Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 06. 2024. 05:47

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: SKA
PostPosted: 31. 08. 2006. 21:20 
Offline

Joined: 31. 08. 2006. 12:10
Posts: 4
DALI ITKO SLUÅ A SKA???''


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 09. 2006. 14:54 
Offline

Joined: 31. 08. 2006. 12:10
Posts: 4
sranje nisam prijatelj..već prijateljica a nisam znala ..nova sam.....pa me zanima...budući da nitko ne piše o ska


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 09. 2006. 15:44 
Offline

Joined: 27. 09. 2003. 00:10
Posts: 181
slusam i ja, al ne bas pretjerano


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 09. 2006. 17:41 
Offline
User avatar

Joined: 15. 08. 2006. 16:33
Posts: 170
Location: Bihać / Sarajevo
ska sucks ... hehehe ... salim se, ja jako volim ska


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 09. 2006. 22:13 
Offline

Joined: 31. 08. 2006. 12:10
Posts: 4
apatrid wrote:
ska sucks ... hehehe ... salim se, ja jako volim ska


a koje bendove slušaš


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 09. 2006. 02:27 
Offline
User avatar

Joined: 15. 08. 2006. 16:33
Posts: 170
Location: Bihać / Sarajevo
sa 'ska sucks' sam aludirao na istoimenu pjesmu propagandhija ... inace fakat volim ska, a sto se bendova tice, od starijih su mi jako dragi the specials, madness, bad manners, skatalites, slackersi, hotknives, nyc, pa onda malo mladji mighty mighty bosstones, voodoo glow skulls (pogotovo zbog intenzivnog koketiranja sa pankom i korom), ska-p, let's quit (bio na koncertu :)), skaparapid, skarface, the skadfathers, skalariak, beat soup, fullertone, njemaci skaos itd. ... od "domacih" su mi ubjedljivo najbolji samostalni referenti, a ima tu jos nekih bedova, lost propelleros, nan de ska, agressive snail attack, ringispil itd.

btw. na sodi sam smekno predobar bend, kao neki ska/punk ... zovu se dylan dog i cini mi se da su iz doboja ili tako nekako ... ako neko zna nesto vise o njima, ili neki kontakt bio bih zahvalan ...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 09. 2006. 10:13 
Offline

Joined: 31. 08. 2006. 12:10
Posts: 4
e neznam niš o njima...fakat niš čula al pokušat ćemo nešto pronać :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 09. 2006. 19:30 
Offline
User avatar

Joined: 15. 08. 2006. 16:33
Posts: 170
Location: Bihać / Sarajevo
i ja sam ih gledao na ex yu rocks :) mislim let's quit ... jebem ti zivot ko da je doboj preko bijela svijeta pa se ne moze naci nista od njih, ili od reanimacije whatever ... meni su oni predobri bili na sodi, volio bi ih cuti opet, ili makar doci u posjed kakvog materijala


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 09. 2006. 16:35 
Offline

Joined: 27. 09. 2003. 00:10
Posts: 181
grdne rane wrote:
bio sam i ja na lets kvit u bugojnu na eks ju roks. predobri su, cesto ih slusam. gdje si ih ti gledo apartid?ja imam onaj album inprisoned jedino. ima li iko jos nesto?
ja sam dugo trazio dilan dog i ovaj jfk mi je to obeco isprzit. gdje si ti jfk? al ljudi, sad kad sam bio u doboju na ateist rep cuo sam da dilan dog vise ne sviraju, jebi ga i ja sam ih gledo na sodi super su bili.. valjda ta raja sad ima neku ska grupu i zovu se reanimacija


jebiga stari, dilan dog nisam jos nasao, tesko je doci do tog materijala al to ne znaci da necu doci do njega, nije samo radi tvog interesovanja vec radi mene samog bi volio imat to. a sta sam ono ti jos obecao snimit?de javi to na private. ako sam ti obecao nju fuka cvak to nece biti problem al dilan dog koliko sam cuo i raspali su se pa je to jos vec problem.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 09. 2006. 16:35 
Offline

Joined: 27. 09. 2003. 00:10
Posts: 181
grdne rane wrote:
bio sam i ja na lets kvit u bugojnu na eks ju roks. predobri su, cesto ih slusam. gdje si ih ti gledo apartid?ja imam onaj album inprisoned jedino. ima li iko jos nesto?
ja sam dugo trazio dilan dog i ovaj jfk mi je to obeco isprzit. gdje si ti jfk? al ljudi, sad kad sam bio u doboju na ateist rep cuo sam da dilan dog vise ne sviraju, jebi ga i ja sam ih gledo na sodi super su bili.. valjda ta raja sad ima neku ska grupu i zovu se reanimacija


jebiga stari, dilan dog nisam jos nasao, tesko je doci do tog materijala al to ne znaci da necu doci do njega, nije samo radi tvog interesovanja vec radi mene samog bi volio imat to. a sta sam ono ti jos obecao snimit?de javi to na private. ako sam ti obecao nju fuka cvak to nece biti problem al dilan dog koliko sam cuo i raspali su se pa je to jos vec problem, u vezi nabavke.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group