Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 18. 04. 2024. 10:44

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 125 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next
Author Message
 Post subject: Rammstein
PostPosted: 19. 11. 2006. 19:31 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Nisam bio sasvim siguran, ali sam ih uvrstio u Industrial, po dugogodišnjem poznavanju muzike i backgroudna samog benda.

Jedan od bendova koji su me uvijek tjerali da tresem glavom :P

Prva tri izdanja su monumentalna, genijalna i nenadjebiva, zadnja 2 malo odskaču od toga...iako i tu ima dobrih pjesama.

Jebeš ga, Rammstein je Rammstein, i ostaće to uvijek. Nitko ne može da nadmaši onaj stageshow, nit da ima tako ludu ekipu (osim možda Sons of Tarantula, ali to je već bizarno).


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 11. 2006. 19:53 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
imaju mi nekih jebenih stvari, al nije mi bas...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 11. 2006. 20:57 
Offline
User avatar

Joined: 30. 04. 2004. 16:28
Posts: 919
Location: Vaasa (FIN)
prije su mi bili dobri sad samo preseravanje...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 03. 2007. 13:59 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
najbolji bend ikada, najinteligentniji i najljepsi tekstovi...kako mi je samo krivo sto mi je Rammstein stajao po strani godinama do prije jedno pola godine...kukuuuuuuu :D
al vazno je da se naslo....
prejaki su stvarno
i da moze se svrstati u industrial zbog vecine pjesama koja je u tom fazonu, a onu manjinu razvrstavat po ostalim zanricima :D :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rammstein
PostPosted: 09. 03. 2007. 20:07 
Offline
User avatar

Joined: 08. 10. 2005. 04:22
Posts: 719
Location: Red Forest Of Belgrade
.::Grind Bastard::. wrote:
Nisam bio sasvim siguran, ali sam ih uvrstio u Industrial, po dugogodišnjem poznavanju muzike i backgroudna samog benda.

Jedan od bendova koji su me uvijek tjerali da tresem glavom :P

Prva tri izdanja su monumentalna, genijalna i nenadjebiva, zadnja 2 malo odskaču od toga...iako i tu ima dobrih pjesama.

Jebeš ga, Rammstein je Rammstein, i ostaće to uvijek. Nitko ne može da nadmaši onaj stageshow, nit da ima tako ludu ekipu (osim možda Sons of Tarantula, ali to je već bizarno).


SLAZHEM SE SA DELOM ZA ALBUME...KISS


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rammstein
PostPosted: 08. 06. 2007. 00:29 
Offline
User avatar

Joined: 24. 07. 2004. 15:44
Posts: 127
Location: Somewhere in Black Hole
Da da ali za postojanje Rammsteina zahvalite se Laibach-u :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rammstein
PostPosted: 10. 06. 2007. 00:55 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
men ovo totalno djecje, bolji mi HIM :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rammstein
PostPosted: 10. 06. 2007. 02:01 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
kktz wrote:
men ovo totalno djecje, bolji mi HIM :)

jarane nemas ti pojma o rammsteinu :shock:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rammstein
PostPosted: 10. 06. 2007. 12:55 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
poslusajte KMFDM, men miljama bolji, ovo mi jednostavno previse iritantno i bebasto dab shvatio ozbiljno. al ok, toj sam muzika, sta se palite. HIM spomenuh cist onak, ne slusam ih kod kuce, al ak u djuboxu nema nist pametnog radije njih, bolji su kao sprdacina.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rammstein
PostPosted: 10. 06. 2007. 13:38 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
al opet moguce i da nest propustam, ne privlace me zbog nakaradnog imidja i ono sto cuh mi bilo bezveze, sta cu :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rammstein
PostPosted: 10. 06. 2007. 14:43 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
kktz wrote:
poslusajte KMFDM, men miljama bolji, ovo mi jednostavno previse iritantno i bebasto dab shvatio ozbiljno. al ok, toj sam muzika, sta se palite. HIM spomenuh cist onak, ne slusam ih kod kuce, al ak u djuboxu nema nist pametnog radije njih, bolji su kao sprdacina.

