Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 19. 04. 2024. 11:48

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 235 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Next
Author Message
 Post subject: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 23. 07. 2009. 15:41 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Da li smatrate kovanicu antifa, koja se u panku primjenjuje unazad nekoliko godina, apsurdom ili ne? Kakve su sada to nove etikete?

Na nasim prostorima se ocigledno pocela koristiti jakom ekspanzijom neonacizma, ali i ultraliberalrnih politickih gledista (koji su od strane prvih proglaseni za antifasiste).
Danasnji nacisti za "antifa" osobe prisivaju odmah i da su "komunjare", a krajnje je netacno reci da je to povezano sa antifasizmom.

Sta je, to jeste, ko je, antifa panker?

Panker koji nije nacist, rasist, homofob, nacional-sovinist, i koji po mogucnosti ne gotivi naciste i slicne otpatke. Zakljucak - svi ili skoro svi pankeri su "antifa" :/ Bolje receno, svi ljudi normalnih pogleda na ostale ljude su "antifa", dok je onaj mali procenat fasista "fa".

Mozda se, pak, pod antifa svrstavaju anarhisti, koji u mnogim zemljama evrope vode prave bitke sa neonacistima? U tom kontekstu jos i ima smisla, jer imamo dvije smrtno zavadjene strane, od koja je jedna fasisticka, a druga antifasisticka.

Ali opet, cemu to etiketiranje antifa, pa valjda je svaki umno zdrav covjek protiv diskriminacija i zlocina koje podstice fasizam, zar se 99% populacije svijeta treba "etiketirati" :/


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 23. 07. 2009. 22:45 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Danas se pojam antifa uglavnom odnosi za grupacije koje se aktivno bore protiv neo-nacista. Kad ti se po ulicama motaju copori nasilnih skindeada, a policija ne radi svoj posao, normalno je da se ljudi grupisu i sami rjesavaju probleme, uglavnom marisanjem :mrgreen:

Po pitanju politickih stavova, obicno su izrazito lijeve orjentacije. Od klasicnog Marksizma, do modernih verzija anarhizma. Cini mi se da ima dosta Trockista. Mada bih rekao da je najvise onih politicki neozbiljnih, odnosno omlaTinaca kojima je bitno da su dio grupe, i koji u borbi protiv fasista pronalaze dio vlastitog identiteta. Ili da budem do kraja cinican, osoba kojima je to samo furka.

Za kraj mala anegdota. Prosle godina u Berlinu prolazim kraj trga Rose Luxemburg, kad tamo neka frka. Razbijeno staklo na radnji. Ispostavi se da se u radnji prodaje nacisticka odjeca (brandovi kao thor Steiner, Consdaple itd.). Kaze mi poznanica, svako malo im pred radnju dodje neki antifa aktivisti i kamenicom razbiju izlog, ubace molotovljev, uznemiravaju musterije i slicno :mrgreen:


Last edited by Stargazer on 24. 07. 2009. 10:32, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 24. 07. 2009. 03:11 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Ma to mi je kristalno jasno...

Samo sto konkretno imas recimo ovde situacija da dosta "pankera" mrzi fasiste i antifa pokret. Valjda antifa mrze jer podrzavaju grozne pedere i pljuju protiv crkve?

Naravno da je antifa "oznaka" za pankere spremne na direktnu akciju protiv fasista, ali je otuzno da se moraju tako brendirati, ne bi li svi punxi trebali biti spremni da rijeci pretoce u djela, a ne da se tek sacica njih gleda kao ekstremna, militantna i antifa...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 24. 07. 2009. 10:28 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
Antifašizam je star kao i fašizam. Sasvim logično. U širem kontekstu on je ustvari borba protiv protiv svake desnice, ugnjetavanja, diktature itd i ni najmanje nije apsurdan. ANTI je opozicija i mora postojati.

Tako i u panku, mada većina tih s etiketom, kako reče Stargazer, ne radi ništa više nego onaj 'obični' panker koji uživa u muzici, cugi ili spavanju na ulici.

as_the_sun_sets wrote:
Ali opet, cemu to etiketiranje antifa, pa valjda je svaki umno zdrav covjek protiv diskriminacija i zlocina koje podstice fasizam, zar se 99% populacije svijeta treba "etiketirati" :/


Eh, da je taj postotak ljudi antifa sve bi bilo divno i krasno. Krenuvši od same BiH, i ti i ja smo okruženi fašistima. Antifašizam je zato itekako dobrodošao, još samo da ga se počne prakticirati.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 24. 07. 2009. 10:32 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Quote:
Samo sto konkretno imas recimo ovde situacija da dosta "pankera" mrzi fasiste i antifa pokret. Valjda antifa mrze jer podrzavaju grozne pedere i pljuju protiv crkve?

