Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 17:45

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: ZERO KAMA
PostPosted: 11. 06. 2007. 09:59 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
Solo projekt maga i umobolnika Michaela de Witta koji je funkcionirao od 1983-do 1986-no bilo kako bilo riječ je ipak o odličnom okultnom"glazbeniku" i umjetniku,koji je radio dosta dobru ritualnu dark glazbu te prvobitno izašao na kazetnom izdanju kompilacije beast 666 na nekrphile records zajedno sa drugim nepoznatim bandovima i naravno sa Coil koji su jedina komercijala na dotičnoj kompilaciji...Važno je napomenuti da Zero sve instrumente radio sam ,i to od ljudskih kostiju manje više,sam je i izradio glazbeno magijski oltar,a na nastupima uživo koji su doduše bili rijetki pio je mačju i navodno "ljudsku krv"-no nebi ulazio u to kolko je taj podatak vjerodostojan...uglavnom evo malo slikica Zero kame i diskografije:

ZERO KAMA UŽIVO 1984 ISPIJA KRV:


JEDNA OD KOSTIJU NA KOJIMA SVIRA ZERO KAMA:



MAGIJSKI OLTAR ZERO KAME:


COVER ALBUMA 1983-1986


KULTNA KOMPILACIJA BEAST 666 IZ 1983-GOD ZA NEKROPHILE RECORDS


DISKOGRAFIJA:
The Secret Eye Of L.A.Y.L.A.H. (Cass) Nekrophile Rekords 1984
The Secret Eye Of L.A.Y.L.A.H. (LP) Permis De Construire 1988
The Secret Eye Of L.A.Y.L.A.H. (CD) Permis De Construire 1991
The Goatherd And The Beast (10") Athanor 2001
The Secret Eye Of L.A.Y.L.A.H. (File, MP3) Radical Matters 2006
Tracks Appear On:
The Beast 666 (Cass, C60) V.V.V.V.V. Nekrophile Rekords 1983
The Archangels Of Sex Rule The Destruction Of The Regime (Cass) Prayer Of Zos, Seven N... Nekrophile Rekords 1985
Q.E.D. (2xLP + 7") Liber Al I:13 N.L. Centrum 1988
The Beast 666 & The Archangels Of Sex (CD, Ltd) Prayer Of Zos, V.V.V.V... Nekrophile Rekords 1992


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ZERO KAMA
PostPosted: 05. 07. 2008. 01:41 
Offline

Joined: 05. 07. 2008. 00:36
Posts: 16
Pozega Panker wrote:
Solo projekt maga i umobolnika Michaela de Witta koji je funkcionirao od 1983-do 1986-no bilo kako bilo riječ je ipak o odličnom okultnom"glazbeniku" i umjetniku,koji je radio dosta dobru ritualnu dark glazbu te prvobitno izašao na kazetnom izdanju kompilacije beast 666 na nekrphile records zajedno sa drugim nepoznatim bandovima i naravno sa Coil koji su jedina komercijala na dotičnoj kompilaciji...Važno je napomenuti da Zero sve instrumente radio sam ,i to od ljudskih kostiju manje više,sam je i izradio glazbeno magijski oltar,a na nastupima uživo koji su doduše bili rijetki pio je mačju i navodno "ljudsku krv"-no nebi ulazio u to kolko je taj podatak vjerodostojan...uglavnom evo malo slikica Zero kame i diskografije:



Si siguran da je sam pravio, ili su neki bili već gotovi tibetanski instrumenti od ljudskih kostiju? Koliko se ja sećam bila je priča da je on nabavio neke takve instrumente, ali moguće je i ovo što ti kažeš? U svakom slučaju ekstremno dobar projekt, malo spooky kad se sluša u mraku i recimo na LSD-u :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group