Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 05. 06. 2024. 04:05

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 181 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 28. 07. 2006. 21:44 
Offline

Joined: 19. 05. 2006. 01:38
Posts: 1177
Evo skinuh novi album. Nakon prvog slusanja mogu reci da je to isti stari Hatebreed. Album je dobar ipak je to Hatebreed al me nervira sto je isti kao ovi prije njega. Moram ga poslusat jos nekoliko puta da donesem konacnu odluku i izdvojim neke pjesme...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 07. 2006. 22:37 
Offline
User avatar

Joined: 12. 12. 2005. 20:07
Posts: 177
Location: Banja Luka
Album je dobar ali ne kao prosli albumi,losiji je od svih proslih albuma.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 07. 2006. 15:01 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
Discipline wrote:
Album je dobar ali ne kao prosli albumi,losiji je od svih proslih albuma.

pa nije bas losiji, ima i na ovom dobrih momenata... ali nisu jednostavno napravili nista novo.
po meni 8/10


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 07. 2006. 16:22 
Offline

Joined: 19. 05. 2006. 01:38
Posts: 1177
Bad::Brain wrote:
pa nije bas losiji, ima i na ovom dobrih momenata... ali nisu jednostavno napravili nista novo.


E pa to ja govorim... Nista novo. Hatebreed kvaliteta i rastur ali nista novo.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 07. 2006. 10:39 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
Ryker wrote:
Bad::Brain wrote:
pa nije bas losiji, ima i na ovom dobrih momenata... ali nisu jednostavno napravili nista novo.


E pa to ja govorim... Nista novo. Hatebreed kvaliteta i rastur ali nista novo.

jebi ga tesko je razviti tu muziku da bude bolja a da ne bude kopija nekog benda...
S obzirom kakavog smeca ima, ja sam presretan kad hatebreed ili slicni izdaju bilo sta novo.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 07. 2006. 14:06 
Offline
User avatar

Joined: 12. 12. 2005. 20:07
Posts: 177
Location: Banja Luka
Naravno da ima dobrih momenata (pa Hatebreed je to) ali mi se cini da nema hitova jedino To the Threshold,nevidim koja bi se jos pjesma mogla nositi sa hitovima sa predhodnih albuma,da nebude zabune... album je dobar i slusam ga stalno.

Evo moj top 2006

1.Sworn Enemy - The Begining of the End
-Bury Your Dead - Beauty and the Breakdown
2.Hatebreed - Supremacy
3.Terror - Always The Hard Way
4.Icepick - Violent Epiphany
5.First Blood - Killafornia
6.Full Blown Chaos - Within The Grasp Of Titans


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 07. 2006. 16:55 
Offline

Joined: 19. 05. 2006. 01:38
Posts: 1177
Bad::Brain wrote:
S obzirom kakavog smeca ima, ja sam presretan kad hatebreed ili slicni izdaju bilo sta novo.


Istina ali opet me nervira sta je to sve masu slicno. Sluso sam puno bendova i nekoliko puta sam pomislio da je isto kao HB ili Terror ili neki od vecih bendova u tom new schoolu...
Svi se medusobno kopiraju.
Ali to su vec rasprave o metalcore-u a ne o Hatebreedu pa necemo vise o tome. :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 08. 2006. 00:20 
Offline
User avatar

Joined: 18. 07. 2006. 17:16
Posts: 57
Location: Corusant
meni je hatebreed jedan od najacih bendova i ovi likovi sto govore negativne stvari kao da su pozeri i fakeri tu se varaju,jer jebi ga ako ti se ne svida ta vrsta muzike bar je postuj...........po meni hatebreed je bend koji je fakat uspio i ako ko jos sta kaze protiv njih hebacu mu sve


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 09. 2006. 19:26 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
hatebreed zakon... novi supremacy je dobar pravo al meni je the rise of brutality zakletva.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 09. 2006. 00:43 
Offline
User avatar

Joined: 12. 12. 2005. 20:07
Posts: 177
Location: Banja Luka
Spot za drugi singl "Defeatist"
http://www.youtube.com/watch?v=Ej1amQ3sacw
Lose.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 09. 2006. 06:29 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Gledo sam ih uzhivo nedavno.

