Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 15:54

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 11597 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 580  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 19:06 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
hot_blood wrote:
nakon 45'

Siroki Brijeg - Sarajevo 2-0

5' Nikola Juricic
38' Domogoj Abramovic (P)

32' Stiipe Rezic crveni karton

jel to jos nisu sudiju prebili...?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 19:19 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
heheeh

ja se kladio da ce bit prekid :) :) :) :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 19:32 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
hot_blood wrote:
heheeh

ja se kladio da ce bit prekid :) :) :) :)

nisam se htio kladiti.. \bila kvota 1.05


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 20:50 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
$karhead wrote:
jebo majku taj sesar... koja je to igracina!!! da njega nema nebi sirokog bilo nigdje.
e da je njega u bosnu dovesti!


Å iroki je tu uvijek, bio je i tri godine laganini konsekutivno prvak i u prvenstvu i kupu s Vanjkom.. ;P sta bi da je jos on tek tu, eh..
A Sesar je lokalni decko ionako, steta samo sto ce ga netko preoteti ubrzo nastavi li ovako, treba njemu ugovor izdrzati, nista od Bosne i angazmana nazalost.. ;P

Quote:
onom sesaru je sve uslo sinoc, a i onaj iz olimpije crnac silji pravo :) :)


Oliver je cudo, svakome zabija 30 koseva.. nije mu ni Vrankovic mogao nista.. al mu je uzvratio s 24 pts na drugoj strani, a Frierson se pobrinuo za Olivera u nastavku..
A Sesaru uvijek skoro sve ulazi, all star momcina.. ;p

A o utakmici da ne trosim previse rijeci zasad posto sam tek dosao.. cisto da potvrdim svoju teoriju o bacanju para na kladionici pojedinih clanova.. ;P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 21:10 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
Archangel wrote:
cisto da potvrdim svoju teoriju o bacanju para na kladionici pojedinih clanova.. ;P


sto mi ga spusti kulturno :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jbg konto sam da SA moze iznenadit, zajeba se :D

Siroki Brijeg - Sarajevo 2-1

5' Nikola Juricic (1:0)
38' Domogoj Abramovic (P) (2:0)
72' Albin Pelak (P) (2:1)

4 zuta i 1 crveni za siroki b

6 zutih i 3 crvena za sarajevo
janjos i muharemovic za SA po dva zuta

jebote vise se sutali nego sto su igrali :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2005. 23:33 
Offline
User avatar

Joined: 04. 10. 2003. 16:02
Posts: 3906
Location: Shores Of Jadran
nisam uopce imao dvojbe tko ce se prepucavat na ovoj temi :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 11. 2005. 00:18 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
El Foxinho wrote:
nisam uopce imao dvojbe tko ce se prepucavat na ovoj temi :lol:

ni ja!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 11. 2005. 02:09 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
$karhead wrote:
jebo majku taj sesar... koja je to igracina!!! da njega nema nebi sirokog bilo nigdje.
e da je njega u bosnu dovesti!



Ma kaki oni.. moraju oni dovesti par crnaca koji pojma nemaju..
ovako bosnin menadzment dovodi crnce u klub
Odu u Harlem, prosetaju i cim vide prvog crnca skontaju: Pa vidis jebiga crncuga zna igrati, jel koji to ne zna" i dovedu ga u klub..
ko jebe zato....
joj jebem ja mater ovim sa obna.. u bih na prste jedne ruke mozes izbrojati one koje ragbi zanima, a ostalim puca kurac za tim, dok im na debilsku pamet ne bi palo da otkupe prava za prenos nba lige...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 11. 2005. 05:48 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
hot_blood wrote:
Archangel wrote:
cisto da potvrdim svoju teoriju o bacanju para na kladionici pojedinih clanova.. ;P


sto mi ga spusti kulturno :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jbg konto sam da SA moze iznenadit, zajeba se :D

Siroki Brijeg - Sarajevo 2-1

5' Nikola Juricic (1:0)
38' Domogoj Abramovic (P) (2:0)
72' Albin Pelak (P) (2:1)