Naravno da je antifa "oznaka" za pankere spremne na direktnu akciju protiv fasista, ali je otuzno da se moraju tako brendirati, ne bi li svi punxi trebali biti spremni da rijeci pretoce u djela, a ne da se tek sacica njih gleda kao ekstremna, militantna i antifa...

Pankeri konzervativci, to zvuci kao los vic. Seoski mentalitet...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 24. 07. 2009. 11:59 
Offline

Joined: 09. 12. 2008. 20:25
Posts: 794
:D dobar ti avatar. koji je to lik! eugen..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 24. 07. 2009. 15:57 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
..da, da... sarajevski antifa koji za par nazija kazu "necemo njih, oni su nasi" :S:S u ovom slucaju jeste apsurd da se takvi izjasnjavaju kao antifa....

inace ono sto si sve nabrojao gore....ako to svrstavas pod antifa onda samo neki mali pocenat do 5 % izjasnjenih antifa se mogu opce izjasniti kao antifa...jer vecina uvijek ima bar jednu crticu koju ce iksirati....


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 25. 07. 2009. 00:34 
Offline
User avatar

Joined: 23. 01. 2007. 16:42
Posts: 477
Location: sa
U jebo te svak! Sta ti koji kurac znas o sarajevskom anti-fa? Koji ti kurac znas ko je raja sa ulice i kakvi su stavovi? O cemu pricas? Ne pricaj o onome sto ne znas...
Saran nije svaki grajnder panker ili nesto trece, muki nije svaki korer u ovom gradu, sale iz hobsona nije svaki edzer u bosni, momci iz totalne nisu jedni momci koji furaju oi pank ni ofsajd niti sta ti ja znam nema teorije neki pank... koji kurac? Kakvi stereotipi? Koja fasistoidna zaglupljenost? Pisi na postu benda ili fejsbuku covjeka koji ti ne odgovara... ne seri na sarajevo sarajevski anti-fa ili nesto trece! Sarajevski anti-fa? To neka organizacija? Nevladina?
Jebo te sto me raspizdi ono majstorski... ne pljuj... vise govori o tvojem idiotluku. Jebo ga grob... nek si mi ti anti-fa... nek ti sve kontas, nek ostali ne kontaju... gonite se u tri pizde materine ako je to pank ako je ovo mudrovanje i sranje onoga sto ne znas otvorenost uma poserem se na njeg.
As_the_sun_sets nisam procitao sve niti mogu sad, vidio sam dosta... ma i znam vecina da je na mjestu... e u picku materinu i pljuvanje i sve... zgrabi ti gitaru napravi skrewdriver i velicaj adolfa hitlera ja ti pojedem govno... samo neki kriticizam... piva u rukice martincice zaglancaj i troo to life. Plju! Pljuni u sake i nesto radi bando!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 25. 07. 2009. 10:14 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
lol..ono samo takav lol


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 25. 07. 2009. 14:03 
Offline
User avatar

Joined: 05. 06. 2009. 12:45
Posts: 612
i jos 4 lola : D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 29. 07. 2009. 17:49 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2005. 00:43
Posts: 646
Location: Sarajevo
Frau wrote:
..da, da... sarajevski antifa koji za par nazija kazu "necemo njih, oni su nasi" :S:S u ovom slucaju jeste apsurd da se takvi izjasnjavaju kao antifa....

inace ono sto si sve nabrojao gore....ako to svrstavas pod antifa onda samo neki mali pocenat do 5 % izjasnjenih antifa se mogu opce izjasniti kao antifa...jer vecina uvijek ima bar jednu crticu koju ce iksirati....


al' fascinantno koliko ''preobraceni'' ljudi mogu jest' govna.
logicno je da svako ima ''svakakve'' prijatelje, pocevsi od djetinstva pa nadalje.
gledajuci gdje as_the_sun_ zivi pretpostavljam da on ima isto tako, sto se kaze, ''od anamo onih'' prijatelja. pa jel ga to trpa u fasiste?
dalje, slazem se da sarajevski anti fa nisu radikalni u tolikoj mjeri. jer da su bili, ti bi vec bila pokopana zar ne?
mene ono sto nervira sto se bit fasizma otegao u drugu krajnost. od onog kojeg je mussolini prakticirao doslo se do tog stadija da si fasista ako kojim slucajem imas drugacije poglede na homosexualce.
ok, svak' ima pravo za sebe da odredi sta je pa tako i homosexualci bez rasprave, ali to ne znaci da sam fasista zato sto smatram da mi je to bolesno, jer samim tim ako ne volis jednu grupu ljudi, koja se po necemu odredjuje onda si fasista?
u tom slucaju ja sam fasista jer ne volim faisiste?jer ce ih moji prijatelji javno diskriminirat', kad im se ukaze prilika na koncertu Ritma nereda podjebavati, traziti belaj?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 29. 07. 2009. 18:43 
Offline
User avatar

