Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 04. 2024. 09:14

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: !!!Meet the Inquisition!!! READ OR BLEED!!!
PostPosted: 03. 12. 2006. 03:54 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Image


PAŽLJIVO PROČITAJTE OVIH PAR UPUTA ZA PODFORUM GENERALNIH RASPRAVA, I PRIDRŽAVAJTE IH SE!!!

Nema sranja, nema bahaćenja, nema kurčenja, nema bogaranja, nema psovanja, vrijeđanja i ostalog verbalnog/vulgarnog ponašanja na Generalnim prema svim posjetiocima Foruma. Nema postavljanja tema koje ne spadaju pod neku "opću" i generalnu raspravu, zato se ostavite postavljanja debilnih tema. Inače ih brišem odma.

Čestitanje rođendana, priraštaja i ostalih kurvepalija ostavite za Offtopice, jer ne spadaju u RASPAVU!!!

Nacionalna, vjersko-fundamentalistička i ortodoksna sranja - zadržite ih jednostavno za sebe, or shove it up yo ass, bitches!!!

Ukoliko quote-ate neki post, ne quote-ajte prethodnih 500 postova, nego samo taj jedan post na koji referirate. U suprotnom - guess what bitches, brišem vam cijeli post. Taj debilitantski način quote-anja zadnjih 100 postova ne ide u prilog preglednosti samog Foruma, tako da ću vas moliti da se držite ovog pravila striktno.

Ukoliko vam obrišem neki post, nemam odgovornost prema vama nit sam vam dužan reći da sam i zašto sam vam obrisao post. Valjda ćete biti sami dovoljno uvidni da shvatite zašto neke vaše riječi nisu poželjne.

Ali inače ćemo biti jebeno liberalni :lol:


Danke,


::B::
;)

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: !!!Meet the Inquisition!!! READ OR BLEED!!!
PostPosted: 22. 11. 2007. 21:42 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
!!!ATTENZIONE RAGAZZI DE LA BASTARDO!!!

(znam da mi talijanski nije jača strana, al' š'a me briga 8) )

Pravim generalno čišćenje Generalnih, sve što mi bude iole bilo debilno i znak da vam je dosadno na ovom Forumu, briše se odma, nema više zaključavanja.

A usput ćemo i neke od vas poslat na neizvjesno hlađenje, tj. u plinsku komoru. Ari viderci :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: !!!Meet the Inquisition!!! READ OR BLEED!!!
PostPosted: 26. 01. 2008. 16:45 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Ako se netko od vas začudi što sad odjednom imaju samo 2 stranice na Generalnim, to bi moglo biti zato što sam uzeo i obrisao sve teme postane u zadnjih 5 godina, koje su bile ili zastarjele ili jednostavno glupe.

Trebo nekad....


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: !!!Meet the Inquisition!!! READ OR BLEED!!!
PostPosted: 30. 11. 2009. 22:54 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Evo jedno obavještenje za sve posjetitelje Generalnih rasprava:

Neću više tolerisati bilo kakve prepirke bazirane na osnovu nacionalne ili vjerske pripadnosti. Također neću ni tolerisati da se neko vrijeđa na osnovu nacionalne ili vjerske pripadnosti, ili na osnovu toga iz kojeg ste grada.

Ko bude prijavljen da takoreći 'sere', ili ga ja uočim, banujem ga odmah i bez vremenske ograničenosti.

Pokažite malo zdravog ljudskog razuma i digniteta - ako živimo u zemlji koje vode debili, retardi i seronje, ne morate vi biti njihov odraz.



Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group