Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 04:45

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 11597 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 580  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 17. 11. 2005. 18:48 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
p astr aj esudija treba uraditi kad na njeg anavale 10 igraca i jebu mu sve zivo.. garant mu je saric opsovao kcerku ili sl. pa ga onaj udario...
neka je!!!
a saricevo preseravanje nikako n ekontam... pravi sebe budalom!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 11. 2005. 23:30 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Salko Dinamitash wrote:
Arch, drago mi je da si bio na Sugavici i da si gledao utakmicu te da mozes ovako kompetentno da kazes sta je bilo - isfrustriranost, konstantna salijetanja, tanke zice svih sudionika, gadjanje sudaca, itd. Na kojoj tacno tribini?


To boldano sam uzeo kao generalni primjer kao sto je navedeno u prethodnom textu i odnosi se inace na uvjete kad se prekidaju utakmice.. ostalo stoji, bio nisam, sazetak i reakcije sudionika kao i navijaca upratio.. nisu bili isfrustrirani sto su trenutacno bolja momcad od Zelje realno, gube 1:0, imaju vise od igre od njih, a ne mogu im gola dati ni pod razno, a ako ga i dadnu poniste im ga..? joook, ne bi ni ja bio isfrustriran.. salijetanja..? kako ti zoves konstantni pritisak na suca i propitivanje gotovo svih njegovih odluka te na kraju i okruzivanje istog u klinc prakticki da se ne moze izvuci..? mozda je to prijateljski pozdrav suca u Sarajevu mislim, sta ja znam.. mislim, ne opravdavam ja njegovu udaranje igraca, al bogami nije mu cisto palo na pamet od dosade e haj ja cu njega sad udariti malo da se smiri.. jebga covjece, budi realan..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 11. 2005. 01:26 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
Je li iko spomeno da je i sudija primio stoc od igraca Sarajeva??? I to po meni mnogo jaci od saricevog samara.. znaci stoc - samar!!!

Sad Sarajevo uvijek sere sto se tice sudija, a njihovi igraci konstanto nalijecu na sudiju, onako seljacki, coporativno! Pa sta ako je sudija pogrijesio? I on je covjek. Engleska liga prije par kola, sudije su na 2 meca pogrijesila nenromalno. Cini mi se da sudija nije prizno cist pogodak, a drugi nije sviro cist penal. Sudija je zakasnio, osto je na pola terena i nije vidio. I sta se desilo!!!! Nista. Igraci nisu opkolili sudiju, nisu mu jebali sve, naguravali ga, udarili sakom... igra se nastavila, sduija ce vjerovatno biti kaznjen od saveza.. a jedino nasi igraci to rjesavaju sa sudijama, atu prednjaci sarajevo.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 11. 2005. 02:12 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Ne vjerojatno nego ce biti kaznjen sigurno.. i to se tako radi.. et posto si ti eng. premier ligu naveso za primjer ev ja cu Serie A, Roma - Inter, penal za Romu sviran bez ikakvih realnih osnova, igrac nije ni pao na zemlju ovaj je vec fuckao.. sta bilo, penal, pomirili se svi s tim bez vecih incidenata i seljackog ponasanja.. match review disciplinske komisije, dvije utakmice zabrane sudjenja doticno sucu.. i to je to.. da ne ponavljam prethodni post, dobro je i rock ovo rekao..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 11. 2005. 11:58 
Offline
User avatar

Joined: 28. 06. 2005. 22:01
Posts: 945
Location: U reisovom obdanistu
Sarajevo se zali na sudca? Ti fakat ili ne pratis fudbal ili ne citas novine. U prvenstvenom derbiju Landzi (Seljin predsjednik) je srao dva dana u Avazu (Seljinom glasilu) kako im ne odgovara Semir Kaplan iz Stoca. Kad su ga pitali pa zasto ne odgovara, on je samo rekao "nece nas niko budalama pravit." Nema nikakvog dokaza da Kaplan favoritizira Sarajevo, to je cista patka bila. Kaplan je sudio na Kosevu, ali je bilo ocito da je popustao Selji nakon medijskog pritiska.

Za ovaj derbi ista stvar. Landzo je opet srao u novinama i eto rezultata. Sudio je sudija koji cijelu sezonu sudio na samo jednoj utakmici; sudija koji nije ni u A ni B listi sudija u Savezu.

Niko iz Sarajeva nije nista rekao u vezi sudije ni za jednu prvenstvenu ili Kup utakmicu ove godine. Ali je sranje bilo ocigledno od prvog momenta ove tekme. Pa svaki je napad Sarajeva prekinuo. Jedina lopta upucena ka Zeljinom golu je bila sa 25 metara, i jedan korner (i tu je nesto svirano). Mislim, nerealno totalno.