Dosadnijeg benda nema na planeti.

Ono i popratni bend Seje Kalacha umije.

Jamey Jasta je jebeni Ville Vallo u malo drugachijem odjelu. Ostatak benda bi mogo bit na izletu na vrelu Bosne, toliko su inspirisani i energichni.

Nakon tri pjesme sam morao zbrisat, nisam mogo vishe...koje isprazno, dosadno, post-Biohazard dz-dz preseravanje pa to je fantazija. Nula energije, nula inercije. Elevator music.

Doduse jesu onda zadali nekakvu zhagu, al to je bilo too little, too late. I da, prije njih su svirali Exodus i Napalm Death, poslije kojih bi svaki koreri bili, pa ne malo smjesni, al Hatebreed su zaista dno.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 09. 2006. 10:40 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
Znaci odose i oni u kurac... Ja kad sam ih gledo bio sam odusevljen. Tu su bas bili energicni, inertni itd.
Et sviraju kod mene u Novembru pa cu vidt sta je s njima...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 09. 2006. 23:48 
Offline
User avatar

Joined: 12. 12. 2005. 20:07
Posts: 177
Location: Banja Luka
Kako nula energija kod hatebreed-a mora da su pukli opasno (a i novi album je bezveze,nista posebno)
A sto je Jamey koa Vile Valo?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 09. 2006. 05:59 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Pa gitariste ko da su blek metalci, glava dole, namrstena faca, i eto mi sviramo...ozbilja...

Jamey je pozirao kao jebeni maneken, skako nesto po monitorima al sve je to koreografirano vidi se, uz to sto je prava televizijska faca i jedno stotinjak 14-godisnjakinja (tipicnih darkerki pocetnickog nivoa) u Hatebreed majcama su bile dovoljan dokaz da se radi o bendu koji svoju publiku djeli sa velikim imenima kao HIM, Avenged Sevenfold, AFI, Bullet for my Valentine...al eto bar je bilo par inspirisanih mladih kurava koje su se dofatile onih poluga pa sam uspio izdrzat uvodne tri numere...onda kad sam krenuo van "evo jedna sa prvog albuma" i kontam se...ovo mozda i nije lose...al dame su otkazale podrsku..a meni se onaj kjutboj pederchic zaista nije gledo...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 10. 2006. 12:14 
Offline

Joined: 19. 05. 2006. 01:38
Posts: 1177
Blazene 80te i zlatni poceci...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 11. 2006. 13:38 
Offline
User avatar

Joined: 14. 06. 2004. 21:17
Posts: 991
Location: in the Wasteland...
HATEBREED je zakon... svi vi koji serete, ne znate sta pricate o njima.. preslusajete The Rise of Brutality i Perservance detaljno, pa cete vidjeti sta je prava HxC deracina...
Ubjedljivo najbolji HxC bend...

Live for this, live live
Live for this, live live
If you dont live for something,
you ll die for nothing

Hails


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 11. 2006. 14:49 
Offline
User avatar

Joined: 14. 12. 2005. 16:21
Posts: 376
Avenger wrote:
HATEBREED je zakon... svi vi koji serete, ne znate sta pricate o njima..


Nek ti znas sta ti pricas o njima. Toliko si upoznat da pises FAQ na njihovoj stranici i pises njihovu biografiju koju planiras izdat' krajem Decembra.

Avenger wrote:
preslusajete The Rise of Brutality i Perservance detaljno, pa cete vidjeti sta je prava HxC deracina...


Vidi se da si cupavi metalac i da nemas blage sta je "HC deracina".

Avenger wrote:
Ubjedljivo najbolji HxC bend...

:cry:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 11. 2006. 19:03 
Offline
User avatar

Joined: 12. 10. 2005. 04:00
Posts: 46
DrkHadzija wrote:
Pa gitariste ko da su blek metalci, glava dole, namrstena faca, i eto mi sviramo...ozbilja...

