Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 13:20

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 235 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Next
Author Message
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 05. 08. 2009. 18:02 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 13. 03. 2006. 17:07
Posts: 1961
Location: Sarajevo
Ali pop-punk haahahah, kraaalju!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 05. 08. 2009. 20:09 
Offline
User avatar

Joined: 29. 03. 2006. 00:59
Posts: 303
Pa da sljedeće godine ako i Dodik sponzorira sviraj slobodno na Eks yu rock ili se učlaniti u SNSD , i tražite prostor od njega(opremu i donaciju . i
Ove godine nisam ni bio na eks yu rock ni jer sam došao iz Hrvatske sinoć. Na eks ju sam mislio znaš vrlo dobro na što a ne samo na NATO. naravno da nije u redu što okupatori rade vojnu vježbu, eto možeš im svirati na vojnoj vježbi i biti apolitčan:P .
BIH / Banja Luka i akitvizam su dva različita pojma .

Na kraju krajeva shvati da u BIh ne postoji ni jedan dovoljno jak anacionalni politički pokret da bi spriječio isto dok sa nacionalistima lično ne želim imati posla.
I otkud ti to da će ta vojna vježba proći bez ikakve reakcije ? živi bili pa vidjeli, Za pokretanje akcije tipa sprečavanje iste je potrebno kud i kamo više nego od inicijative par aktivista/kinja . Ovako se može simbolično iznijeti neslaganje no bolje je to nego ćutati !
Ako ti je smisao života "mala pod ruku pa u život slobodno


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 06. 08. 2009. 18:38 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
"Podržavam, brate, podržavam,
Ali poštovat ću za 10 godina kad vidim ko je ostao,
A ko je sa novim trendom pička postao."
- Diplomatz

Toliko o tome ko je panker i ko je kakav.

S druge strane, pankeri ne trebaju da su antifa, pankeri trebaju da misle svojom glavom. Nacizam/fašizam je mišljenje glavom vođe ovaca, ne svojom. Ako mene pitate, strogo sam protiv bilo kakvih ideologija osim jedne - rock'n'rolla.

I za kraj, pošto ste se tako kulturno navrijeđali i neispoštovali pravila foruma, ova tema ide pod lock.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 06. 08. 2009. 21:29 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
RockNrolla, kakvog smisla imaju zakljucane diskusije? :) Nisam primjetio da si zeljan autoriteta, pa da rado donosis odluke kad ko treba da prica sta mu je na srcu i pameti.
Hebo pravila foruma, ovdje se uvijek pisalo otvoreno, i bez cenzure. Tako se najbrze vidi ko je covjek.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 07. 08. 2009. 17:27 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Stargazer wrote:
RockNrolla, kakvog smisla imaju zakljucane diskusije? :) Nisam primjetio da si zeljan autoriteta, pa da rado donosis odluke kad ko treba da prica sta mu je na srcu i pameti.
Hebo pravila foruma, ovdje se uvijek pisalo otvoreno, i bez cenzure. Tako se najbrze vidi ko je covjek.


Otključao sam kao što vidiš. Nervira me vrijeđanje. Koliko ja znam, forum je slušanje drugih mišljenja i iznošenje svoga. Pobijte se što se mene tiče, jebe mi se triput.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 08. 08. 2009. 13:39 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2005. 00:43
Posts: 646
Location: Sarajevo
as_sun_sets kakav to belaj bi u BL sa lesinarima? jesi bio ?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 08. 08. 2009. 14:05 
Offline

Joined: 09. 12. 2008. 20:25
Posts: 794
Quote:
U subotu 01. 08. '09. organizovana grupa od dvadeset neonacista, pripadnika banjalučkog nacionalnog gnoja je došla na ex yu rocks fest u namjeri da izazove incident. Provokacije su počele kada su fašisti okačili nacističku zastavu nacionalnog fronta na DJ Stage. Čim je dojavljeno da je zastava podignuta brzom reakcijom antifašista je i skinuta, a tada fašisti pored Sector Securityja upadaju u backstage i kreću udarati volontere od kojih je pola jedva punoljetno. Sector se cijelo vrijeme povlači bez ikakve reakcije, a policija se do samog kraja incidenta nije umiješala, a i tada samo da bi se rukovala sa fašistima. Petorica antifašista koji su se u tom trenutku slučajno našli iza bine su pružili otpor da bi zaštitili klince koji su tu radili. Tom prilikom su lakše povrijeđeni, ali ni nekolicina neonacista nije prošla bolje. Posebno je interesantno to što su fašističku zastavu pokušali predstaviti kao navijačku, a novinari su fašističko divljanje predstavili kao napad Lešinara koji brane svoju zastavu iako su tu i ostale fašističke zastave morali skinuti sa tribine Lešinara još prije tri godine.
Ovaj incident je samo jedan u nizu fašističkih divljanja u Banjaluci. Socijalna i politička situacija im ide na ruku, ali vrijeme u kome pokušavaju djelovati ne; trideset i treća je davno prošla, a fašizam je prokazan kao najveće zlo koje je zadesilo čovječanstvo. Nacionalni gnoj nikad neće postati više od huliganske grupe koja napada iz mraka isključivo kad je brojčano nadmoćna. Sve slobodoljubive i patriotske snage pozivamo da nam se pridruže u borbi protiv ove gamadi koja blati cijeli srpski narod, a tvrdi da se bori u njegovo ime. Milion Srba su pobili u drugom svjetskom ratu i desetine miliona drugih naroda. Treba li nekome još argumenata da shvati da oni nisu zaštitnici interesa srpskog naroda već slijedbenici najmračnije ideologije dvadesetog vijeka koja je već jednom poražena i biće poražena kad i gdje god se pojavi.

