Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 15:08

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Crveni Å lic
PostPosted: 10. 09. 2010. 01:49 
Offline
User avatar

Joined: 10. 09. 2010. 01:34
Posts: 11
Bend iz Bihaća koji postoji otpr oko godinu dana(uskro ce to biti zvanicno)
imali smo nekih snimaka nesto live nesto studijski, al smo se skrpili da snimimo nesto nazovite ga demo, ep, album, mozete zvati i kurac ako vam tako pase mi smo ga nazvali
OGLEDALO BESMISLA
Track list:
01. - San
02. - Palestina
03. - Britney Spears
04. - Oda Panku
05. - Sam
06. - Adamantine
07. - Iskompleksirani Krkani
08. - Pepsi Hardcore
09. - JTM!
10. - Bihać
evo par misljenja o tom djelu

Quote:
Crveni Šlic (eng. Red Zipper) is awesome hardcore punk band that crawled out from Bihać, Bosnia & Herzegovina. They music is first of all - painfully honest interpretation of life in Bihać and it also comes often with very satiric lyrics about some dark thoughts in their heads and also about idiots and passive people around them. Vocals (Meho) sound something like mix of Hogar (Motus Vita Est) attitude, with Satan Panonski (Pogreb X) color of voice. Their album "Ogledalo Besmisla" ("Mirror of nonsense") is their first 'official' recording, if we don't count some live bootlegs. Anyway, I recommend you to download this album and to hear by yourself... njec zg

Odličan album, meni se produkcija sviđa jer je dovoljno prljava da bude baš onako punkerski mutna, a dovoljno čista da se može slušati Ali nije ni bitna produkcija, stvari su odlične, energija je odlična, koncepcija je odlična, ma svaka čast Hardkor pank u najboljem izdanju, čuo sam i malo Ofsajda, i malo Razloga Za, Nule, Side, KOO, ali nije plagiranje ... mogao bih sad mljeti satima ali neću, čestitam Šlicu na odličnom albumu, da nas dogodine obraduju sa slijedećim...Nedim bihać

Ae, slušljivo je katastrofalan vokal, though.
Onak, štel bi bit hardkor, a nemre, i još k tome ne pjeva nego uglavnom nabraja a 'ardkor ne mora biti taki. … Herp… forum.hr


linkove za download pomenutog materijala imate ovdje,

http://www.mediafire.com/?2a3td4c1jany3s9
i ovdje
http://rapidshare.com/files/415096180/Crveni_Slic_-_Ogledalo_Besmisla.rar.html

ako vas interesuje vise o bendu, ili pak zelite cuti neke stvari prije nego potrosite limit ...
izvolite i taj link

http://www.myspace.com/crvenislic

uzivajte, i ne zamjerite ako vam se osteti sluh
pozdrav iz bihaća


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Crveni Å lic
PostPosted: 10. 09. 2010. 03:18 
Offline
User avatar

Joined: 19. 08. 2010. 16:47
Posts: 557
Location: Bihać
Steta sto ne mogu biti 100% objektivan a sam znas zasto :).
Mislim da ce pravi ljubitelji punka uzivati u ovom materijalu a naravno svako moze pronaci bar jednu stvar koja ce mu se svidjeti,ako nista zbog energije koja zraci kroz text(eto mene pogodi bas Bihac koja je daleko od najbolje numere na uradku :D )
Jednostavno i ako se nekom ne svidi na prvo slusanje vjerujem da ga sekunda neke pjesme moze natjerati da iznova preslusa sve.
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Crveni Å lic
PostPosted: 07. 12. 2010. 02:38 
Offline
User avatar

Joined: 10. 09. 2010. 01:34
Posts: 11
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group