Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 18. 04. 2024. 13:06

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 72 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Message
 Post subject: Re: UFC
PostPosted: 09. 02. 2012. 16:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. 10. 2006. 15:14
Posts: 553
Location: tamo...
Image

a uskoro stiže i UFC pojas 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UFC
PostPosted: 09. 02. 2012. 18:17 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Image

ne ako se pita ova dobričina :D
(našao sam sliku sa najzajebanijim izrazom lica :D nije mu lako :D )

mislim da će pojas zasad ostat kod Dos Santosa, i da neće Overeem biti u stanju da nadmaši njegove vještine. lik nikad nije bio bolestan i operisan ko Lesnar, a i JDS je srušio sve protivnike prema gore. volio bih vidjeti kako bi se snašo Chael Sonnen protiv Dos Santosa, obzirom da vazda vazi nešto kako se trebaju Sonnena bojati GSP i Jon Jones, jer bi ko mogo i tamo da ode da se bori i da im uzme titule, što je realno nemoguće za lika koji ima uspjeha samo kad je na testosteronu, a JDS bi ga pomeo i slomio ko štapić.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UFC
PostPosted: 10. 02. 2012. 17:54 
Offline
User avatar

Joined: 23. 02. 2009. 17:47
Posts: 393
overeem uzima nema tu priče!!! dobar je JDS i bude pravo jebena borba ako do nje ikad i dođe, overeem nakav belaj napravio nedavno u diskoteci pa ima suđenje...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UFC
PostPosted: 10. 02. 2012. 18:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. 10. 2006. 15:14
Posts: 553
Location: tamo...
ma to ga je neka ženska tužila jer ju je kao odgurnuo na novogodišnjem partiju u las vegasu...američka posla, pizdarije uglavnom :lol: borba je potvrđena za 26.5. i nema nikakvih ako i možda ;-)

a sonnen je kralj, nadam se da će opet natamburat andersona


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UFC
PostPosted: 10. 02. 2012. 23:10 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Saiyajin wrote:
a sonnen je kralj, nadam se da će opet natamburat andersona


bez ilegalnih supstanci? teško. al biće drugih, boljih borbi, jer ovo će biti borba od rundu dvije, neće bit nekog tehniciranja, KO ili submission. dobra je bila JDS vs. Carwin, kad je Carwinu uništio lice bez problema. a Carwina šaka ko čitav JDS :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UFC
PostPosted: 11. 02. 2012. 00:14 
Offline
User avatar

Joined: 28. 05. 2010. 10:46
Posts: 1995
.::Grind Bastard::. wrote:
lik nikad nije bio bolestan i operisan ko Lesnar, a i JDS je srušio sve protivnike prema gore.

I ti bi bio operisan i sjeban sav da si godinama unazad za dorucak, rucak i veceru maznjavao steroide i slicna sranja. :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UFC
PostPosted: 11. 02. 2012. 01:11 
Offline
User avatar

Joined: 28. 10. 2006. 15:14
Posts: 553
Location: tamo...
da, brock je bio poznat po "raznovrsnoj" prehrani (pored svih steroida i sranja koja je unosio u sebe) pa sve došlo na naplatu prerano...izrezali mu 30 cm crijeva...

.::Grind Bastard::. wrote:
Saiyajin wrote:
a sonnen je kralj, nadam se da će opet natamburat andersona


bez ilegalnih supstanci? teško. al biće drugih, boljih borbi, jer ovo će biti borba od rundu dvije, neće bit nekog tehniciranja, KO ili submission. dobra je bila JDS vs. Carwin, kad je Carwinu uništio lice bez problema. a Carwina šaka ko čitav JDS :D


ne znam baš, anderson će opet imati problema sa sonnenovim hrvanjem...jedino vidim da mu opet proda nekakav submission s poda jer će ga sonnen sigurno bacit na leđa...ne mislim da će ga silva nokautirat...al ajde, vidjet ćemo, ja u svakom slučaju za sonnena navijam...