slažem se -No KMFDM su ipak sasvim drukčija priča,Iako također mješaju Gitare u Industrial i EBM-Što mi se nimalo ne sviđa iako KMFDM nisu loši-definitivno miljama ispred novih seljačija tipa Ramštajn-npr What do you know...deutschland mi je genijalan album-U svakom slučaju nisam poklonik stavljanja Gitara u EBM i još sve to nazvati Industrialom???-u Najbolju ruku to mogu nazvat Crrosover pop industrialom-No unatoč tome cijenim donekle i Ministry ,R.cocks,KMFDM,Nitzer EBB,Laibach,Pa čak i meni totalno sladunjave i blesave Skinny Puppy-koji su također miljama ispred Ramštajna i sličnih-da ne velim Deathstars-koje također nazivaju INDUSTRIALOM-što je po meni doslovna Blahemija-U biti takvi bandovi su uništili pojam industrial,kao što su blesavi NSBM bandovi uništli pojam izvornog black metala kraja 80-tih i početka 90-tih,ili kao što su izvorni Brutalni Death metal ,neki pretvrili u Tehnička sranja ,te još gore In flamesi i slične melodične spike koje nemaju šta tražit u bilo kojoj ekstremnoj glazbi-Sva sreća da se to nije desilo Punku,iako je sredinom 90-tih bio maksimalno zastupan u Teen pop časopisima doslovno sa ovakvim idijotskim tekstovim"OFFSPRING-NAJBOLJI PUNK BAND IKAD"-Ili "GREEN DAY-KRALJEVI PUNKA"-nemam riječi na to,čak su se pisale pohvale i rabljenje riječi "PUNK" za izvođače poput Avril L. :shock: :? -ili BLINK !("-Nemam fakat riječi na takav šit i seljačiju,a urednike takvih sranja koji to pišu bi laganini metkom u čelo -kratkim postupkom :D 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rammstein
PostPosted: 10. 06. 2007. 17:45 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
u still know nothing about RAMMSTEIN!!!!!!!!!!!!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rammstein
PostPosted: 10. 06. 2007. 21:29 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
ma nek slusa sta ko hoce, gdje bi stigo kad bi znao sve o svemu :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rammstein
PostPosted: 11. 06. 2007. 00:20 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
jasta, al besmisleno je govoriti da su "djeciji" bend...to govori da ne razumije bend, da nije upucen u bend i da na osnovu par pjesama zakljucuje o bendu, tekstovima...a sto se tice muzike ukusi su razliciti, ali ne moze crniti muziku jer je muzika fenomenalna, moze ti se ne svidjati al ne reci a je sranje...sranje je turbo folk...ovo ne, nikako...rammstein je super bend, a ako mislis da su tekstovi bezveze onda ih ti ne kontas....heil!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rammstein
PostPosted: 11. 06. 2007. 08:59 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
Točno,kao što veli KKtz-nek svako sluša kaj hoče-no Ramštajn sam preslušao i previše puta -Pa čak i ako zanemarimo komercijalnu osnovu banda,oni zaista nisu ništa posebno-iako sam se moram priznat i ja odvaljivao na neke stvari sa prva dva albuma,no kasnije sam shvatio da postoji pun kurac bandova koji su bar 10 milja svjetlosnih ispred Ramštajna-Na kraju krajeva rađe poslušam Laibach nego njih-iako generalno gledajući kroz povjest-to u biti nisu nimalo slični bandovi,iako ih takvim žele prikazati.Ovdje Tomi često organizira glupe zabave tipa Ramštajn vs Laibach-i na taj način klinci misle da je Laibach neki novi EBM-treš klon Ramštajna????-Da ..da -čuo sam svakakve jebene gluposti-Ramštajn je klasa ko i Marilyn Manson-Novi metal derivat sa kvazi industrial elementima-a u živo svce nedostatke prikrivaju namjerno smišljenom kostimografijom i destruktivnim scenskim nastupima-Tekstovi su mi osobno dosadni-jel sam takvu muziku slušao prije-Želim samo reći-zašto tratiti vrijeme na ramštajn-kad tamo negdje,daleko u MRAČNIM kutovima leži pravo carstvo "novih" i "novihstarih" bandova koje tek treba otkriti-a koji su mnogo mnogo bolji od turbo eksponiranih ramštajn koje očito guraju velike izdavačke kuće,jel se njih ipak smatra pokretnom lovom prije svega...osim toga da kaj valjaju nebi imali 3 jebena menađera-brijem da to ni madonna nema :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rammstein
PostPosted: 11. 06. 2007. 11:38 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
:shock: gdje bolan Rammstein i Mansona skupa stavit...aaaaaaa

...nego vidim da je popularno sad gotivit i uzdizat bendove iz
"podruma" s uzasnom produkcijom i s jednim albumom, kao sto libija radi, al nema veze, imam pun paket tih stvari, i radije poslusam jedan Rammstein nego to...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rammstein
PostPosted: 11. 06. 2007. 11:51 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
Frau wrote:
:shock: gdje bolan Rammstein i Mansona skupa stavit...aaaaaaa

...nego vidim da je popularno sad gotivit i uzdizat bendove iz
"podruma" s uzasnom produkcijom i s jednim albumom, kao sto libija radi, al nema veze, imam pun paket tih stvari, i radije poslusam jedan Rammstein nego to...

"Iz podruma!?? :D :D :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rammstein
PostPosted: 11. 06. 2007. 19:34 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
ajd da je konacno i to netko reko za LAIBACH. od sve njihove muzike tek mi par momenata muzicki nest vrijedi, ne govorim ovdje o nikakvoj ideologiji i konceptualnosti istih, i sta je true a sta nije, vec stvarno o muzici. od svega, najbolji vokal, a cak su mi se vise svidjele one neke njihove novije techno stvari nego one stare i kultne, mada je i to poprilicno smece. opet rispekt, al ak mi se slusa dobar industrial, onda moj izbor nije LAIBACH.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rammstein
PostPosted: 11. 06. 2007. 22:06 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
Pa neznam-Laibach se previše ponavljaju-Osobno su mi njihovi najdraži albumi-LJ-ZG-BG-čista buka i improvizacija....,zatim genijalan Nova akropola-a od novijh onaj technoidni Also sprach JP 2-u produkciji DJ umeka...no baš kao kaj je KKTZ rekao,ako se želi slušat DOBAR industrial onda se Laibach obično izbjegava,bar u mom slučaju-iako sam ih nekad davno slušao do besvjesti-pogotovo NATO,Krst pod Triglavom;rekapitulacija mi je definitivno neslušljiva(čitaj dosadna-jel dosta toga je neslušljivo,a opet dobro),iako limitirani LP na Industrial aukcijama postiže jako dobru cijenu-No opet ,svaka usporedba sa Ramštajnom je čisto bogohuljenje,da ne kažem-Manjak inteligencije :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Rammstein
PostPosted: 11. 06. 2007. 22:29 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
naravno.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 125 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group