Joined: 29. 06. 2007. 14:50
Posts: 29
da ne povjerujes, frau se javlja, pa zar ti nisi na ritmu nereda nosila svastiku, pa ti je receno bilo da skines. jel ti mozes shvatiti da to sto nisi bila utabana mozes zahvaliti svom (h)imenu jer je te sto odaje da si zensko, za onog ti frajera ne bi garantovali da je on nosio. a sada si ono kao odrasla i i svrsavas ne RED union i to. i ja sam imao 15-16 godina i slusao sam metal i pank i bio sam antifa i jesam to i danas. nisam ja antifa zog furke panka, kud idijota. to mi je jedino normalno i to jesam. mozda je nekom apsurdno da se gnusam i nazi skinsa i pedera, ali to je tako... anomalija je anomalija

dalje, ekipa cini mi se iz tuzle, dizala je ruku da pokaze visinu morala, bili su upozoreni dva puta. ruka se spustila. momci koji su im prisli najstariji je imao 18. da se to ponovi drugacije bi to sve izgledalo...

sto se tice lokalnih nacista, na salutiranje ce biti odgovoreno shutiranjem. pa nek se pokazu, mi smo uvijek tu negdje oko parka kod pravde.

konacno, nije mi vazno da li mladi pankeri/skinhedi sarajeva to furaju i da li ih ce proci ili ne, bitno je da im je furka zdrava.

i jos jednom frau budi sretna sto imas (v)ime kakvo imas. zensko a ne boš,srp,hrv da se razumijemo.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 29. 07. 2009. 20:32 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
ma jebite vi svi mater i onaj prdonja punkbeg i ti isto!... sta ste se svezali mene?? pogledajte bolje sebe i svoje oko sebe koje apsurdnosti govorite...ja kad sam stajala iz odredjenih stvari ja sam to i rekla, sad kad kazem da nije bilo uredu i sad stojim iza tog sto govorim...sto ne znaci da sam sada neki antifa...nisam...a to sto mi neki kvazi antifa sa sharp majicom dodje i kaze " e nismo tukli onog nazija ipak, on je SDA on je nas" to ce mi uvijek biti smijesno i jadno i zato sva ta ekipica djecurlije ce mi biti smijesna...sto upravo taj je meni dosao na RN i poceo prijetiti...(pretpostavljam da si i ti bio tu, jer je bilo nekih 5,6 mudonja koji su se meni dosli kurciti)
ma jadni ste totalno....mozete ovako meni srat po forumu, al isti ti se uredno posle pozdravljaju sa mnom na ulici....i meni pricate o toem sta se ja javljam...javljam se zato sto kazem onak kak mislim i stojim iza toga, ako promijenim misljenje, jbg promijenim. sta sad....al nisam jedna od seronja koja jedno govori drugo radi il ko par ljudi fol antifa, sharpovci sve koje ufatim da slusaju Landser i citiraju lunikoffove stihove....ma daj...i onda reci da nema apsurda..svi ste vi sminkeri!

okanite se mene....


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 29. 07. 2009. 23:37 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2005. 00:43
Posts: 646
Location: Sarajevo
to da je neko rek'o on je sda on je nas i sl. prvi put cujem a i ono znaci sda on je nazi cunt. odlicno :)
jebem onda aliji mrtvom majku nacisticku. znao sam da je picka, ha ja, njemu u ocima svastika sija.
jes' jes' zato je alija bio celav...

