Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 19. 04. 2024. 17:13

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 11597 posts ]  Go to page Previous  1 ... 576, 577, 578, 579, 580  Next
Author Message
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 11. 09. 2013. 20:46 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
al je go svjecki, sjede coeku...dosta daje ovakih


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 12. 09. 2013. 03:14 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
marijan je izgovor za komentatora.
onakav prenos se ne radi ni sa koride a kamoli za nacionalnu selekciju.
čovjek očigledno ima lične probleme koje rješava na pogrešnim frekvencijama.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 12. 09. 2013. 04:32 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
pricajte vi sta hocete, al marijan najbolju atmosferu napravi kad se prati reprezentacija. kome ne godi, taj i ne navija. sta nam trebaju oni trapavci sto zaspu dok komentarisu. jest malo pretjerano i "narodski", al sta, pa pogledaj i juznoamere i azijce i talijane i koga sve ne... ne mogu svi bit gospoda ko englezi :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 12. 09. 2013. 10:45 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Saleo wrote:
Obezglavator wrote:
Koja nova himna je neprihvatljiva ?


oficijelni instrumental koji se vrti od kada je "jedna si jedina" prestala da bude zvanična.
nisam mislio na tekst za instrumental koji nije usvojen.to je priča za sebe.

i ono sa tekbiranjem za vrijeme minuta šutnje je da ti tačno da do znanja gdje živiš i sa kim djeliš zrak.



Ne znam pravo sta da ti kazem za to oko himne a sto se tice tih tekbiranja, zna se koje to seljačine rade, imas i sa druge strane one koji se deru noz, zica ... pa ti daje do znanje s kim zivis. Imas opciju ili da im jebes mater ili ih ignorises, ja sam uvijek za ovo prvo da im se da do znanja. Neka svoje bogove nose sto dalje od mene i nogometa


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 12. 09. 2013. 10:49 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Addi wrote:
pricajte vi sta hocete, al marijan najbolju atmosferu napravi kad se prati reprezentacija. kome ne godi, taj i ne navija. sta nam trebaju oni trapavci sto zaspu dok komentarisu. jest malo pretjerano i "narodski", al sta, pa pogledaj i juznoamere i azijce i talijane i koga sve ne... ne mogu svi bit gospoda ko englezi :razz:



Covjek narodu daje osjecaj euforije i jedinstva a to je ono sto narod zeli pri tom dok Marjan djeluje iskreno. Ja sam apsolutno za takav odnos prema komentiranju, igra reprezentacija a ne Zeljo - Modrica ili kakvo drugo smece od domaceg nogometa. Dobro kazes to ja juznoamerikance, kad neko zabije gol pa komentator krikne GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL oduzi se na pet minuta jedna rijec.

Imam zelju vidjeti Marjana i Edina Avdića da zajedno prenose jednu utakmicu, to bi bio show. Show na tribini, kod komentatora i na terenu - to se trazi !


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 12. 09. 2013. 17:11 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
Obezglavator wrote:
Ne znam pravo sta da ti kazem za to oko himne a sto se tice tih tekbiranja, zna se koje to seljačine rade, imas i sa druge strane one koji se deru noz, zica ... pa ti daje do znanje s kim zivis.


a koji su to što viču za srebrenicu na utakmicama reprezentacije bosne i hercegovine? (naravno osim izuzetka kada igraju bih i srb što je ujedno i povod za ponajveći opštenacionalistički sastanak u evropi)
ovo tvoje objašnjenje iznad mi liči kao relativizacija i umanjavanje tekućeg problema nekulture i nepoštovanja prema ostalim "primjerenim" sugrađanima od strane onih koji su za vrijeme minuta odavanja počasti galamili,pa šta god to bilo.

što se marijana tiče,lik je folirant,providan,nekulturan,njegov komentar je neprimjeren,neprofesionalan,suvišan,banalan,ličan,ruralan,siromašan i na kraju nejasan.
na žalost,takav komentar odgovara prosječnom bosancu i hercegovcu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 12. 09. 2013. 21:19 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Saleo wrote:
a koji su to što viču za srebrenicu na utakmicama reprezentacije bosne i hercegovine? (naravno osim izuzetka kada igraju bih i srb što je ujedno i povod za ponajveći opštenacionalistički sastanak u evropi)
ovo tvoje objašnjenje iznad mi liči kao relativizacija i umanjavanje tekućeg problema nekulture i nepoštovanja prema ostalim "primjerenim" sugrađanima od strane onih koji su za vrijeme minuta odavanja počasti galamili,pa šta god to bilo.

što se marijana tiče,lik je folirant,providan,nekulturan,njegov komentar je neprimjeren,neprofesionalan,suvišan,banalan,ličan,ruralan,siromašan i na kraju nejasan.
na žalost,takav komentar odgovara prosječnom bosancu i hercegovcu.


Ovo moje se odnosilo na međuodnose u BiH ali i na dvoboje reprezentacija.

Kao sto sam ti rekao, meni se to gadi i za mene su ti koji tekbiraju seljacine. Ja ti mogu reci kao clan BH Sejtana kada mi idemo na utakmice nas odnos prema tekbiranju je agresivan. Nismo jednom jebali mater za to tekbiranje a i seljaka koji je nosio tursku zastavu na Slovenija - BiH smo bacili sa njom u kanal. Uvijek ce seljacina biti nazalost, ja govorim iz svoje pozicije i naseg udruzenja kakav je nas stav u vezi toga.

