Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 11:00

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: KIRLIAN CAMERA
PostPosted: 12. 07. 2007. 16:50 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
Stari talijanski začetnici dark glazbe-svirali sve i svašta:industrial,italo disco,darkwave,experimental noise,minimal electro,dark ambient,ebm,ethereal-neoklasiku,...a u novije vrijeme najviše technoidnu dark glazbu-Inače band je osnovan u Parmi 1979 raspadom bergaminijevog prvog pank benda-i u cijeloj karijeri izadli su pun kurac albuma,od kojih su vjerovatno najpoznatiji EBM-ovski nastrojen Eclipse iz 1988,te Dark ambient/goth-rock remek dijelo iz 1991-Todesengel,the fall of life.Meni osobno je najjači prvi jako mračni ep ,kao i kirlian camera 1983,-kompilacija ranih singlova od 1980-1983-od izdanja u 90-tima bih izdvojio genijalni ambijentalni album pistures from eternity,te tehnoidni desert inside MCD...stil air mi nije bio nekaj,kao ni kasnija izdanja-a invisible front me dosta razočarao-Uglavnom za početnike preporučam odličnu kompilaciju Ice Curtain-.dvostruki svojevrsni best of od 1980-te do 1998-di -odličan digi pack i prejeben zvuk na orginalu-ako je moguče-izbjeći mp3-cu,bar kod ovog izdanja..jel je zvuk totalno drukčiji na orginalu-Uglavnom gore se nalaze odlični hitovi poput edges,solaris,eclipse,blue room,news,austria,desert inside(long version-orginalna je puno sporija i lošija),in the endles rain(live-iako je studijska puno jača)...itd...itd-sve u svemu preporučam ove talijanske veterane mračnijeg zvuka-U svakom slučaju ko voli Die Form,trebao bi voljeti i Kirlian Cameru-jel po meni su čak i kvalitetniji od njih...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group