Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 15:51

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: MASONNA
PostPosted: 11. 06. 2007. 09:50 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
nije bio prvi japaner u noise-ali sasvim sigurno je također jedan od ekstremnijih glazbenika uopče- destruktor i akrobator na sceni-također prelazi ponekad granice mahnitosti u beskompromisno ludilo-Evo već kad sam otvorio Topic o kultnim veteranima power noise scene u japanu- Hanatarsh,pa da malo date i kritike,ili pohvale na rad i dijelo Yamazaki Mase-Inače počeo djelovati sredinom 80-tih pod utjecajem Merzbowa ponajviše,ali i extremnih britanskih Power harsh izvođača u stilu Sutcliffe Jugend-Bilo kako bilo Masonna broji jako veliku kolekciju diskografije od kojeg svakako treba obratit pažnju na dva remek dijela buke-a to je Low frequency LSD,te kasnije izdat Spectrum ripper-no ni ostali albumi nisu ništa lošiji pout meni odličnog Ejaculation Generater npr...-Toplo preporuačm za sve Noise početnike ili one koji će to tek postati


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: MASONNA
PostPosted: 11. 06. 2007. 19:39 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
meni nest bolji neg MERZBOW, al masa je total underground industrial / harsh noise bendova koji nisu nist losiji od ovog a neki su i bolji.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: MASONNA
PostPosted: 11. 06. 2007. 21:58 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
kktz wrote:
meni nest bolji neg MERZBOW, al masa je total underground industrial / harsh noise bendova koji nisu nist losiji od ovog a neki su i bolji.

to je istina-no masonna je ipak pionir harsh zvuka,kao i hanatarash koji su bili prvi -ne računajuči Merzbowa,koji na noise čisto gleda su umjetničkog aspekta...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: MASONNA
PostPosted: 11. 06. 2007. 22:28 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
je, mada masonna ima i ritma, a ja inace padam dost na ritmicku buku.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: MASONNA
PostPosted: 15. 06. 2007. 16:47 
Offline
User avatar

Joined: 30. 04. 2004. 16:28
Posts: 919
Location: Vaasa (FIN)
Masonna je fakat prica za sebe, jes ono harsh noise ali ima i melodije. imam trenutno ovdje samo Sonic Devil, reko bash da se malo podsjetim lol :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group