Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 08:04

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: ONE LIFE CREW
PostPosted: 31. 07. 2009. 17:30 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
u najmanju ruku kontraverzan bend (takav jedan nam treba na ovom podforumu:)
vecina vas pretpostavljam zna o kome se radi,a za one rukije koji su tu od skoro,OLC je SxE hardkor bend Klivlenda,nastao davne '94.
mnogi ih vezuju za pojmove kao sto su rasizam i ponegdje sam uspio da nadjem cak i fashizam,a opet po meni su oni stara verzija prozivackog hejtkor benda,koja mi iskreno nedostaje.ljudi su popljuvali sve zivo sto im se nije svidjalo (neke OLC izjave ni meni ne prijaju), al dosta je tu stavova koji su na mjestu,ali nisu politicki korektni,pa se ljudi nadju uvrijedjeni.
u principu,ovo je strejt tu jor fejs bend,ko se nadje prozvanim,jbiga,nasho se i to je to.

koga zanima vise:http://en.wikipedia.org/wiki/One_Life_Crew

koga zanima kako zvuci apsolutno rasturanje - kompletna diskografija (3albuma):

One Life Crew - Is What It Is (2009)
Image

http://letitbit.net/download/7925.7649d ... u.rar.html


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ONE LIFE CREW
PostPosted: 14. 09. 2009. 15:50 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
zasto kontraverzan..evo zasto:

http://www.youtube.com/watch?v=yR_vCbgdr7I


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ONE LIFE CREW
PostPosted: 14. 09. 2009. 17:37 
Offline
User avatar

Joined: 14. 06. 2004. 21:17
Posts: 991
Location: in the Wasteland...
strasan bend.. bukvalno : STRASAN :)).. skidam ovaj novi ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ONE LIFE CREW
PostPosted: 14. 09. 2009. 18:29 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
odavno ih već nišanim jebem im oca glupog. muzika je sasvim okej, ali isti slučaj ko sa Cripple Bastards. tekstovi, kao i stav su kritični skroz, haj to što si SxE inekako, koliko god mi to glupo i nepotrebno bilo, to je tvoj lični izbor, boli me rac, slušam hrpu SxE bendova. al ovako glupe tekstove i ovakav stav furat je vec previše, ja ne znam Sale drugar gdje ti živiš koji kurac i šta ti se ovdje ima sviđat, te kako se ovo uopće može povezati s državom nam, jedino ako Hobsoni nisu kome ba da si mi prilagođavamo stavova. tipično forsiranje stereotipa i 'za kralja i otadžbinu' klanjanje sistemu koji im je i dao kitu u usta koja im smeta, pravi navijački mozak. problem je nasto kad su skontali da nema para od mrznje pa se krenuli ograđivat, Our Fight kurci palci...zajebi ti tu priču, obojeni nisu levati, a OLC ne znaju kako je živjeti u tuđoj zemlji. sto se mene tiče, ovaj bend nije kontroverzan, već je nimalo smiješan vic. seljakluk. mačo. unity. respect your family. brush your teeth. Crvena Zvezda. tetoviro sam nenu na potkoljenicu. ha-ha-ho-ho

Image


I re-entered the old school
for a realization I've been fooled

that anything remotely intelligent
ever came out of Clevo
personified by you stupid
Tommy Hilfiger-clad assholes


da da, Charles Bronson FTW :mrgreen:

http://www.geocities.com/Athens/Oracle/2447/olc.html


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ONE LIFE CREW
PostPosted: 15. 09. 2009. 16:24 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
viš ja neam pojma kako je to u ameriki,pa tako neam pojma koje probleme ima domicilno stanovnistvo.kome smetaju crnci,zasto su bijelci prenagojeni,otkud bas da samo OLC fura mrznju prema ostalima i slicni problemi.
ja licno ne bi umio da imam ovakav bend,jer ja po difoltu jesam na pozitivnoj strani zivota,al ono sto mi se svidja kod OLC-a je taj stav da mi neki glupan nije brat samo zato sto se zove kako se zove il zato sto je dio neke Å¡ire ekipe ljudi.nemoj da te zavara naziv benda to Å¡to ima "kru",jer je to sve samo ne kru.
jesu incidentni,jesu problem,imaju pofino ruznih stavova,al imaju i bas jakih poruka,evo tipa iz pjesme waste of space:

Where's your self worth, Independence and pride, you got something to offer, letting time slip by, put mind and body to use, feel good about yourself, go make a living, stop being a parasite, work for progression, having positive outcomes, do something now before it's too late, get off your ass, don't be a waste of space

obsonov izbor opet takodje nema nikakve veze sa idejama OLC-a jer mi zivimo u bih,a oni u amerikama i nemamo bas puno dodirnih tacaka.mozda se njima svidja njihov sistem,al nama naš domaći nikako.niko nam ništa nije pružio,sve smo sami napravili sto smo napravili,a za to sigurno nije zasluzna ni bih i amerika.ne znam kako si uspio da povezes ova 2 benda,osim sto ja znam da poslusam OLC.

i Jaskac ovaj link sto sam postavio nije novi album,nego diskografija


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ONE LIFE CREW
PostPosted: 15. 09. 2009. 23:05 
Offline
User avatar

Joined: 14. 06. 2004. 21:17
Posts: 991
Location: in the Wasteland...
Aj agri vit Sale :D..
znam da nije novi, skontah naknadno ;) :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ONE LIFE CREW
PostPosted: 11. 12. 2009. 05:14 
Offline

Joined: 11. 12. 2009. 05:02
Posts: 10
Dobar je One life crew,meni se osobno svidja jer ima tolko zivcanosti u sebi,pogotovo vokal,povremeno mi bude smijesno,lik je prezivcan covjece...ostala mi u uhu ona stvar on the cuff ili tak nest al kraj je prejeben.

E jel postoji neka poveznica izmedju One life crew-a i Pitboss 2000?!?

Nekako mi imaju istu kreveljacinu,nisam istrazivo po vikipedijama pickama materinama pa neznam al sve mi se cini da je to to


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group