeniti. Lahko je naučiti historiju i geografiju kroz osnovnu i srednju školu ali ono što znaš je tek 20% od onog što možeš da saznaš o BiH.
BiH nije seljačka niti je ikad bila. I u ilirskom dobu imala je kulturu tako da nema potrebe posezanja za "suvišnim" komplimentima.
Kultura ljudi je raznolika na svakim nivoima,a BiH ne treba navijati samo kad su utakmice već i svaki dan. :)



Ti procitaj ovo moje ponovo , pa shvati neke stvari , ja sam veliki patriota i nije me sram priznati i NACIONALISTA , pripadnij navijaca itd , ja ne napadam Bosnu u svom postu "u nasem balkanskom ( citaj seljackom ) dijelu Europe moras biti onakav kakva je sva 'masa' , znaci ne smije postojati ono tvoje 'JA' vec moras biti ko i svi , glumac. " eto procitaj ponovo nemoj se bezze praviti inteligentna , napadao sam ove 'lakoste gejeve ' i itd .
Ja da imam priliku ja bi davno otisao iz ove 'fucked up after - war ' zemlje za koju cijeli svijet zaboli kurac , ti meni tu nesto pricas o tome kako je vani bolje ? Jest bolje , daj mi vizu ja ode sad bilo gdje iz Bosne . I nemoj mi pricati o mom misljenju o dijaspori , niko od nas ne misli da oni tamo imaju pare , vec nam smeta sto upravo takvi sto gore ribaju govna dodju ovdje i prave se face a gore ne smiju reci dvije na glas . I da BiH iako je ja volim i moja je zemlja ona je seljacka zemlja , jer njome vladaju seljaci . I kazes jos da svako gleda svoj interes , halo bog te , pa normalno da svako gleda svoju guzicu kad oni sto bi trebali (citaj politicari) isto tako ne gledaju nasu . Dokle god Bosna bude ovakva zemlja za mene ce biti cobanska , dokle god bude vladao turbo - folk , pokvareni politicari , nametanje misljenja masama , vehabije , mafijasi , dodik i RS ja se od toga ogradjujem. JA HOCU DA ZIVIM ZIVOT KAO MLADI SVUGDJE U RAZVIJENIM ZEMLJAMA SVIJETA , A NE DA SE ZAMARAM OVIM GLUPOSTIMA KOJE NIKOME NISU POTREBNE PA NI OVOME FORUMU .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 21:40 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
Obezglavator i lady gaga je turbofolk u USA ;) svi imaju neko smece pa zasto ne i Balkan... Nejse, bolje bi bilo da moderator pobrise sve ove nase offtopic postove inace nam eto warna svima.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 21:44 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Vlad Tepes wrote:
Obezglavator i lady gaga je turbofolk u USA ;) svi imaju neko smece pa zasto ne i Balkan... Nejse, bolje bi bilo da moderator pobrise sve ove nase offtopic postove inace nam eto warna svima.


slazem se , admini brisite ovo sve

a za lejdi Balagu si u pravu


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 21:46 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
tema glupa u startu, otislo se predaleko..lockam.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 98 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group