Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 08:09

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 35 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: ex-yu discharge tribute
PostPosted: 25. 02. 2009. 20:44 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
Nije loša kompilacija, moji favoriti 12, 14, 15 i Drunk With Power poskočica. :mrgreen:

Drunk with power, obsessed with death
Death and destruction, drunk with power


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ex-yu discharge tribute
PostPosted: 25. 02. 2009. 22:19 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
dobra stvar kod kompilacije sto je raznolika, ima i neke kreativnosti tu. men najbolji HELLDIS, hard rock.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ex-yu discharge tribute
PostPosted: 26. 02. 2009. 14:54 
Offline
User avatar

Joined: 01. 08. 2006. 13:34
Posts: 760
Location: Under A Funeral Moon
Axegrinder wrote:
provokator, ev ukočio sam se od tvoje ironije. ak oš da sam skandinavac jer živim u požegi sjeverno od save 40km - potpisujem, sam se više makni s teme, ok?



Ovo volim ponoviti s vremena na vrijeme. Kada ovo bude tvoj forum... ti ga platio, ti ga napravio, ti ga volis/mazis/pazis i tvoje je privatno vlasnistvo... tada mi mozes reci da se maknem. Do tada, dudlaj!

Ako ne kontas da ta ironija nije usmjerena prema tebi, nego prema stavu kojeg su neke vase vodje propagirale i jos uvijek propagiraju, onda se isto tako osjecaj i prozvanim i uvrijedjenim i opet ga dudlaj!

I nesto si mi mnogo postao uvredljiv u zadnje vrijeme... skodi tenu i zivcima ;)

Eh da... rece da ides u crkvu, a vamo spominjes da ste napravili tribute "bogovima Discharge-u".... zar nije ono "bog je jedan"?!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ex-yu discharge tribute
PostPosted: 26. 02. 2009. 18:00 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
koji retard, hahaha, stvarno, nemog vjerovat, s ovakvim ja bogam ne bi mogo ni kavu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ex-yu discharge tribute
PostPosted: 26. 02. 2009. 19:46 
Offline

Joined: 14. 05. 2006. 18:13
Posts: 917
da citiram
dobar je dečko. malo mutav, al dobar.
ok provokatoru, znači slobodno podjebavaj. jer ovo je free forum, pa je to naravno dozvoljeno.
a za živčanjenje, nije što mi se u firmi sprema dost otkaza, neg nasum albumi su na, paz sad, FREE downloadu. POPIZDIT ČU!
neg ODOH DUDLAT.
kktz, proba se planira u nedjelju popodne, oko 5-6 da poslje stignemo na kavu otpržit. valja?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ex-yu discharge tribute
PostPosted: 26. 02. 2009. 19:48 
Offline

Joined: 14. 05. 2006. 18:13
Posts: 917
a za ovo s Bogom stvarno, bio sam napisao koment al obrisah, jerbo je
PREJEBENO.
živio hardkor.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ex-yu discharge tribute
PostPosted: 26. 02. 2009. 19:53 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
ko ovdje uzima u usta ime mog benda ( b.o.g. )? :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ex-yu discharge tribute
PostPosted: 26. 02. 2009. 20:36 
Offline
User avatar

Joined: 01. 08. 2006. 13:34
Posts: 760
Location: Under A Funeral Moon
KKTZ i Axeru, nemojte se naci uvrijedjeni na nacionalnoj osnovi sada, molim vas, ali da li vam u Hrvatskoj na rodjenju odmah odstrane centar u mozgu za humor ili je to kod vas prirodno?! Mislim, primjera je hiljadu, pocevsi od vas dvojice koji se ponasate ko dvije uvredljive curice koje rastu pod staklenim zvonom, preko viceva koje obicno pricaju Hrvati, a kojima se ni retardirani ne mogu nasmijati, do propalih hrvatskih serija i filmova koji su u sebi sadrzavali i tracak komedije.

Axeru, to koliko je ko mutav najbolje pokazuje cinjenica da ti strepis od otkaza, dok meni s druge strane ide recimo savrseno.

