Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 04. 2024. 12:02

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 235 posts ]  Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Author Message
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 03. 12. 2011. 15:34 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2011. 11:04
Posts: 1119
kktz wrote:
poanta je da se nemoze ljude gledat ko ljude potom koju su skolu zavrsili, toj men najnizi oblik ak bas oces i fasizma. al nema veze, blekerima se sve oprasta ;)


ne diktiram ja gledanje, diktira ga sistem.

u tom istom sistemu ja ne zelim da radim.

tako da je biti sebi gazda moja jedina alternativa.

nek svako zivi kako mu cejf ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 04. 12. 2011. 12:11 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
pa i gazda je sistem, svasta.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 05. 12. 2011. 17:21 
Offline

Joined: 09. 12. 2008. 20:25
Posts: 794
kktz wrote:
ma gera, pusti, furija, si cula za sarkazam? sad da se ja nekom pravdam, ne pada mi napamet. razlog zasto preziram danasnju "ljevicu" je upravo taj sto je nista drugo nego liberalna glupost, mrzimo rasizam, al oni koji nisu kao mi obrazovani su svi sljam, nije vam to ljevica, gadno ste nest pomjesali. ja cu svakom reci, ako imas priliku obrazuj se, ali da cu trpit pljuvanje po onima koji posteno rade, a nisu fina gospoda, necu. pa kom pravo kom ne ;)


ja nemam pojma sta je taj gera uopste napiso... ti cini mi se imas neko cudno iskustvo s LJUDIMA takvim, a ne znam uopste jel ti uopste pricas o ideji. gdje si ti vidio takve ljude koje opisujes ovdje? buraz starci su mi radnici cijeli zivot, izdrzali su me, platili mi skolu, osto sam dobar s njima i cak ih i obozavam. ko sere po radnicima? gdje to pise? nije to bitno, al eto hajmo se pravdat jedni drugima.. ne znam, jel ti prezires i desnicu tako? il je samo fazon sernut omladini? ako je to to, ok onda, cak i podrzavam. jebi ga ekipa axegrinder i kktz, ja vas puno cijenim, zbog vaseg pristupa muzici takvog kakav jest, al ono, ne znam u cemu je problem. ocito da postoji


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 05. 12. 2011. 17:36 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
hehe, libijac je brutalno popljuvo sve koj nis zavrsili faks, pa sam morao malo zaostrit retoriku, hehe. o desnici imam isto misljenje ko i o ljevici, ako ne i gore, al eto imam prijatelja i ljevicara i desnicara, i dosad se nisam uvjerio das jedni ko ljudi bolji ili gori samo na osnovu ideologije, kao sto nisu ni na osnovu nacije. gera (axegrinder) je isto zavrsio fax pa nisam nikad cuo da pljuje sljakere. da zakljucim, nista loseg sto neko zeli vodit svoj poso, itekako je danas tesko i sa tim opstat, ali to nije nikakva alternativa sistemu, kapitalizam je i zasnovan na ideji profita. nisam ja ni protiv svega sto je kapitalizam, sam eto, neshvacam te "ljevicarske" brije danas, al ne vrijedi mi objasnjavat, ja sam valjd neki drugi svijet :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 05. 12. 2011. 17:48 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
zapravo vise respekta za one koji zele vodit poso, i time mozda pokrenut prozvodnju, nego za one koji bez da su stvarno pridonesli sisaju drzavni budjet a sve nas je manje koji mozemo to im placat, bili sljakeri il biznismeni. no to je vec malo ozbiljnija tema, nastavite, nec se vise plest.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 30. 11. 2012. 00:23 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
prije nekoliko dana,nažalost desio se incident na koncertu benda repetitor u banjalučkom klubu dfk.

ovo je tema sa fb stranice hobson's choice

hobson's choice wrote:
kada se desi da vam na koncertu neko salutira ispred bine,bend jednostavno mora da riješi situaciju.
nikakav ignore,nikakvi gestovi prema publici,samo konkretna akcija.

http://www.malosutra.org/magazin/index. ... &Itemid=40




tamo sam napisao opširnije na temu,ali takođe mislim da o ovome treba da razgovaramo jer se ovakve stvari dešavaju,a bendovi vrlo često pogrešno reaguju.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 30. 11. 2012. 01:36 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Ako ih udaraš isti si kao oni. Ako ne misliš udarati uzmi mikrofon i reci da zbog kretena i degenerika neces da sviraš nikad više tu, kupi prnje i idi dalje pa naletićeš među normalne.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 30. 11. 2012. 02:04 
Offline
User avatar

Joined: 23. 04. 2010. 16:30
Posts: 50
Previše se piše o ovakvim akcijama pojedinih nesrećnika, a to ide samo njima u korist jer se osjećaju bitno i šilje kurčiće na bijesnu masu koja je spremna da im stane na crtu na netu... a eto u stvarnosti dođu dva lika i sjebu koncert.
Retardi salutiraju i odmah po svim portalima, pa čak i novinama... Uslikaju se neka tri debila i nakon par sati imaš opet na netu ha-bu fašizam bla-bla... Ne treba im posvećivati takvu pažnju jer to vole, to im je cilj, da budu bitni, da neko i o njima priča.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 30. 11. 2012. 02:14 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
GoranXXX wrote:
Previše se piše o ovakvim akcijama pojedinih nesrećnika, a to ide samo njima u korist jer se osjećaju bitno i šilje kurčiće na bijesnu masu koja je spremna da im stane na crtu na netu... a eto u stvarnosti dođu dva lika i sjebu koncert.
Retardi salutiraju i odmah po svim portalima, pa čak i novinama... Uslikaju se neka tri debila i nakon par sati imaš opet na netu ha-bu fašizam bla-bla... Ne treba im posvećivati takvu pažnju jer to vole, to im je cilj, da budu bitni, da neko i o njima priča.