4 zuta i 1 crveni za siroki b

6 zutih i 3 crvena za sarajevo
janjos i muharemovic za SA po dva zuta

jebote vise se sutali nego sto su igrali :D :D


A pa, drugi put nemoj kontat vec prihvati sugestiju.. 8) a i kao sto si vidjeo, i Rijeka dobi.. ;P

Utakmica kao utakmica nista narocito sto se tice igre, al se stisnulo i pokazalo da su bolja momcad objektivno sto su i demonstrirali tokom susreta i okarakterizirali to vodstvom od 2:0 na poluvremenu, od cega je gol postignut i s igracem manje posto Režić pred kraj poluvremena dokaza kako, unatoc tome sto je dobar i pouzdan igrac, nije 'normalan' na momente kakve kikseve pravi i ostavlja momcad na cijedilu.. i to ne prvi put.. uglavnom, tri boda tu, jesenjski naslov prvaka takodjer vrlo vjerojatno tu..
Posjeta nelosa, ocekivao i vise, no 3000+ ljudi i nije toliko lose.. Koreografija odlicna, jos jednom demonstracija kvalitete i primjer kako se to radi..

Quote:
joj jebem ja mater ovim sa obna.. u bih na prste jedne ruke mozes izbrojati one koje ragbi zanima, a ostalim puca kurac za tim, dok im na debilsku pamet ne bi palo da otkupe prava za prenos nba lige...


A vis' ne bi bilo na odmet da pane na pamet nekome da otkupi prava i na to.. odavno nisam gledao neku NBA utakmicu, a da nije bila na DSF-u u tea time terminu uz duo iritantnih njemackih komentatora..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 11. 2005. 11:09 
Offline
User avatar

Joined: 28. 06. 2005. 22:01
Posts: 945
Location: U reisovom obdanistu
Hehe, zadnji put kad sam bio u Listici koreografija se sastojala od paljenja BiH zastava i isticanja ustaskih simbola. Primjer kako se to radi :)

Ruku na srce, nisam se ni nadao boljem ishodu za Sarajevo, s obzirom sta se desilo u Sugavici. Vidio sam golove sa tekme, ali, interesantno, nisu prikazali faulove koji su rezultirali zutim i crvenim kartonima. Al eto,...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 11. 2005. 13:48 
Offline

Joined: 10. 04. 2005. 08:24
Posts: 167
jebo ih NFL, kakve budale


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 11. 2005. 17:26 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
aj ne serite, poso sam pratit NFL, nafuro sam se pravo
sinoc je odlicna utakmic bila, puna TD-a, malo jest jebeno sto dugo traje,i termin je potezak al moze se pratit

hule cuo sam da je OBN navodno kupio prava za NBA a sad kad ce pocet prenosit ne znam..isto treba na OBN da ide neki sport center tri put na dan(slicno hajatu)
i svaka im cast sto stavljaju tekme ne tolko popularnih klubova...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 11. 2005. 17:57 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Salko Dinamitash wrote:
Hehe, zadnji put kad sam bio u Listici koreografija se sastojala od paljenja BiH zastava i isticanja ustaskih simbola. Primjer kako se to radi :)



Da da, svakako, nek si ti bio u 'Listici' pa taman.. a i nek ste se vi pojavili ovaj put da mozete posvjedociti tome ovako.. ;P a i glavno da su Hordasi naravno nadasve fer, korektna, nimalo iskomplexirana i cisto patriotski nastrojena navijacka skupina.. ;p give me a break..

Quote:
Ruku na srce, nisam se ni nadao boljem ishodu za Sarajevo, s obzirom sta se desilo u Sugavici. Vidio sam golove sa tekme, ali, interesantno, nisu prikazali faulove koji su rezultirali zutim i crvenim kartonima. Al eto,...