Bogu hvala da smo ti prisli da skines to obiljezje koje nije prikladno ni ovom gradu nakon svega sto je pretrpio, a ni covjecanstvu u globalu. da je bio mudonja sa kurcem umjesto tebe sasvim sigurno ne bi bila identicna prica.
licno te ne znam i ne zelim da znam, i isti ti sigurno ne seru. ako te zanima ko stoji iza kojeg nicka, mogu ti poslat pm bez problema.tom momku sto je sharpovac mozes da se klanjas kad prodje pored tebe komotno ;)
mi smo svakakvi,i navijaci i pankeri i skinsi i sminkeri i homofobi i debili i idioti al' za tebe mi smo zapadna evropa, preterani ali ti to ne razumes;)
a tersam ti jer sam se osjecao prozvanim u tvom prvom postu, frau.
a za ovu prvu tvoju recenicu mogu samo da ti kazem :
http://www.youtube.com/watch?v=ldtmlhh_P2Q&feature=related


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 29. 07. 2009. 23:56 
Offline
User avatar

Joined: 29. 03. 2006. 00:59
Posts: 303
Ovako pod 1. totalan debilan naziv teme i šta je to apsurdno u nazivu Antifa, apsurd je što se osim forum sranja ne radi skoro ništa drugo osim grafita i nekih spordačnih akcija... Sa druge strane ne znam otkud ovakav i naziv teme ni šta je to pjesnik htio reći na kraju krajeva zašto stvar ne nazvati njihovim imenima ? Ne razumijem pljuvanje u startu nečega što je još u kolijevci kod nas,

Quote:
Eh, da je taj postotak ljudi antifa sve bi bilo divno i krasno. Krenuvši od same BiH, i ti i ja smo okruženi fašistima. Antifašizam je zato itekako dobrodošao, još samo da ga se počne prakticirati.
Antifašizam je star kao i fašizam. Sasvim logično. U širem kontekstu on je ustvari borba protiv protiv svake desnice, ugnjetavanja, diktature itd i ni najmanje nije apsurdan. ANTI je opozicija i mora postojati.

Tako i u panku, mada većina tih s etiketom, kako reče Stargazer, ne radi ništa više nego onaj 'obični' panker koji uživa u muzici, cugi ili spavanju na ulici.

as_the_sun_sets wrote:
Ali opet, cemu to etiketiranje antifa, pa valjda je svaki umno zdrav covjek protiv diskriminacija i zlocina koje podstice fasizam, zar se 99% populacije svijeta treba "etiketirati" :/


Eh, da je taj postotak ljudi antifa sve bi bilo divno i krasno. Krenuvši od same BiH, i ti i ja smo okruženi fašistima. Antifašizam je zato itekako dobrodošao, još samo da ga se počne prakticirati.

najpametniji post u ovoj temi sigurno , kako čemu etiketiranju , sad reci ni ljevo ni desno samo street ali u k....., ni lijevo ni desno je desno drugarice i drugari koliko god bježali od toga, ali je to istina .
Punk punkerima , nacizam, nacionalizam, religijai i homofobija u hc punku debilima , pa tko voli nek izvoli , toliko od mene


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 30. 07. 2009. 00:21 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
punkbeg wrote:
to da je neko rek'o on je sda on je nas i sl. prvi put cujem a i ono znaci sda on je nazi cunt. odlicno :)
jebem onda aliji mrtvom majku nacisticku. znao sam da je picka, ha ja, njemu u ocima svastika sija.
jes' jes' zato je alija bio celav...

Bogu hvala da smo ti prisli da skines to obiljezje koje nije prikladno ni ovom gradu nakon svega sto je pretrpio, a ni covjecanstvu u globalu. da je bio mudonja sa kurcem umjesto tebe sasvim sigurno ne bi bila identicna prica.
licno te ne znam i ne zelim da znam, i isti ti sigurno ne seru. ako te zanima ko stoji iza kojeg nicka, mogu ti poslat pm bez problema.tom momku sto je sharpovac mozes da se klanjas kad prodje pored tebe komotno ;)
mi smo svakakvi,i navijaci i pankeri i skinsi i sminkeri i homofobi i debili i idioti al' za tebe mi smo zapadna evropa, preterani ali ti to ne razumes;)
a tersam ti jer sam se osjecao prozvanim u tvom prvom postu, frau.
a za ovu prvu tvoju recenicu mogu samo da ti kazem :
http://www.youtube.com/watch?v=ldtmlhh_P2Q&feature=related




mali pojma ti nemas ni o aliji ni o sda a ni o bosnjackim kvazi handzar skinsima...koje po tebi i nekim antifa ovde su opravdani...ma daj molim te...nema tu selekcija e ovog hocemo tuc a ovog necemo on je nas.... druga stvar i ti i 90% fol antifa kuraca mogu me poljubiti u dupe...sve je to vama samo imidz....a to sto se ti osjecas prozvanim (ne samo na ovoj temi vec i inace) je ocito znak da te nesto pogadja i doticem tamo gdje je istina.....da se it ne pronalazis u tome ne bi se ni osjecao prozvanim..... zato mali....prifati se malo istorije i kulture pa onda mene pokusavaj provocirati...

laku noc


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 30. 07. 2009. 00:29 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Evo da razjasnim nejasnocu, sta je pjesnik htio da kaze - smatram apsurdnim da se pankeri etiketiraju i dijele na "antifa" i obicne pankere. Svi pankeri bi morali biti antifa, spontano, prirodno, a ne da to dozivljavaju kao neki, jos "visi" nivo "pankerstva". Stoga mi je i apsurdno kad kazu "antifa ekipa". Pa koji k, valjda su svi pankeri antifasisti???


