Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 07:36

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: Windham Hell
PostPosted: 10. 12. 2005. 22:50 
Offline

Joined: 26. 07. 2004. 12:54
Posts: 2790
projekt dva lika freaka od kojih je jedan pasionirani alpinista (preziva se Windham, hehe), tako da je muzika posvecena tom njegovom hobiju i tekstovi su uglavnom bazirani na tim iskustvima... muzika je huh, prava pravcata avantgarda, malo extremnija... presjek svih poznatih podzanrova metala, dosta onako hladno zvuci, atmosfericno i gitarista je pravi virutoz!! malo, gotovo nikako nema vokala a kad se jave to je neki pokopani sapat/growl ... tesko za opisat, pogotov sto sam tek nedavno nabavio full length Reflective Depths Imbibe i pokusavam slusat posto me odavno interesuje sta je - mozda najblizi opis bi bio instrumentalni metal soundtrack za pohod na mount everest... ako nista, onda totalno originalno i stog aspekta mi je trenutno i najzanimljivije, cisto ono da cujes sta sve postoji na svijetu :)


posebno preporucujem fanovima gitar hero wankeraja :)...
http://www.hiddenthrone.info/nedim/05.mp3


Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Windham Hell
PostPosted: 11. 12. 2005. 03:14 
Offline
User avatar

Joined: 30. 01. 2004. 15:10
Posts: 1737
Location: Tuzla
khasma wrote:

posebno preporucujem fanovima gitar hero wankeraja :)...
http://www.hiddenthrone.info/nedim/05.mp3


Uh, pa dobra ova pjesma skroz :D ako su i ostale na ovaj fazon, vec vidim da ce mi se svidit album :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 12. 2005. 14:46 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
Opa, što ga khasma iskopa 8) Imaš za ovo pivu kad se nekad na nekom koncertu budemo vidili :D Reflective Depths Imbibe evo legao odmah od prve pa sam se odmah bacio na dl ostala dva albuma, za sad jedino ne nađoh EP Windham Hell, ali ima vremena za to. Uglavnom, za Reflective Depths Imbibe sve pohvale, a ostale tek trebam preslušat.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 12. 2005. 17:46 
Offline

Joined: 26. 07. 2004. 12:54
Posts: 2790
Paradox wrote:
Opa, što ga khasma iskopa 8) Imaš za ovo pivu kad se nekad na nekom koncertu budemo vidili :D Reflective Depths Imbibe evo legao odmah od prve pa sam se odmah bacio na dl ostala dva albuma, za sad jedino ne nađoh EP Windham Hell, ali ima vremena za to. Uglavnom, za Reflective Depths Imbibe sve pohvale, a ostale tek trebam preslušat.


ajd cool ... hehe...

@elektron pa jedno 80% ce ti se sigurno pravo svidjet 20 % je upitno... jos ako te nagli prelazi izmedju tih procenata ne smetaju onda je ovo album za tebe ko skrojen, heheh


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 12. 2005. 18:09 
Offline
User avatar

Joined: 30. 01. 2004. 15:10
Posts: 1737
Location: Tuzla
:D ma ne bi trebalo da to tolko smeta, al ajd vidicemo sta i kako kad cujem ostatak :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group