Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 23:06

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 103 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 23. 12. 2004. 20:14 
Offline
User avatar

Joined: 30. 10. 2002. 12:13
Posts: 1309
Location: Sanctuary
Led Zeppelin wrote:
Ne pada mi na pamet da probam to sranje, ali moram priznat' da bi' bio u iskusenju da probam LSD. Od svih droga LSD mi je jedini privlacan zbog halucinacija. Medjutim, uzimajuci u obzir moj cvrst karakter ( :lol: :lol: :lol: ) ipak mislim da bih rekao Ne.


Isto i ovdje :) Najvecu zelju da probam LSD imala sam kad sam radila maturski o hippie pokretu i kada sam citala radove dr. Timothy Leary-a. To mi je uvijek bila interesantna stvarcica kada se radi o ljudskoj psihologiji. Posto sam ubijeđena da postoje neki visi nivoi nase svijesti, sigurna sam da se do njih moze doci na raznorazne nacine - meditacije, principi istocnjackih religija, mantre, seks, pa mozda i LSD ima neki sastojak koji se moze iskoristiti u te svrhe :). Zapravo vjerujem da je ljudski um mocan i sveznajuci, samo treba naci put da se postigne takvo stanje svijesti, a to mogu i na druge nacine. LSD mi je inace interesantan za neko istrazivanje, ali ne zelim ga probati (mozda kad mi bude vrijeme za umiranje).
Droge su inace veliko sranje i jako losa furka.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 12. 2004. 22:01 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2003. 17:43
Posts: 1245
Location: Infuriated Heaven
ev vako procitala sam postove letimicno..ali mislim da je dovoljno da vidim otprilike kako ko misli...
ljudi su po prirodi znatizeljni...to svi znamo...i naravno da cemo htjeti probati sve...da iskusimo sve sto nam zivot nudi..ALI mi smo ujedno i 'razumna' bica...mi imamo sposobnost da sebi odredimo granicu dokle ici...naravno za nekog granica nije ni droga...mislim ima i gorih stvari..
sto se mene tice dovoljno sam vidjela inistenih zivota od puste droge...i ne namjeravam(kako sada mislim...mada su ljudi ipak ne predvidivi) probati teze droge...sto se mene tice trava nije droga...('sto se mene tice') ali to ne znaci da se ja napusavam svakodnevno i da sam ovisna...naprotiv skroz rijetko uzmem koji dim...ali nikako kad sam sjebana...ipak mislim da ce mi biti gore u tim trenutcima sa travom nego bez nje...osim tudjih iskustava imala sam i svoja...
sto se tice alkohola ...ako postanes ovisan isti ti kurac ja droga ja alkos...moras se lijeciti...ovisnost je sama po sebi grozna....
ipak moram reci da je neko ko je uspio da odoli pokusaju isto toliko hrabar kao i onaj ko je probao drogu...
a moram se sloziti s misljenjem da svako ko je kadar da rijesi svoje probleme bez droge alkohola i takvih stvari jak i hrabar covjek... mislim da je suocavanje sa problemom koji imamo dosta tesko...i ako neko imalo razmisli o tome...shvatice da ce s drogom uletit samo jos u vece probleme...znaci nece ih rijesit vec samo odlagati i tako svaki dan da nebi razmisljo i sjebavo se uzimace drogu...i sta je s tim rjesio? nista
samo je sebi na ledja natovario jos vece probleme...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 12. 2004. 23:03 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
ma samo se raja pucajte horsom...
dobro je kazu za zdravlje, poboljsava probavu i rad pojedinih hormona


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 12. 2004. 04:01 
Offline
User avatar

Joined: 03. 04. 2004. 04:50
Posts: 870
Predomislila sam se. Sad mislim da bi se svi trebali drogirati s heroinom. Tak dugo dok ne pokrepaju. I ne bi bilo potrebe za raspravu o drogama nikad vise.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 12. 2004. 23:45 
Offline
User avatar

Joined: 20. 06. 2004. 00:02
Posts: 1578
Location: Pobri
Nisam probo i vjerojatno necu. Nemam para, vjerojatno muda, itd..., imam zelju za zivotom =)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 01. 2005. 10:46 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
Me(n)tALaC wrote:
Nisam probo i vjerojatno necu. Nemam para, vjerojatno muda, itd..., imam zelju za zivotom =)


Tako je !


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hors
PostPosted: 17. 03. 2010. 17:32 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
e ba, jel se ko od raje ubo u međuvremenu?
ima ih par Å¡to ne dolaze na forum, da nije to u pitanju?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hors
PostPosted: 17. 03. 2010. 18:12 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Imao svakakvih iskustava, jedno koje mi je utjeralo strah u kosti ko malo što u životu i sreća pa je sve dobro završilo, 2008. ljeto na jesen, nikad neću zaboravit. Od tad sam rekao, nikad više ništa! Životna lekcija samo takva. Ipak se ne kajem ni za šta, dobro je pa sam prošao i kroz to, jedno veliko i odlično iskustvo više. Jebeš iskustva drugih nepoznatih ljudi i priče na TV-u...

