Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 21:26

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 94 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Author Message
 Post subject: Re: Satan Panonski
PostPosted: 04. 05. 2008. 18:45 
Offline
User avatar

Joined: 23. 08. 2007. 21:07
Posts: 486
bio je i ostao BOG!

http://satanpanonski.blog.hr/

RIP!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Satan Panonski
PostPosted: 14. 07. 2008. 00:04 
Offline

Joined: 27. 06. 2008. 11:02
Posts: 52
Location: Urijan Dedina
u tom busu, nije ni cudno sto neko naleti na takvu pricu..ipak, nigdje veze. dosta od napisanog nema veze s mozgom. satan je kad bi dolaziuo u SA spavao kod lika koji vise ne zivi tu, na Kosevskom, jednu noc smo cugali u tom stanu.
lik je poslije dugo pricao o tom krevetu i cebetu, cak ga u jednom trenutku i prodavao. ipak, dsli su neki drugi dani..

niko nije isao po njega u ludnicu, mada jeste dobijao izlaze da odrzi svirke, jer su mu one tretirane kao psiho-terapija neophodna za oporavak. a barem u tim trenutcima nije puno davao na nacionalizam, jer to ne bi bilo u skladu sa mjestom u kom je spavao kad je dolazio u SA...

kako bilo, ima neke istine u susretu sa tenkom i njegovom smrti, mada okolnosti nisu bas razjasnjenje. cak se spominjalo i samoubistvo.

mislim da se rezanje bradavica nije nikada desilo, ali jeste razreziovanje grudi i stomaka uz izjave na bini "ovo radim zbog vas, jer ja vas volim.."

po mom misljenju, Satan je bio psihicki bolestan panker kog je uzimala auodestrukcija, stvar jako poznata svim pankerima..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Satan Panonski
PostPosted: 14. 07. 2008. 21:34 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
svaka cast, nema niceg za idealizirat u toj auto destrukciji, bio bi sretan da je se mogu sasvim rjesiti, lako je kad si mlad, ali sve se kad tad placa. postujem masu prijatelja koji su odabrali taj put i zavrsili ga na groblju, al opet, mozda za biti "normalan" treba jos vise muda. makar ne moze panker ne bit luzer i u tom. u svakom slucaju, nije glumio. najgori su mi uvijek bili oni koji se hvale s tim kolko su popili ili ludi, a uvijek bili matematicari, heh, samo skupljali poene.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Satan Panonski
PostPosted: 14. 07. 2008. 23:36 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
kktz wrote:
nema niceg za idealizirat u toj autodestrukciji, bio bi sretan da je se mogu sasvim rjesiti


Ma nish pametnije ne pročitah odavno.Čak nevezano za temu. 8)

Ta fascinacija Satanovim rezanjima i ponasanju na koncertima vazda me čudila.No nekad sjebana pankerska furka je danas obična zajebancija.Svašta se u ex Yu izdešavalo od tad.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Satan Panonski
PostPosted: 15. 07. 2008. 16:04 
Offline

Joined: 14. 05. 2006. 18:13
Posts: 917
dobro kktz brate, al na kraju i satan je bio matematičar, ne?? jedino što je išao dalje od ovih matematičara na koje si ti mislio brijem.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Satan Panonski
PostPosted: 15. 07. 2008. 16:46 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
heh, mogu aminovati starijeg kolegu...

Jednog dana se probudis, odes u supermarket, vratis se kuci sa "organicnim" proizvodima, mjesto sladoleda vocni jogurt...DALEKO je teze biti normalan i sve "normalnosti" istrpit. Najlakse je bit nihilisticka ispicutura, skvoter, i pustit se da te bujica nosi...nemam ja nikakvih posebnih zahtjeva ni visokog standarda, meni bi to sasvim odgovaralo, al kad imas cast, i obaveze prema ljudima koje moras odbranit/zadovoljit...stvari se kapitalno zakomplikuju...