To sto je Dzakmic udario sudijum neka je. Sudija je prvi udario Sarica i trebalo ga je sahranit na onoj livadi. Moja zamjerka igracima Sarajeva je sto nisu hljeb u njemu ubili.

A ti Arch, ja nemam fakat rijeci. Cini mi se ponekad da svjesno samo podjebavas situaciju. Nisi bio na tekmi i nisi vidio tok. Sve sto navodis je sto si vidio u par sekundi trake na TVu. Konstantnog pritiska na suca nije bilo. Nakon ponistenog gola Pelak je po prvi put prisao sam sudiji da vidi o cemu je rijec jer je vec casa bila prepuna losim sudjenjem. Nakon nedosudjenog penala igraci su opkolili sudiju, ali to se desava svuda u BiH. Vidio sam iste stvari u Tuzli, u Zenici i drugim gradovima. Igraci to rade. Sudije ih nekad kazne kartonima, a nekad ne. Niko sudije nije gadjao sa nase tribine (a sumnjam da su sa Seljine).


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 11. 2005. 13:46 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
@ salko znam da navijas za sarajevo al realno i da se ja pitam - kaznio bi sarajevo da se ne bi dozvali narednih 10 godina, al i ostale ekipe
samo sarajevo prednjaci u tome udaranju sudija
sudija nije smio udarit igraca al nisu ni igraci sarajeva smjeli njega izudaarat po cjevanicama, izgazat ga i jebat mu sve...znas i sam kako to ide kad desetorica nalete na sudiju..jbg covjeku prikipilo...
kaznit i sudiju i sarajevo...
mozda ne mozes salko realno sagledat jer navijas za njih, al sarajevo je uvijek sralo oko sudija zadne dvije godine a isto tako im se do prije par godina nenormalno stimalo...sve se vraca sve se placa
sarajevo ako zeli u evropu ne moze s nakim ponasanjem, jbg oni trebaju bit ko jedan od najvecih klubova u BIH primjeer tamo nakom radniku, slaviji, zepcu...

al ima onaj jedan dobar
sta uradi hordas kad sarajevo pobijedi zelju
- ugasi play station :) :) :) :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 11. 2005. 18:00 
Offline
User avatar

Joined: 28. 06. 2005. 22:01
Posts: 945
Location: U reisovom obdanistu
Hot Blood: haj mi samo reci gdje se to Sarajevu stimalo? Koliko je kupova i prvenstava Sarajevo uzelo i na koliko evropskih takmicenja je izaslo zahvaljujuci stelama?

Jeste, sve je ovo ciganluk, i Sarajevo sigurno nije onaj tim i organizacija iz bivse Yu. Ali otkako sam se vratio u BiH (krajem 2002) do danas, samo gledam sranja prema timu. Sjeti se samo prosle godine kada je igrac Sarajeva udaren u Banjaluci od strane navijaca. Sudija nije svirao prekid i ako je morao, igraci su napustili teren, i Borcu su ubiljezena tri boda (ni to im nije pomoglo na kraju sezonu da padnu u 2. ligu). Pa onda sranje na kraju sezone oko ucesca u Kupu UEFA. Zepce koje je bilo na rubu ispada iz premijer lige (da nisu platili Zelju u zadnjem kolu da pobjede na Grbavici i prezive) su otisli u Kup UEFA. Ovdje je dosta pisano o dugovima klubova i tako dalje, ali na kraju je ostala cinjenica da Sarajevu nije dat puni rok do 31. maja da srede financijsku situaciju i zasluze licencu. Sjednica saveza je odrzana 27. maja i tu je odluceno da Sarajevo nije ispunilo uvjete za takmicenje; dok je UEFAina komisija rekla da oni nemaju veze sa licenciranjem klubova za takmicenje - da je to posao drzavnih fudbalskih saveza. Dakle jedino je Savez mogao donijeti tu odluku i oni su je donijeli 4 dana prije isteka roka - a klub je uspio sredit situaciju zahvaljujuci vladi kantona u ta 4 dana...

Stimanje oko sudaca u finalu kupa sa Listicom je najavilo da nema teoretske sanse da Sarajevo igra u Evropi. I ako su nekako uzeli Kup, uhljupi iz saveza su nasli nacina da posalju Siroki, Zrinjski i Zepce na evropska takmicenja... I ti govoris o stelama za Sarajevo???

Jest, pristrasan sam sto se tice Sarajeva, ali ovo su svejedno cinjenice. I kad se ta nepravda samo nastavlja i niko ne odgovara za nju, normalno je da kvalitet igre opada, da su navijaci nervozniji, da bude vise sranja na tekmama. A dok ima ljudi koji ce uvijek razvodnjavat ova sranja sto radi savez i njihove sudije, u ovoj zemlji necemo gledat kvalitetan fudbal. Pa vi vidite sad...