KKTZ, isto tako oko retardiranosti... zapitaj se gdje si ti s toliko godina u guzici... sljakas na jebenoj bausteli i prosipas "ozbilju" na metal forumima. Get a life sto bi rekle tinejdzerice sa Beverly Hilsa.

Sorry momci, dugo ste vremena ovdje i bili ste mi pravo dragi, ali ste me fakat povukli za jezik sada.


Uzivajte sada u svom malom privatnom svemiru i kontajte i dalje da ste uhvatili boga za muda sto ste snimili jebeni tribute trecerazrednom bendu (priznali sebi ili ne, 90% tih bendova je to snimilo radi SVOJE promocije, jer u protivnom nikada niko ne bi cuo za njih) i sto znate napamet nabrojati 26 cileansih garaznih crust bendova. Naserem vam se u znanje i kontanje!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ex-yu discharge tribute
PostPosted: 26. 02. 2009. 20:37 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
more petre, racunam na to.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ex-yu discharge tribute
PostPosted: 26. 02. 2009. 20:45 
Offline

Joined: 14. 05. 2006. 18:13
Posts: 917
;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ex-yu discharge tribute
PostPosted: 28. 02. 2009. 05:37 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Quote:
KKTZ i Axeru, nemojte se naci uvrijedjeni na nacionalnoj osnovi sada, molim vas, ali da li vam u Hrvatskoj na rodjenju odmah odstrane centar u mozgu za humor ili je to kod vas prirodno?! Mislim, primjera je hiljadu, pocevsi od vas dvojice koji se ponasate ko dvije uvredljive curice koje rastu pod staklenim zvonom, preko viceva koje obicno pricaju Hrvati, a kojima se ni retardirani ne mogu nasmijati, do propalih hrvatskih serija i filmova koji su u sebi sadrzavali i tracak komedije.


Mislim da su KKTZ i Axegrinder puuuuuno daleko od standardnih Hrvata, kao što smo ti i ja vrlooo dalekoooo od standardnih Bosanaca. Znaš, oni što mrze, seru i jedu govna.

Quote:
Axeru, to koliko je ko mutav najbolje pokazuje cinjenica da ti strepis od otkaza, dok meni s druge strane ide recimo savrseno.


Iskreno, to pokazuje činjenicu da niko ne uživa protektorat na radnom mjestu i da se svako snalazi kako stigne i umije. Dabogda vam svima išlo savršeno. I Axe, ne daj se za taj otkaz. Kod mene je recimo problem što vazda nešto radim, a nikad para nema...

Quote:
KKTZ, isto tako oko retardiranosti... zapitaj se gdje si ti s toliko godina u guzici... sljakas na jebenoj bausteli i prosipas "ozbilju" na metal forumima. Get a life sto bi rekle tinejdzerice sa Beverly Hilsa.


Ko je ba tebi ozbiljan? :D

De, ljudi...da vas ne znam, rekao bi da ima razloga za ovu priču, a ustvari ste svi na istoj strani. Odvadi Provokatore, bar' malo, nije ovo Sodom i kompanija. :) Ni tebi nije mrsko bilo primit tri CDa na Balkaniki :D :D :D

Dogovorit ćemo se...

Ljudi smo, nismo metalci :D :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ex-yu discharge tribute
PostPosted: 28. 02. 2009. 15:33 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
ima li ko "kako je panker branio hrvatsku" od satana da mi to negdje postavi. hvala.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ex-yu discharge tribute
PostPosted: 02. 03. 2009. 19:46 
Offline
User avatar

Joined: 20. 07. 2008. 18:34
Posts: 897
Location: Zenica
Evo ga druže:

http://rapidshare.com/files/82174901/Sa ... vatsku.rar


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ex-yu discharge tribute
PostPosted: 03. 03. 2009. 04:08 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
hvala majstore!

salve satan!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ex-yu discharge tribute
PostPosted: 01. 03. 2011. 20:01 
Offline

Joined: 01. 03. 2011. 19:39
Posts: 47
http://www.youtube.com/watch?v=2w-bxMj29ds
Å¡kolska obrada,jednog starog novosadskog benda


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 35 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group