Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 07. 06. 2024. 19:26

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 12 posts ] 
Author Message
 Post subject: UK SUBS
PostPosted: 02. 08. 2007. 18:39 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
Band koji sam gledo prvi put u Jabuci 1993,i od tad sam ih zavolio...O njima se manje više sve zna samo ću reći moj osobni top 5 albuma,koje inače snimaju po abecednom redu...Osobno sam fan više Dark nastrojenih subs albuma,te HC nastrojenih stvari...ona punk rock faza je kult-ali glazbeno relativno dosadna...

1.Flood Of lies 1983
2.Killing time-1988
3.Occuppied -1996
4.Endgarideid spiceis 1982
5.Live and rare 1976-1978


najači ep-i...Motivator i magicka(definitvno najjači goth punk što sam čuo-pogotovo Primary Strenght,na kojoj harper doslovno mahnito zvuči)...još fanova Subsa,i kako vam se čine HC stvari od subsa ili ove mračnije poput seas of mars...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UK SUBS
PostPosted: 02. 08. 2007. 21:18 
Offline
User avatar

Joined: 23. 01. 2007. 16:42
Posts: 477
Location: sa
Get a life dude! Svako ovdje zna ko su subsi! Idi u kakav folkerski klub i tamo objasnjavaj! To bi bilo korisno!
Btw Uk Subsi nisu nazi nekako ne ide jebiga! Odluci se! Ili sarafciger ili ovo! Ili si mozda neki muzicki ekspert?!? Mozda samo muziku proucavas?!? Mozda si sa akademije???


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UK SUBS
PostPosted: 02. 08. 2007. 22:45 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
nisam nazi-jebote otvorim tolko topica ...bar 50-tak o ne nazi hc i punk bandovima-i onda otvorim samo jedan topic,i to o Skrewdriveru i odmah sam nazi-mislim fakat svaka čast-NE NISAM NACI-NIT ČU IKAD BIT.osim toga svaka desničarska ili preljevičasrka ortodoksna načela su u banani....Skrewdriver su mi ok do hail the new dawn i to je to-glazbeno dobar oi-punk roc ,a boli me kurac kaj on brije u tekstovima.Pa to je prije njega profurao i Johnny Rebel ka KKK nazi country pjevač još u 50-tima...pa kaj onda-NISAM NAZI,A najdraži bandovi su mi ortodoksni ne nacisti-DISORDER I KAAOS! eto tolko.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UK SUBS
PostPosted: 04. 08. 2007. 11:47 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2005. 00:43
Posts: 646
Location: Sarajevo
ono DEBILU ovo je ROCK PLANET forum;PUNK podforum i ovdje se raspravlja o bendovima :wink:

a o subsima su genijalan bend bili su u zadru i u splitu jebga ni na jedan nisam otisao a bas bi ih volio vidjeti :) dok nisu umrli :D
meni je licno najvise legao ocupied album ..jedno vrijeme im je svirao Lars Frederiksen koji je men se cini sad svira u Rancidu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UK SUBS
PostPosted: 04. 08. 2007. 12:18 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
Svašta,znači po tebi sam Punkbeg debil jel sam otvorio topic o UK Subsima?Pa ajde dobro-Očito se ni na punk forumu nemože normalno razgovarati o bandovima koje volimo(ili mrzimo) :?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UK SUBS
PostPosted: 04. 08. 2007. 12:21 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
e da i na occupiedu mi je najjači onaj block sa 4 HC pjesme .kao npr Nazi Cunts i not s so secret wars-te uvodna brza Lets get drunk-prejeben album...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UK SUBS
PostPosted: 04. 08. 2007. 12:22 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2005. 00:43
Posts: 646
Location: Sarajevo
ne ti... sapunkkemal... on je srao :D tebi kapa dolje 8) 8) nazi cunt :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UK SUBS
PostPosted: 04. 08. 2007. 12:35 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
punkbeg wrote:
ne ti... sapunkkemal... on je srao :D tebi kapa dolje 8) 8) nazi cunt :D

da,to je fakat jebena stvar-bio sam 3 puta na Subsima,čak sam osobno zamolio starog Harrpera da ju stavi na playlistu,no oglušio se na to ili je jednostavno postao presenilan,pa zaboravio...ah niko nije neuništiv i trajan :D
Inače-ak nisi poslušao-ubodi9 si Flood Of Lies-tu imaš hrpu bržih stvari tipa Police State-album je zaista poseban-jel mješa satre subs obrasce,s druge strane ima puno mračniji zvuk na granici dark-a,te dosta bržih stvari koje su karakteristične za HC-prejebeno.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UK SUBS
PostPosted: 04. 08. 2007. 13:42 
Offline

Joined: 05. 07. 2007. 10:49
Posts: 25
punkbeg wrote:
ono DEBILU ovo je ROCK PLANET forum;PUNK podforum i ovdje se raspravlja o bendovima :wink:

a o subsima su genijalan bend bili su u zadru i u splitu jebga ni na jedan nisam otisao a bas bi ih volio vidjeti :) dok nisu umrli :D
meni je licno najvise legao ocupied album ..jedno vrijeme im je svirao Lars Frederiksen koji je men se cini sad svira u Rancidu.


