Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 07. 06. 2024. 19:28

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 80 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Message
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 24. 08. 2007. 16:24 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2005. 00:43
Posts: 646
Location: Sarajevo
frau bas jedes govna i bas ti je prica za kurac :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 24. 08. 2007. 20:40 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
ja sam teska radnicka klasa u hrv i ne pada mi napamet srat po jos siromasnijima odmene, na to samo stetocine briju. u hrv se cesto uzimaju raditi npr ljudi iz bosne (prije iz madje), cesto ih se ne plati, vec kad zavrse posao ih se odruka muriji, i to isto onaj gazda koji ih je i doveo, pa ne samo da su radili djabe vec ih murija brutalno istera. i sad bi ja trebo imat nest protiv njih? ma zajebi, ako je netko neprijatelj onda je to gazda, lopov, kod nas ipak najcesce hrvat. jesam ja sad komunjara? ako jesam, i neka sam, nazis raus, a radnicka klasa svih boja i nacija, to su ljudi koje razumijem i postujem.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 25. 08. 2007. 14:23 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
bla bla bla bla


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 25. 08. 2007. 23:14 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
kktz wrote:
ja sam teska radnicka klasa u hrv i ne pada mi napamet srat po jos siromasnijima odmene, na to samo stetocine briju. u hrv se cesto uzimaju raditi npr ljudi iz bosne (prije iz madje), cesto ih se ne plati, vec kad zavrse posao ih se odruka muriji, i to isto onaj gazda koji ih je i doveo, pa ne samo da su radili djabe vec ih murija brutalno istera. i sad bi ja trebo imat nest protiv njih? ma zajebi, ako je netko neprijatelj onda je to gazda, lopov, kod nas ipak najcesce hrvat. jesam ja sad komunjara? ako jesam, i neka sam, nazis raus, a radnicka klasa svih boja i nacija, to su ljudi koje razumijem i postujem.

DA SLAŽEM SE-SMRT KAPITALIZMU I DEBELIM BIZNISMENIMA!!! :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 25. 08. 2007. 23:26 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
ma da, mada ja bas i ne volim liberalni i lazno ljevicarski antifasizam koji je sam sebi smisao. ja ne padam na naci ideologiju, ne zato sto je "strasni vuk iz price", vec bas zbog socijalnih razloga, tjst zbog onog sto zivim.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 13. 09. 2007. 05:00 
Offline
User avatar

Joined: 14. 12. 2005. 16:21
Posts: 376
4 stranice se prica o ovom smecu od benda. :shock:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 13. 09. 2007. 16:04 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6276
SapunKemal wrote:
punkbeg wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=DVh5H3mAHuY&mode=related&search=

balkan gay factory 8) :lol:

Jebem ja svakom ovom "hooliganu" na snimku mater! Svi ce oni da vicu A.C.A.B. na sve strane a samo ce pedere da tuku! Degeni! Nek naprave neki napad na kakvu policijsku stanicu ali neee oni ce doci pedere da tuku! Debili! U ovom sam slucaju totalno na gay strani!


http://www.youtube.com/watch?v=R7DyTR2XTzQ

mislis ovo kume? vako to moja raja radi. iako sam siguran da bi vecina njih napala gejeve kad bi imali paradu u sa, ovo je opet za pohvalu :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 13. 09. 2007. 16:07 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6276
kktz wrote:
ja sam teska radnicka klasa u hrv i ne pada mi napamet srat po jos siromasnijima odmene, na to samo stetocine briju. u hrv se cesto uzimaju raditi npr ljudi iz bosne (prije iz madje), cesto ih se ne plati, vec kad zavrse posao ih se odruka muriji, i to isto onaj gazda koji ih je i doveo, pa ne samo da su radili djabe vec ih murija brutalno istera. i sad bi ja trebo imat nest protiv njih? ma zajebi, ako je netko neprijatelj onda je to gazda, lopov, kod nas ipak najcesce hrvat. jesam ja sad komunjara? ako jesam, i neka sam, nazis raus, a radnicka klasa svih boja i nacija, to su ljudi koje razumijem i postujem.


svaka cast kralju, i sam dolazim iz radnicke porodice i ovakva tolerancija se moze naci samo u takvim krugovima, nacija i status nije vazan, vazno je prezivjet. imas pivo ako se kad sretnemo :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 13. 09. 2007. 17:42 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
ignite wrote:
4 stranice se prica o ovom smecu od benda. :shock:


fakat!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 13. 09. 2007. 19:53 
Offline
User avatar

Joined: 23. 01. 2007. 16:42
Posts: 477
Location: sa
ghost rider wrote:
SapunKemal wrote:
punkbeg wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=DVh5H3mAHuY&mode=related&search=

balkan gay factory 8) :lol:

Jebem ja svakom ovom "hooliganu" na snimku mater! Svi ce oni da vicu A.C.A.B. na sve strane a samo ce pedere da tuku! Degeni! Nek naprave neki napad na kakvu policijsku stanicu ali neee oni ce doci pedere da tuku! Debili! U ovom sam slucaju totalno na gay strani!


http://www.youtube.com/watch?v=R7DyTR2XTzQ

mislis ovo kume? vako to moja raja radi. iako sam siguran da bi vecina njih napala gejeve kad bi imali paradu u sa, ovo je opet za pohvalu :D