Lijepi moj alkohol, eventualno, nekad rijetko trava s dobrom ekipom, ali... to je to, danas.


Last edited by Nameless on 17. 03. 2010. 18:52, edited 2 times in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hors
PostPosted: 17. 03. 2010. 18:13 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ubo mrkva jos jedan ban.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hors
PostPosted: 17. 03. 2010. 18:16 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
nekrodemon wrote:
ubo mrkva jos jedan ban.

gdje :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hors
PostPosted: 17. 03. 2010. 18:18 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
pa na rp, mozda cojek nije u toku od sinoc :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hors
PostPosted: 17. 03. 2010. 18:20 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
aha :lol: :lol:

al ono sinoć je mali prekuco sve ikad na forumu..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hors
PostPosted: 17. 03. 2010. 19:15 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
nije vam ovo oftopik, banovaću vas


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hors
PostPosted: 17. 03. 2010. 22:16 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
čuo sam da se nejmles ubo u guzicu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

rozi jebeni metal!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hors
PostPosted: 17. 03. 2010. 22:24 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
Nameless wrote:
Lijepi moj alkohol, eventualno, nekad rijetko trava s dobrom ekipom, ali... to je to, danas.

Dje vi pasete?? Nama vise na Alipasnu nedaju... :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hors
PostPosted: 17. 03. 2010. 22:28 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
shitpifter wrote:
čuo sam da se nejmles ubo u guzicu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

rozi jebeni metal!



:D :D :D

RJM \m/


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hors
PostPosted: 17. 03. 2010. 23:10 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Ovo je bila jedna od boljih tema na ovome forumu, sad sam je procitao ponovo. Otkako sam se otisnuo u svijet neke stvari su mi postale jasnije, pa tako i sva iskustva koja je Libijac ovdje opisao. I dosao sam do zakljucka da me redovno konzumiranje opojnih sredstava (prvenstveno trave) jednostavno zaglupljuje. Jebiga, izgleda da ne mozemo biti svi cool kao Dude Lebowski. I nije sve u tome sto covjek postane lijen i indiferentan. Ne kazem da svi trebaju biti ambiciozni, ali cini mi se da zivot bez ciljeva jednosmjerni put ka depresiji. Znaci, ciljevi su zdravi i potrebni. Sa druge strane, i dalje mislim da je postavljanje smislenih ciljeva u zivotu prilicno tezak zadatak. Volio bih da pred ovim problem ponovo mogu mirna srca zapaliti J kao Dude :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hors
PostPosted: 17. 03. 2010. 23:45 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
Stargazer wrote:
Ovo je bila jedna od boljih tema na ovome forumu, sad sam je procitao ponovo. Otkako sam se otisnuo u svijet neke stvari su mi postale jasnije, pa tako i sva iskustva koja je Libijac ovdje opisao. I dosao sam do zakljucka da me redovno konzumiranje opojnih sredstava (prvenstveno trave) jednostavno zaglupljuje. Jebiga, izgleda da ne mozemo biti svi cool kao Dude Lebowski. I nije sve u tome sto covjek postane lijen i indiferentan. Ne kazem da svi trebaju biti ambiciozni, ali cini mi se da zivot bez ciljeva jednosmjerni put ka depresiji. Znaci, ciljevi su zdravi i potrebni. Sa druge strane, i dalje mislim da je postavljanje smislenih ciljeva u zivotu prilicno tezak zadatak. Volio bih da pred ovim problem ponovo mogu mirna srca zapaliti J kao Dude :mrgreen:

opa. istomisljenik :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hors
PostPosted: 25. 03. 2010. 20:43 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
Nameless wrote:
Imao svakakvih iskustava, jedno koje mi je utjeralo strah u kosti ko malo što u životu i sreća pa je sve dobro završilo, 2008. ljeto na jesen, nikad neću zaboravit. Od tad sam rekao, nikad više ništa! Životna lekcija samo takva. Ipak se ne kajem ni za šta, dobro je pa sam prošao i kroz to, jedno veliko i odlično iskustvo više. Jebeš iskustva drugih nepoznatih ljudi i priče na TV-u...

Lijepi moj alkohol, eventualno, nekad rijetko trava s dobrom ekipom, ali... to je to, danas.


alkohol je jednosmjerna karta za pakao ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hors
PostPosted: 25. 03. 2010. 21:36 
Offline

Joined: 17. 03. 2010. 01:34
Posts: 90
Shiteater black wrote:
Nameless wrote:
Imao svakakvih iskustava, jedno koje mi je utjeralo strah u kosti ko malo što u životu i sreća pa je sve dobro završilo, 2008. ljeto na jesen, nikad neću zaboravit. Od tad sam rekao, nikad više ništa! Životna lekcija samo takva. Ipak se ne kajem ni za šta, dobro je pa sam prošao i kroz to, jedno veliko i odlično iskustvo više. Jebeš iskustva drugih nepoznatih ljudi i priče na TV-u...

Lijepi moj alkohol, eventualno, nekad rijetko trava s dobrom ekipom, ali... to je to, danas.


alkohol je jednosmjerna karta za pakao ;-)


Moze biti i karta za sex , samo moras paziti sa kim pijes


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 103 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group