Jamey je pozirao kao jebeni maneken, skako nesto po monitorima al sve je to koreografirano vidi se, uz to sto je prava televizijska faca i jedno stotinjak 14-godisnjakinja (tipicnih darkerki pocetnickog nivoa) u Hatebreed majcama su bile dovoljan dokaz da se radi o bendu koji svoju publiku djeli sa velikim imenima kao HIM, Avenged Sevenfold, AFI, Bullet for my Valentine...al eto bar je bilo par inspirisanih mladih kurava koje su se dofatile onih poluga pa sam uspio izdrzat uvodne tri numere...onda kad sam krenuo van "evo jedna sa prvog albuma" i kontam se...ovo mozda i nije lose...al dame su otkazale podrsku..a meni se onaj kjutboj pederchic zaista nije gledo...

amen


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 11. 2006. 19:05 
Offline
User avatar

Joined: 14. 06. 2004. 21:17
Posts: 991
Location: in the Wasteland...
ignite wrote:
Avenger wrote:
HATEBREED je zakon... svi vi koji serete, ne znate sta pricate o njima..


Nek ti znas sta ti pricas o njima. Toliko si upoznat da pises FAQ na njihovoj stranici i pises njihovu biografiju koju planiras izdat' krajem Decembra.

Avenger wrote:
preslusajete The Rise of Brutality i Perservance detaljno, pa cete vidjeti sta je prava HxC deracina...


Vidi se da si cupavi metalac i da nemas blage sta je "HC deracina".

Avenger wrote:
Ubjedljivo najbolji HxC bend...

:cry:


ej sine moj!
vjerovao ili ne, nisam nikad bio na njihovoj stranici,kunem se, nego zakljucujem o njim po onome sto slusham...

nisam cupavi metalac (celav sam :) ), opet vjerovao ili ne, naprotiv HxC mi je omiljeni pravac, i mislim da znam sta govorim..

a ti mislis da si sada faca jer si me quotirao i "isprovaljivao " me?? nemas ti pojma, i bezze je nekom srat bez razloga.. ja sam samo naveo svoje argumente zbog cega volim hatebreed i naveo sam ih kulturno a nisam nekom govorio VIDI SE DA STE CUPAVI METALCI I DA NEMATE POJMA !
ne bih se spustao na taj nivo, kao ti..
kad odrastes mozemo pricati...

HxC 4 ever


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 11. 2006. 01:00 
Offline
User avatar

Joined: 14. 12. 2005. 16:21
Posts: 376
Avenger wrote:
nisam cupavi metalac (celav sam :) ), opet vjerovao ili ne, naprotiv HxC mi je omiljeni pravac, i mislim da znam sta govorim..


Ne, ne znas sta govoris. Samo zato sto kazes da ti je najdrazi pravac te ne pravi ekspertom. Cinjenica je da sve dok su ti oni "PRAVA hc deracina" i Ubjedljivo najbolji hc bend" nemas blage o cemu pricas i vidi se da si novi u ovoj igri.

Quote:
a ti mislis da si sada faca jer si me quotirao i "isprovaljivao " me??

Mislim.

Quote:
nemas ti pojma, i bezze je nekom srat bez razloga..

Pa konzervo ti si prvi posrao kako svi drugi nemaju pojma, vec eto ti si taj Boziji poslanik koji je dosao na zemlju da nam pokaze pravi put do muzickog raja uz bibliju zvanu hatebreed. Mrs.

Quote:
ja sam samo naveo svoje argumente zbog cega volim hatebreed i naveo sam ih kulturno a nisam nekom govorio VIDI SE DA STE CUPAVI METALCI I DA NEMATE POJMA !

Ajde pokazi mi te argumente jos jednom. To sto si rekao da su "Zakon"? To sto si rekao "Svi vi koji serete, ne znate sta pricate o njima"? To sto si zakljucio da je jebeni metalcore pravi hc?

Quote:
ne bih se spustao na taj nivo, kao ti..

Nemoj, pun kurac mi je takvih kao ti svakako. Ne zelim ih oko sebe.

Quote:
kad odrastes mozemo pricati...
HxC 4 ever


Haha. Te dvije zadnje linije ti bas ne odgovaraju jedna uz drugu.
Jest' HC 4 eVa, Hc TiLL I dIe, JaMeY is HoT.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 181 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group