Jesu li ti prikazali cisti nedosudjeni penal za Široki prije iskljucenja Režića slucajno..? Fauli koji su rezultirali zutim i crvenim kartonima su svi opravdani, Sarajevo se branilo skoro citavu utakmicu kao i dok su jos imali negativni rezultat i trebali ga ganjati i jedino sto su mogli u tim momentima dominacije Širokog je orijentirati se na prekrsaje i agresivnu igru sto je bilo i sankcionirano.. no haj, u krvi vam je zaliti se na suca ionako pa makar indirektno pa eto.. poanta je da je Široki i s igracem manje stvarao prigode i bolje igrao od Sarajeva od kojeg se vidjeo samo taj penal i gol.. i nista vise, jednostavno su slabija momcad, i to je to, nikakva fama tu..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 11. 2005. 19:12 
Offline

Joined: 26. 07. 2004. 12:54
Posts: 2790
ej, znal ko sta o ovom 18ki iz parme, zlatko dedic, pise samo da je iz bih i da je 84. godiste... napadac al nije bas imo lopti sinoc da se iskaze...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 11. 2005. 20:28 
Offline
User avatar

Joined: 28. 06. 2005. 22:01
Posts: 945
Location: U reisovom obdanistu
Arch,

nikad ne bi smo palili ni HZHB ni Hrvatske zastave. Horde Zla su, kao i grad iz kojeg poticu, multietnicka organizacija. Naravno, nije kao sto je nekoc bila, ali ima i dalje clanova koji su hrvatske i srpske i druge nacionalnosti. Licno znam par HZ tipova srpske naiconalnosti koji su isli u Beograd kada je BiH gostovala na Marakani.

Sto se tice NFL-a, ja i supruga smo ludi za tim i imamo po nekoliko tekmi svake nedelje na TV-u (preko neke digitale). Pa ako se nekom fakat gleda, posaljite PM i bujrum naletite. OBN koliko vidim prenosi po jednu tekmu (onu u 10). Inace, prva tura tekmi pocinje u 7, druga u 10, i ima jedna kasna utakmica koja pocinje u 2:30 (to obicno preskocimo).


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 11. 2005. 22:36 
Offline

Joined: 10. 04. 2005. 08:24
Posts: 167
ma jebes nfl, sto rece hule (ajd da se ja i on u necemu i slazemo) to prati samo par fanatika, NBA nek daju, moze i NHL al i ovo je isto za fanatike al ipak malo popularnije i pitkije od NFL


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 11. 2005. 02:18 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Jest, generalno gledajuci, ali izuzetaka ima i ti su najcesce na utakmicama i najglasniji, podrzavao to ostatak il ne, prema tome nikad ne reci nikad.. ne mos' Horde nazivati svecima, kad nisu, a i demonstrirali su zadnji put to na uzvratu kupa, i ovi njima tu, i ovi ce njima vratiti (premda nisu mogli posto Horda nije bilo ni na mapi unatoc alertiranju svake policijske ophodnje od Sarajeva do Å irokog), ovi njima, i tako dalje.. i to tako ide.. al prozivati druge bez priznavanja vlastitih slabosti i nedostataka je glupo pored toga sto je neobjektivno, kao i konstatacija o multietnickoj organizaciji jer znas da se ne radi o tome ovdje niti da je to isto jer se razmatraju dvije potpuno drukcije sredine i nacin zivota.. ;P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 11. 2005. 03:55 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Salko Dinamitash wrote:
Hehe, zadnji put kad sam bio u Listici koreografija se sastojala od paljenja BiH zastava i isticanja ustaskih simbola. Primjer kako se to radi :)



Zastava HZHB osnovane kao posljedica raspada Jugoslavije i velikosrpskih osvajanja u vidu pokusaja opstanka i boljeg organiziranja Hrvata na svom teritoriju ustaska..? A RS nastala na etnickom ciscenju i zlocinima ne smeta ni sluzbenom Zagrebu ni Bosnjackim vlastima, interesantno, nadasve.. de svega ti.. HB je tvorevina nastala u odredjeno doba iz odredjenih razloga.. kad nestanu razlozi za postojanje iste, nestat ce i ona, vrlo jednostavno..
Daytonskim sporazumom ostaju dva entiteta, HB se izbacuje iz sluzbenih dokumenata i samim time samo spominjanje iste se vrsi zlocin i fasizam..? apsurdno.. ;P

