Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 17:09

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 
Author Message
 Post subject: RAZLOG ZA
PostPosted: 31. 10. 2010. 17:36 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
Kultni sxe bend iz Kutine koji nažalost već dosta dugo ne svira.nisam siguran kako je moguće da za njih ne postoji tema na ovom podforumu,al u svakom slučaju ta greška će sada biti ispravljena.Iako do sada nisam imao priliku da ih upoznam,od prijatelja sam čuo da je ova ekipa bila jedna od najboljih u hrvatskoj ikada.za muziku i poruku ne treba previše trošiti riječi.skinite ove albume,ovo je antologija!

NAÅ  BIJES...JE NASA SNAGA! (1997)
Image
http://www.mediafire.com/?zkmyjmhmnwh

SUTRA (1998)
Image
http://www.mediafire.com/?ijiyzjzmgj5

RAT SE NASTAVLJA (1999)
Image
http://www.mediafire.com/?nyymnl1wmii

BOLI NJIH KURAC ZA NAS (2000)
Image
http://www.mediafire.com/?unxrkdyaezn


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: RAZLOG ZA
PostPosted: 01. 11. 2010. 01:59 
Offline

Joined: 30. 10. 2005. 18:08
Posts: 375
ti dečki su volili i piti i duvati, pa ono sXe iz uvoda ne drži vodu :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: RAZLOG ZA
PostPosted: 01. 11. 2010. 11:58 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
jbg kazem nisam ih poznavao,a sad Razlog Za kao bend svugdje stoji kao sxe.
ti bolje znas vjerujem.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: RAZLOG ZA
PostPosted: 01. 11. 2010. 12:24 
Offline

Joined: 30. 10. 2005. 18:08
Posts: 375
ma to im je ostalo kao naslijeđe od par tekstova sa prve singlice :) mislim da se pjevač jedno vrijeme palio na sxe, a kako je on pisao tekstove, tako su ih uglavnom i percipirali :)

a to ti je ono, kao da požegi, osjeku ili nekom drugom heavy drinking gradu hoćeš imati straight bend :) nađeš se sa ljudima koji znaju svirati, ti strejter, gitarist metalac, bubnjar ima instrument i garažu pa šta ispadne i dok traje :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: RAZLOG ZA
PostPosted: 01. 11. 2010. 12:28 
Offline

Joined: 30. 10. 2005. 18:08
Posts: 375
ako nisi slušao, poslušaj i paruziju, bend iz istog perioda, sa tim "positive" attitudeom, tu je bubnjeve svirao pavle iz razloga zla :)

http://www.myspace.com/paruzija


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: RAZLOG ZA
PostPosted: 01. 11. 2010. 12:41 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
yawnyawnyawn wrote:
a to ti je ono, kao da požegi, osjeku ili nekom drugom heavy drinking gradu hoćeš imati straight bend :) nađeš se sa ljudima koji znaju svirati, ti strejter, gitarist metalac, bubnjar ima instrument i garažu pa šta ispadne i dok traje :)


ovo ko da si opisao hobson's choice :D

paruziju nisam slušao,sacu da upalim.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: RAZLOG ZA
PostPosted: 01. 11. 2010. 12:49 
Offline

Joined: 30. 10. 2005. 18:08
Posts: 375
zapravo, jedini bend koga se sjećam da je u to vrijeme šarao X na šake je bio clean iz zagreba, ne sjećam se više muzike (mislim da je to bio više neki 108 fazon), gledao sam ih samo jednom prije ink&dagger, imali su objavljen jedan cd/kasetu za slovenski choose life. kasnije je dio njih osnovao nikad, senatu fox...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: RAZLOG ZA
PostPosted: 03. 11. 2010. 19:02 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
mislim da jos samo kvrga negdje svira od te ekipe, izgubih skroz dodir sa kutinskom scenom, bili nekad cesto u staroj baraci, sad ionak tam vise bas nema krlje, heh.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: RAZLOG ZA
PostPosted: 03. 11. 2010. 19:05 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
e da, i vas sam yawnyawnyawn gledo tam, fala za ono vino, je da vise ne pijem, al uspomene ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: RAZLOG ZA
PostPosted: 12. 11. 2010. 15:06 
Offline
User avatar

Joined: 29. 03. 2006. 00:59
Posts: 303
yawnyawnyawn wrote:
ti dečki su volili i piti i duvati, pa ono sXe iz uvoda ne drži vodu :)

slažem se, jednom su trebali svirati u Bl sa point taken iz Bg pa sa nešto iskomplikovalo oko kseta gdje su tad svirke bile .

no svejedno , ne znam po čemu je to razlog za poseban meni se lično nikad nije dopadao.....a volio sam youth crew bendove 80ih
krajem 90ih kad sam čuo razlog za nisu mi ostavili bog zna kakav utisak. gledao sam ih na monteu sad više i neznam koje godine .....

Davor iz razloga za isto svira u senatiai fox, mislim da je u to vreme Clean i bio jedini sxe bend iz Hrvatske jednom prilikom su svirali u BL ...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: RAZLOG ZA
PostPosted: 14. 11. 2010. 11:48 
Offline

Joined: 14. 05. 2006. 18:13
Posts: 917
ja sam im nosio prvu turu vinila iz pž za kt na gig vlakom, i trebao po ponjeti nazad omote...al kad su skontali moj alkoholni behaviour ipak su omoti putovali nekim drugim putevima ahaha.
inače meni isto puno precjenjen band, al ja sam ionak nepametan. gledao ih tko zna koliko puta i šta ja znam, nisam vidio ni naznake umjetnosti u tom bandu. a pičenje radi pičenja me nikad nije baš zanimalo.
pavle je svirao i u equal, i to basaru. a davor u senati jel. prvi git andrej koliko se sjećam je u beogradu?? kvrgu sam prije par god sreo u zg i koliko sam skontao isto nema baš nekih direktnih doticaja s hcom.
eto.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group