JDS je odličan boksač za MMA standarde, to nije upitno... bit će to okršaj boksača protiv kickboksača...ja ipak prednost dajem reemu, mislim da će ga demolirati koljenima :D al opet, kada su nađu takva dvojica udarača u oktagonu, teško je nešto sa sigurnošću prognozirati jer obojica mogu nokautirati jednim udarcem...vidjeli smo kako je to bilo u meču JDS vs Cain...

btw, pogledajte ovog lika :lol: http://youtu.be/a9AuwAxx3PA


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UFC
PostPosted: 11. 02. 2012. 03:12 
Offline
User avatar

Joined: 28. 05. 2010. 10:46
Posts: 1995
Saiyajin wrote:
da, brock je bio poznat po "raznovrsnoj" prehrani (pored svih steroida i sranja koja je unosio u sebe) pa sve došlo na naplatu prerano...izrezali mu 30 cm crijeva

Zato mu je Ovreem smrvio ono malo bubrega sto mu je radilo...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UFC
PostPosted: 11. 02. 2012. 13:38 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Saiyajin wrote:
da, brock je bio poznat po "raznovrsnoj" prehrani (pored svih steroida i sranja koja je unosio u sebe) pa sve došlo na naplatu prerano...izrezali mu 30 cm crijeva...

.::Grind Bastard::. wrote:
Saiyajin wrote:
a sonnen je kralj, nadam se da će opet natamburat andersona


bez ilegalnih supstanci? teško. al biće drugih, boljih borbi, jer ovo će biti borba od rundu dvije, neće bit nekog tehniciranja, KO ili submission. dobra je bila JDS vs. Carwin, kad je Carwinu uništio lice bez problema. a Carwina šaka ko čitav JDS :D


ne znam baš, anderson će opet imati problema sa sonnenovim hrvanjem...jedino vidim da mu opet proda nekakav submission s poda jer će ga sonnen sigurno bacit na leđa...ne mislim da će ga silva nokautirat...al ajde, vidjet ćemo, ja u svakom slučaju za sonnena navijam...

JDS je odličan boksač za MMA standarde, to nije upitno... bit će to okršaj boksača protiv kickboksača...ja ipak prednost dajem reemu, mislim da će ga demolirati koljenima :D al opet, kada su nađu takva dvojica udarača u oktagonu, teško je nešto sa sigurnošću prognozirati jer obojica mogu nokautirati jednim udarcem...vidjeli smo kako je to bilo u meču JDS vs Cain...

btw, pogledajte ovog lika :lol: http://youtu.be/a9AuwAxx3PA


svaka mu dala. dobar stil, zbog kojeg može završit u bolnici ukoliko nije dovoljno brz. ali definitivno dobro za gledat. takvih boraca više treba, da se vidi ono "arts" u MMA opet.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UFC
PostPosted: 12. 04. 2012. 14:23 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
nista od borbe dos santos - overeem, pao kreten "očekivano" doping test, vjerojatno ce ga izbaciti iz UFC-a


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UFC
PostPosted: 16. 04. 2012. 10:29 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
evo prošlo je pola sedmice, i borba još nije otkazana, tj njegovo ime još stoji u match upu. a nisu ni odlučili ko bi ga zamijenio, bar ne Mark Hunt, po izjavi White-a. ja sam za Mir-a protiv Dos Santosa ako ne puste Reema, iako bi volio da JDS razbije Reema, samo da dokaže da se može bit prvak bez konzumacije konjskog mesa.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UFC
PostPosted: 27. 05. 2012. 16:28 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
iza nas je jedan od najjačih UFCova, PPV card sve sami teškaši, i sve KO ili submission pobjede, a i preliminarne borbe su bile za 10. preporučujem svim ljubiteljima da pogledaju sve mečeve. evo stranice.

http://www.mma-core.com/videos


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 72 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group