u pravu si goc da dobijaju pažnju koji ni sa čim nisu zaslužili.
takvi sumanuti likovi ustvari nisu ništa zaslužili.
opet,ako nikada ne pričamo i ne riješavamo stvar,imamo još veći problem.
bio si prije 2 godine na koncertu leshoupa,hitmena i hobsona.
ja onu akciju nikada neću zaboraviti.
dec d vej.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 30. 11. 2012. 02:21 
Offline
User avatar

Joined: 23. 04. 2010. 16:30
Posts: 50
Saleo wrote:
u pravu si goc da dobijaju pažnju koji ni sa čim nisu zaslužili.
takvi sumanuti likovi ustvari nisu ništa zaslužili.
opet,ako nikada ne pričamo i ne riješavamo stvar,imamo još veći problem.
bio si prije 2 godine na koncertu leshoupa,hitmena i hobsona.
ja onu akciju nikada neću zaboraviti.
dec d vej.

e pa onako se to radi, bez ikakvog dizanja prašine poslije :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 30. 11. 2012. 02:23 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Da kod nas drzava, obrazovanje i policija rade svoj posao ne bi mi ni pisali o ovome. Ako se iskupi grupa antifasista i prebije s vremena na vrijeme kojeg nazija onda odlicno, treba im dati plaću.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 30. 11. 2012. 12:48 
Offline
User avatar

Joined: 25. 05. 2006. 15:05
Posts: 686
Location: Banja Luka
Saleo wrote:
prije nekoliko dana,nažalost desio se incident na koncertu benda repetitor u banjalučkom klubu dfk.

ovo je tema sa fb stranice hobson's choice

hobson's choice wrote:
kada se desi da vam na koncertu neko salutira ispred bine,bend jednostavno mora da riješi situaciju.
nikakav ignore,nikakvi gestovi prema publici,samo konkretna akcija.

http://www.malosutra.org/magazin/index. ... &Itemid=40




tamo sam napisao opširnije na temu,ali takođe mislim da o ovome treba da razgovaramo jer se ovakve stvari dešavaju,a bendovi vrlo često pogrešno reaguju.



Steta.. bio je to dobar klub... ali iz nekog cudnog razloga se pretvorio u jako neugodno mjesto...
Takvo ponasanje prema bendu od strane obezbjedjenja tog kluba je nimalo zacudjujuce... i nema veze sa time sto bend dolazi "sa strane"...

Bio je to dobar klub...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 30. 11. 2012. 16:02 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
pa šta se desilo sa mjestom..? jel tiki još rezident?
dejan?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 30. 11. 2012. 21:19 
Offline
User avatar

Joined: 25. 05. 2006. 15:05
Posts: 686
Location: Banja Luka
Saleo wrote:
pa šta se desilo sa mjestom..? jel tiki još rezident?
dejan?


Tiki nije tu vec preko godinu dana... i vise, sigurno..
Dejan sljaka... ali tu se njega nista ne pita.

Ma ko ce znati... ljudi se bave stvarima o kojima nemaju pojma.. ali pojma, non-stop neki nivo ovo ono...
Znas, ovde je postalo mjerilo mjesta po cijeni pica... znas, pivo je 3km.. to je nivo, kvalitet.. cim je skupo, dobro je...

Okupili su gomilu nekakvih debila dole koji im pustaju muziku (mislim, na cd..a kao didzej-znas i sam).. + rukovodstvo.. ne znas ko je veca budaletina.
Izgleda da je samo poenta kako pare da se zarade.. ali, treba znati zaraditi pare...

+ ovakve situacije...
zato su im svi pokazali srednjak.

Nazalost, ali tako je....


Znas ono.. Dejan je tu najnormalniji.. onda znas koliko je sati.. :D :D :D :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 30. 01. 2013. 11:27 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Iskreno, nisam se nikad nasao u takvoj situaciji ni sa jednim od svojih bendova za vrijeme nekog nastupa... Ne znam kako bih postupio da mi se to dogodi, al fakat... Samo se pokupit s bine i odjebat ekipu koja je dosla da nas gleda, trazio da se pojedinci "uklone" (al mo's mislit da ce ih neko uklonit/otjerat), il nesto trece?

Mislim, ako me kontate, stvar je etike neke i principa koji se sukobljavaju u ovom slucaju.
Imas publiku koja te dosla gledat, normalnu publiku, raju, dobre ljude, ljude koji su uz to (bas kao i druga strana, platili cijenu upada na nastup)... imas s druge strane svoje principe/principe benda i principe zdravog ljudskog razuma kad su u pitanju zli ljudi, kojima nije mjesto tu.
Sta u tom slucaju? Ispast supak il progutat? I sta, pogotovo sta, ako si u nekoj skroz lijevoj drzavi (primjer ekipe iz Wolf Downa i Demonwomba u Bugarskoj, ovog ljeta)?


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 235 posts ]  Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group