Vic je na mjestu, sto jest-jest.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 11. 2005. 18:59 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
hot_blood wrote:

al ima onaj jedan dobar
sta uradi hordas kad sarajevo pobijedi zelju
- ugasi play station :) :) :) :)

hohohoho
:D :D :D :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 11. 2005. 21:33 
Offline

Joined: 02. 03. 2005. 03:30
Posts: 219
Location: sarajevo
Činjenica je da su fudbalske utakmice s obzirom na ponuđeni kvalitet mnogo interesantnije kad se dese ovakva sranja. :lol:
Pravi sportovi su bili u rimskim arenama.
Jebiga,artefakt.
Nego kad već igrači udaraju sudije,šta je čudno ako se kadkad desi suprotno.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 11. 2005. 21:35 
Offline
User avatar

Joined: 17. 08. 2005. 21:06
Posts: 215
Location: Sanatorium
samo bilding-


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 11. 2005. 21:40 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
e vidis sigurno nisi tolko pratio fudbal prije 2002, idemo na period 96-00 e SA se stimalo navelko, covjece sta je samo prolic radio ekipama koje su igrale protiv SA, nenormalno se stimalo
ono sto jest protiv sarajeva je u zadnjoj sezoni bilo nepravde, al jbg nisu jedini

a za evropu jbg ispunili ste zahtjeve al ne na vrijeme, uefa ne trpi neprofesionalnost

ne branim ja savez, samo kazem da SA previse sere, ako je vec SA protiv saveza onda treba da radi sve po pravilima da im savez ne moze rec nista, da budu perfektno "cisti" a dok se vako ponasaju nikad nece moc uticat na savez :) i poboljsanje nogometa, prvo se ekipe trebaju organizovat pa onda da ekipe organizuju savez
jer vidimo da savez nema interesa da organizuje ekipe


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 11. 2005. 02:38 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Pod jedan, pisi Široki Brijeg, il Široki, Lištica je rijeka.. kad ja budem pisao Capajebo il Seljo izvoli i pisi kako zelis.. drugo, i ovo nije jednom spomenuto, savez nije taj koji odlucuje tko ce u Europu a tko ne.. to samo UEFA moze odluciti i jest.. savez SAMO potvrdjuje odluku, i to je cinjenica i tu nema govora.. moze tebi to zvucati kao stela il sta god ti mislis al to je cista subjektivnost.. da se sudilo i igralo protiv Sarajeva povremeno, jest, normalno da jest, nisu jedini, protiv koga to nije..? Široki je ove godine na Grbavici imao apsolutno domacinsko sudjenje protiv sebe, nedosudjen cisti penal sto su manijaci i tv analiza zorno demonstrirali, masu prekrsaja oko sesnaesterca njihovog, 7 minuta produzetka (halo, slovima, sedam minuta), uglavnom sve moguce se uradilo da izgube, al su svejedno dobili unatoc svemu.. to nije pristrano sudjenje..? de svega ti.. al haj, ipak je rijec o Sarajevu, mora se zaliti.. al da im se popustalo maximalno u ranijim godinama bogami jest, i hot_blood ti je to dobro pripomenuo, dobar primjer.. vidjet cemo mi momke sutra..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 11. 2005. 02:42 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
eh sutra igram na sarajevo, gdje puklo da puklo, i ja jos na troj protiv liona :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 11. 2005. 02:50 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Samo ti, ako ti se bacaju pare.. ;P 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 11. 2005. 03:05 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
e juce sam dobio, sad ih valja potrosit

a danas pogodio thun-xamax dvicu al jeba me bohum i jos naki hokejasi


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 11. 2005. 19:55 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
meni je americki fudbal zakon,samo to sad pratim :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 03:15 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Zagrijavanje veceras za sutrasnju utakmicu, ugodna atmosfera premda je moglo jos se to ispuniti, no haj.. Olimpija dobra, tocnije Oliver odlican, al nedovoljno protiv relativno raspolozene ekipe Å irokog..
Å iroki - Union Olimpija 95 : 92.. mr. Josip Sesar, 36 pts, 10-15 3 pointers.. ownage..
On to todays game..
Barca - ownage..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 12:35 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
jebo majku taj sesar... koja je to igracina!!! da njega nema nebi sirokog bilo nigdje.
e da je njega u bosnu dovesti!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 18:35 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
onom sesaru je sve uslo sinoc, a i onaj iz olimpije crnac silji pravo :) :)

veceras je sinsinati - indianapolis na obn...okladio sam se maksuz na indianapolis, da se moze pratit veceras


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 18:55 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
nakon 45'

Siroki Brijeg - Sarajevo 2-0

5' Nikola Juricic
38' Domogoj Abramovic (P)

32' Stiipe Rezic crveni karton


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 11597 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 580  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group