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 30. 07. 2009. 12:17 
Offline
User avatar

Joined: 29. 03. 2006. 00:59
Posts: 303
ovako vrlo ti je dobro poznato kakvi su tkz punkeri kod nas kakve bendove slušuju vrlo dobro znaš i kakvog su profila , ponavljam ni lijevo ni desno je ništa , ni lijevo ni desno je k.... , po defaultu bi svi punkeri trebali biti d.i.y. ali vrlo dobro znaš da da nisu , na kraju krajeva one koji su izvan d.i.y. ni ne smatram punkerima .... ,
etikiranje Antifa je itekako potrebno upravo radi usmjeravanje ideje radi konkretnog djelovanja, jer ponavljam nisu svi punkeri antifa . Arinoe je dala najbolju definiciju antifa , na kraju krajeva i fašizma, Nije antifa samo tući se sa naci debilima skinsima, antifa je biti i protiv svih negativnih pojavama u društvu kod nas, nije fašizam samo naci salutiranje, fašizam je kad vehabije napadnu gej pride, fašizam je kad nas ograničavaju u djelovanju i životu, fašizam je kad se političari ponašaju kao da svi živimo na njihovm privatnom imanju, fašizam je to što se je svuda prisutan kastinski sistem zapošljavanja , što bi rekli po babi i po stričevima, fašizam je svakodnevna krađa nas porekih obaveznika, tranziciija je fašizam takođe i recesija jer se na uštrub sirotinje štite bogati i moćni , prema tome svuda je fašizam , fašizam je neljudskost , fašizam je despotizam lokalnih moćnika. Fašizam je što se sve glega kroz prizmu nacije, fašizam je manipulacija koju daju nacionalističke i takozvane lijeviččarske (u stvari stranke privatnika) stranke .
Prema tome nije najveća problem sama naci debili, nego cijela okolina !


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 30. 07. 2009. 13:30 
Offline
User avatar

Joined: 29. 06. 2007. 14:50
Posts: 29
pun je kurac vaseg filozofiranja i definisanja ko jest a ko nije panker,skinhed, kurac palac
zar je nekog briga hoces li mu ti reci il misliti jel on panker ili nije, je li antifa i to.

ponavljam, gnusam se i pedera i naci skinsa, samo ove prve ne bi dirao.

u krajnjem slucaju zajebi patetiku i romantiku u epskom snivanju promjena, dizanje anarho sranja i nebesa i to. da, sigurno cemo mi na koncertima nesto promijeniti u tvom sucaju lajanjem na mikrofonom u nasem pederskom mjaukanju o promjenama.

radi nesto, ne seri samo...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Apsurd pojma "antifa" :/
PostPosted: 30. 07. 2009. 17:00 
Offline
User avatar

Joined: 29. 03. 2006. 00:59
Posts: 303
Mali napuši se znaš već čega, pun k mi je neiživljene balavurdije ,
od kud znaš šta ili kako radim ili ne vidimo se za par godina gdje ćešti biti koji će pričati "bio sam panker" .
Promijena treba prvo da se desi u tvojoj glavi no teško je magarca natjerati da misli, da gnušaš se "pedera i naci skinsa " a ne gnušaš se sranja u kome se nalazimo jel ti je to nepoznato , ne gnušaš se nacionalizma , ne gnušaš se onih koji ti određuju kako ćeš živjeti , sve je lako dok to još starci doje i dok na tuđoj grbači živiš , odrasti !
Koncerti služe za zabavu ali za i širenje poruke no nažalost je ograničena na ljude koji dolaze na koncerte , Promijenu koju za početak želimo stvoriti je da barem scena takva kakva je bude iznad predrasuda, da barem u okvirima subkulture iznesemo stvari na bolje.
Da mrdneš guzicu sa koncerata i da malo plešeš onda će do promijena i dolaziti . No tebi je to nepoznato . Tako da odjebeš u skokovima


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 235 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group