Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 06:59

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 25. 05. 2006. 15:31 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Darkeri, ma koliko mislili da su art-elita medju rock subkulturama su isto tako podlezni sundu, sranju, smecu ko i najgluplji masni Svabo sa dubokom ljubavlju za pauver metal. Jos ako uzmemo u obzir da je citav pokret bio de facto krepaniji od zgazene vjeverice ispred moje kuce jednu kompletnu deceniju, stvari postaju daleko jasnije. I ja bih krivio Orkus da ne znam ovo sto znam sa svojih 23 u guzici. Naslovnica novinu prodaje. Koliko klinaca ce kupit casopis sa Scabbiom na omotu...a koliko ce ih kupit isti sa David-om Tibet-om? Orkus se samo adaptira trzistu.

Generacijski jaz tojest nepostojanje mladih na pravim darkerskim festama je proizvod mrtvosti gothike kroz tu tako kljucnu deceniju devedesetih. Stari darkeri su se povukli pa mladi i nisu mogli bolje naucit niti cuti.

EBM ce ici naprijed. Uglavnom zato sto je sa prakticnog aspekta perfektna alternativa rejvu, trensu i ostalom konformistickom nightclub smecu. Zene hoce da tresu sise i guzove, ne da se biju niti guraju sa stotinama hiljada likova koje uglavnom interesuju oni na bini. Rock, ili bilo sta u rock formatu, je osudjeno na egzistenciju na margini ili na ljetnim festivalima. fejs it pipl. Times they are a changing, and they're only getting WORSE


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 05. 2006. 00:59 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Sake Polumente? :D

hahaha


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 09. 2006. 22:08 
Offline
User avatar

Joined: 01. 09. 2006. 21:19
Posts: 39
Location: Velvet Sreets Of Midian
zasto se uopce opterecivati takvim stvarima i sebi stres bespotrebni stvarati.Ljepota ovoga svijeta(ako je ima uopste) je to sto nismo svi isti i sto svako ima priliku da izmisli nesto novo,ma koliko to apsurdno i nemoralno izgledalo nekom drugom.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re:
PostPosted: 05. 07. 2008. 01:18 
Offline

Joined: 05. 07. 2008. 00:36
Posts: 16
stari serator wrote:
Darkeri, ma koliko mislili da su art-elita medju rock subkulturama su isto tako podlezni sundu, sranju, smecu ko i najgluplji masni Svabo sa dubokom ljubavlju za pauver metal. Jos ako uzmemo u obzir da je citav pokret bio de facto krepaniji od zgazene vjeverice ispred moje kuce jednu kompletnu deceniju, stvari postaju daleko jasnije. I ja bih krivio Orkus da ne znam ovo sto znam sa svojih 23 u guzici. Naslovnica novinu prodaje. Koliko klinaca ce kupit casopis sa Scabbiom na omotu...a koliko ce ih kupit isti sa David-om Tibet-om? Orkus se samo adaptira trzistu.

Generacijski jaz tojest nepostojanje mladih na pravim darkerskim festama je proizvod mrtvosti gothike kroz tu tako kljucnu deceniju devedesetih. Stari darkeri su se povukli pa mladi i nisu mogli bolje naucit niti cuti.

EBM ce ici naprijed. Uglavnom zato sto je sa prakticnog aspekta perfektna alternativa rejvu, trensu i ostalom konformistickom nightclub smecu. Zene hoce da tresu sise i guzove, ne da se biju niti guraju sa stotinama hiljada likova koje uglavnom interesuju oni na bini. Rock, ili bilo sta u rock formatu, je osudjeno na egzistenciju na margini ili na ljetnim festivalima. fejs it pipl. Times they are a changing, and they're only getting WORSE


Ja se sa tim ne bih složio u onom smislu u kojem će EBM ići napred. EBM praktično teško da ima da ponudi nešto novo, tu i tamo sevne neko kvalitetno izdanje tipa yelworC, ili po neko izdanje recimo VAC (kad uspeju da premaše prosečni kvalitet), ali to je po meni ispričana priča. Future Pop u koji je EBM jednim svojim delom evoluirao, u najvećem broju slučajeva nije ništa bolji od trens ili disko muzike. E da, tu su naravno Absolute Body Control koje čekam da vidim uživo za par dana, ali oni definitivno nisu u kategoriji novih bendova :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group