Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 09:32

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Through Sunken Eyes
PostPosted: 21. 02. 2010. 01:13 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Moje otkrice godine su ova cetvorka iz Bahrejna (aj pa skontaj) brutalno iskrene zaljevske tematike koji u moru nekulture prikrivene bjelim i crnim krpama, potrosackim drustvom, sveopstem medjunarodnom seljastvu i kicu koji su postali emblemi ove duhovne pustosi ruznih zgradurina i preskupih drangulija, onako socno jebu mater ziljavim sponzorusama, matorim kurvarima, engleskim "strucnjacima", malogradjanima, konzervativcima...sve to popraceno onim najboljim mogucim S.O.D./Suicidal Tendencies/D.R.I. koktelom krosovera (u koji uleti i malo Slayera i Napalma bogme)...onako, bas za starije Sarajevske ukuse...nije ovo za Hatebreed/Terror zaludjenike al posto ja nisam taj meni je bas ekstra :)

http://www.myspace.com/throughsunkeneyes

ako neko ima link za disk, cjenit cu, mada kontam otic do njih i uzet ga na ruke :P Toliko je dobar da vrijedi putovanja...a dobro imaju i ta dva mora nekih drugih (vaginalnih) atrakcija :P


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Through Sunken Eyes
PostPosted: 21. 02. 2010. 01:47 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
na prvi dojam, bolje neg vecina tih retro crossover thrash stvari koje su men precesto totalno bez duha i smisla, al dobro, kod njih i nije retro pa mozda zato, il je trend i dotamo dosao :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Through Sunken Eyes
PostPosted: 21. 02. 2010. 02:00 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
nema po blogovima, slusam i pratim textove na myspace, dobri su, nije jos jedna fashion gluparija i los humor, thrash.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Through Sunken Eyes
PostPosted: 21. 02. 2010. 02:04 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
ma i ja sam mislio da su bezveze dok nisam poslusao i skonto da su ono, "for real"...i naravno sjeb'o se...cudan taj Ba'rejn, moram otic...al tekstovi su bas "u sridu"...tako je to ovdje, nadrealisticni islamski ziljavluk...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Through Sunken Eyes
PostPosted: 21. 02. 2010. 05:24 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
oj brate dere ovo super, nema zezancije sa azijom, oderaše na sve strane


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Through Sunken Eyes
PostPosted: 21. 02. 2010. 22:18 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
stari serator wrote:
Moje otkrice godine su ova cetvorka iz Bahrejna (aj pa skontaj) brutalno iskrene zaljevske tematike koji u moru nekulture prikrivene bjelim i crnim krpama, potrosackim drustvom, sveopstem medjunarodnom seljastvu i kicu koji su postali emblemi ove duhovne pustosi ruznih zgradurina i preskupih drangulija, onako socno jebu mater ziljavim sponzorusama, matorim kurvarima, engleskim "strucnjacima", malogradjanima, konzervativcima...sve to popraceno onim najboljim mogucim S.O.D./Suicidal Tendencies/D.R.I. koktelom krosovera (u koji uleti i malo Slayera i Napalma bogme)...onako, bas za starije Sarajevske ukuse...

Nakon ovog opisa ih vrijedi poslusat :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Through Sunken Eyes
PostPosted: 21. 02. 2010. 23:03 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
zbog ovoga se ova muzika i svira majkumu. odličan bend!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group