Samo zestoko momci!!
PUNK uber alles (u 1000 dB!) :D
...smatram da je punk najbolji samo kad je GLASAN i JASAN!!
Nema tu trte-mrte :)

Meni su prva 4 albuma od Subsa odlican punk.
Volim poslusati i ostale od al' to mi je nekako bilo najzesce i
najbolje od njih.
he mislio sam tako...dok nisam nabavio albume "Riot" i
"Quentessentials".
Prvo sam pomislio sam da su to samo jos dva u
nizu albuma i jos jedna nova postava; znaci nista posebno novo.
E bas sam se iznenadio cim sa stavio CD na sviranje...
ono odlicna svirka i dobre pjesme.
Nista neoobicno, jer radi se o istoj ekipa kao i sa prva 4 albuma.
Ustvari da budem tacniji tu su Nicky Garatt na gitari i Alvin Gibbs na basu.
Znaci legendrana trojka se ponovo okupila.
Ponovo oni isti prepoznatljivi Subsi!!!
Evo linka za "Quintessentials" ako nekoga zanima, pa procjenjujte sami:
http://rapidshare.com/files/46902118/UK ... _.rar.html

nazive pjesma nisam pisao, jer tu je omot :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UK SUBS
PostPosted: 10. 08. 2007. 14:28 
Offline
User avatar

Joined: 23. 01. 2007. 16:42
Posts: 477
Location: sa
punkbeg wrote:
ne ti... sapunkkemal... on je srao :D tebi kapa dolje 8) 8) nazi cunt :D

:D Jel mu spustas kapu ili gaće dolje? :D

Pozega Panker wrote:
nisam nazi-jebote otvorim tolko topica ...bar 50-tak o ne nazi hc i punk bandovima-i onda otvorim samo jedan topic,i to o Skrewdriveru i odmah sam nazi-mislim fakat svaka čast-NE NISAM NACI-NIT ČU IKAD BIT.osim toga svaka desničarska ili preljevičasrka ortodoksna načela su u banani....Skrewdriver su mi ok do hail the new dawn i to je to-glazbeno dobar oi-punk roc ,a boli me kurac kaj on brije u tekstovima.Pa to je prije njega profurao i Johnny Rebel ka KKK nazi country pjevač još u 50-tima...pa kaj onda-NISAM NAZI,A najdraži bandovi su mi ortodoksni ne nacisti-DISORDER I KAAOS! eto tolko.

Ne covjece! Napisi ti i o hate society-ju to je ok! To je dio punka! Ono htjeli ne htjeli to je tako ali se i mora znati da je to glupi dio punka! Niko se ne ibreti screwdriveru nisi ti screwdriver ali se ibreti tvom stavu! Al et mozda si se pogresno i izrazio tamo ili nesh tako! Ali daj ljudima doznanja da ono nije tvoj stav ili jeste!

Subsi su prejak bend! Basista im je ono pravo jak! Live bash dere ono cuje se da briljira covjek!

Btw onaj ranije post je bio pjanski jebiga pa je malo siroviji ali sve stoji manje vise!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UK SUBS
PostPosted: 10. 08. 2007. 16:57 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
ideja o riješavanju"rasa,pedera,gamadi" i sl nikad nije mogla proći...to nije uspjela gomila političara kroz povjest,pa zašto bi onda to mogli jedni šugavi desničari poput Skrewdriver-Volio sam ih slušat do B6H-no tekstualno su zbilja pravi debilitet,iako su meni tako retardirani tekstovi govara mržnje u najmanju ruku smiješni,a bome i jadni-istina Voice Of Britain mi je prejeben ep-no dalkeo od toga da se slažem sa politikom Iana Stuarta.Ok imao je neke ok tekstove i sl...no glupe pjesme poput run niger run,White power(svaka čast ritmu pjesme-govorim o tekstu) i sl-je oličneje debiliteta-a recimo da sam topic o Skrewdriveru otvorio,jel sam znao da će se dobro "napuniti" :D ,za razliku od ostalih koji uglavnom ostaju prazni-i kao što je KKTZ rekao,možemo govoriti o dva Skrewdrivera kao npr o "dva " puno toga-npr dva Prljava kazališta-punkersko i ono ljig soft rockersko-ili punk faza Damneda,goth faza Damneda-te npr Oi punk faza Blitza-Synth pop faza Blitza i furka na new order...usporedbi je jako puno,kako tekstualnih,tako i glazbenih o tzv"dvoličnim" bandovima-Inače all skrewd up je klasik pozitivno nastrojenog oi punka 1977 i predstavlja uz prvi Menace kamen temeljac oi pokreta.No ja se dalje držim antinazi bandova-so NAZI PUNX FUCK OFF :o :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: UK SUBS
PostPosted: 13. 08. 2007. 17:11 
Offline
User avatar

Joined: 13. 08. 2007. 01:38
Posts: 10
Location: antHole.
nikad nisam imala ceo album,vec sam skupljala kao krtica pesme i samo znam da mi je njihov cert bio jedan od najjacih punk koncerata.
jedan od zanimljivijih,po meni,uk punk bendova i vrlo prijatnih prema publici :D
Barby's dead mi je omiljena,iako ima kvalitetnijih pesama od pomenute :>


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 12 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group