Nista meni draze nebi bilo nego da nista ne radim, pijem, drogiram se. Zavidim takvim ljudima. Al jebiga u mene su neke lude nade polozili ljudi koje nemogu izradit i JEBIGA...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Satan Panonski
PostPosted: 15. 07. 2008. 17:36 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
da, arinoe, slazem se.
gera, bio je matematicar koliko je bio i umjetnik, jedno bez drugog i nejde, da je imao ego ko kuca, sigurno, ali ne bih ga poredio sa onima koji kroz to prodjose dok ne nadjose nesto gdje se dokazivanje bolje nagradjuje. na to sam mislio. al mnogi koji stvarno nisu bili matematicari, unistise se a niko ih ne spominje, to su bili ti ultimativni pankeri i nihilisti. zapravo tuzno.
libija, ebiga, slicno i ovdje, plus izludovah se i previse, a vidjeh i onu drugu stranu medalje, nase licemjerje, etc.. sad mi cak najvise i pase mir moje sobe, nebi se bas mjenjao sa putujucim cirkusantima. al dobro, svima nama nesto nedostaje, ma kolko bili skromni, ok je to. znaci zivi smo jos, valjda.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Satan Panonski
PostPosted: 24. 07. 2008. 00:05 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Pročitajte knjigu ''Čizme Slobode'' Ivana Glišića. Mala knjiga, pedeset strana, imaš na satanpanonski.blog.hr

U knjizi piše sve o njegovoj smrti i navodnom klanju okolo u ratu. To je potvrdio i Adolf, prvi pjevač Pogreba X koji je sad u Pogrebu.

Usput, fino je pročitati ovo što sam ovdje vidio, a vezano je za taj kult auto-destrukcije. Sad na Kuštri me jedan lik pizdio svojim ponašanjem koje je čista pozerština, ali mrtva...ili je možda lik pravi debil. I kad sam ga pitao zašto misli da mu slušanje punka opravdava da bude totalni jebeni ološ društva, bespotrebni moron...nije znao odgovoriti. Važno je napit se i biti lud. Nabijem ja to na kurac.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Satan Panonski
PostPosted: 12. 08. 2008. 18:00 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
Maximum Satan wrote:
I kad sam ga pitao zašto misli da mu slušanje punka opravdava da bude totalni jebeni ološ društva, bespotrebni moron...nije znao odgovoriti. Važno je napit se i biti lud.


kad se sjetim svojih kejos krast dana, svodilo se to na isto :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Satan Panonski
PostPosted: 12. 08. 2008. 18:21 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Valjda se to mora proci, na koncu, nekako kad uradis suma sumarum i treba... Greske koje to nisu, za one koji, u neka doba, skontaju nacin za kanalisati destruktivnu energiju, nekako je opipljivo materijalizovati, prevazici sam svoj rezultat, svoju posljedicu. Satan je to, po mom kontu, uspio, iako je konstatno hodao po ostrici noza, negdje u tom medjuprostoru izmedju destrukcije kao svrhe same sebe i njenog kanalisanja, odnosno legla poruka koje se iz cijele price mogu izvuci. Njemu R.I.P., iako sumnjam da ce ta dobra zelja ikad biti ostvariva. Mozda nekad, hahahaha Mozda.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Satan Panonski
PostPosted: 20. 01. 2009. 11:11 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
jel ima ko da aplouda kako je panker branio hrvatsku?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Satan Panonski
PostPosted: 01. 07. 2009. 20:19 
Offline

Joined: 30. 10. 2005. 18:08
Posts: 375
ode i najstariji brat čuljak u pjevače:

http://www.javno.tv/index.php?id=19531g7e3f1d


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Satan Panonski
PostPosted: 01. 07. 2009. 21:23 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
shitpifter wrote:
jel ima ko da aplouda kako je panker branio hrvatsku?


http://rapidshare.com/files/82174901/Sa ... vatsku.rar


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Satan Panonski
PostPosted: 09. 07. 2009. 19:20 
Offline

Joined: 13. 04. 2009. 22:10
Posts: 31
dosta stvarki od Satana

http://www.megaupload.com/?d=24BXG68E

PASS: yuforum.net


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 94 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group