Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 18:36

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 98 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 18:47 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Nisam pljuvao BiH, već ljude u njoj, bar onu veliku većinu :mrgreen:

Pljuvanje ljudi se vezalo za neke druge stvari, pročitaj ponovno.

Peace out 2u2 :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 18:52 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
biafra wrote:
pa ja bi, ima ovih pa im cura mora isključivo biti metalka ( ili kojem stadu već pripadaju )
magarac :razz:


Znam.. haha.. ne bi se tako ogranicio, nema sanse.. :lol: jos bi ispalo da sam jedino sposoban sa djevojkom pricati o metalu i glazbi pa mi takvo sto treba.. :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 18:53 
Offline
User avatar

Joined: 02. 07. 2007. 14:08
Posts: 641
Location: In the Cold Winds of Nowhere...
Jao zaljubit ću se :mrgreen:
Jes da je oftopik al da malo odgovorim na sve ovo.
Situacija u BiH je upravo rezultat političkog prosvjetljenja njenih građana, ja sam zadnji koji se pali na priče idemo mjenjati sistem pa se završi na pivi i rakiji u lokalnoj krčmi.
Ma da moram priznati da ne postoji ta neka politička odgojenost i da narod još uvijek shvata vlast kao "Bogom datu".
Opet ova nasilna liberalizacija naše zemlje i njenih struktura je udarila na te neke mentalne bariere naroda, ali malo koji opet svoju nevolju i lošu situaciju upravo uperi tamo gdje treba, a to je na lokalne vlasti.
Naš narod ne priča bezveze da je na zapadu bolje, jer objektivno jeste, a to što se mora raditi bože moj, to je svugdje tako, nema nigdje kafa od 10-15 sati uz priču kako se nema love.
Jedina razlika je kada tamo nađes posao, on je koliko toliko siguran, i između ostalog adekvatno plaćen.
Dok ovdje ljudi bukvalno rade od danas do sutra i nikada nisu sigurni za to sutra.
Ja sam veliki ljubitelj historije i kulture općenito, ali molim te jel ti misliš da nekog ovdje zanimaju kulturološke baštine naše domovine? Pa ja znam slučaj gdje je u selu razbijen stečak jer su genijalci mislili da ima zlata "unutra".
Da svedem ovo sve na taj neki zaključak, džaba se kititi perjem djedova, pra-djedova kulture ili bilo čega drugog, situacija je danas takva da se ovakvo stanje neće promjeniti dok se ne promjeni stanje u samim ljudskim umovima i na ulici.
Jeste Bih nije seljačka, već je masovno malograđanska zemlja puna istih koji se smatraju intelektualnom elitom. I što je najgore ide im od ruke... oj crna sudbo


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:00 
Offline

Joined: 25. 02. 2009. 03:16
Posts: 396
Location: State of Grace
Rietas wrote:
Ja sam veliki ljubitelj historije i kulture općenito, ali molim te jel ti misliš da nekog ovdje zanimaju kulturološke baštine naše domovine? Pa ja znam slučaj gdje je u selu razbijen stečak jer su genijalci mislili da ima zlata "unutra".
Da svedem ovo sve na taj neki zaključak, džaba se kititi perjem djedova, pra-djedova kulture ili bilo čega drugog, situacija je danas takva da se ovakvo stanje neće promjeniti dok se ne promjeni stanje u samim ljudskim umovima i na ulici.
Jeste Bih nije seljačka, već je masovno malograđanska zemlja puna istih koji se smatraju intelektualnom elitom. I što je najgore ide im od ruke... oj crna sudbo


Tačno, masovno malograđanska zemlja, a i ja već okarakterisah kao nedovoljnu edukovanost. Ima velike uloge i odgoja tu no hajd'...Otići će previše u offtopic tako da neću komentarisati dalje...
Napravimo sijelo jednom pa onda pričaj i divi se dobru, a zlu okreni leđa jer svakako ne možeš pobjeći od njega ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:11 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Rietas wrote:
Pa ja znam slučaj gdje je u selu razbijen stečak jer su genijalci mislili da ima zlata "unutra".


:lol: :lol: :lol: :lol: jao!!!!!

Eto, dao si odgovor na sve. Samo imaj na umu da je ovdje selo i grad jedno te isto, odnosno da barijere neke skoro pa i ne postoje.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:20 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ma jes kurac moj isto...daj ba andrej sta si toliko zapeo i sta toliko omalovazavas sredinu u kojoj zivis, ima papaka, ima majmuna, seljaka, malogradjana i sl., ali ima i pun kurac normalne, kulturne, fine raje i ljudi koje ti uopce ne poznajes niti obracas paznju, tebi sve sto nije metalac=seljak...pusti malo ljude, i ovo sto se desilo je jedan slucaj i desilo se u nekom selu, nije sigurno dosao autobus pun ljudi pred muzej da ga rusi, ne bi li nasli zlata ili para. Ko da je negdje drugo bolje...Zagreb, Beograd..jes kurac bolje, to sto ti znas 3 mjesta gdje se metalci okupljaju i gdje je fina raja i gdje ljudi mogu imati sipke u nosu i biti "urbani" ne znaci da je grad urban, pa tamo ti je Ceca rasprostranjenija nego u citavoj BiH zajedno..sta vise kenjas koji kurac..pomiri se s tim gdje zivis.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:21 
Offline

Joined: 25. 02. 2009. 03:16
Posts: 396
Location: State of Grace
Nameless wrote:
Rietas wrote:
Pa ja znam slučaj gdje je u selu razbijen stečak jer su genijalci mislili da ima zlata "unutra".


