Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 08. 05. 2024. 13:03

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: dear fighters
PostPosted: 30. 12. 2008. 20:50 
Offline
User avatar

Joined: 14. 06. 2004. 21:17
Posts: 991
Location: in the Wasteland...
svako ko se zeli svadjati, ima PM, tako da svadjanje ovdje nece biti tolerisano, i svaka tema sa offtopicom ce biti zakljucana ili izbrisana..
love


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: dear fighters
PostPosted: 30. 12. 2008. 22:56 
Offline
User avatar

Joined: 23. 01. 2007. 16:42
Posts: 477
Location: sa
E jebo te ko se nebi svadjao sa tobom osvetnice?! :D Ima li kakvog majspejsa, kakve stranice, mozda kakav album za skinuti? A mozda i da kazes nesto o tom bendu sta sviraju na sta lici kakva im je prica itd itd? Ja nikad cuo iskreno! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: dear fighters
PostPosted: 30. 12. 2008. 23:03 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
slazem se u potpunosti.
zelim samo da nadodam da offtopic postovi takodje trebaju biti obrisani,ali prvo treba upozoriti onog ko pravi offtopic postove da to ne chini.
najlakse je zakljucati temu.to treba biti zadnja opcija.
treba poraditi da ljudi ne seru po svakoj temi.
a zna se ko to radi.znaci nije problem u temi,nego u tome sto odredjeni ljudi ne znaju da se ponasaju,iliiii,im je podjebavanje jedino sto i rade na ovom forumu,p i po tom pitanju treba nesto poraditi.
iskreno,na ovom forumu postoje ljudi koji nisu tu radi muzike i druzenja,nego samo i iskljucivo radi izivljavanja.
takve stvari treba sankcionisati (ili sve ovo ode u qrac).
za to postoje moderatori i administrator.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: dear fighters
PostPosted: 30. 12. 2008. 23:22 
Offline
User avatar

Joined: 23. 01. 2007. 16:42
Posts: 477
Location: sa
Ahahahhahahahahhahahahhah! Ja kontao bend se zove dear fighters! Hahahahhahahahah! Oj boze koja dobrila! XD. Hahahahhahahah! Oj ludila! :D

Ma hajd ba bilo bi glupo da nema seratora i slicnih. Meni on ima pravo u mnogim stvarima eh sad sto je lik toliko iskljuciv i voli se posrat na sve to je druga stvar. Jebiga to je neka isfrustriranost koja spuca i mene kad vidim nove sminka hardkor likove spica ludilo hiphop-hejtbrid-ajmdnigafromdhud madafaka duksa od sest hiljada maraka. A jebiga treba vas sve pobiti (sale, jasa, ja...)! :D. Jebiga! Zato ne treba niko nikome da kvari nikakav ceif ako iskazuje svoje misljenje. U jednu ruku tu smo da seremo. Jebes ako postoji samo jedno misljenje, to bi bilo pravo sranje kao sto bi i bilo sranje kad bi iko uvazavao seratorovo (iako zna one ultracool zajebane rijeci)! :D :lol: :D

Ajde uzivajte u ovom kul bendu! Prvi im je album bio ono bas rastiman drugi je po meni najbolji nekako mracan a ima i dozu tog bolesnog humora. Ovim zadnjim su me bas razocarali i mozda me je zainteresirala samo jedna pjesma. :P XD :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: dear fighters
PostPosted: 31. 12. 2008. 00:05 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
slazem se ja sa tobom.skroz.
ono sto ne volim je to sto kad dodjem na 10-15min na ovaj forum,zateknem seratora i slicne kako se izivljavaju na svakoj jebenoj temi,i prave ovdje cirkus ko da im je ovo ćaća u amanet ostavio.
nemam ja nista protiv da svako iskaze svoje misljenje,radi toga smo tu,ali haj nemoj da se podsmjevamo jedni drugima,makar ne toliko ocigledno.sto rece Jasa,ima pm pa pucaj tamo.
zao mi je dobrih ljudi koji su odustali od ovog svega,i ne interesuje ih vise ni ovaj podforum ni forum,zbog takvih i slicnih gluposti.a malo je reci da je skoro svaka tema na kraju bila sjebana.
mislim meni ovo nije zivot.ja jesam ovdje pocesto,na kratko,a ponajvise zbog nekih ljudi,i da saznam sta novo i da se informisem.
svakakve glupost mi ne trebaju u zivotu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: dear fighters
PostPosted: 31. 12. 2008. 11:37 
Offline

Joined: 30. 10. 2005. 18:08
Posts: 375
stajaznam, meni je serator npr jedan od rijetkih likova (od ukupno 3 - 4) koji na ovom forumu imaju sto interesantno za reci. lik ima stav koji nije ono, klinacki nafuran i kliseiziran, slusa gro dobre zike, inteligentan je i informiran, zna rec sta misli i stajat iza toga i ne stedi na jeziku. to mi je ok. ispasce da mi pusim kurac, mada ga niti znam, niti cemo se upoznati. however, zanimljiv je za citati.

sa druge strane, i nije tesko biti interesantan kad je velika vecina postova ovdje u fazonu "sjo staremi ubija beton mrtvi prejako ocam".


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group