Druga stvar je da za reprezentaciju BiH nazalost na tribinama navijao 90 % Bosnjaka od kojih gotovo isti procenat glumi muslimane i koristi svoju glupu religiju za provociranje. Kada sa njima na tribini bude bosanskih Srba i bosanskih Hrvata koji budu tu zauzeli stav da je to i njihova reprezentacija takvih gnjusnih gluposti vise nece biti. Ja se nadam da cu docekati taj dan. Da mi dođe covjek na nas tribinu iz BiH i stavi zastavu Srbije ili Hrvatske a da navija za BiH ja mu necu reci nikad nista, jos cu ga i zagrliti ako treba jer ovo nije bosnjacka reprezentacija niti bosnjacka drzava. Treca stvar, za nepostivanje umrlog covjeka pojedinci se trebaju zapitati imaju li odgoja i mozga, pogotovo na nacin koji su to uradili.

Dakle slazem se s tobom oko toga, tome nije mjesto ni na tribinama niti bilo gdje drugo u ovoj zemlji, vjeruj mi da ima toliko ljudi koji ne podnose turske zastave i tekbiranje na utakmicama kod Bosnjaka vise nego sto to bosanski Srbi i Hrvati pretpostavljaju, samo trebaju doci i stati na tribinu sa ostalima i toga nikad vise nece biti i ja jedva cekam taj dan. Kada sam vidio da je Glas Srpske napisao za reprezentaciju NAŠI i vidio pozitivne komentare srce mi je bilo ko Amerika.


Sto se tiče Marjana već sam napisao svoje misljenje i stav o tome, nismo mi jedini koji imamo takvog fanatika komentatora, recimo Igor iz Makedonije je jos komicniji. Meni je drago sto onako proslavlja golove, sta treba samo reci bravo nasi i hajmo dalje ? Hype koji covjeke ostavlja za sobom je odlican, lik je dao nadimak Zmajevi, pa Dijamant i Bombarder. Bez sinergije navijaca i reprezentacije a komentatora kao posrednika izmedju njihovih dobrih igara i poteza nema uspjeha.

Sto se tice kome odgovara ili ne to je njegov problem, ja ne znam je li ti ocekujes mozda engleske komentatore, kod njih je mozda nogomet religija ali kod nas je bog jer se zna sta predstavlja. Draze mi je ako vec moramo zivjeti u siromastvu da smo makar sretni.

Pozdrav od prosjecnog Bosanca :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 13. 09. 2013. 15:00 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 17. 09. 2013. 23:36 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 29. 09. 2013. 10:05 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
Posted: 09. 01. 2011. viewtopic.php?f=3&t=5739&p=504370&hilit=fergi&sid=834a1449112bd8d9cb230aef51ee02e2#p504370
Saleo wrote:
a vidjećemo šta će biti kad ode fergi,oćel razni flečeri,ošee,karici i sl. igrat ko što sad igraju.
svaka čast SAFu sto je uspostavio ovakav sistem u klubu..on je prvi koji je uspio takvo nesto u manchesteru (naravno kod nas su te rezultate postizale vec 2 legende,shenkli i pejzli).
sta da ti kazem..uzivaj dok mozes.


vrijeme je došlo 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 30. 09. 2013. 00:30 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Za sta ? Ni Ferguson u prve dvije sezone nije nista osvojio i United je bio prosjecan tim dok nije krenulo kako treba.


Sezona 2008/2009 - United bio poslije pet kola 11. HINT: Pogledaj ko je osvojio ligu :twisted:

Vi Liverpoolovi navijaci podsjecate na Derika Trotera i onu njegovu da ce u ovo doba sljedece godine biti milijunasi :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 30. 09. 2013. 05:59 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
Image


:mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 30. 09. 2013. 23:09 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
samo lagano :D
united je u stanju koje je u narodu poznato kao "raspad sistema". al to je za sada kratkotrajan period. samo dok se posloze malo stvari.
al liverpool ce vazda bit liverpool :D :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 30. 09. 2013. 23:16 
Offline
User avatar

Joined: 23. 09. 2009. 12:17
Posts: 1263
Location: Konjic/Mostar
Ma kakav sport bolan, samo cure treba ganjati.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 01. 10. 2013. 11:55 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Jebale te cure :mrgreen:

Treba povuci paralelu izmedju žene i nogometa u kojima je glavni cilj zabiti i igrati se sa loptama :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 06. 10. 2013. 00:17 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
adnanee adnanee adnaneeee :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 06. 10. 2013. 11:00 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Nisam očekivao da će glavna zvijezda Uniteda jednog dana biti Šiptar :lol: A sto ga Ado zavali iz voleja


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 22. 10. 2013. 00:44 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
samo kasami!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 23. 10. 2013. 16:36 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
svi golovi fulhama su na toj tekmi beton bili. odigrali su za 10 ljudi.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sport
PostPosted: 24. 10. 2013. 15:12 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
otac
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 11597 posts ]  Go to page Previous  1 ... 576, 577, 578, 579, 580  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Majestic-12 [Bot] and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group