E i da, bas kad te zanima koreografija, posto vjerojatno nisi vidio..
Nakon cekanja Hordaskog dolaska, sto se nije desilo, kasni se na utakmicu i pocelo se dimnijadom te transparentom, tocnije svojevrsnom setalicom, sa tri lika koja simboliziraju uvjerenja Å kripara i Å irokog Brijega uz natpis 'Ponos Je Nasa Cast' te i poruka za herojski grad Vukovar - 'Stoji Grad 18.11. 1991. - 18.11. 200-' nakon cega su uslijedile zastavice postavljene na 'koplja'.. Pirotehnicari odradili odlican posao uz pomoc ekipe iz Dusseldorfa i momka koji je samo radi ove utakmice stigao iz Njemacke.. uslijedila dimnijada vrlo rijetko vidjena na terenima BiH od desetak raznobojnih baklji kao uvod u planiranu veliku bakljadu i dimnijadu u drugom dijelu koja je unatoc dosta jakom vjetru jako fino djelovala.. slijedi kolektivno ispaljivanje raketa na Sjever, te zavrsna bakljada pred kraj utakmice.. vizualno odlicno odradjeno.. u biti s te strane uradjeno manje vise sve sto su ostale skupine u BiH odradile tokom cijele dosadasnje sezone..
Krajnja poanta, tri boda su tu, samo igraj Å iroki, Å kripari te vole.. ;P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 11. 2005. 21:05 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
blatter wrote:
Predsjednik Međunarodne nogometne federacije (FIFA) Joseph Blatter najavio je kako se uskoro može očekivati ukidanje sviranja nacionalnih himni na međunarodnim utakmicama pod ingerencijom FIFA-e, objavio je švicarski magazin Schweizer Illustrierte.
Blatter je posebno razočaran kvalifikacijskom utakmicom za SP 2006. između Turske i Švicarske, te je najavio da bi u sljedećem kvalifikacijskom ciklusu doigravanja u svim zonama za plasman Svjetsko prvenstvo umjesto dvije utakmice igrala samo jedna, "majstorica" na neutralnom terenu.

"Uz sve ostale ružne stvari koje su se događale u Istanbulu, posebno sam razočaran nepoštivanjem himne protivničke ekipe kojoj se glasno zviždi, a to je bio slučaj i prilikom sviranja turske himne u Švicarskoj. U zadnje vrijeme to je učestali trend na gotovo svim međunarodnim utakmicama gdje postoje gosti i domaći, te ozbiljno razmišljam o ukidanju sviranja himni prije početka susreta. Kada u nogometu nacionalizmu dodate još nešto tako snažno i strasno kao sviranje himne, stvari onda odu u šovinizam i to onaj najgori eksplozivni, iz kojeg se rađa nasilje i mržnja", kazao je Blatter.


ebo on sve svoje, kad je u pitanju svica sve se moze odradit, a kad nasi ljudi fasuju i prozive sve sto su prozivjeli na marakani onda dobijemo mi kaznu i FIFA se ne obazire ni nasta i jednostavno kazu - fifini delegati nisu vidjeli nikakve nacionalisticke transparente, al posto je sjedist fife, uefe u briselu onda kad svicarska pretrpi neugodnosti, koje su upola manjje nego one koje su navijaci i sva BIH pretrpjeli, odma se donose neke sankcije...


@arch aj ako imas kakih slika bakljade posalji na PM il stavi ovde, volio bi to vidjet :) :)

al aj dosta prepucavanja ljudi..na BHT sport su rekli, tacnije mensud peljto(sudac u nsbih) da je sve regule na SirB- Sar :) svaka cast onom tajniku kako se nazva iz SirB kad je reko da SirB nema vremena raspravljat se s nsbih oko sudjenja, jer imaju pametnijeg posla kao pronalazit sponzore... :D :D :D najbolje organizovani klub u BIH na ovakvom vaktu :D svaka im cast :lol: da se hoce i ostali ugledat na njih :D


juce odigra 6 parova,5 pogodim jedan odgodjen (birm - bolton) i sad cekam sta ce odlucit kladionica..ako stave kvotu jedan dobivam 28KM (meni tamam) inace dobitak je 84 :) :) :) krenulo me nesto ovih dana :)


Last edited by hot_blood on 22. 11. 2005. 21:14, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 11. 2005. 21:10 
Offline
User avatar

Joined: 16. 07. 2005. 13:41
Posts: 577
Location: Valley of the tombstone
u subotu Bayern spasi cijeli grad


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 11597 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 580  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group