:lol: :lol: :lol: :lol: jao!!!!!

Eto, dao si odgovor na sve. Samo imaj na umu da je ovdje selo i grad jedno te isto, odnosno da barijere neke skoro pa i ne postoje.


Tačno, grad i selo postadoše jedno te isto. Možda zato što su nam se gradovi napunili malograđana, da ne kažem seljaka pošto ta riječ je kompliment za jednog vandalistu i debila :D
pošto je seljak je obični čovjek koji živi na selu i bavi se poljoprivredom ...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:27 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ado, prvo ne kenjaj o stvarima koje ne znaš eto molim te, pogotovo ne o drugim sredinama u kojima nikad nisi aman boravio.

Drugo, ne pokušuavaj mene definirat drugima, jer su to riječi/mišljenja koja si TI napisao, ja ih nisam izgovorio.

A to treće, 3 mjesta i Ceca ostalo posvud heheh... dabogdo :)

ÄŒevrto, u Beogradu ne znam kako je - nisam nikad bio u Srbiji :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:33 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:34 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Istinabog :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:37 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
Nameless wrote:
Rietas wrote:
Pa ja znam slučaj gdje je u selu razbijen stečak jer su genijalci mislili da ima zlata "unutra".


:lol: :lol: :lol: :lol: jao!!!!!

Eto, dao si odgovor na sve. Samo imaj na umu da je ovdje selo i grad jedno te isto, odnosno da barijere neke skoro pa i ne postoje.


Ima puno dobrih ljudi koje još nisi upoznao. Slažem se stobom da možeš blatiti sredinu u kojoj živiš ali mislim da to i previše radiš. Da toliko mrzim svoju sredinu davno bi se iselio.
Seljaka brate na svakom koraku. Kada bi počeo nabrajat samo iz svoje uže okoline trebalo biti podosta vremena. U svakoj seljačkoj sredini imaš i malo ok ljudi a isto tako u nekoj normalnoj sredini imaš seljačina.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:38 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
BloodOverdrive wrote:
Image



Ovo je najveća istina metala:)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:39 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
dinko wrote:
Nameless wrote:
Rietas wrote:
Pa ja znam slučaj gdje je u selu razbijen stečak jer su genijalci mislili da ima zlata "unutra".


:lol: :lol: :lol: :lol: jao!!!!!

Eto, dao si odgovor na sve. Samo imaj na umu da je ovdje selo i grad jedno te isto, odnosno da barijere neke skoro pa i ne postoje.


Ima puno dobrih ljudi koje još nisi upoznao. Slažem se stobom da možeš blatiti sredinu u kojoj živiš ali mislim da to i previše radiš. Da toliko mrzim svoju sredinu davno bi se iselio.
Seljaka brate na svakom koraku. Kada bi počeo nabrajat samo iz svoje uže okoline trebalo biti podosta vremena. U svakoj seljačkoj sredini imaš i malo ok ljudi a isto tako u nekoj normalnoj sredini imaš seljačina.


Ma neću još morat dugo ovdje bit svakako :)

Za ovo ostalo se slažem s tobom. Dobrih ljudi naravno da ima svugdje, kao i svugdje idiota. U to sam se najbolje uvjerio.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:40 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Ma neam pojma jarane,i ja znam obuc svasta,Al kad obucem motorku,nakako se drugacije osjecam(haman sejtan uzme pod svoje :evil: ) :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:42 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
lord krvolok wrote:
Ma neam pojma jarane,i ja znam obuc svasta,Al kad obucem motorku,nakako se drugacije osjecam(haman sejtan uzme pod svoje :evil: ) :lol:


Moćan osjećaj nositi moćnu odjeću, al opet, važno je šta je ispod tih 10 kg metala i 5 metara kože ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:44 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
dinko wrote:
lord krvolok wrote:
Ma neam pojma jarane,i ja znam obuc svasta,Al kad obucem motorku,nakako se drugacije osjecam(haman sejtan uzme pod svoje :evil: ) :lol:


Moćan osjećaj nositi moćnu odjeću, al opet, važno je šta je ispod tih 10 kg metala i 5 metara kože ;)


Dvije bradavice? :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:45 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
Nameless wrote:
dinko wrote:
lord krvolok wrote:
Ma neam pojma jarane,i ja znam obuc svasta,Al kad obucem motorku,nakako se drugacije osjecam(haman sejtan uzme pod svoje :evil: ) :lol:


Moćan osjećaj nositi moćnu odjeću, al opet, važno je šta je ispod tih 10 kg metala i 5 metara kože ;)


Dvije bradavice? :lol:


I preko 100 kg čiste mase :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:47 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
U mom slučaju 64 kg :oops:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:47 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
Ovo je zove evil metal grupi djevojkom :)


Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 19:48 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
Nameless wrote:
U mom slučaju 64 kg :oops:


I ljudski žemper ispod troo majice :)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 98 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group