U duhu '45. u duhu pobijede
Smrt fašizmu – sloboda narodu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 08. 08. 2009. 15:44 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2005. 00:43
Posts: 646
Location: Sarajevo
hvala ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 08. 08. 2009. 17:25 
Offline
User avatar

Joined: 08. 03. 2006. 15:09
Posts: 234
Location: Sarajevo
Vrlo zanimljiva situacija, znaci sad ce poceti natezanje izmedju dvije strane ko je veci Srbin i patriota.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 08. 08. 2009. 17:41 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
Addict wrote:
Vrlo zanimljiva situacija, znaci sad ce poceti natezanje izmedju dvije strane ko je veci Srbin i patriota.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 08. 08. 2009. 18:43 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Ma to su sve sami cetnici, ti antifasisti-komunjare...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 08. 08. 2009. 18:59 
Offline

Joined: 09. 12. 2008. 20:25
Posts: 794
:) druze, napokon i tebi dosadilo objasnjavat. normalno


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 08. 08. 2009. 19:07 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Pa nema se sta objasnjavati, naucno - teoretski i faktoloski je dokazano da su cak i divlje svinje, ako zive na teritoriji RS, nacionalisti i srpske patriote, te gledaju da tokom lova nabodu na kljovu kakvog lovca hrvata ili jos sladje, bosnjaka...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 09. 08. 2009. 00:37 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2005. 00:43
Posts: 646
Location: Sarajevo
mislim da je izostavljena pohvalna reakcija organizatora sa narukvicama ''spusti kamen'' koje su sutradan djeljene po BL ;)
iskreno boli me kurac za dubiozu, bend rastafarijanaca rasli na cimburu; al' mi je zao sto su zbog uvodne recenice koja je sastavnio dio pjesme dobili flase i na kraju kamen u glavu.
al' eto skupina idiota ujebe mukotrpan rad pojedinih ljudi i baci ljagu na festival. steta


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 09. 08. 2009. 00:46 
Offline
User avatar

Joined: 08. 03. 2006. 15:09
Posts: 234
Location: Sarajevo
as_the_sun_sets wrote:
Pa nema se sta objasnjavati, naucno - teoretski i faktoloski je dokazano da su cak i divlje svinje, ako zive na teritoriji RS, nacionalisti i srpske patriote, te gledaju da tokom lova nabodu na kljovu kakvog lovca hrvata ili jos sladje, bosnjaka...

Nemoj tako, sta ce reci Stevo kad te vidi u mahali...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 09. 08. 2009. 01:23 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 13. 03. 2006. 17:07
Posts: 1961
Location: Sarajevo
"Ti si jedan nevaljali dečak"


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 09. 08. 2009. 01:34 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Addict wrote:
as_the_sun_sets wrote:
Pa nema se sta objasnjavati, naucno - teoretski i faktoloski je dokazano da su cak i divlje svinje, ako zive na teritoriji RS, nacionalisti i srpske patriote, te gledaju da tokom lova nabodu na kljovu kakvog lovca hrvata ili jos sladje, bosnjaka...

Nemoj tako, sta ce reci Stevo kad te vidi u mahali...


Samo mi je muka da ovde pojedinci proglasavaju "patriotama" (citaj - cetnicima) svakog ko pomene ime srbi ili srpski narod, a da je pri tome iz RS, automatski je patriota, nacionalista i ko zna sta jos pride... Daj ohladite od te price, ne prolazi...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 09. 08. 2009. 01:49 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
joj sto serete...... :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 09. 08. 2009. 01:53 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
as_the_sun_sets wrote:
Addict wrote:
as_the_sun_sets wrote:
Pa nema se sta objasnjavati, naucno - teoretski i faktoloski je dokazano da su cak i divlje svinje, ako zive na teritoriji RS, nacionalisti i srpske patriote, te gledaju da tokom lova nabodu na kljovu kakvog lovca hrvata ili jos sladje, bosnjaka...

Nemoj tako, sta ce reci Stevo kad te vidi u mahali...


Samo mi je muka da ovde pojedinci proglasavaju "patriotama" (citaj - cetnicima) svakog ko pomene ime srbi ili srpski narod, a da je pri tome iz RS, automatski je patriota, nacionalista i ko zna sta jos pride... Daj ohladite od te price, ne prolazi...


neš ti to Pitaru nikad objasnit, batali
jebiga druže, skontah da si lik ipo i da se imaš živaca s debilčinama ovdje raspravljat i dokazivat da tamo ima sasvim okej ekipe, to svaka čast. al nešto drugo je tu...ovo što kažeš da svako ko spomene srbe i srpski narod se proglašava četnikom, well, vidjesmo kako Dubioza prođe kad je spomenula BiH, a ne bošnjaštvo il neki kurac. jednostavno brate govana je na sve strane ( ne znam zasto to niko da shvati, cak se i ok ekipa krenula u torove ubacivat ) i nema druge ekipi zdrave pameti, kao što si ti, raja iz UE, ovi anarho pankeri iz Sa i ostalo ljudstvo koje ovo smatra glupostima, nego da neke hanume skontate pa imate po desetoro djece po paru pa da ih kad tad brojno nadjačamo :D
to je izgleda jedini realan plan haha


Last edited by biafra on 09. 08. 2009. 02:02, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 09. 08. 2009. 01:56 
Offline
User avatar

Joined: 01. 08. 2009. 21:21
Posts: 117
Location: u Irfanovom skladišću vrljike
meni se piša đamije mi :roll:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 235 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group