Svaka cast tim likovima ali koliko ih je jos ostalo da samo gleda sa distance sa svojim fred perry, burberry itd markiranim kupljenim majcama? ;)
Danasnji ljudi ne kontaju da su to nekad huligani krali iz prodavnica u neredima. Ne znaju oni da engleski pravi huligani nemaju para za to, da su radnicka klasa itd itd... Ne znam jako mi je to sve cudno. Pogleda se green street i football fact u vrh glave i odmah huligani... Ne ide... Oi ljudi, oi!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 13. 09. 2007. 20:04 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6276
drugo je balurdija koja se fura na engleze dok ne dobiju batina negdje na gostovanju, a drugo ekipa koja je tu da pravi sranja samo kad je potrebno


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 13. 09. 2007. 21:02 
Offline
User avatar

Joined: 11. 07. 2007. 14:28
Posts: 82
sta ti kazes beže na ovog sapuna 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 13. 09. 2007. 21:05 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2005. 00:43
Posts: 646
Location: Sarajevo
mah nadoMudni pankeri 8) koji se razumiju u sve.. a po skoli ne smiju nositi majice bendova koje slusaju.. dobro momak kaze how low can a punk get :D

a da ne skrenemo sa teme- skrewdriver je bio i bice smece od benda koji ce i dalje slusati komplekasi; pitanje je da li bi bili 'popularni' da nemaju stavove kakve imaju ili bi bili samo jos jedan u 1000


Last edited by punkbeg on 13. 09. 2007. 21:08, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 13. 09. 2007. 21:07 
Offline
User avatar

Joined: 11. 07. 2007. 14:28
Posts: 82
ehehehhe..kad vec pametuje trebao bi pisati izravno o kome se radi u njegovim komentarima ili reci to toj osobi u lice,a ne ovako okolisat ko pi... :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 13. 09. 2007. 22:41 
Offline
User avatar

Joined: 23. 01. 2007. 16:42
Posts: 477
Location: sa
davor wrote:
ehehehhe..kad vec pametuje trebao bi pisati izravno o kome se radi u njegovim komentarima ili reci to toj osobi u lice,a ne ovako okolisat ko pi... :lol:

Ucio sam i ucim jos uvjek od najboljih... mislim najvecih... ;)
Sta ti kazes beze? ili si htio napisati Boze? ;)
Usput nisam ni mislio na vas modove vjerujte. Ionako davore i ne ides na utakmice tako da ne mozes gledati ni izdaleka tj se nalaziti u onome gore.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 13. 09. 2007. 22:46 
Offline
User avatar

Joined: 11. 07. 2007. 14:28
Posts: 82
SapunKemal wrote:
davor wrote:
ehehehhe..kad vec pametuje trebao bi pisati izravno o kome se radi u njegovim komentarima ili reci to toj osobi u lice,a ne ovako okolisat ko pi... :lol:

Ucio sam i ucim jos uvjek od najboljih... mislim najvecih... ;)
Sta ti kazes beze? ili si htio napisati Boze? ;)
Usput nisam ni mislio na vas modove vjerujte. Ionako davore i ne ides na utakmice tako da ne mozes gledati ni izdaleka tj se nalaziti u onome gore.



vako je vec bolje,svaka cast napredujes....;) na utakmice ne idem???? otkud ti to :? ...u ovome sam se nasao ne bas ovako ekstremno al bit ce ovakvih situacija jos puuuno tek sam poceo jos sam mlad 8) jebiga da ti mama da da izadjes iz kuce poslje 11 bio bi malo vise u toku pa ti et ovo oprastam...ovo beze/boze dobra ti je nju ti priznajem :lol: (glupost) vidimo se kemo moj haveru radujem se susretu...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 14. 09. 2007. 14:15 
Offline
User avatar

Joined: 23. 01. 2007. 16:42
Posts: 477
Location: sa
Ha ha. Iskreno ne vidim razloga da budete toliko ljubomorni na mene... cudni ste... nemate me sta ocrniti iako lazete... ono boli me briga... get a life ;)
P.S. Hajd dobro otisao si na mozda dva derbija ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 14. 09. 2007. 22:40 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
ghost rider wrote:
kktz wrote:
ja sam teska radnicka klasa u hrv i ne pada mi napamet srat po jos siromasnijima odmene, na to samo stetocine briju. u hrv se cesto uzimaju raditi npr ljudi iz bosne (prije iz madje), cesto ih se ne plati, vec kad zavrse posao ih se odruka muriji, i to isto onaj gazda koji ih je i doveo, pa ne samo da su radili djabe vec ih murija brutalno istera. i sad bi ja trebo imat nest protiv njih? ma zajebi, ako je netko neprijatelj onda je to gazda, lopov, kod nas ipak najcesce hrvat. jesam ja sad komunjara? ako jesam, i neka sam, nazis raus, a radnicka klasa svih boja i nacija, to su ljudi koje razumijem i postujem.


svaka cast kralju, i sam dolazim iz radnicke porodice i ovakva tolerancija se moze naci samo u takvim krugovima, nacija i status nije vazan, vazno je prezivjet. imas pivo ako se kad sretnemo :)



dogovoreno, ostavimo burzujima i neradnicima koji se nikad nisu pravo naucili sta je zivot da glume nove huligane i kvazi naciste, mi imamo pametnija posla. nest sam stao s cugom, popih vec stvarno previse, al ak se gdje nadjemo kad, popicemo nest, makar kavu, heh.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 15. 09. 2007. 14:56 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6276
Deal, kume :)
Bilo bi prikladno da se ova tema zakljuca nakon mog posta.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SKREWDRIVER
PostPosted: 15. 09. 2007. 15:08 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
Fakat Dosta!

LOCK!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 80 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group