Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 06. 2024. 09:49

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: Kompilacija BH punk bendova
PostPosted: 28. 09. 2006. 04:44 
Offline
User avatar

Joined: 15. 08. 2006. 16:33
Posts: 170
Location: Bihać / Sarajevo
ovako radi se o slijedecem ... uslijed nedostatka ovakvog necega, a ponukan zeljom da se i to nekako realizira, dosao sam na ideju da napravim neku punk kompilaciju sa iskljucivo bh punk bendovima

odredjeni broj cdova bi onda poslali odredjenim ljudima po raznim gradovima bih (banja luka, donji vakuf, zenica, tuzla, bihac itd.) koji bi to distribuirali dalje ... znaci cd bi trebao biti besplatan, tako da nije za ocekivati neki strasan kvalitet sto se tice omota, bookleta i ostalih sranja, sto je i nebitno jer je sadrzaj bitan ...

do sada sam dobio potvrdne odgovore od slijedecih bendova: spasnish flys, zenevski dekret, unutrasnje emigracije, rikverc a nadamo se da ce me uskoro kontaktirati i ostali bendovi, ko me ne kontaktira, smatracu da sutnja znaci pristanak ... i onako je to pank :D

ovom prilikom upucujem i poziv svima koji imaju bend i zele da se pojave na kompilaciji, ili zele da preporuce neki bend. ili imaju pitanja povodom ovoga ... da se jave na mail mailto:visrikverc@yahoo.com ili da mi posalju pm na ovom forumu da se dogovorimo oko daljnjih detalja

ajd sad


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 09. 2006. 18:56 
Offline
User avatar

Joined: 21. 08. 2006. 18:21
Posts: 8
Location: Bihać
svaka čast...ako ti bude trebalo kakvih para sitno ...ili slično da ti pomognem samo Vikni :)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group